Chakar Ku Patei Mo Sex Ra Bhoka Ku Dura Karili

ଚାକରକୁ ପଟେଇ ମୋ ସେକ୍ସର ଭୋକକୁ ଦୂର କରିଲି

Chakar Ku Patei Mo Sex Ra Bhoka Ku Dura Karili

Chakar Ku Patei Mo Sex Ra Bhoka Ku Dura Karili  ମୋର ନାଁ ଦିଶା, ମୁଁ ୨୬ ବର୍ଷର ଜଣେ ଖୁବସୁରତ ବିବାହିତ ମହିଳା । ଜୀବନରେ ମୋତେ ସବୁ ଖୁସି ମିଳିଛି, କିନ୍ତୁ ଗୋଟେ ଖୁସି ମିଳି ନାହିଁ, ଯାହା ଏକ ସ୍ତ୍ରୀ ଚାହେଁ, ଶାରିରୀକ ସୁଖ । ମୋ ସ୍ଵାମୀ ଜଣେ ବଡ ବିଜନେସ ମ୍ୟାନ । ବିଜନେସ କଥା ବୁଝିବା ପାଇଁ ସେ ସବୁବେଳେ ଘର ଠାରୁ ବାହାରେ ରୁହନ୍ତି । ମୋ ପାଖରେ ଟଙ୍କା ପଇସାର ଅଭାବ ନାହିଁ ।

କିନ୍ତୁ ଯେଉଁ ଜିନିଷ କୁ ମୁଁ ମୋ ପାଖରେ ସବୁବେଳେ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛି, ସେଇଟା ମୋ ପାଖରେ ନାହିଁ… ସେଇଟା ହେଲା ମୋ ସ୍ଵାମୀ ଓ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ଓ ସୁଖ । ପୂର୍ବ ମାସର କଥା ମୋ ସ୍ଵାମୀ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ ଗୋଟେ ଦିନ ରହିଲେ କିନ୍ତୁ ଦିନ ସାରା ଖାଲି ଫୋନରେ କଥା ହେଉଥାନ୍ତି । ଆଉ ରାତିକୁ ମୋତେ କହିଲେ ସେ ଗୋଟେ ମାସ ପାଇଁ ଗୁଜୁରାଟ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ସେଦିନ ରାତିରେ ମୁଁ ବହୁତ କାନ୍ଧିଥିଲି, ଏ କେମିତିକା ସମ୍ପର୍କ, ସେ ଘରୁ ଚାଲି ଯିବା ପରେ ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କର ଥିବା ୱିସକି ବୋତଲ ଆଣିଲି ସେଥିରେ ୱିସିକ ଥିଲା ଆଉ ତାକୁ ପିଇବାରେ ଲାଗିଲି । ସେଦିନ ମୁଁ ବହୁତ ମଦ ପିଇଲି ମୋ ଦେହ ଖରାପ ହୋଇଗଲା । ଆମ ଘରେ ଥିବା ଚାକର ମନୁ ମୋତେ ହସ୍ପିଟାଲ ନେଇ ଗଲା । ଆଉ ମୁଁ ଠିକ ହେବା ପରେ ମୋତେ ନେଇ ଆସିଲା ।

ତାପର ଦିନ ମୁଁ ତାକୁ ଡାକି ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣେଇଲି । ମନୁ କହିଲା – ବାବୁଆଣୀ ଆମେ ତ ଚାକର ବାକର ଲୋକ ଆମ କାମ ଆପଣମାନଙ୍କର ଦେଖା ଶୁଣା କରିବା । ଆମେ ପଇସା ରୋଜଗାର ପାଇଁ ସ୍ତ୍ରୀ ପିଲା ଛୁଆ ଛାଡି ଏଇଠି ପଡିଛି । ତୁମ ପାଖରେ ସବୁ ଥାଇ ବି ତୁମେ ତୁମ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହୁଛ । ଯଦି ବେଶୀ କିଛି କହିଦେଇଛି କ୍ଷାମ କରିଦେବ ବାବୁଆଣି ।

୬ମାସ ହେଲା ମୁଁ ବି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ଦେଖା କରି ନାହିଁ, ତା କଥା କଥା ବହୁତ ମନେ ପଡ଼ୁଛ, କିନ୍ତୁ କଣ କରିବି ପଇସା ରୋଜଗାର କରିନପାରିଲି ତେବେ ଘର ଚଲିବ ନାହିଁ । ମୁଁ ତାକୁ ୨୦୦୦ ଟଙ୍କା ଦେଲି ଆଉ ତାକୁ କହିଲି ଯା ତୋ ଘରକୁ ବୁଲି ଦେଇ ଆସେ । ସେ କହିଲା – ବାବୁଆଣି, ଏଇ ପଇସା ମୁଁ ମୋ ଘରକୁ ପଠେଇ ଦେବି ମୋ ଘର ଭଲରେ ଚାଲିବ । ଆଉ ଘରକୁ ଗଲେ ଯିବା ଆସିବା ଖର୍ଚ ଅଛି ।

ମୁଁ ଏଇଠି ରହି ତୁମ ସେବା କରିବି । ଏଇ ପଇସା ପାଇଁ ତୁମକୁ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ । ମନୁର କଥାମୋ ହୃଦୟକୁ ଛୁଇଁଗଲା । ଜଣେ ଗରିବ ମଣିଷ ତାର ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଏତେ ଭଲପାଏ ଆଉ ଜଣେ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ତାଙ୍କ ଗୋଟେ ସ୍ତ୍ରୀ ଅଛି ବୋଲି ତାଙ୍କର ବୋଧେ ମନେ ରୁହେ ନାହିଁ । କେତେ ବ୍ୟାକୁଳ ଥିବ ତାର ସ୍ତ୍ରୀ ବିନା ସେ ଏଇଠି ଠିକ ଯେମିତି ମୁଁ ଏଇଠିମୋ ସ୍ଵାମୀ ବିନା ।

ଏଈ କଥାରୁ ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ ଗୋଟେ ଖରାପ କଥା ଆସିଲା, ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଜଣେ ଜଣଙ୍କର ବ୍ୟାକୁଳତା କୁ ଶାନ୍ତ କରିପାରିବୁ । ସେବେଠାରୁ ମୋ ନଜର ତାର ପ୍ରତି ବଦଳି ଗଲା । ଗୋଟେ ଦିନ ସେ ଘର ସଫା କରୁଥିଲା, ସେହି ସମୟରେ ସେ କେବଳ ଏକ ହାଲ୍ଫ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧୁଥିଲା । ତାର ବାହୁ ଓ ମସ୍ତ ଦେହକୁ ଦେଖି ମୋ ଛାତି ଭିତରେ କିଛି କିଛି ହେବାରେ ଲାଗିଲା ।

ମୁଁ ସ୍ଥିର କରି ନେଲି ମନୁ ସହ ସେକ୍ସ କରି ତାର ଓ ମୋର ଦେହର ଭୋକକୁ ଶାନ୍ତ କରି ଦେବି । ସେଦିନ ରାତିରେ ମନୁ ମୋର ରୁମକୁ ଆସିଲା ଏବଂ କହିଲା – ବାବୁଆଣୀ ଖାଇବା ଭାଡିଦେବି ? ମୁଁ କହିଲି – ମନୁ ମୋର ଗୋଟେ କାମ କରିବୁ ? ମନୁ – ବିଲକୁଲ କରିବି ବାବୁଆଣୀ । ମୁଁ କହିଲି – ମନୁ ମୋ ଦେହ ଟିକେ ଦରଜ ଲାଗୁଛି ଟିକେ ତେଳ ଗରମ କରି ନେଇ ଆସିବୁ, ମୋର ହାତ ଗୋଡ ଟିକେ ଚିପିଦେବୁ ?

ମନୁ – ଠିକ ଅଛି, ବାବୁଆଣୀ, ଆମେ ତେଳ ଗରମ କରି ଆଣିକି ଆସୁଛି । ମୁଁ ସେହି ସମୟରେ ଗାଉନ ପିନ୍ଧିଥିଲି । ମୁଁ ବେଡ ଉପରେସୋଇଗଲି । ମନୁ ୫ମିନିଟ ଭିତରେ ତେଳ ଗରମ କରି ରୁମ ଭିତରକୁ ଆସିଲା । ମୁଁ ମୋ ଗାଉନକୁ ଜଙ୍ଘ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉଠେଇ ଦେଲି ଆଉ ତାକୁ କହିଲି ମନୁ ମୋ ଗୋଡରେ ତେଳ ଲଗେଇ ମାଲିସ କରି ଦେ । ସେ ଆଜ୍ଞା କହି ମୋ ଗୋଡରେ ତେଳ ମାଲିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲା ।

ମୁଁ ଜାଣି ଶୁଣି ମୋ ଗାଉନକୁ ଅଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉଠେଇ ଦେଲି, ଯେମିତି ମନୁକୁ ମୋର ଜଳୱା ଦେଖେଇ ପାରିବି । ମନୁ ମୋ ଜଙ୍ଘକୁ ମାଲିସ କରି ମୋ ଗୋଡକୁ ଚଉଡା କରି ମୋ ଗୋଡକୁ ସେମିତି ବାରମ୍ବାର ସେଇଠାକୁ ଅନାଉଥିଲା ଯେଉଁଠି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ମୋର ସମ୍ପତିକୁ ଲୁଚେଇ ରଖିଥିଲା । ମନୁର ମାଲିସ ମୋ ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ସ୍ପିଡରେ ହେବାରେ ଲାଗିଲା ।

ତାପରେ ମୁଁ ବୁଲିପଡିଲି, ଆଉ ମନୁ କୁ କହିଲି, ମନୁ ମୋ ଗାଉନ ଉଠେଇ ଦେ ଆଉ ମୋ ପିଠିକୁ ମାଲିସ କରିଦେ, ପିଠି ବି ବହୁତ ଦରଜ ହେଇଛି । ମନୁ ମୋ ଗାଉନକୁ ପିଠି ଉପରୁ ଉଠେଇ ମୋ ପିଠି କୁ ମାଲିସ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ମୋ ଆଇନାରେ ଦେଖି ପାରୁଥିଲି ସେ ମୋର ପ୍ୟାଣ୍ଟିରେ ଘୋଡେଇ ହୋଇ ଥିବା ଗାଣ୍ଡି ଓ ବ୍ରା ର ସ୍ଟ୍ରିପକୁ ଦେଖୁଥିଲା । ମୁଁ ଜାଣିଶୁଣି ଭିତରେ ଫ୍ୟାନ୍ସି ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧି ଥିଲି ଯେମିତି ତା ଭିତର ର ପୁରୁଷପଣିଆ ଜାଗି ଉଠିବ ।

ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି – ମନୁ ମୋର ବ୍ରା ହୁକକୁ ଖୋଲି ଦେ… ଆଉ ପିଠିକୁ ଭଲରେ ମସାଜ କର । ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ଏହି ଷ୍ଟୋରି ପଢୁଛନ୍ତି । ସେ ମୋ ବ୍ରା ର ହୁକ ଖୋଲିବା ବେଳେ ତାର ହାତ ଥରୁଥିଲା । ସେ ମୋ ବ୍ରା କୁ ଖୋଲି ଦେଲା ଆଉ ତାର ହାତ କୁ ମୋ ପିଠିରେ ବୁଲେଇ ଆଣିଲା । ତାର ହାତ ଥରୁଥିଲା କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ତାକୁ କିଛି ନକହି ବୁଲି ପଡି ସିଧା ହୋଇଗଲି ।

ମୁଁ ନିଜେ ମୋର ଗାଉନକୁ ଖୋଲି ଦେଲି । ସିଧା ସୋଇଗଲି ଆଉ ତାକୁ କହିଲି ମନୁ ଏବେ ମୋର ଦୁଧକୁ ମାଲିସ କର । ମୁଁ ବାବୁଆଣୀ ଏଇ କଣ କହୁଛନ୍ତି ? ମୁଁ କହିଲି – ମୋର ଦୁଧକୁ ମାଲିସ କରିଦେ  । ମନୁ ଗୋଟାପଣେ ଥରୁଥିଲା । ମୁଁ ତାର ଦୁଇ ହାତ କୁ ଆଣି ମୋର ଦୁଧ ଉପରେ ରଖିଦେଲି । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି – ମନୁ! ଡର ନାହିଁ ୟାକୁ ମାଲିସ କରି ଦେଖେ କେମିତି ଲାଗୁଛି ତୋତେ ?

ମନୁ ତାର ଥରୁଥିବା ଥିବା ହାତରେ ମୋର ଦୁଧକୁ ମାଲିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲା । ସେ ଥଙ୍ଗେଇ ହଉଥିଲା କିନ୍ତୁ ତାର ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ଉଠୁଥିବା ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ମୁଁ ତାର ମନର ଇଚ୍ଛା କୁ ଜାଣିଦେଲି  । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ମନୁ ମୁଁ ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ଠାରୁ ସୁଖ ପାଉ ନାହିଁ ଆଉ ତୁ ତୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଠାରୁ ସୁଖ ପାଉ ନାହୁଁ । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଯେତେବେଳ ଗୋଟିଏ ଡଙ୍ଗାର ଯାତ୍ରୀ ଆମେ ପରସ୍ପରକୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିଲେ କେମିତି ହେବ ? ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଜଣେ ଜଣଙ୍କର ଦୁଖ କୁ ଦୂର କରି ସୁଖ ଦେଇ ପାରିବା ।

ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆମେ ତଡପୁଛେ, ମନା କର ନାହିଁରେ ମନୁ ନହେଲେ ମୁଁ ବଞ୍ଚିପାରିବି ନାହିଁ । ଏକଥା ଭାବି ନେ କି ଆଜି ରାତିରେ ମୁଁ ତୋର ଘରବାଲି ଆଉ ତୋର ମୋ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଅଧିକାର ଅଛି । ଏତିକି କହି ମୁଁ ତାର ହିଟ ବାଣ୍ଡକୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରୁ ବାହାର କରି ହାତରେ ଧରିନେଲି ଆଉ ତୁରନ୍ତ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲି । ମନୁର ବାଣ୍ଡ ମୋ ପାଟି ଭିତରେ ପଶିବା ମାତ୍ରେ ଫୁଲିଗଲା ।

ତାର ବାଣ୍ଡ ମୁଣ୍ଡି ଲାଲ ହୋଇଗଲା । ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାର ପ୍ୟାଣ୍ଟ ବଟନ ଖୋଲି ବାହାର କରିଦେଲି । ଏବେ ମୁଁ ତାର ସମ୍ପୃଣ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମୁଥିଲି । ମନୁର ବାଣ୍ଡ ଖୁବ ବଡ ଥିଲା । ମୁଁ ବି ତାର ଅଣ୍ଡକୋଷକୁ ଆଉଁସି ତାକୁ ବି ଖୁବୁ ଚୂଷିଲି । ମନୁ ଏବେ ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇଗଲା ଆଉ ମୁହଁରେ ଧକା ମାରିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୋତେ ଖାସ ଆସିବାରୁ ମୁଁ ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରୁ ବାହର କରିଦେଲି ।

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved