Chhatri Dudha Dekhi Taku Gehiba Pain Mana Hela

Chhatri Dudha Dekhi Taku Gehiba Pain Mana Hela

ଛାତ୍ରୀର ଦୁଧ ଦେଖି ତାକୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ମନ ହେଲା

Chhatri Dudha Dekhi Taku Gehiba Pain Mana Hela ମୋ ନାଁ ଗୌରବ ଅଟେ । ମୁଁ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ହେଲା ଏହି ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରୁ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢି ଆସୁଛି । ମୁଁ ଭାବିଲି ମୋ ସହ ଘଟିଥିବା ଏକ ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଆପଣମାନଙ୍କୁ ସେୟାର କରିବି । ମୁଁ ଏବେ ଆଉ ବେଶୀ ଟାଇମ ନନେଇ ମୁଁ ସିଧା ମୋ ଷ୍ଟୋରିକୁ ଆସୁଛି । ମୁଁ ଆଶା କରିବି ମୋ କାହାଣୀ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପସନ୍ଧ ଆସିବ ।

ମୁଁ ଗୋଟେ ପ୍ରାଇଭେଟ ଡିଗ୍ରୀ କଲେଜରେ ଲେକଚର ଅଛି । ମୁଁ ସେଠି ଚାକିରି କରିବାର ୨ବର୍ଷ ପାଖା ପାଖି ହେଇଯିବ । ମୋ ବୟସ ୨୭ବର୍ଷ ଅଟେ ଏବଂ ମୁଁ ଦେଖିବା ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ଅଟେ । ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଜିମ ଯାଏ ତେଣୁ ମୁଁ ଫିଟ ଦେଖାଯାଏ । ମୁଁ ସେହି କଲେଜରେ ଫିଜିକିସ ପଢାଏ । ସେହି କଲେଜରେ ପ୍ରାୟ ୩୫ଜଣ ପୁଅ ଓ ୨୨ଜଣ ଝିଅ ପଢନ୍ତି । କଲେଜ ସରିବା ପରେ ମୁଁ ମୋ ଘରେ ପ୍ରାଇଭେଟ ଟ୍ୟୁସନ କରେ ।

ସୋନି ନାମରେ ଜଣେ ଝିଅ ମୋ କ୍ଳାସରେ ଥିଲା ସେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟେ । ତାର ବୟସ ୨୧ କିମ୍ବା ୨୨ ବର୍ଷ ହେବ.. ତାର ବୟସ ୩୬-୩୦-୩୪ । ସେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଏକଦମ ସେକ୍ସି ଓ ଗୋରା ଥିଲା । ମୁଁ ପ୍ରଥମରୁ କେବେ ତାକୁ ଖରାପ ନଜରରେ ଦେଖୁନଥିଲି । କିନ୍ତୁ ଆମ କଲେଜର ପ୍ରଥମ ଇଣ୍ଟରନାଲ ପରେ ମୁଁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି ଆମ କଲେଜରେ କେତେ ଜଣ ପିଲା ଫିଜିକ୍ସରେ ଫେଲ ହୋଇଯାଇଛି ।

ସେହି ଫେଲ ହୋଇ ୪-୫ ଜଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସୋନି ଥିଲା । ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ମୁଁ ବହୁତ ଭଲ ଫିଜିକ୍ସ ପଢାଏ । ଗୋଟେ ଦିନ ସୋନି ମୋ ପାଖକୁ ଆସି କହିଲା ସାର କିଛିବି କରିକି ମୋତେ ଏଇ ବିଷୟରେ ପାସ କରେଇ ଦିଅନ୍ତୁ । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ କିଛି ବି କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଟେ।

ସେଦିନ ସେ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଗୋଟେ ଟାଇଟ ସାର୍ଟ ଓ ଗୋଟେ ଜିନ୍ସ ପିନ୍ଧି ଆସିଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ତାର ଅଣ୍ଟା ଦେଖା ଯାଉଅଥିଲା ଓ ସାର୍ଟ ଟାଇଟ ହେବା କାରଣରୁ ତାର ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଉପରକୁ ଉଠି ଯାଇଥିଲା । ସେ ଯେତେବେଳେ କଥା ହେବା ପାଇଁ ମୋ ଆଗରେ ନଇଁ ପଡିଲା ତାର ବଡ ବଡ ଦୁଧକୁ ଦେଖି ମୋର ତା ପ୍ରତି ଖରାପ ଚିନ୍ତା ଆସିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ଛଟପଟ ହେବାରେ ଲାଗିଲା ।

ତାପରେ ମୁଁ ଭାବିଲି ୟାକୁ ଘରକୁ ଡାକିବି ଆଉ ତାପରେ ତାର ଫାଇଦା ଉଠେଇବି । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁମେ ଗୋଟେ କାମ କର… ମୋ କୋଚିଙ୍ଗରେ ବହୁତ ପିଲା ହେଇଗଲେଣି ତେଣୁ କରି ତୁମେ ମୋ କୋଚିଙ୍ଗ ସରିବା ପରେ ରାତି ୮.୩୦ – ରାତି ୧୦ ମୋ ଘରକୁ ଆସ । ସେଦିନ ମୁଁ ତାର ଘରକୁ ଯାଇ ତା ବାପାଙ୍କ ସହ ବି କଥା ହେଇଗଲି ।

ମୁଁ ସେଦିନ ତାର ଅଣ୍ଟା ଓ ତାର ଦୁଧ ବିଷୟରେ ଭାବି ୩ଥର ମୁଠି ମାରି ଦେଲି । ସେ ଏବେ ମୋ ଘରକୁ ଆସେ ସବୁଦିନ ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ପଢାଏ । ମୁଁ ତା ଉପରେ ଚାନ୍ସ ମାରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରେ କିନ୍ତୁ ଏଠି ସେଠି ହାତ ବାଜିବା ଛଡା ଆଉ କିଛି ହେଇ ପାରେ ନାହି । ଗୋଟେ ଦିନ ସୋନି ମୋ ଘରକୁ ଆସିବାର ଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ଜାଣି ଶୁଣି କବାଟ ଖୋଲା ରଖିଥିଲି ।

ମୁଁ ମୋ ଲାପଟପରେ ଫୁଲ ସାଉଣ୍ଡ ଦେଇ ବିପି ଦେଖିଲି ଏବଂ ମୁଁ ପ୍ୟାଣ୍ଟକୁ ଖୋଲି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ସମୟରେ ସୋନି ଆସିଲା ଆଉ ମୋତେ ଖୋଜି ଖୋଜି ମୋ ରୁମ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚିଗଲା । ତାକୁ କିଛି ଅଜବ ଅଜବ ଶୁବୁଥିଲା । ସେ କାନ୍ଥ କଡରେ ଠିଆ ହେଇ ମୋତେ ଦେଖୁଥିଲା ମୁଁ କାନ୍ଥରେ ଲାଗିଥିବା ଦର୍ପଣରେ ତାକୁ ଦେଖୁଥିଲି ସେ ମୋର ୭ଇଞ୍ଚ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖୁଛି ।

ତାର ପୁରା ଶରୀର ଅଜବ ଅଜବ ଶିହରଣ ହେବାରେ ଲାଗିଲା, ସେ ତାର ହାତକୁ ତଳକୁ ନେଇ ତାର ବିଆକୁ ରଗଡିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୋତେ ଲାଗିଲା ଏବେ ତାର ବିଆ ଓଦା ହେଇ ଯିବନି । ଆଉ ମୁଁ ଏଇ ଅବସ୍ଥାରେ ତା ସହ ଯଦି କିଛି କରିବି ସେ ମୋ ସହ ତା ଆଡୁ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ଆଗ୍ରହ କରିବ । ମୁଁ ସେ ଭିଡିଓକୁ ଅଫ କରିଦେଲି ଆଉ ସେ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ସେଠୁ ଚାଲି ଆସିଲା ।

ମୁଁ ୫ମିନିଟ ପରେ କାଲ୍ସ ରୁମକୁ ଆସିଲି, ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ସରି ମୋତେ ଟିକେ ନିଦ ହେଇଯାଇଥିଲାଅ ତେଣୁ ମୁଁ ସୋଇପଡିଥିଲି ସେଥିପାଇଁ ଡେରି ହେଇଗଲା । ତାପରେ ସେ କହିଲା ଠିକ ଅଛି ସାର… ତାପରେ ତାର ମୋ ସହ କଥା ହେବାର ଢଙ୍ଗ ବଦଳିବାରେ ଲାଗିଲା  । ସେ ଦିନକୁ ଦିନ ମୋତେ ତାର ଦେହ କୁ ନୂଆ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଦେଖେଇବା ପାଇଁ ଲାଗିଲା ଏବଂ କିଛି ନା କିଛି ବାହାନା କରି ମୋ ଦେହକୁ ଛୁଇଁବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା  ।

ସେ ଗୋଟେ ଦିନ ମୋତେ ପଚାରିଲା ସାର ତୁମେ କେହି ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ? ମୁଁ କହିଲି ନା କେହି ନାହାନ୍ତି ମୋର କେହି ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ନାହାନ୍ତି । ସେ ମୋ କଥାରେ ଜମାବି ବିଶ୍ଵାସ କଲା ନାହିଁ । ସେ କହିଲା ଏମିତି ହୋଇ ପାରିବ ନାହିଁ । ଆପଣ ଦେଖିବାକୁ ଏତେ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ତୁମର କେମିତି କେହି ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ନାହାନ୍ତି ।  ମୁଁ କହିଲି ମୋତେ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେହି ତୁମ ପରିକା କେହି ଝିଅ ମିଳି ନାହାନ୍ତି ତେଣୁ ମୁଁ ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ କରି ନାହିଁ ।

ସେ ଲାଜେଇଗଲା, ତାପରେ ମୁଁ ମୋର ଗୋଟେ ହାତ ତା ପିଠି ଉପରେ ଆଉ ଗୋଟେ ହାତ ତା ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ରଖିଲି ସେ କିଛି କହିଲା ନାହିଁ । ତାପରେ ସେ ଯିବା ପରେ ମୁଁ ଭାବିଲି କାଲି ଶନିବାର ମୁଁ ଠିକ ମଉକା ଦେଖି ତାକୁ କାଲି ଯେମିତି ହେଲେ ଗେହିଁବି । ସେ ଯେତେବେଳେ ଆସିଲା ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ମୋ ଦେହଟା ଭାରି ଦରଜ ହେଇଛି ତୁମେ କଣ ଟିକେ ମାଲିସ କରି ଦେବ ।

ସେ ରାଜି ହେଇଗଲା କିନ୍ତୁ କହିଲା ମୁଁ ଆଜି ଧଳା ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଛି ମାଲିସ କରିବା ବେଳେ ତେଲ ଲାଗି ଗଲେ ଡ୍ରେସ ଖରାପହେଇଯିବ । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି କିଛି କଥା ନାହିଁ ତୁମେ ଗୋଟେ ଟାଉଲ ପିନ୍ଧି ଦିଅ ଆଉ ମାଲିସ କର । ସେ କିଛି ସମୟ ଭାବିବା ପରେ ରାଜି ହେଇଗଲା । ତାପରେ ମୁଁ ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଳି ଆଉ ଅଣ୍ଡରୱେୟାର ପିନ୍ଧି ଆସିଲି ।

ସେ ମୋର ଗୋଡ ମାଲିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲା ତାର ଗୋରା ଗୋରା ଦେହରେ ତାର କଳା ବ୍ରା ଫିତା ମୋତେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ତାର ଗୋରା ଦୁଧ ଓ ଚିକନିଆ ଜଙ୍ଘକୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚଡି ଭିତରୁ ବାହାରିବା ଛାଟି ପିଟି ହେଉଥିଲା । ସେ ମାଲିସ କରିବା ସମୟରେ କେବେଳ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖୁଥିଲା ଓ ବାରମ୍ବାର ତାର ହାତକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ଦେଇ ବୁଲେଇ ଦେଉଥିଲା ।

ତାପରେ ସେ କହିଲା ସାର ତୁମର ଏଇଟା କଣ ପାଇଁ ବଡ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏଇ ଟିକେ ପୂର୍ବରୁ ଛୋଟ ଥିଲା । ମୁଁ ନଜାଣିଲା ପରି ପଚାରିଲି କଣ ? ସେ ଟିକେ ଲାଜେଇ ଗଲା  । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଲାଜ କର ନାହିଁ କୁହ କଣ ଏବେ କହୁଥିଲ  । ସେ ଇସାରା କରି କହିଲା ତୁମ ବାଣ୍ଡ ଏବେ ବହୁତ ଛୋଟ ଥିଲା ଏବେ ଏତେ ବଡ କଣ ପାଇଁ ?

ମୁଁ ଭାବିଲି ଝିଅ ଫସିବାରେ ଲାଗିଛି ଏଇ ମଉକା ଛଡିବା କଥା ନୁହେଁ । ମୁଁ କହିଲି ନା ମୁଁ ବି ଜାଣି ନାହିଁ । କେଜାଣି ତୁମକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଏଇଥିରେ ଭାରି ଦରଜ ହେଉଛି । ତାପରେ ସେ କହିଲା କଣ ମୁଁ ୟାକୁ ବି ମାଲିସ କରିଦେବି । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି ତୁମକୁ ଯାହା ଠିକ ଲାଗୁଛି କର । ସେ ଜଳଦୀ ତାର ହାତରେ ମୋ ଚଡିକୁ ଖୋଲିଦେଲା ।

ସେ ୫ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି କଣ ହେଲା ତୁମେ କଣ ଆଗରୁ କେବେ ଏଇଟା ଦେଖି ନାହଁ ? ସେ ଲାଜେଇ କହିଲାଅ ୟା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ କେବଳ ୟାକୁ ବ୍ଲୁ ଫିଲିମରେ ଦେଖିଛି । କିନ୍ତୁ ଏତେ ବଡ ଅସଲିରେ କେବେ ଦେଖି ନାହିଁ । ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଦେଖ ଆଉ ଯାହାଅ କରିବା କଥା କର ।
ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved