Bina Shadhire Bou Ku Dekhi ବୋଉକୁ ଦେଖି ବାଣ୍ତ କଣ୍ ହେଇଗଲା

Bina Shadhire Bou Ku Dekhi Band Kn Heigala  Mote sex story କହିଲେ ମା ପୁଅ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢ଼ିବା କୁ ଭଲ ଲାଗେ।ସେତେ ବେଳେ ମୋତେ ୧୮ବର୍ଷ ହୋଇ ଥାଏ ମୁଁ କଲେଜ୍ ରେ ପଢୁ ଥାଏ।ଘରେ ବୋଉ ଆଉ ମୁଁ ରହୁ ଥାଉଁ ପାପା ବାହାରେ ରୁହନ୍ତି,ଦାଦା ଆମ ସହ ରୁହନ୍ତି ଗାଁ ରୁ ବେଳେ ବେଳେ ଆସନ୍ତି ଆଉ ଆମ ଘରେ ରୁହନ୍ତି । ଚାରି ପାଞ୍ଚ ଦିନ ରହି ପାଳନ୍ତି। ଖରା ଦିନ କଥା ବୋଉ ସବୁ ବେଳେ ଖାଲି ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧେ,ଗରମ ପ୍ରବଳ ହୁ୍ୟେ ସେଥି ପାଇଁ।ବୋଉ ଜଙ୍ଘ ଆଉ ପିଠି ଆଉ ଛାତିରେ ବହୁତ୍ ଘମିର୍ ହୁଏ।ଥରେ ଦାଦା ଆସି ଥାନ୍ତି,mu ghare  ଥାଏ।ଘର କୁ ଯେମିତି ଗଲି ସେମିତି ମୋ ନଜର ବୋଉ ଆଉ ଦାଦା ଉପରେ ପଡ଼ିଲା।ମୁଁ ଲୁଚି କି ଦେଖି ଲି ସେମାନେ କଣ କରିଛନ୍ତି,ବୋଉ ଖାଲି ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ଥାଏ ଆଉ ତା ଦୁଧ ଓହଳି ପଡି ଥାଏ।ବୋଉ ବସି ଥାଏ ଗୋଟେ ପିଢ଼ା ଉପରେ ଆଉ ଗୋଟେ blouse re batam lagau ଥାଏ,ବୋଉ ଲୁଗା ତ ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ଥାଏ,ଦାଦା ତାକୁ ପଛ ପଟୁ ଧରି ଥାଏ,ଆଉ ତା ବେକ କୁ କିସ କରୁ ଥାଏ।ମୁଁ ଲୁଚି କି ଦେଖି ଥାଏ,ଧୀରେ ଧୀରେ ଦାଦା ବୋଉ ଦୁଧ କୁ ପଛ ପଟୁ ଧରିକି ଚିପିଲେ ଆଉ ଶାଢ଼ୀ କୁ ତା ଛାତି ରୁ ତଳକୁ ଖସେଇ ଦେଲା।ବୋଉ ଶାଢ଼ୀ ତା ଗାଣ୍ଡୀ re ଥାଏ,ତା ପରେ ଦାଦା ଆଗକୁ ଅସିକି ବୋଉ କୁ ଛିଡ଼ା କଲେ ବୋଉ ଲୁଗା ପୁରା ତଳେ ପଡ଼ିଗଲା ,ବୋଉ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ଦାଦା ବୋଉ କୁ ଟେକି କି ବେଡ୍ room KU ନେଲେ।ବେଡ୍ ରୁମ୍ କୁ ନେଇ କି door lock kale,mu ସେଇଠୁ ଝରକା ପାଖ କୁ ଗଲି ଦେଖିବା ପାଇଁ ।ବୋଉ ବେଡ଼ ରେ ବେଙ୍ଗ ବସିଲା ଭଳି ବସି ଥାଏ ବେଡ୍ କଡ଼ରେ।ଦାଦା ତଳେ ଛିଡ଼ା ହୋଇ ବୋଉ ଗାଣ୍ଡୀ କୁ କିସ କରୁଥାନ୍ତି,ଆଉ ବୋଉ ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ଅଂଗୁଳି ପୁରାଉ ଥାନ୍ତି ।ବୋଉ ଉ ଉ ଊ ହଉ ଥାଏ।ଦାଦା ବୋଉ ଵିଅା ରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ଦେଲେ।ତା ପରେ ଦାଦା ବୋଉ କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲେ,ଦାଦା ବୋଉ କୁ ବହୁତ ଚୁମାନ୍ଦେଲେ,ବୋଉ ଦାଦା ପାଟିରେ ପାଟି ଲଗେଇ କିସ ୨୦ ମିନିଟ୍ କାଳ କଲା,ସେମିତି ଅଧ ଘଣ୍ଟା ବେଡ୍ ରେ କୁଣ୍ଢେଇ ପଡି ଥାନ୍ତି।ତା ପରେ ଦାଦା ବୋଉ କୁ ଟେକି କି ଧରିଲେ,ଗୋଟେ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ବୋଉ  ପେଟେଇ ଶୋଇଲା ବୋଉ ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଉପର କୁ କରିକୀ ଶୋଇଲା।ଦାଦା ତା ପରେ ତା ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଚାଟିଲା।ତା ପରେ ତା ପଛ ପଟୁ ତା ଵିଆ ରେ ପୁରେଇ ଲା ବୋଉ ଵିଆ ଭିତରେ ଦାଦା ବଣ୍ଡ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ମାଡ଼ ନାଉ ଥାଏ।ବୋଉ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କୁ ଦାଦା b ଲଙ୍ଗଳା ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଝରକା ପଟେ ମଜା ନୌ ଥାଏ।ତା ପରେ ଦାଦା ବୋଉ କୁ କାଖେଇକି ଗେହିଲା।ବୋଉ କିଛି ସମୟ ଘିହା ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ଦାଦା ର ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ହାତରେ ଧରି କିସ୍ କଲା।ଦାଦା ର ବାନଡ୍ କୁ ବୋଉ ପାଟିରେ ପୁରେଇଲା।ଦାଦା ର ବାଣ୍ଡ୍ ଲୁହା ପରି ଗରମ ଥିଲା ବୋଉ ବି ପୁରା ଗରମ ରେ ପୁରା ସେକ୍ସି ହେଇ ଯାଇଥିଲା। ଯେମିତି ଲାଗୁଥିଲା ଆଜି ସେ ସେକ୍ସ ରେ ପୁରା ମତୁଆଲା ହେଇ ଛି।ଦାଦା ତଳେ ଶୋଇଲା ବୋଉ ତା ଉପରେ ବସିଲା ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ବୀଆ ରେ ପୁରେଇ ଉଥ ବସ୍ ହେଲା।ଦାଦା ର ବାହାରି ନ ଥାଏ ପ୍ରାୟେ ଘଣ୍ଟା ୟେ ଏମିତି ଚାଲିଲା।ବୋଉ ର ଦୁଇ ଗୋଡ଼ କୁ ଦାଦା ଟେକି କି ପେକିଲା।ବୋଉ ଖାଲି ଉ ଉ ଊ ଆହୁରି ଜୋର୍ ଜୋର୍ ରେ କର କର ହଉ ଥିଲା।ତା ପରେ ଦାଦା ବୋଉ ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ପୁରେଇଲା।ବୋଉ ଗାଣ୍ଡୀ ପୁରା ଗୋରା ଭଲ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା।ଦାଦା ର ୟେ ଥର ବାହାରି ଲା।ବୋଉ ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ଚାଟିଲା ସବୁ ବୀର୍ଯ କୁ ଖାଇଲା।ତା ପରେ ଦୁହେ ହାଲିଆ ହୋଇ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲେ।ମୁଁ ସବୁ ଝରକା ରେ ଦେଖୁ ଥିଲି।ଦାଦା କିଛି ସମୟ ପରେ ଉଠିକି ତ ଗାଁ କୁ ପଳେଇଲେ।ମୁଁ ଲୁଚି ଗଲି ତାକୁ ଦେଖି।ବୋଉ ଉଠିକି ଗଧୋଇଲା ଆଉ ଗୋଟେ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିଲେ।ସେ ଦିନ ରାତିରେ ବୋଉ ମୋ pakha ରେ ଶୋଇଲା।ଆଉ କହିଲା ପୁଅ ମୋ ଜଙ୍ଗ ଆଉ ଛାତିରେ ଘମୀର ହେଇଚ ତାକୁ ମାରିକି ପାଉଡର ପକେଇ ଦେଏ।ମୁଁ ବୋଉ ଲୁଗା କୁ ଜଙ୍ଗ Jake ଟେକି ଦେଲି ବୋଉ କିଛି କହିଲାନି।ତା ପରେ ମୁଁ ଜଙ୍ଗ ରେ ଘିମିରି କୁ coin re ମାରିଲି।ମୁଁ ଗୋଟିଏ ଲୁଙ୍ଗି ପିନ୍ଧି ଥିଲି ବୋଉ ଗୋରା ଜଙ୍ଘ କୁ ଦେଖିକି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଛିଡ଼ା heuthila ।ବୋଉ ଆଖି ବୁଝିକି soi PADI thila।mu ବୋଉ ଜଙ୍ଘ କୁ ମୋ କୋଳରେ ଧରଇକି ଘମୀର ମାରୁଥିଲି।ବୋଉ ଜଙ୍ଗ ପୁରା ଗରମ ।ୟ ପରେ ଘଟଣା ପର ପର୍ଯ୍ୟାୟ ରେ ରହିଛି।ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିହାତି comment ଦେବେ। comment dele mu sex life ବିଷୟ ରେ ଲେଖିବି ।ଆଉ ଆପଣ ମାନେ ଯଦି ନିଜ ବୋଉ କୁ ଗେହିବଙ୍କୁ ଚାହୁଚନ୍ତି ଏହି ସେକ୍ସ story ପଢା ଆଉ ତ ପରେ ତମ ବୋଉ ରାଜି ହେଇ ଯିବେ ।first Raji karao କେମିତି ତାଙ୍କୁ ଗେହିବା ଆଉ ପାପ ନୁହେଁ ବୋଲି କହିବା। ଶାଳୀ ଭିଣେଇ ପରି ମା ପୁଅ ମଧ୍ୟରେ ସେକ୍ସ life ଅଛି।ଏ ପ୍ରଥା ବନ୍ଦ ହେଇ ଯିବାକୁ ବସିଲାଣି ।ଆପଣ ମାନେ ଜାଗ୍ରତ ହୁଅ।ଆଉ ଏହି ପ୍ରଥା କୁ ଫେରି ଆସ।ମା ପୁଅ ସେକ୍ସ ଦୁନିଆ ର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ସେକ୍ସ। କିଏ ପ୍ରକାଶ କରୁଚି ତ କିଏ ପ୍ରକାଶ କରୁନି।ସେ ଜଣେ ନାରୀ ତମେ ଜଣେ ପୁରୁଷ ଏହା ଭାବିବ।comment ଦେବେ ।ଆଗକୁ ଆହୁରି ସୁନ୍ଦର ମୁହୂର୍ତ୍ତ କହିବି।ଏହାର second part ଜଲ୍ଦୀ ମୁଁ କହିବି।

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved