ଛାତ୍ରୀର ଯବାନୀର ମଜା ଭରପୁର ଲୁଟିଲି Odia Sex Story

ଛାତ୍ରୀର ଯବାନୀର ମଜା ଭରପୁର ଲୁଟିଲି Odia Sex Story,odiasex story,odia sex stories,odia bedha gapa,odia jouna kahani,odia xxx story

ଛାତ୍ରୀର ଯବାନୀର ମଜା ଭରପୁର ଲୁଟିଲି Odia Sex Story

Chhatri ra Jawani ra Bharapura Maja Lutili

ହାଏ ଫ୍ରେଣ୍ଡସ ମୋର ଏହି କାହାଣୀ ଟି କିଛି ଦିନ ତଳର କଥା,ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଚାକିରି ସନ୍ଧାନ ରେ ଥିଲି, କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଜବ ନମିଳିବାରୁ ମୁଁ ଭାବିଲି କିଛି ଗୋଟେ ପାର୍ଟ ଟାଇମ କରିଦେଲେ ଭଲ ହେବ, ସେଇଠୁ ମୁଁ କୋଚିଙ୍ଗ କରିବା ପାଇଁ ନିସ୍ପତି ନେଲି । ମୋତେ ଜଣେ ଝିଅ କୁ ଟ୍ୟୁସନ କରିବା ପାଇଁ ମିଳିଗଲା ।

ମୋ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ନାଁ ଯାହାକୁ ମୁଁ ଟ୍ୟୁସନ କରୁଥିଲି ତାର ନାଁ ଟି ସାଧନା, ତା ବୟସ ୧୭ ବର୍ଷ, ସେ ଦେଖିବାକୁ ମସ୍ତ, ସେ ଦେଖିବାକୁ ଗୋରା,ବ୍ରାଉନ ବାଳ,ଗୋଲାପି ଓଠ, ତା ଫିଗର ୩୦-୨୪-୨୮ । ତାର ପଢିବା ଛଡା ଯଦି ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଜିନିଷ ରେ ଆଗ୍ରହ ଥିଲା ତ ସେ ହେଉଛି କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଓ ଇଣ୍ଟରନେଟ , କିନ୍ତୁ ସେ ଇଣ୍ଟରନେଟ କେବଳ ପଢିବା ପାଇଁ ୟୁଜ କରେ । ଚଲାନ୍ତୁ ଏବେ ଷ୍ଟୋରି କୁ ଯିବା । ମୁଁ ତାକୁ ସବୁବେଳେ ସକାଳୁ ୭ ଟା ରୁ ୧୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢେଇବା ପାଇଁ ଯାଏ ।

ଗୋଟେ ଦିନ ମୁଁ ତା ଘରେ ପହଞ୍ଚିଳି ତ ସେ ଘରେ ଏକା ଥିଲା,ମୁଁ ସେ ଆସି କବାଟ ଖୋଲି ଦେଲା ମୁଁ ଘରକୁ ଗଲି ସେ ଅନ୍ୟ ରୁମ କୁ ଗଲା ତା ବ୍ୟାଗ ଆଣିବା ପାଇଁ । ସେ ଯେତେବେଳେ ଆସିଲା ମୋତେ କହିଲା ସାର କିଛି ଦିନ ହେଲା ମୋ ପିସି ( କମ୍ପୁଟର ) ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ହ୍ୟାଙ୍ଗ ହେଉଛି । ପ୍ଳିଜ ସାରା ମୋ ପିସି ଟିକେ ଠିକ କରିଦିଅ । ମୋତେ ବହୁତ ହଇରାଣ ହେବାକୁ ପଡୁଛି, ଆଜି ଘରେ କେହି ନାହାନ୍ତି କେହି କିଛି କହିବାର ଟେନସନ ନାହିଁ । ଛାତ୍ରୀର ଯବାନୀର ମଜା ଭରପୁର ଲୁଟିଲି Odia Sex Story

ମୁଁ କହିଲି ସାଧନା  ତୁମ ପିସି କେଉଁଠି ଅଛି ? ଚାଲ ଦେଖି ନେବା, ସେ ମୋତେ ନେଇ ତା ଷ୍ଟଡି ରୁମ କୁ ଚାଲିଗଲା । ପିସି ସମ୍ମାନା ରେ ଥିବା ଚେୟାର ମୋତେ ବସି ପିସି କୁ ଅନ କଲା । ସେ ମୋ ପାଇଁ ଗୋଟେ ଚେୟାର ଭିଡି ଆଣିଲା ମୋତେ ସେଇଠି ବସିବା ପାଇଁ କହିଲା । ଆପଣମାନେ ଏହି କାହାଣୀକୁ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ସେ ସେଦିନ ଲାଇଟ ବ୍ଲୁ କଲର ସାଲୁଆର କମିଜ ପିନ୍ଧିଥିଲା । ଯାହା କି କାଫି ସ୍ଳିକ ଥିଲା ଯେଉଠିପାଇଁ ଚୁନି ବାରମ୍ବାର ଖସି ଯାଉଥିଲା । ମୋତେ ତାର ଦୁଧ କିଛି ଅଂଶ ଦର୍ଶନ ମିଳୁ ଥିଲା ।

ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ସାଧନା ତୁମେ ଗୋଟେ କାମ କର ତୁମ ଚୁନି କୁ ବାହାର କରି ଥୋଇ ଦିଏ, ଏମିତି ବାରମ୍ବାର ତଳେ ପଡିବା ଦ୍ଵାରା ସେ ବହୁତ ଅସୁବିଧା ହେଉଥିବ କାରଣ ତୁମେ ଯେତେ ଥର ଉଠାଛ ସେ ସେତେ ଥର ତଳେ ପଡିଯାଉଛି, ଏମିତି ରେ ବି ଘରେ ତୁମେ ଆଉ ମୁଁ ଅଛେ । ସେ ଟିକେ ଲାଜେଇ ଯାଇ ତାର ଚୁନି କୁ ଟେବୁଲ ଉପରେ ରଖି ଦେଲା । ସେ ପିସି ରେ ପାସୱାର୍ଡ ଦେଇ ପିସି କୁ ଓପେନ କଲା । ଛାତ୍ରୀର ଯବାନୀର ମଜା ଭରପୁର ଲୁଟିଲି Odia Sex Story

ମୁଁ ଅନ୍ୟ ଏକ ଚେୟାର ବସି ପିସି ଦେଖୁଥିଲି, ଅଚାନକ ମୋ ନଜର ସାଧନା ର ଦେହ ଉପରେ ପଡିଲା, ମୁଁ ଆଉ ନଜର ହଟେଇବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହେଉନଥିଲା । ସେମିତି ଚାହିଁ ରହିଲି । ତାର ଦୁଧ ବହୁତ ଟାଇଟ ଓ ନରମ ଥିଲା । ତାର କମିଜ ଅଧିକ ଟାଇଟ ହେବା କାରଣ ରୁ ଆହୁରି ଅଧିକ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥିଲା ।

ମୋ ନଜର ତାର ଦୁଧ ଉପରେ ଅଟକି ଯାଇଥିଲା । ସାଧନା ଯେତେବେଳେ ମୋତେ କିଛି କହିବା ଚାହିଁଲା ସେ ଜାଣିପାରିଲା ମୁଁ ତାର ଦୁଧ କୁ ଦେଖୁଛି ବୋଲି ।  ସେ ଅଚାନକ ତାର ଚୁନି କୁ ଉଠେଇ ତା ଦେହ ରେ ପକେଇ ଦେଲା। ସେ ଏକ ଅଜବ ସ୍ଵର ରେ କହିଲା ସାର ପ୍ଳିଜ ପିସି କୁ ଦେଖ ନା, କଣ ପାଇଁ ବାରମ୍ବାର ହ୍ୟାଙ୍ଗ ହେଉଛି ।

ମୁଁ ମୋ ନଜର ପିସି ରେ ରଖି ମାଉସ କୁ ହାତ ରେ ଧରି ଚେକ କରିବା ପାଇଁ ଲାଗିଲି, ମାଉସ ଚଳେଇବା ବେଳେ ମୋର କହୁଣି ତାର ଦୁଧ ସାଇଡ ରେ ବାଜୁ ଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ମୋ କହୁଣୀ ତା ଦୁଧ ରେ ବାଜୁ ଥିଲା ତା ଦୁଧ ଭିତରକୁ ପସିଯାଉଥାଏ ମୋତେ ଭାରି ମଜା ଲାଗିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ଜାଣି ବାରମ୍ବାର ତା ଦୁଧ ରେ ମୋ କହୁଣୀ କୁ ବଜେଇଲି । ଏମିତି କରିବା ଦ୍ଵାରା ସେ କିଛି କିଛି ବୁଝିପାରୁଥିଲା କି ମୁଁ ଏହା ଜାଣି ଜାଣି କରୁଛି ବୋଲି । ତେଣୁ ସେ ତାର ଚେୟାର କୁ ଟିକେ ଆଗକୁ କରି ବସିଲା ।

ମୁଁ ଫୁଣି ମାଉସ କୁ ଚଳେଇ ମୁଁ ପିସି ଚେକ କରିବା ରେ ଲାଗିଲି ଏପଟେ ଧିରେ ଧିରେ କରି ଫୁଣି ମୋ କହୁଣୀ କୁ ପଛକୁ ନେଇ ତା ଦୁଧ ରେ ବଜେଇଲି । ସେ ବି ତା ଧ୍ୟାନ ପିସି ଉପରେ ଦେଲା ମୁଁ କହୁଣୀ କୁ ତା ଦୁଧ ରେ ରଗଡିଲି । ଫୁଣି ଥରେ ତା ଚୁନି ତଳେ ପଡିଗଲା । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ସାଧନା ତୁମ ଚୁନି ଖୋଲି ଦିଅ ନା ।

ସେଠୁ ସେ କହିଲା ସାର ଆପଣ ଫୁଣି ଥରେ ମୋତେ ଦେଖିବା କୁ ଲାଗିବେ, ଯାହା ମୋତେ ଖରାପ ଲାଗୁଛି । ମୁଁ କହିଲି ସାଧନା କେବଳ ତ ଦେଖୁଛି, ତୁମେ ଆଜି ଏ ଡ୍ରେସ ରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଛ । ସେ ଟିକେ ଲାଜେଇ ଗଲା, ମୁଁ ବୁଝିପାରିଲି ମୋର ଏ ହରକତ ତାକୁ ବି ଭଲ ଲାଗୁଛି । ମୁଁ ସାହାସ କରି ତାର ଚୁନି କୁ ଖୋଲି ଗୋଟେ ସାଇଡ ରେ ରଖିଦେଲି । ସେ କିଛି କହିଲା ନାହିଁ । ଛାତ୍ରୀର ଯବାନୀର ମଜା ଭରପୁର ଲୁଟିଲି Odia Sex Story

ମୁଁ ଫୁଣି ମୋ ଧ୍ୟାନ କୁ ପିସି ଆଡକୁ ଦେଲି ଏବଂ ମୋ କହୁଣୀକୁ ତା ଦୁଧ ରେ ଟଚ କରିଲି । ସେ ଟିକେ ଅଜବ ଫିଲିଙ୍ଗ୍ସ କଲା । ଏହା ଦେଖି ମୋର ଆହୁରି ସାହସ ଆସିଗଲା ତେଣୁ ମୁଁ ମୋର ଗୋଟେ ହାତ କୁ ତା ଜଙ୍ଗ ଉପରେ ରଖିଦେଲି । ଧିରେ ଧିରେ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠି ରେ ତାର ଜଙ୍ଗ କୁ ଟିପିଲି । ସେ କହିଲା ସାର ପ୍ଳିଜ ଆପଣଙ୍କ ହାତ କୁ ଏଠାରୁ ହଟେଇ ନିଅନ୍ତୁ । ମୁଁ ପଚାରିଲି କଣ ହେଲା ସାଧନା, କଣ ପାଇଁ ଉଠେଇବି ?

ସେ କହିଲା ଜାଣି ନାହିଁ ତୁମେ ଏଇଠି ହାତ ରଖିବା ଦ୍ଵାରା ମୋତେ ଅଜବ ଅଜବ ଲାଗୁଛି । ମୁଁ କହିଲି କଣ ହେଉଛି କୁହ ? ସେ ଲାଜେଇ ଗଲା । ମୋର ସାହସ ଆହୁରି ବଢିଗଲା ମୁଁ ତାର ଗୋଟେ ହାତ କୁ ଧରି ନେଲି । ମୁଁ ମୋ ହାତକୁ ତା ଦୁଧ ପାଖରେ ରଖି ତାରି ହାତ ରେ ତାର ଦୁଧ କୁ ପ୍ରେସ କଲି ।

ସେ ଉଠି ପଲାଉଥିଲା, ମୁଁ ତାକୁପଛ ରୁ ଯାଇ ଧରିଲି । ତାର ବିରୋଧ ଟିକେ ଅଧିକା ବଢିଗଲା, ସେ କହିଲା ସାର ପ୍ଳିଜ ମୋତେ ଛାଡି ଦିଅ । ମୁଁ ତାକୁ ଧରି ତାର ପଛ ପଟ ପିଠିକୁ କିସ କଲି । ସେ କହିଲା ସାର ପ୍ଳିଜ ଏମିତି କରଣି ଏହା ଠିକ ନୁହେଁ । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ପ୍ଳିଜ ସାଧନା ତୁମେ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଛ, ପ୍ଳିଜ ସାଧନା ଏମିତି ରେ ଘରେ ବି କେହି ନାହାନ୍ତି । ଛାତ୍ରୀର ଯବାନୀର ମଜା ଭରପୁର ଲୁଟିଲି Odia Sex Story

ଫୁଣି ସେ କହିଲା ସାର ପ୍ଳିଜ ମୋତେ ଏସବୁ ଭଲ ଲାଗୁ ନାହିଁ । ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି କାହିଁ ତୁମ ସହିତ ଆଗରୁ କିଏ ଏମିତି କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି କି ? ସେ କହିଲା ନା, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ସେମିତିକା ଝିଅ ନୁହେଁ , ସାର ପ୍ଳିଜ ଏମିତି କର ନାହିଁ ଆପଣ ଯାଅନ୍ତୁ । ତାପରେ ମୁଁ ତାର ଦୁଇ ହାତ କୁ ଧରି ତା ବେକ ରେ କିସ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ସେ ନିଜକୁ ମୋଠାରୁ ଦୂରେଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ମୁଁ କିସ ଜାରି ରଖିଲି ।

ସେ ମୋଠାରୁ ଖସିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କଲା, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାକୁ ଜୋରେ ଜାବୁଡି ଧରିଥିଲି । ମୁଁ ତାକୁ ବେକ କୁ କିସ କରିବା ଜାରି ରଖିଥାଏ ତାପରେ ମୁଁ ପଛ ପଟୁ ଦୁଇ ହାତ କୁ ତାର କାଖ ତଳେ ଗେଲେଇ ତାର ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି । ସେ ଏବେ କାନ୍ଧି କାନ୍ଦି କହିଲା ସାର ପ୍ଳିଜ ଛାଡି  ଦିଅ ମୋତେ । ଏମିତି ଆରାନାହି ମୋ ସହ, ମୁଁ ସେମିତିକା ଝିଅ ନୁହେଁ , ପ୍ଳିଜ ଛାଡି ଦିଅ ମୋତେ । ମୁଁ ସେତେବେଳେ ମୋ ହୋସରେ ନଥାଏ ତେଣୁ ମୁଁ ତା ବେକ କୁ କିସ କରି ତା ଦୁଧ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଥାଏ ।

ତାପରେ ମୁଁ ମୋର ଗୋଟେ ହାତ କୁ ତାର କମିଜ ଭିତରେ ପୁରେଇ ତାର ଦୁଧ କୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ଚିଲେଇ ଚିଲେଇ କହୁ ଥାଏ ସାର ପ୍ଳିଜ ମୋତେ ଛାଡି ଦିଅ । ପ୍ଳିଜ ସାର ଏମିତି କର ନାହିଁ ମୁଁ ତା ଦୁଧ କୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପି ଚାଲିଥାଏ ।

ମୁଁ ମୋର ଗୋଟେ ହାତ କୁ ସାଲୁଆର ଭିତରେ ପୁରେଇ ତାର ଚିକନିଆ ବିଆ ରଗଡିବା ରେ ଲାଗିଲି । କିଛି ସମୟ ତାର ବିଆ କୁ ରଗଡିବା ପରେ ସେ ମସ୍ତ ହେଇଗଲା, ତାର ବିରୋଧ ଧିରେ ଧିରେ କମିବା ଲାଗିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ କାନ୍ଦୁ ଥିଲା ।

ମୁଁ ତା ବିଆ ରେ ମୋର ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଳି ଗଳେଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲି ସେ ଚିହିକି ଉଠିଲା । ସେ ସାର ଏମିତି କର ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ତା କଥା ନଶୁଣି ମୁଁ ତା ବିଆ କୁ ଆଙ୍ଗୁଳି କରିବାରୁ ସେ ଡିସଚାର୍ଜ ହୋଇଗଲା । ମୋତେ ତା ବିଆ ଓଦା ଲାଗିଲା, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବିଆ କୁ ସେମିତି ରଗଡୁ ଥାଏ । ଏବେ ସେ ଧିରେ ଧିରେ ଶାନ୍ତା ପଡୁଥିଲା । ମୁଁ ତାର ସାଲୁଆର କୁ ତଳକୁ ଖସେଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲି । ତା ସାଲୁଆର ରେ ଇଲାଷ୍ଟିକ ଥିବାରୁ ମୁଁ ମୋତେ ବେଶୀ କଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ପଡିଲା ନାହିଁ, ତା ସାଲୁଆର ତଳକୁ ଖସିଗଲା । ଛାତ୍ରୀର ଯବାନୀର ମଜା ଭରପୁର ଲୁଟିଲି Odia Sex Story

ମୁଁ ତାକୁ ସୋଫା ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତା ବିଆ ରେ ଜିଭ ରଖି ବିଆ କୁ ଚାଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ଏବେ ସେ ମସ୍ତ କରି ମୋତେ ସହୋଯୋଗ କରୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ମୋତେ ମନାକରିବା ବନ୍ଦ କରିନଥିଲା, ପ୍ଳିଜ ସାର ଏମିତି କର ନାହି,ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ମା ରାଣ, ଛାଡି ଦିଅ ମୋତେ, ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ, ଛାଡି ଦିଅ ସାର, ମା ଆ ମା ଆ ମା, ମୁଁ ତାର ବିଆ ଟିକେ ମେଲେଇକି ତା ବିଆ ଭିତରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ଦେଲି ।

ସେ କହୁଥାଏ ଛାଡି ଦିଅ ସାର, ଆଃ ଊଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ , ଏମିତି କର ନାହିଁ, ସତରେ ସେ ବହୁତ ମାସୁମ ଝିଅଟେ ଥିଲା, ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ କୁ ଟିକେ ତଳକୁ ଖସେଇ ଦେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହାର କରି ଦେଲି ତା ବିଆ ରେ ସେଟ କଲି, ତା ବିଆ ଭିତରେ ଅଧା ପଶେଇଛି ଏଇ ଭିତରେ ତା ଘର ଡୋର ବେଲ ବାଜିଲା ମୁଁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ କୁ ପିନ୍ଧି ଦେଲି ସେ ବି ତାର ସାଲୁଆର ପିନ୍ଧି ଦେଲା । କାଲେ ସେ କହିଦେବ ଘରେ ତା ବାପା ବୋଉ ଯେମିତି ଘର ଭିତରକୁ ପସିଛନ୍ତି ମୁଁ ସେଠୁ ପଳେଈ ଆସିଲି । ତାପରେ କଣ ହେଲା ମୁଁ ଆଉ ଏକ କାହାଣୀ ରେ କହିବି….. ରହୁଛି …

ଛାତ୍ରୀର ଯବାନୀର ମଜା ଭରପୁର ଲୁଟିଲି Odia Sex Story

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved