Chkarani Bhabi Bapa Mote Gehile ବାପା ମୋତେ ଗେହିଁଲେ

ଚାକରାଣୀ ଭାବି ବାପା ମୋତେ ଗେହିଁଲେ

Chkarani Bhabi Bapa Mote Gehile

Chkarani Bhabi Bapa Mote Gehile   ମୋ ନାଁ ଦୀପାଳି, ଆଉ ମୋ ବୟସ ୨୨ ବର୍ଷ । ମୋ ଫିଗର ସେଇ ୩୪ – ୩୦ – ୩୬ ହେବ । ମୁଁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଏତେ ସେକ୍ସି ଜେ କାହାର ବି ବାଣ୍ଡ ଠିଆ କରି ଦେବି । ଆପଣମାନେ କାହାଣୀର ନାମରୁ ଜାଣି ସାରିଥିବେ ଏଇ କାହାଣୀଟି ମୋର ଏବଂ ମୋ ବାପାଙ୍କ ଭିତରେ । ଏଇ କାହାଣୀ ଟି ଆଜିଠାରୁ କିଛି ଦିନ ତଳର । କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣମାନେ ମୋ ବାପାଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ । କାହାଣୀରେ ଥିବା ସବୁ ନାମ କାଳ୍ପନିକ ଅଟେ ।

Chkarani Bhabi Bapa Mote Gehile

ମୋ ବାପାଙ୍କ ନାମ ଦୀନବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କର ବୟସ ୪୫ ବର୍ଷ । ସେ ଦେଖିବାକୁ ଏକଦମ ଫିଟ ଆଉ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ମରଦ ଅଟନ୍ତି । ମୋ ଘରେ ମୁଁ ଓ ମୋର ପାପା ରହୁ । ମୋ ମାର ମୃତ୍ୟୁ ମୋ ଜନ୍ମ ସମୟରେ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ସେବେ ମୋ ଜେଜେମା ମୋତେ ପାଲି ଥିଲା ହେଲେ ଜେଜେ ମା ଆଉ ନାହିଁ ଏଇ ଦୁନିଆରେ । ମୋ ମାଉସୀ ବି ଆମକୁ ବହୁତ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିଛି ।

ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ କହି ରଖେ କି ମୋ ମାଉସୀ ଏବଂ ମୋ ପାପଙ୍କ ଭିତରେ ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି । ମୁଁ ଅନେକ ଥର ପାପ ଓ ମାଉସୀ କରୁଥିବାର ଦେଖିଛି । ଏଇ କଥା ଆଉ କେବେ ନିଶ୍ଚୟ ଆପଣମାନଙ୍କୁ କହିବି । ଆମ ଘରେ ଆମ ବାପ ଝିଅଙ୍କୁ ଛାଡି ଦେଲେ ଦୁଇଜଣ ଚାକର ଓ ଚାକରାଣୀ ରୁହନ୍ତ । ସେମାନେ ଦୁଇଜଣ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ । ଚାକରାଣୀ ନାଁ ରମା ଆଉ ତା ସ୍ଵାମୀ ନାଁ ରମୁ । ଅନେକ ବର୍ଷରୁ ସେମାନେ ଆମ ଘରେ ଅଛନ୍ତି ।

ପାପା ଓ ମୋ ଭିତରେ ବହୁତ ଭଲପାଇବା ରହିଛି । ପାପା ମୋର ସବୁ ଇଚ୍ଛା କୁ ପୁରା କରିଛନ୍ତି । ସେ ମୋତେ କେବେ ବି ମୋ ମା ର କମି ହେବାକୁ ଦେଇ ନାହାନ୍ତି । ଗୋଟେ ଦିନ ମୁଁ ମୋର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ କୁ ରାତିରେ ଡିନର ପାଇଁ ପ୍ରମିସ କରିଥିଲି । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ସନ୍ଧ୍ୟା ହେବା ମାତ୍ରେ ଘରୁ ବାହାରିଗଲି । ମୁଁ ମୋର ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହ ଖୁବ ଏଞ୍ଜୟ କରିଲି ।

ଆଉ ସବୁଦିନ ପରିକା ସେ ମୋତେ ରାତିକୁ ତାର ରୁମକୁ ଯିବା ପାଇଁ କହିଲା । ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ସେ ସବୁଥରକ ପରି ଏଥର ମୋତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲା । ମୋର ବି ଇଚ୍ଛା ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଡେରି ହୋଇଯିବା କାରଣ ରୁ ମୁଁ ତାକୁ କେବଳ କିସ କରି ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଲି । ଘରକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ମୁଁ ମୋ ରୁମ ଭିତରକୁ ଚାଲି ଆସିଲି ।

ମୁଁ ଶୋଇବା ପାଇଁ ମୋର ଡ୍ରେସକୁ ଚେଞ୍ଜ କରିଲି । ମୁଁ ଗୋଟେ ନାଇଟ ପିନ୍ଧି ଦେଲି ଆଉ ତଳେ କିଛି ପିନ୍ଧି ନଥିଲି । ଶୋଇବା ପୂର୍ବ ରୁ ମୋତେ ଶୋଷ ଲାଗିଲା । ତେଣୁ ମୁଁ ପାଣି ପିଇବା ପାଇଁ କିଚେନ ଆଡକୁ ଗଲି  । ଘର ସାରା ଅନ୍ଧାର ଥିଲା । ମୁଁ କୌଣସି ଲାଇଟକୁ ଅନ ନକରି କିଚେନ ଭିତରେ ପଶିଗଲି ଆଉ କିଚେନର ଲାଇଟ ଖୋଜିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ସେହି ସମୟରେ ମୋ ଉପରେ ଅଚାନକ ହାମଲା ହେଲା । ପଛ ପଟୁ କେହି ଜଣେ ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଲା ଆଉ ତାର ହାତ ସିଧା ମୋ ମୁହଁରେ ଥିଲା । ମୁଁ ତାର ସହିତ ଏକଦମ ଚିପେକେଇ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ଆଉ ମୋତେ ବୁଝିବା ପାଇଁ ବାକି ନଥିଲା କି ପଛ ପଟେ ଯିଏ ଅଛି ତାର ବାଣ୍ଡ ହିଟ ହେଇ ସାରିଛି ବୋଲି । କାରଣ ସେ ମୋର ନାଇଟକୁ ଉଠେଇ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ପଶେଇବା ପାଇଁ ରେଡି ଥିଲା ।

ସେ ପଛ ପଟୁ ମୋର ନାଇଟ ଉଠେଇ ଦେଲା ଆଉ ତାର ହାତ ମୋ ବିଆରେ ଯାଇ ଲାଗିଲା । ସେଇ ହାତ ପ୍ରଥମରୁ ଓଦା ଥିଲା ଯାହା ମୋ ବିଆ କୁ ଓଦା କରି ଦେଲା । ମୁଁ କିଛି ଭାବିବା ପୂର୍ବରୁ ତାର ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆ ଉପରେ ଥିଲା । ସେ ଗୋଟେ ଦୁଇ ଧକା ମାରି ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ପଶେଇ ଦେଲା । ମୋତେ ଲାଗିଲା ଏଇ ବୋଧେ ହୁଏ ହରାମି ଚାକର ହୋଇଥିବ ।

କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଭୁଲ ଭାବୁଥିଲି । କାରଣ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ କାନ ପାଖରେ ଧିରେ କରି ଏକ ଆବାଜ ଆସିଲା, ଆଉ ସେଇ ଆବାଜ ମୋ ପାପାଙ୍କର ଥିଲା । ପାପା କହୁଥିଲେ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ମୋ ରାଣୀ କେତେ ଦିନ ପରେ ମଉକା ମିଳିଛି । ଏକଥା କହି ପାପା ଆଉ ଗୋଟେ ଧକା ଦେଲେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆକୁ ଚିରି ପୁରା ଟା ଭିତରେ ପଶିଗଲା ।

ମୁଁ ତ ପୁରା କଷ୍ଟରେ କମ୍ପୁଥିଲି । ଖସିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଲି କିନ୍ତୁ ପାପା ମଜବୁତ କରି ଧରିଥିଲେ ଯାହା ଆଗରେ ମୋ ଚେଷ୍ଟା ବିଫଳ ଥିଲା । ମୁଁ କିଛି କରିବା ପୂର୍ବରୁ ପାପା ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହାର କରି ଫୁଣିଥରେ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଲେ । ଏଥର ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆକୁ ଆହୁରି ମଜା ଦେଇ ଭିତରକୁ ପଶିଗଲା । ତାପରେ ପାପା ଫୁଣି ଆଉ ଗୋଟେ ଧକା ମାରିଲେ ।

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved