Bhauni Mote Patei Tara Bia Gehila

ଭଉଣୀ ମୋତେ ପଟେଇ ତାର ବିଆ ଗେହିଁଲା

Bhauni Mote Patei Tara Bia Gehila

Bhauni Mote Patei Tara Bia Gehila ମୋର ସମସ୍ତ ପ୍ରିୟ ମିତ୍ର । ମୋର ନାଁ ମାନସ( ଗୋପନୀୟତା କାରଣରୁ ନାଁକୁ ବଦଲା ଯାଇଛି ) । ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହି ଦେଉଛି କି ମୋ ବାଣ୍ଡ ସାଇଜର । ଆଉ ଏଇ କାଫି ମୋଟା ବି । ମୁଁ ମୋର ହଟ ଓ ସେକ୍ସି ଭଉଣୀ ବିଷୟରେ କହୁଛି । ମୋ ଭଉଣୀ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟେ । ସେ ଏତେ ସୁନ୍ଦର କି ତାକୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ଆଚ୍ଛା ଆଚ୍ଛା ଟୋକାଙ୍କ ର ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇଯାଏ ।

Bhabhi Ki Bahen Ki Garam Chudai

ପ୍ରଥମରୁ ମୋର ତା ସହିତ ସେମିତି କିଛି ଇରଦା ନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏଇ କଥା ସେଇ ସମୟର… ଯେତେବେଳେ ମୋ ଭଉଣୀକୁ ମୋର ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ବିଷୟରେ ଜଣା ପଡିଲା । ଗୋଟେ ଦିନ ସେମୋତେ ସିଧା ସିଧା ପଚାରି ଦେଲା କି ତୋର ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ କିଏ ? ମୁଁ ତାର ଏଇ ଅଚାନକ ପ୍ରଶ୍ନରେ ଡରିଯାଇଥିଲି । ମୁଁ କହିଲି ମୋର କେହି ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ନାହାନ୍ତି ।

ସେ ରାଗି କରି କହିଲା – ମୋତେ ସବୁ କିଛି ଜଣା ଅଛି ତାକୁ ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ଆଡେ ନେଇ ଯାଇଛୁ ଆଉ ଏବେବି ଯାଉଛୁ । ମୋତେ ମୋର ଗୋଟେ ସାଙ୍ଗ ତୋ ବିଷୟରେ ସବୁ କିଛି କହିଛି । ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ପୁରା ସକ ହୋଇଗଲି । ତାପରେ ତାକୁ ଧିରେ କରି କହିଲି , ୟାର ପ୍ଳିଜ ଏସବୁ ତୁ କାହାକୁ କହିବୁ ନାହି ପ୍ଳିଜ । ତୁ ଯାହା କହିବୁ ମୁଁ ତୋ ପାଇଁ ସବୁ କରିବି ।

ସେ ଫୁଲେଇ ହୋଇ କହିଲା – ହଉ ଠିକ ଅଛି , କାହାକୁ କିଛି କହିବି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଯାହା କହିବି ତୁ ସେ ସବୁ କରିବା ପାଇଁ ପଡିବ । ମୁଁ ଟିକେ ବଡ ନିଶ୍ଵାସ ନେଇ ହଁ ଭରି ଦେଲି । ଏହା ପରେ ଧିରେ ଧିରେ ଆମେ ଫ୍ରାଙ୍କ ହୋଇ କଥା ହେବାରେ ଲାଗିଲୁ । ସେ ଯେବେ ମୋର ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ବିଷୟରେ କିଛି ପଛରେ ମୁଁ ତାକୁ ସବୁ ସତ କଥା କହି ଦିଏ ।

ଗୋଟେ ଥର ସେ ମୋ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ କୁ ନେଇ ଆମର ଭିତିରି କଥା ପଚାରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା । ପ୍ରଥମେ ମୁଁ ସଙ୍କୋଚ କରିଲି କିନ୍ତୁ ତାର ଜିଦ ଓ ରାଗ ଆଗରେ ମୁଁ ନଇଁବା ପାଇନ ବାଧ୍ୟ ହେଲି । ଆଉ ତାକୁ ମୋର ସେକ୍ସ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କହିଲି । ମୁଁ ତାକୁ ସବୁ କଥା କହିଲି ମୁଁ ତାକୁ ହୋଟେଲ ନେଇ ଯାଏ ଆଉ ତା ଭିତରେ କଣ କଣ କରେ ।

ପ୍ରଥମ ଦିନ ତ ସେ ମୋତେ ବେଶୀ କିଛି ପଚାରିଲା ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ତାର ହାବଭାବ କହୁଥିଲା ସେ ଆମର ପୁରା ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରିକୁ ଶୁଣିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲା । ଗୋଟେ ଦିନ ସେ ମୋତେ ପଚାରିଲା ତୋତେ ଗୋଟେ କଥା ପଚାରିବି ?

ମୁଁ – ହଁ

ସେ କହିଲା – ସେକ୍ସ କେମିତି କରନ୍ତି

ମୁଁ କହିଲା – କଣ ମୋ ସହ ମଜା କରୁଛୁ, ତୋତେ ତ ସବୁ କିଛି ଜଣା ନା

ସେ କହିଲା – ସତରେ ମୋତେ କିଛି ଜଣା ନାହିଁ… ପ୍ଳିଜ କହ ନା ମୋ ରାଣ ସତରେ ମୁଁ କିଛି ଜାଣି ନାହିଁ

ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି – ହଉ କହୁଛି

ସେ ଏକଦମ ମୋ ସହ ଲାଗିକରି ବସିଗଲି ।

ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି – ଯେବେ ଫାର୍ଷ୍ଟ ଟାଇମ ହୁଏ ନା ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଦରଜ ହୁଏ ଆଉ ରକ୍ତ ବି ବାହରେ

ସେ ମୋର ପ୍ରତିଟି ଶବ୍ଦକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ଶୁଣୁଥିଲା । ମଝିରେ ମଝିରେ ସେ ମୋତେ ପ୍ରଶ୍ନ ବି ପଚାରୁଥିଲା କି ଯେତେବେଳେ କଷ୍ଟ ଲାଗେ କଣ କରିବାକୁ ପଡେ ?

ମୁଁ କହିଲି – ଅଟକି ଯାଇ ଲଭ କରିବା କୁ ହୁଏ । କିସ କରନ୍ତି ଆଉ ଚିପା ଚିପି ବି କରନ୍ତି ।

ସେ କହିଲା – କଣ ଚିପା ଚିପି କରିବାକୁ ପଡେ

ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ତାକୁ କଣ କହିବି ବୋଲି ଭାବିଲି କିନ୍ତୁ ସେ ମୋ ଘଙ୍ଘ ଉପରେ ହାତ ରଖି ମୋତେ ହୁସକେଇଲା ଆଉ କହିଲା କହ ନା – କଣ ଚିପିବାକୁ ପଡେ ? ମୁଁ ତାକୁ ସଫା ସାଫା କହିଦେଲି ଟୋକିଙ୍କର ଦୁଧ କୁ ଚିପିବାକୁ ପଡେ । ତାର ନିପଲକୁ ଚୁଚୁମିବାକୁ ପଡେ । ତେବେ ଯାଇ ଟୋକି କଷ୍ଟରୁ ଆରମ ପାଏ ଆଉ ତାପରେ ନେକ୍ସ୍ଟ ସଟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଏ ।

ସେ ହସି କରି କହିଲା – ଆଗାମୀ ସଟ ମାନେ ? କଣ କିଛି ଶୁଟିଙ୍ଗ ହୁଏ ନା କଣ ?

ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ନା ବେ ତାର ତଳକୁ ସଟ ମାରିବା କଥା ମୁଁ କହୁଛି ।

ଏବେ ସେ ରହି ଥଙ୍ଗେଇ କହିଲା ମାନେ ଭାଜିନା ରେ ପେନିସ ସଟ ?

ମୁଁ କହିଲି – ଠିକ ଧରିଛୁ

ସେ ହସିଦେଇ ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଲା ତାର ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋର ଦେହରେ ଘଷି ହେବ ସୁଖ ମୋତେ ସେହି ସମୟରେ ମିଳୁଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଧିରେ ଧିରେ ବହୁତ କଥା କହିଲି । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଗରମ ହେବାରେ ଲାଗିଲା । ତାପରେ କିଛି ସମୟ ପରେ କହିଲା – ଗୋଟେ ମିନିଟ ରହ ମୁଁ ଶୁଶୁ କରି ଆସୁଛି । ସେ ବାର୍ଥରୁମକୁ ଚାଲିଗଲା, କିଛି ମିନିଟ ଆସି ମୋ ପାଖରେ ବସିଗଲା ।

ଆମେ ଦୁଇଜଣ ମଜାରେ ମଜାରେ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ କଥା ହେଉଥିଲୁ । ତା ସହିତ ଏମିତି କିଛି ଦିନ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ କଥା ହୋଇ ବିତିଗଲା । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଏବେ ବାଣ୍ଡ, ବିଆ ଓ ଗେହିଁବା ଶବ୍ଦକୁ ଖୋଲା ଖୋଲି ବିନା ସଙ୍କୋଚରେ ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଲାଗିଥିଲୁ । ସେ ମୋ ଆଗରେ ଢିଲା ଗଲା ଟପ ପିନ୍ଧି ବସିଯାଏ ଆଉ ମଝିରେ ମଝିରେ ତାର ଦୁଧକୁ ଦେଖେଇ କୁହେ ମୋର ବି ମସ୍ତ ହେଇଛି ଦେଖେ ନା ?

ତାର ଏଇ କଥାରେ ମୋର ଇଚ୍ଛା ହୁଏ ତାକୁ ପକେଇ ଗେହିଁ ଦେବା ପାଇଁ । ତାର ଇଚ୍ଛା ପାଇଁ ମୁଁ ତାର ଦୁଧକୁ ଦେଖିବାରେ ଲାଗେ  । ଗୋଟେ ଦିନ ମୁଁ ତାର ଆଗରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ହିଟ ହୋଇଥିବାର ଦେଖେଇଲି । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ହାତ ରଖି କହିଲା କଣ ବାଣ୍ଡରେ ନିଆଁ ଲାଗି ଯାଇଛି ।

ସେଦିନ ମୁଁ ତାର ଦୁଧକୁ ଚିପି କହିଦେଇଥିଲି ହଁରେ ଏବେ ୟାକୁ ଗୋଟେ ବିଆ ଦରକାର । ଏହି ପରି ଭାବେ ଆମେ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଭିତରେ ସେକ୍ସର କଥା ଆଗକୁ ଆଗକୁ ବଢିବାରେ ଲାଗିଥିଲା । କେବଳ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହେବା ବାକି ଥିଲା । ଗୋଟେ ଦିନ ଘରେ ସମସ୍ତେ ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଘରେ କେବଳ ମୁଁ ଓ ମୋର ଭଉଣୀ ଥିଲୁ । ମୁଁ ବସି ମୋ ଫୋନରେ ସେକ୍ସ ଭିଡିଓ ଦେଖୁଥିଲି ।

ସେ ଭିତରେ ରୋଷେଇ କରୁଥିଲା । ସେ ଅଚାନକ ରୁମ ଭିତରକୁ ଚାଲି ଆସିଲା ଆଉ ମୁଁ ଫୋନକୁ ଉଲଟେଇ ରଖିଦେଲି ।

ସେ କହିଲା – କାହା ସହ କଥା ହେଉଥିଲୁ

ମୁଁ କହିଲି – କାହା ସହ ନୁହେଁ

ସେ ମୋର ଫୋନକୁ ଉଠେଇ ଦେଲା ଆଉ ସେ ଭିଡିଓ କୁ ଦେଖି କହିଲା ବଦମାସ ମୋ ଠାରୁ କଣ ଲୁଚେଇ ରଖୁଚୁ । ମୁଁ କିଛି କହିଲି ନାହିଁ ଆଉ ସେ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲା । ଆଉ ସେ ବଡ ବାଣ୍ଡ ଦେଖି ରହିଗଲା । ତାପରେ ସେ ମୋ ପାଖରେ ବସି କହିଲା ଆରେ ଦେଖ ନା ? ଆମେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲୁ । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ମୁଡ ହେବାରେ ଲାଗିଲା ।

ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁ ଯଦି ଖରାପ ନଭାବିବୁ ମୁଁ ତୋତେ ଗୋଟେ କଥା କହିବି

ସେ କହିଲା ହଁ କୁହ

ମୁଁ କହିଲି ଆଜି ତୋ ବିଆ ମୋତେ ଦେଖା

ସେ କହିଲା – ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଭାଇ ଭଉଣୀ

ମୁଁ କହିଲି – ଆରେ ଆଜି କାଲି ଏସବୁ ସମସ୍ତେ କରୁଛନ୍ତି

ମୁଁ ଟିକେ ଜିଦ କରିବା ରୁ ସେ ରାଜି ହୋଇଗଲା । ସେ ତାର ଜିନ୍ସ ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲି ଦେଲା । ବନ୍ଧୁମାନେ ଆଉ କଣ କହିବି ମୁଁ ତ ତାକୁ ସେମିତି ଚାହିଁ ରହିଥିଲି । ତାର ବିଆରେ ଗୋଲ୍ଡେନ ବାଳ ଥିଲା । ମୁଁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବାହାରେ ହୋଇଗଲି । ମୁଁ ତାକୁ ବେଡ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି ଆଉ ତାର ବିଆ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ସେ କହିଲା – ଏ କଣ କରୁଛୁ

ମୁଁ ତାର କଥା ଶୁଣିଲି ତାର ବିଆକୁ ଚାଟି ଚାଲିଲି । ସେ ଗରମ ହେବାରେ ଲାଗିଥିଲା । ତାକୁ ବି ମଜା ଆସିବାରେ ଲାଗିଲା । ବାସ ପାଞ୍ଚ ମିନିଟ ବିଆ ଚାଟିବା ପରେ ସେ ତାର ଅଣ୍ଟାକୁ ଟେକିବାରେ ଲାଗିଲା ଓ ମୋର ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ତାର ବିଆରେ ଦାବିବାରେ ଲାଗିଲା । ତାର ମୁହଁରୁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ସାଉଣ୍ଡ ବାହାରିବାରେ ଲାଗିଲା । ସେ ତାର ସବୁ ରସ ମୋ ମୁହଁ ଉପରେ ଛାଡି ଦେଲା ।

ଏହା ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଜଣେ ଜଣଙ୍କୁ ଚୁମା ଚାଟି କରିବା ରେ ଲାଗିଲୁ । କିଛି ସମୟ ପରେ କାମୁକତା ଆହୁରି ବଢିଗଲା । ମୁଁ ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ବାହର କରିଦେଲି । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଖି ପତା ନପକେଇ ଚାହିଁ ରହିଲା ଆଉ କହିଲା ଏଇ ତ ଭିଡିଓ ରେ ଥିବା ବାଣ୍ଡ ପରିକା ଲାମ୍ବା ଓ ମୋଟା ହୋଇଛି । ମୁଁ ତାକୁ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିବା ପାଇଁ କହିଲି । ସେ ମନା କରିବାରେ ଲାଗିଲା ।

କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବାରମ୍ବାର କହିବାରୁ ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇଲା । ଏବେ ମୁଁ ତାର ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ବାଣ୍ଡକୁ ଆଗ ପଛ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । 7-8 ମିନିଟ ପରେ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ଝଡିଗଲି । ସେ ମାଲକୁ ଖାଇ କହିଲା ଏଇ କଣ ?

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved