Dussehra Chhuti Re Jharana Kule Nani O Mun

ଦଶହରା ଛୁଟିରେ ଝରଣା କୂଳେ ନାନୀ ଓ ମୁଁ

Dussehra Chhuti Re Jharana Kule Nani O Mun

Dussehra Chhuti Re Jharana Kule Nani O Mun   ମୋର ସମସ୍ତ ଭାଇ,ଭଉଣୀ ଓ ଭାଉଜ ମାନଙ୍କୁ ଜୁହାର କରି ମୋର ଷ୍ଟୋରି ଆରମ୍ଭ କରୁଛି । ମୁଁ ଏହି ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମର ଆପଣମାନଙ୍କ ପରି ସବୁଦିନିଆ ପାଠକ ଅଟେ । ଏଠାରେ ପ୍ରକାଶିତ ସବୁ କାହାଣୀକୁ ମୁଁ ପଢିଛି । ମୋର ଇଚ୍ଛା ଥିଲା ମୋର ଏକ ନିଜସ୍ୱ କାହାଣୀକୁ ମୁଁ ଏଠାରେ ପ୍ରକାଶ କରିବା ପାଇଁ କିନ୍ତୁ ମୋର ସେମିତି କିଛି ଖାସ ସ୍ମୃତି ନଥିଲା ଯାହାକୁ ମୁଁ ସେୟାର କରିପାରିବି ।

ମୁଁ ଆଜି ଆପଣମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସେମିତି ଏକ ଖାସ ଷ୍ଟୋରି ନେଇ ଆସିଛି ଯାହା ପୁରା ସତ୍ୟ ଓ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭିନ୍ନ ସ୍ଵାଦର କାହାଣୀ । ଯାହା ମୋ ସହ ଏଇ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଘଟିଛି । ମୁଁ ଅମିତ, ମୋର ବୟସ ୨୨ବର୍ଷ ମୁଁ ମୋ ବାପା ମା ଙ୍କର ଗୋଟିଏ ବୋଲି ପୁଅ । ମୋତେ ଘରେ ଓ ଆମ ଅଗଣାରେ ସମସ୍ତେ ଭଲପାନ୍ତି । ମୁଁ ମୋର ଡିପ୍ଲୋମା ସାରିବା ପରେ ଟାଟା ଟାଟା ଜାମସେଦପୁର ରେ ଚାକିରି କରୁଛି ।

ମୋର ଏହି କାହାଣୀ ଟି ମୋର ଜଣେ ଭଉଣୀ ସହ । ସେ ଆମ ଅଗଣାର ମୋର ଜଣେ ବଡ ବାପାଙ୍କ ଝିଅ ହେବ ତାର ନାଁ ଦୀପା ( ମୁଁ ତାର ନାମ କୁ ଏଠି ପରିବର୍ତନ କରି ଲେଖିଛି ) । ଦୀପା ନାନୀର ବୟସ ୨୫ବର୍ଷ । ପିଲା ଦିନେ ତାର ମୋର ବହୁତ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ଥିଲୁ । ମୁଁ ବଡ ହେଲା ପରେ ହଷ୍ଟେଲରେ ରହିଲା ପରେ ଆଉ ତା ସହ ଏତେ ମିଶି ପାରେ ନାହିଁ ।

ଦୀପା ନାନୀର ବିବାହ ଘର ୩ବର୍ଷ ତଳେ ହୋଇଥିଲା । ମୁଁ ତାର ବାହାଘରକୁ ଆସିପାରି ନଥିଲି ବୋଲି ସେ ମୋ ଉପରେ ବହୁତ ରାଗି ଥିଲା, କାରଣ ସେତେବେଳେ ମୋ ଡିପ୍ଲୋମା ପରୀକ୍ଷା ଚାଲିଥିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ଚାକିରି କରିବାକୁ ଚାଲିଗଲି ସେବେଠାରୁ ମୋର ଆଉ ଦୀପା ନାନୀ ସହ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇ ନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଏଇଥର ଦଶହରା କୁ ଛୁଟି ନେଇ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲି ଦୀପା ନାନୀ ଘରକୁ ଆସିଥିଲା ।

ମୁଁ ଆସିବା ପରେ ଘରେ ମୋତେ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଖୁସି ହୋଇଗଲେ । ପ୍ରଥମ ଦିନ ବାସ ଏମିତି ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ଦେଖା ସାକ୍ଷାତ ହୋଇ ଚାଲିଗଲା । ଦ୍ଵିତୀୟ ଦିନ ମୁଁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ମଜା ମସ୍ତି ମୋ ଭୋଜି କରି ଚାଲିଗଲା । ତୃତୀୟ ଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳେ ଦୀପା ନାନୀ ତାଙ୍କ ଛାତ ଉପରେ ଥିଲା । ମୁଁ ବଡ ବୋଉକୁ ପଚାରିଲି ଦୀପା ନାନୀ କେଉଁଠି ଅଛି ସେ ମୋତେ କହିଲେ ଛାତ ଉପରେ ମୁଁ ଦୀପା ନାନୀ ପାଖକୁ ଚାଲିଗଲି ।

ଦୀପା ନାନୀ ଏକା ଏକା ଛାତ ଉପରେ ଠିଆ ହୋଇଥାଏ । ମୁଁ ତାକୁ ପଛପଟୁ ଯାଇ ତାର କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି ତାକୁ ଚମକେଇ ଦେଲି । ମୁଁ ତାକୁ ଚିଡେଇବାକୁ ଯାଇ ତାକୁ କହିଲି କଣ ଏକା ଏକା ଠିଆ ହୋଇ ଭାଇଙ୍କ କଥା ଭାବୁଥିଲୁ । ସେ କହିଲା – ତାଙ୍କ କଥା ଭାବିଲେ ମୋର କି ଲାଭ କି ? ମୁଁ କହିଲି- ଏମିତି କଣ କହୁଛୁ  ସେ କହିଲା ସେଇଆ ନୁହେଁ ତ ଆଉ କଣ ? ସେ- ଛାଡେ ସେ ସବୁ କଥା ଆଉ ତୋର ଖବର କଣ କହ ତୋ ସହ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା କଥା ହୋଇ ନାହିଁ ।

ମୁଁ – ହଁ ଭଲ ଅଛି, ତାର ମୋତେ ଏମିତି କିଛି ସମୟ ଧରି ମୋ ବିଷୟରେ କଥା ହେଲୁ । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁ ମୋ ବିଷୟରେ ସବୁ ଜାଣିଲୁ ହେଲେ ତୋ ବିଷୟରେ କିଛି କହିଲୁ ନାହିଁ । ସେ କହିଲା ମୋର ଜୀବନ କଣ କହିବି ସବୁ ଥାଇ ବି ନଥିଲା ପରିକା, ସେ ମୋତେ ତଳକୁ ହାତ ବଢେଇ କୁକୁର ମାନଙ୍କୁ ଦେଖେଇ କହିଲା ଏମାନେ ମୋ ଠୁ ବି ଖୁସିରେ ଅଛନ୍ତି ।

ତଳେ କୁକୁର ଗଣ୍ଠି ପଡିଥିଲା, ନାନୀ ସେତେବେଳୁ ଠିଆ କୁକୁର ସେକ୍ସ ଦେଖୁଥିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି କଣ ହେଇଛି ମୋତେ କହ ଦେଖିବା ମୁଁ ତୋର ଦୁଃଖ ଦୂର କରିପାରୁଛି କି ନାହିଁ ? ସେ କହିଲା – କଣ କହିବି ଯିଏ ମୋର ଏ ଦୁଃଖ ଦୂର କରିବା କଥା ସେ ତ କିଛି କରି ପାରୁ ନାହିଁ ଆଉ ତୁ କଣ କରିବୁ ? ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଥରେ କହି ଦେଖେ !

ସେ ମୋତେ କହିଲା – ତୁ ତ ଜାଣିଛୁ ଆମ ଘରେ ପଇସା ଲୋଭରେ ଗୋଟେ ବୁଢା ସହ ମୋର ବାହାଘର କରି ଦେଇଛନ୍ତି । ମୁଁ ମୋ ନିଜକୁ ସବୁ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଠୁ ଅଲଗା ରଖିଥିଲି ଭାବିଥିଲି ବାହାଘର ପରେ ସ୍ଵାମୀ କୁ ପାଇଲେ ମୁଁ ତାକୁ ମୋର ସବୁ କିଛି ଦେବି, ସେଥିପାଇଁ କଲେଜ ସମୟରେ ମୋ ପଛରେ କେତେ ଟୋକା ପଡିଥିଲେ ମୁଁ କାହାକୁ ବି ଭାଉ ଦେଇ ନଥିଲି ।

ହେଲେ ମୋ ସ୍ଵପ୍ନ ସ୍ଵପ୍ନ ହୋଇ ରହିଗଲା ଆଉ ମୋ ଜୀବନ ଅନ୍ଧାର ହୋଇଗଲା । ଏବେ ଭାବୁଛି ସେତେବେଳେ ଯଦି କାହାକୁ ଲଭ କରି ଥାନ୍ତି ଏତେ କଷ୍ଟ ପାଉନଥାନ୍ତି । ତୋ ଭାଇଙ୍କ ବୟସ ୪୦ ବର୍ଷ ଆଉ ମୋ ବୟସ ୨୫ ବର୍ଷ ସେ ମୋତେ ବାହାଘର ଠାରୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋତେ ସ୍ଵାମୀ ସୁଖ ଭଲରେ ଦେଇ ପାରି ନାହାନ୍ତି । ମୁଁ ନାନୀର ସବୁ ଦୁଃଖ କଥାକୁ ବୁଝିଗଲି ସେ ଉଦାସ ହେବାର କାରଣ କଣ ଜାଣିଲି।

ତାପରେ ମୁଁ ନାନୀ କଥା ଶୁଣି ତାକୁ କହିଲି ମୋତେ ଗୋଟେ ଦିନ ସମୟ ଦେ ମୁଁ ତୋ ବିଷୟରେ କିଛି ଭାବେ କଣ କଲେ ତୁ ଖୁସି ହୋଇପାରିବୁ କହି ମୁଁ ସେଠୁ ଚାଲି ଆସିଲି । ସେଦିନ ରାତି ରେ ମୁଁ ଦୀପା ନାନୀ ବହୁତ ଚିନ୍ତା କରି କୌଣସି ସମାଧାନର ବାଟ ବାହର କରିପାରିଲି ନାହିଁ । ମୁଁ ନାନୀକୁ ସକାଳେ କହିଲି ନାନୀ ଚାଲେ ନାନୀ ଆମେ କେଉଁ ଆଡେ ବୁଲି ଆସିବା ତୋ ମନ ବି ଟିକେ ଖୁସି ହୋଇଯିବ ।

ଆମ ଘର ଠୁ ପ୍ରାୟ ୪୦-୫୦ କିମି ହେବ ଗୋଟେ ଝରଣା ଅଛି ତାକୁ ସେଇଆଡେ ବୁଲେଇନେବା ପାଇଁ କହିଲି । ନାନୀ କହିଲା ହଁ ମୁଁ ଶୁଣିଥିଲି ବହୁତ ଭଲଜାଗା କିନ୍ତୁ କେବେ ଯାଇନି ହଉ ଠିକ ଅଛି ଆଜି ତୋ ସହିତ ଯାଇ ବୁଲି ଆସିବା । ନାନୀକୁ ବି କହିଲି ଏକ୍ସଟ୍ରା ଗୋଟେ ଡ୍ରେସ ଆଣିଥାଏ ଆମେ ସେଠି ଝରଣାରେ ଗାଧୋଇବା ।

ନାନୀର ମୋର ଝରଣା ଆଡେ ବୁଲିବା ପାଇଁ ବାହାରିଗଲୁ । ନାନୀ ମୋ ବାଇକ ପଛରେ ବସିଲା । କିଛି ବାଟ ଯିବା ପରେ ନାନୀ ମୋତେ ପଚାରିଲା କାଲି କହିଥିଲୁ ମୋ ବିଷୟରେ କଣ ଚିନ୍ତା କରିଲୁ ? ମୁଁ କହିଲି ନାନୀ ଭାଇଙ୍କୁ ଯଦି ମେଡ଼ିସିନ ଦେଲେ ତୁ କିଛି ଟା ଉପସମ ପାଇ ପାରିବୁ, ନାନୀ ମୋତେ କହିଲା – ବୁଢୀ ଗାଈକୁ ତୁ ଯେତେ ଖାଇବା ପାଇଁ ଦେଲେ ବି ସେ ଟୋକି ହୋଯିବ ନାହିଁ ସେ କଥା ମୁଁ ଆଉ ବାକି ରଖି ନାହିଁ ।

ମୁଁ କହିଲି ନାନୀ ତାହାଲେ ତୋ ପାଇଁ ଏକ ଆଉ ଦୁଇଟା ରାସ୍ତା ଅଛି ? ତୁ ଭାଇଙ୍କୁ ଡିଭର୍ସ ଦେଇ ଦେ ? ନାନୀ – ଡିଭର୍ସ ଦେବା ପାଇଁ ଆମ ଘରେ କଣ ରାଜି ହେବେ, ଆଉ ଯଦି ବି ଡିଭର୍ସ ଦେବି ମୁଁ କଣ କରିବି ଆଉ ଘର ଲୋକ ଲୋକ ଲାଜ୍ୟାକୁ ଡରିକି କିଛି ବି କରେଇ ଦେବେ ନାହିଁ । ତାପରେ ନାନୀ କହିଲା ଆଉ ଗୋଟେ ରାସ୍ତା ସେଇଟା କଣ କହିଲୁ ?

ମୁଁ କହିଲି ତାହାଲେ ତୋତେ ଆଉ କାହା ସହ ଲୁଚା ଚୋରାରେ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ? ନାନୀ କହିଲା – ମୁଁ ବି ଏ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଭାବିଛି ହେଲେ ସେମିତି ବିଶ୍ଵସ୍ଥ ପିଲା ଦରକାର । ମୁଁ କହିଲି ତୋର କେହି ଦିଅର ନାହାନ୍ତି ? ସେ କହିଲା – ନା ନିଜର କେହି ନାହାନ୍ତି ଆଉ ଯଦି କାହା ସହ ଏସବୁ କରିବି ସେ ବାହାରେ କହି ଦେବ ମୋର ସବୁ ସରିଯିବ ।

ଏମିତି କଥା ବର୍ତା ଭିତରେ ଆମେ ଝରଣା ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଗଲୁ ।ସେ ଝରଣାରେ ନୂଆ ବର୍ଷକୁ ବହୁତ ଲୋକ ହୁଅନ୍ତି, ତାପରେ ଆମେ ଯେବେ ଯାଇଥିଲୁ ସେଦିନ କୌଣସି ଛୁଟି ଦିନ ନଥିଲା ତେଣୁ କେହି ଲୋକ ନଥିଲେ । ସେଠି  କେବଳ ମୁଁ ଓ ନାନୀ ଥିଲୁ, ଝରଣା ଟା ପାହାଡ ଉପରେ ତେଣୁ ସେଠାକୁ ବାଇକ ଥୋଇ ଚାଲି ଚାଲି ଯିବାକୁ ପଡିବ । ମୁଁ ମୋ ବାଇକକୁ ଡବଲ ଲକ ପକେଇ ଆମେ ଦୁହେଁ ଯାଇ ଝରଣା ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଲୁ ।

କିଛି ସମୟ ଦୁହେଁ ଫଟୋ ଉଠେଇଲୁ । ତାପରେ ଆମେ ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ରେଡି ହେଲୁ । ମୁଁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ସାର୍ଟ ଚଡି ସବୁ କିଛି ଖୋଲି ଦେଲି କେବଳ ଗୋଟେ ହାଲ୍ଫ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିଳି । ନାନୀ ମୋ ଫିଗରକୁ ଦେଖି କହିଲା ଆଉ କଣ ମସ୍ତ ଫିଗର କରିଛୁରେ । ତୋ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ବହୁତ ଲକି । ନାନୀ ବି ତାର ଡ୍ରେସ ଚେଞ୍ଜ କରି ତାର ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଥୋଇ ଦେଇ କେବଳ ଗୋଟେ କୁର୍ତା ପିନ୍ଧି ଆସିଲା ।

Dussehra Chhuti Re Jharana Kule Nani O Mun  ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved