Aunty Mote Bhika Re Tanka Bia Dele

Aunty Mote Bhika Re Tanka Bia Dele ଆଣ୍ଟି ମୋତେ ଭିକରେ ବିଆ ଦେଲେ

Aunty Mote Bhika Re Tanka Bia Dele ନମସ୍କାର ମୁଁ ଏବେ ଡିଗ୍ରୀ କରୁଛି । ମୋତେ ମଧ୍ୟ ବୟସ୍କ ମହିଳା ଯେଉଁମାନଙ୍କ ବୟସ ୩୫-୪୦ ବୟସର ମହିଳା ମାନେ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଲାଗନ୍ତି । ମୁଁ ଜାଣି ନାହିଁ ମୋର ପାଗାଳାମି କେତେ ଦୂର ଠିକ । ମୁଁ ଜାଣେ କୌଣସି ବିବାହିତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅନେଇବା ଭୁଲ ଅଟେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ନିଜକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପାରେ ନାହିଁ । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ କୌଣସି ମହିଳାର ନାଭିକୁ ଦେଖି ଦିଏ ମୁଁ ପୁରା ପାଗଳ ହେଇଯାଏ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ ପାଣି ବାହାରିଲା ପରେ ମୋତେ ଶାନ୍ତି ମିଳେ ।

ମୁଁ ପ୍ରତିଦିନ ଗୋଟେ ଥର ଏମିତିକା ସେକ୍ସି ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ମନେ ପକେଇ ଥରେ ମୁଠି ମାରେ । ଏହି କାହାଣୀ ମୋ ମାଙ୍କର ଜଣେ ବାନ୍ଧବୀ ସହ ଯିଏ କି ନିଜେ ଜଣେ ସେକ୍ସ ବମ । ତାଙ୍କ ସେକ୍ସି ଗାଣ୍ଡି ସାଙ୍ଗ ରସଭରା ଦୁଇ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ କରେ । ସେ ଏମିତି ଏକ ମହିଳା ଯାହାର ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ପୂରେଇବା ପାଇଁ ସବୁ ପୁରୁଷଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ହେବ । ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦେଖି ମୋ ମୁହଁରେ ପାଣି ଆସିଯାଏ ।

ତାଙ୍କର ବିବାହ ହେଇସାରିଛି । ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ପିଲା ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ବୟସ ୪୦ ପାଖା ପାଖି ହେବ, ତାଙ୍କର ସ୍ଵାମୀ ଜେଣ ସରକାରୀ ଚକେରିଆ ସେ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ଅଫିସ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରୁହନ୍ତି । ଅଙ୍କଲ ସକାଳୁ ଘରୁ ବାହାରିଯାନ୍ତି ଆଉ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳେ ତାଙ୍କ କାମ ସାରି ଟିକେ ମାଲ ପାଣି ପକେଇ ଦେଇ ଘରକୁ ଫେରନ୍ତି । ଅଙ୍କଲର ସବୁଦିନ ମଦ ପିଇବା ଅଭ୍ୟାସ ହେଇଗଲାଣି ।

ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ଦୁଇ ପିଲା ସ୍କୁଲ ଯାନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ସେ ଦିନ ସମୟରେ ଘରେ ଏକେଲା ଥାନ୍ତି । ଯେବେଠୁ ମୁଁ ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ଟିଭି ରିପେଆର କରିବାରେ ତାଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିଛି ସେବେଠାରୁ ମୁଁ ତାଙ୍କର କ୍ଳୋଜ ହେଇଯାଇଛି । ମୁଁ ସବୁଦିନ ଭାବେ ଆଜି ଯେମିତି ହେଉ ଆଣ୍ଟିଙ୍କୁ ଗେହିଁବି । କିନ୍ତୁ ସମୟ ସାଥ ଦିଏ ନାହିଁ ତେଣୁ ନିଜ ଇଚ୍ଛାକୁ ମନ ଭିତରେ ମାରି ରହିବା ପାଇଁ ପଡେ ।

ଗୋଟେ ଦିନ ମୁଁ ସକାଳ ୮ଟାରେ କାଲ୍ସ ପାଇଁ ବାହାରିଗଲି । କିନ୍ତୁ କ୍ଳାସରେ ପହଞ୍ଚି ଜାଣିଲି ଆଜି କ୍ଳାସ କ୍ୟାନେସଲ ହେଇଯାଇଛି । ମୁଁ ଫେରି ଆସି ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ଘରକୁ ଚାଲିଗଲି । ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ବିଷୟରେ ଭାବିବା ମାତ୍ରେ ମୋ ବଡି ଟେମ୍ପରଚର ବଢି ଗଲା । ଆଉ ବାଣ୍ଡ ଧକ ଧକ ହେବରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଳି ଦେଖିଲି ଆଣ୍ଟି ଏକେଲା ଥିଲେ ।

ସେ ଗୋଟେ ଲାଇଟ ଗ୍ରୀନ କଲରର ନାଇଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କର ଅଧା ଦେହ ଆରମରେ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ମୁଁ ଆଣ୍ଟିଙ୍କୁ ଗୁଡ ମର୍ନିଂ କହିଲି ଓ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦେଖିଲି । ସେ ଭିତରେ ଗୋଟେ ବ୍ଲାକ ରଙ୍ଗର ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ଯାହା ଭିତରୁ ତାଙ୍କର ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ବାହାରିବା ପାଇଁ ଅସମ୍ଭାଳ ହେଉଥିଲେ ।

ଆଣ୍ଟି ମୋତେ ଦେଖି କହିଲେ ଭିତରକୁ ଆସ ।

ମୁଁ କହିଲି ମୋ କ୍ଳାସ ବାତିଲ ହେଇଗଲା।

ସେ କହିଲେ ଅଙ୍କଲ ଓ ପିଲାମାନେ ଚାଲିଯିବା ପରେ ମୁଁ ଭାବୁଥିଲି ଯାଇ ରେଷ୍ଟ କରିବି ଏହାକୁ ସେ କିଚେନକୁ ଯିବା ସମୟରେ କହିଲେ, ଆଣ୍ଟି କିଚେନ କୁ ଚା ଆଣିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ । ମୁଁ ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ସେକ୍ସି ଗାଣ୍ଡିକୁ ଦେଖି ତାଙ୍କ ପଛେ ପଛେ କିଚେନରେ ପସିଗଲି ।

ପ୍ରାୟତଃ ମୁଁ ଯେତେବେଳ ଏହି ସମୟରେ ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଏ ସେ ନାଇଟ ବଦଳି ସାଲ୍ୱାର କିମ୍ବା ଲୁଗା ଓ ବ୍ଳାଉଜ ପିନ୍ଧି ସୋଇଥାନ୍ତି । ସେ ଯେତେବେଳେ ଶାଢୀରେ ଥାନ୍ତି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମସ୍ତ ଦେଖାଯାଏ । ଆଉ ମୁଁ ଦେଖିବା ପାଇଁ କୌଣସି ମଉକା ଛାଡେ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆଣ୍ଟି ତାଙ୍କ ନାଇଟ ବଦଳି ନଥାନ୍ତି । ଆଣ୍ଟିଇ ଏକାଥାବି ଜାଣିଥାନ୍ତି ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦେହକୁ ଚାହେଁ ବୋଲି ।

ଆଗ ପଟେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ବ୍ରା ଭିତରୁ ବାହାରିବା ପାଇଁ ଅସମ୍ଭାଳ ହେଉଥିବା ବେଳେ ପଛେ ପଟେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଦୁଇଟା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଭିତରେ ଫୁଲି କଖାରୁ ପରି ଦେଖାଯାଉଥାଏ । ସେ ମୋ ପାଇଁ ଚା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଥାନ୍ତି ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଆଗରେ ବସି ତାଙ୍କ ଫିଗରକୁ ଦେଖୁଥାଏ । ମୋ ଜିନ୍ସ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ ହାର୍ଡ ହୋଜିବା କାରଣରୁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ବି ଟିକେ ଉଚା ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ।

ଆଉ ମୁଁ ବି ତାକୁ ଲୁଚେଇବା ପାଇଁ କୌଣସି ଚେଷ୍ଟା କରିଲି ନାହିଁ । ଆଣ୍ଟି ମୋତେ ଚାହିଁ ଦେବାରୁ ସେ ଜାଣିଦେଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ଦେଖୁଛି । ସେ ଯେତେବେଳେ ମୋ ନଜର ସହ ତାଙ୍କ ନଜର ଗୋଟେ ସମୟ ପାଇଁ ମିଶେଇ ଦେଲେ ମୁଁ ଡରିଗଲି । ସେ ମୋତେ ଚା କପ ଦେଲେ । ସେ ହଲକୁ ଯାଇ ଟିଭି ଅନ କରିଲେ ।

ମୁଁ ଚା ପିଇ ତାଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ଚାଲିଲି ଆଣ୍ଟି ମୋତେ ଦେଖି ଗୋଟେ ନଟି ସ୍ମାଇଲ ଦେଲେ  । ଆଉ ଏଇ ସ୍ମାଇଲ କାରଣରୁ ମୋତେ ଟିକେ ଆଶ୍ଵସ୍ଥ ଲାଗିଲା । ସେ ମୋତେ ସ୍ମାଇଲ ଦେବା ପରେ ପଚାରିଲେ ଏବେ ତୁମେ କଣ ଦେଖୁଥିଲ ? ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଆଣ୍ଟି ତୁମେ ଏଇ ନାଇଟରେ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଛ । ତୁମେ ଏତେ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଛ ଯେ ବାରମ୍ବାର ତୁମ ଉପରେ ନଜର ଚାଲି ଯାଉଛି ।

ମୋତେ ଲାଗିଲାକି ମୋର ଏଇ କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ପରସି ଦେବେ । କିନ୍ତୁ ସେ ୫ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି କହିଲେ ନାହି। ମୋ ପାଇଁ ସେଇ ୫ମିନିଟ ବହୁତ ଲାମ୍ବା ଥିଲା । ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ଆଜି ପରିକା ଚାନ୍ସ ଆଣ୍ଟିଙ୍କୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଆଉ କେବେ ମିଳିବ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ କିଛିବି ହେଉ ନଥିଲା । ସେ କିଛି ନକହିବାରୁ ମୋତେ ଖରାପ ଲାଗୁଥିଲା କିନ୍ତୁ କିଛି କହିବା ପାଇଁ ସାହାସ ହେଉନଥିଲା ।

ଯଦି ଆଣ୍ଟି ମୋ ମାଙ୍କୁ କହିଦେବେ ମୁଁ ମରି ଜିବି । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଚା ପିଇ ସାରି ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ସହ ସୋଫା ଉପରେ ବସିଗଲି । ଆଣ୍ଟି ମୋତେ ଦେଖୁଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ କିଛି କହୁନଥାନ୍ତି। ମୁଁ କିଛି ସମୟ ଚୁପ ରହିବା ପରେ ମୁଁ କହିଲି ଆଣ୍ଟି ଆପଣ କିଛି କହୁନାହାନ୍ତି ।

ଆଣ୍ଟି କହିଲେ ଜଣେ ବିବାହିତ ମହିଳା ବିଷୟରେ ଏମିତି ସବୁ ଭାବିବା ଠିକ ନୁହେଁ , ମୁଁ କହିଲି କଣ ଭାବୁଛି ?

ସେ କହିଲେ ସେକ୍ସି ବାଲା କଥା

ସେ ରାଗି କରି ନୁହେଁ ସେ ପୁରା ନର୍ମାଳ ହେଇ ମୋତେ କହୁଥାନ୍ତି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଆଣ୍ଟି ତୁମେ ଯଦି ରାଗିବ ନାହିଁ ମୁଁ ତୁମକୁ କିଛି କହିବି । ଆଣ୍ଟି କହିଲେ ନିଶ୍ଚୟ କୁହ ।

ମୁଁ କହିଲି ଆଣ୍ଟି ମୁଁ ସେକ୍ସ ପାଇଁ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ମୋ ମନ ଅସ୍ଥିର ହେଉଛି । କେମିତି କହିବି ମୋତେ ଯବାନ ଟୋକି ନୁହେଁ ତୁମ ପରିକା ବିବାହିତ ମହିଳା ପସନ୍ଦ ଅଟେ । ମୁଁ କହିଲି ଆଣ୍ଟି ଏଇ ଭିତରେ ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲପାଇ ବସିଛି ।

ଆଣ୍ଟି କହିଲି ମୁଁ ତୁମ ଫିଲିଙ୍ଗ ବୁଝିପାରୁଛି କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବିବାହିତ ଓ ମୋର ଦୁଇଟା ପିଲା ଅଛନ୍ତି । ମୁଁ ଯେମତି ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ଆଗରେ ଭିକାରି ପରିକା ଭିକ ମାଗିଳି ଟିକେ ସେକ୍ସ ପାଇଁ ଆଣ୍ଟି କହିଲେ ଯାଅ ବାର୍ଥରୁମକୁ ଯାଇ ହଲେଇ ଦେଇ ଆସ ।

ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ମୁହଁରୁ ଏକଥା ଶୁଣି ଟିକେ ଅଜବ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ଭାବିଲି ଯଦି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଥା ଆସିଲାଣି ତେବେ ଆଣ୍ଟିଙ୍କୁ ନଗେହିଁ ପାରିଲେ ସବୁ ବେକାର ହେଇଯିବ । ମୁଁ ମୋ ହାତ କୁ ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ଆଣ୍ଠୁ ଉପରେ ରଖି ତାଙ୍କୁ ସେକ୍ସର ଭିକ ମାଗିଲି । ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ଡାହାଣ ଆଣ୍ଠୁ ନାଇଟ ଉପରେ ଥିବାରୁ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ମୁଁ ଧିରେ କରି ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ଆଣ୍ଟୁରେ ଗୋଟେ କିସ କରିଦେଲି ଓ କହିଲି ବାସ ଗୋଟିଏ ଥର କରି ଦିଅ ନା ଆଣ୍ଟି !

ଆଣ୍ଟି ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ ହାତ ରଖି କହିଲେ ଚାଲ ଉଠ ଓ ମୋ ପାଖରେ ବସ ।

ମୁଁ ଆଣ୍ଟିଙ୍କୁ କହିଲି ଏମିତି ହେବ ନାହିଁ ଆଗ ତୁମେ ମୋତେ କୁହ ତୁମେ ଦେବ ତାପରେ ଉଠିବି । ସେ କହିଲେ ତୁମେ ଭାରି ବାଦମାସ। ମୁଁ କେବଳ ତୁମ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ ଦେଉଛି । ମୁଁ କହିଲି ଆଣ୍ଟି ତୁମ ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛି । ସେ ମନା କରିଦେଲେ ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଆଗରେ କାନ୍ଧିଲି । ମୋତେ ଲାଜବି ଲାଗୁଥାଏ ଏମିତି ସେକ୍ସର ଭିକ ମାଗିବାକୁ ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved