Kaka Jhia Bhauni Ku Gehi Maja Neli କାକା ଝିଅ ଭଉଣୀ

Kaka Jhia Bhauni Ku Gehi Maja Neli

କାକା ଝିଅ ଭଉଣୀକୁ ଗେହିଁ ମଜା ନେଲି

Kaka Jhia Bhauni Ku Gehi Maja Neli  ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ, ମୋ କାକାଙ୍କ ପରିବାରରେ କାକା କାକୀ ଓ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଝିଅ ରୁହନ୍ତି । ତାଙ୍କ ସହ ଆମର ବହୁତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି । ମୁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବା ଆସିବା ଘରେ ଆଉ ମୋ ଖୁଡୀ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଆଉ ତାଙ୍କ ଝିଅ ନେହା ମୋ ଠାରୁ ୩ମାସ ସାନ । ତା କଥା କଣ କହିବି ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଝିଅ ଶହେରେ ଜଣେ ହିଁ ଥିବ ।

ତାର ସେକ୍ସି ଚିକ୍କଣିଆ ଗୋଡ, କଳା ବାଳ, କାଳ ଆଖି, ଗୋଲ ଗୋଲ ସୁନ୍ଦର ଦୁଧ, ମୋଟା ଗାଣ୍ଡୀ ଯଦି ତୁମେ ତାକୁ ଦେଖିବ ସେଇଠି ତୁମର ଡିଶଚାର୍ଜ ହୋଇଯିବ । ସେ ଡ୍ରେସ ବି ବହୁତ ସେକ୍ସି ପିନ୍ଧେ । ଆମେ ସ୍କୁଲରେ ବି ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ପଢୁଥିଲୁ ଆଉ କଲେଜରେ ବି ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ପଢୁ । ସେ ହାଇ ସ୍କୁଲରେ ଯେବେ ପଢିଲା ସେବେ ଠାରୁ ତା ପଛରେ ଟୋକା ପଡିଛନ୍ତି ।

ଟାଇଟ ସ୍କର୍ଟ ଓ ଜିନ୍ସ ତାର ଗାଣ୍ଡି ପୁରା ବାହାରକୁ ଦେଖାଯାଏ, ଅନେକ ଥର ତ ତାର ଟାଇଟ ଟପରେ ଯେଉଁଥିରେ ତାର ଦୁଧର ସେପ ବହୁତ ଭଲ ଭାବେ ଜଣା ପଡେ ଓ ତାର ନିପଲବି ବହୁତ ଭଲ ଭାବେ ଦେଖାଯାଏ । ଅନେକ ଟୋକା ତା ବିଷୟରେ କଥା ହୁଅନ୍ତି କିନ୍ତୁ ମୋ ଆଗରେ ନୁହେଁ। କ୍ଳାସରେ ବି ବେଳେ ମୁଁ ତାକୁ ଦେଖେ । ମୁଁ ନେହା ପ୍ରଥମରୁ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ରହୁଥିଲୁ, ଖେଳୁଥିଲୁ ଏବଂ ସବୁକିଛି କରୁଥିଲୁ ।

ଆମ ଦୁଇଜଣ ପରସ୍ପର ଭିତରେ ବହୁତ ଫ୍ରାଙ୍କ । ତାକୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିବା ତାର ଗାଲରେ କିସ କରିବା ଏଇଟା ମୋ ପାଇଁ ସାଧାରଣ କଥା ଥିଲା । ସେ ୩ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ଆମ ଗାଁ ପାଖ ଗାଁରେ ଜେଜେଙ୍କର ଗୋଟେ ଜାଗା ଥିଲା କାକା ସେଠି ନୂଆ ଘର କରି ରହିଲେ । ଆମ ଘର ଠୁ ତାଙ୍କ ଘର ପ୍ରାୟ ୨-୩ କିମି ଦୂର । ମୁଁ ପ୍ରାୟ ସବୁଦିନ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଏ ।

ଆମ ର ଏଇ କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଯେବେ ତାର ମମି ପାପା ୧୫ ଦିନ ବାହାରକୁ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ । ସେ ଏକା ଘରେ ଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ସବୁଦିନ ଶୋଇବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଏ । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଦୁଇ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବହୁତ ମଜା ମସ୍ତି ଓ ଏଞ୍ଜୟ କରିଲୁ । ତା ହାତ ରନ୍ଧା ଟେଷ୍ଟି ଖାଇବା ଖାଲି ଏତେ ଭଲ ଟେଷ୍ଟି ଖାଇବା ଆପଣମାନଙ୍କୁ ହୋଟେଲରେ ବି ମିଳିବ ନାହିଁ ।

ଆମେ ପ୍ରତି ମିନିଟ ରେ ସାଥି ହୋଇ ରହୁଥିଲୁ ସେ ଯେତେବେଳେ କିଚେନରେ ରୋଷେଇ କରୁଥିଲା ମୁଁ ବି ତା ପାଖରେ ଥାଇ ତାକୁ ଛୋଟ ଛୋଟ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରେ । ଆଉ ସେଯେତେବେଳେ ଟୟଲେଟ ଯାଏ ମୁଁ ଟୟଲେଟ ବାହାରେ ଠିଆ ହୁଏ । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଦୁଇଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗୋଟିଏ ରୁମରେ ବି ସୋଉଥିଲୁ । ତୃତୀୟ ଦିନ ଯେବେ ସେ ଗାଧୋଇ ବାହାରକୁ ଆସିଲା କଣ ଗଜବ ଲାଗୁଥିଲା ମ ?

ସେ ଗୋଟେ ବ୍ଲୁ ମିନି ସ୍କର୍ଟ ଗୋଟେ ଫୁଟର ଟିକେ ଅଧିକା ହେବ । ଅରେଞ୍ଜ ସାର୍ଟ ଟପ ଯାହାର ବେକ ବହୁତ ଢିଲା ଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ତାର କାନ୍ଧ ପୁରା ନଜର ଆସୁଥିଲା । ସେ ଦିନ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିଲା କାରଣ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଲେ ବ୍ରା ସ୍ଟ୍ରିପ ଦେଖାଯିବ । ସେ ସେଇ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି କଲେଜ ବି ଯିବାର ଥିଲା କାରଣ ସେବେ ଆମ କଲେଜରେ ଡ୍ରେସ କୋଡ ନଥିଲା ।

ସେଇ ଡ୍ରେସ ବୋଧେ କଲେଜରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ପସନ୍ଦ ଆସିବ । ମୁଁ ତ ସେଦିନ ତାକୁ ସେମିତି ଅନେଇ ରହିଥାଏ । ସେ ମୋତେ ପଚାରିଲା କେମିତି ଲାଗୁଛି ? ମୁଁ କହିଲି ହଟ ଆଣ୍ଡ ସେକ୍ସି । ସେ ମୋତେ ଥାଙ୍କ ୟୁ କହିଲା । ତାପରେ ଆମେ ବ୍ରେକ ଫାଷ୍ଟ କରିଲୁ ଏବଂ ଟିଭି ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲୁ । ଏବେ ମୁଁ ତାର ସ୍କର୍ଟ ଆଡକୁ ଅନେଇ ତାର ସେକ୍ସି ଗୋଡକୁ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ତାର ରେଡ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ମସ୍ତ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ସେ ଯେତେବେଳେ ନଉଁ ଥିଲା ତାର ରେଡ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ତାର ସ୍କର୍ଟ ଉପରୁ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ସେ ସବୁ ଜାଣିପାରୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୋତେ କିଛି କହୁନଥିଲା । ସେଦିନ ଆମେ କଲେଜ ଗଲୁ ନାହିଁ ଆଉ ଦୁଇ ତିନି ଘଣ୍ଟା ପରେ ଆମେ ଲଞ୍ଚ କରିଲୁ । ଲଞ୍ଚ କରି ସାରି ଆସି ଆମେ ଫୁଣି ଟିଭି ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲୁ ।

ମୁଁ ଟିଭି ରେ ସେକ୍ସି ମୁଭି ସର୍ଚ କରୁଥିଲି । ଟିଭିରେ କେବଳ ଗୋଟେ ଇଙ୍ଗ୍ଲିଶ ମୁଭି ଷ୍ଟାର୍ଟ ହୋଇଥିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ନେହା କୁ କହିଲି ଚାଲ ଏଇଟା ଦେଖିବା  । ଏବେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଏକାଠି ବସି ଟିଭି ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲୁ । ମୁଁ ମୁଭି କମ ଦେଖୁଥିଲି ତାକୁ ବେଶୀ ଦେଖୁଥିଲି । ୧୫ ମିନିଟ ପରେ ହଟ ନ୍ୟୁଡ ସିନ ଆସିଲା ।

ଯେଉଁଥିରେ ତିନି ଜଣ ଝିଅଙ୍କର ଦୁଧ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ତାପରେ ସେ ଉଠି କରି ଟୟଲେଟ କରିବା ପାଇଁ ଚାଲିଗଲା । ମୁଁ ବି କିଛି ସମୟ ପରେ ଟୟଲେଟ କରିବା ପାଇଁ ଗଲି ମୁଁ ଦେଖିଲି ତାର ରେଡ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ବାହାରେ ପଡିଥିଲା । ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଗଲି କାରଣ ତାଙ୍କୁ ବି ସେକ୍ସ ନିଶା ଚଢି ଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ଟୟଲେଟ ରୁ ଆସି ତାର ଅପୋଜିଟ ସାଇଡରେ ବସିଗଲି ।

ସେ ଗୋଡ ଲମ୍ବେଇ ବସିଥିଲା । ମୁଁ ଦେଖିଲି ସେ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧି ନାହିଁ । ସେ ପୂର୍ବ ରାତିରେ ହିଁ ତାର ବିଆକୁ ସଫା କରିଥିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ମୁଭି ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି ସେଥିରେ ଝିଅ ମାନଙ୍କର ଅନେକ ନ୍ୟୁଡ ସିନ ଥିଲା । ସେ ବି ମୋତେ ଏସବୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବିରୋଧ କରୁନଥିଲା ଆଉ ନିଜେ ବି ଦେଖୁଥିଲା । କିଛି ସମୟ ରେ ପୁଅ ଓ ଝିଅ ଙ୍କର ସେକ୍ସ ସିନ ଆସିଲା ।

ମୁଁ କହିଲି ୱାଃ କଣ ବୁବ୍ସ (ଦୁଧ) ହେଇଛି ? ସେ କହିଲା ହଁ ବହୁତ ଭଲ ସେପ ଅଛି । ମୋ ବୁବ୍ସ ବି ସେମିତିକା । ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁ କଣ କେବେ ରିଅଲ ରେ ବାଣ୍ଡ ଦେଖିଛୁ କାହାର ? ସେ କହିଲା ହଁ ତୋର ଦେଖିଛି ।

ମୁଁ କେବେ ?

ନେହା – ଯେବେ ମୁଁ ଏଇ କିଛି ଦିନ ତଳେ ତୁମ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲି ତୁ ଗାଧୋଇ ଲାଙ୍ଗଳା ହୋଇ ବାର୍ଥରୁମରୁ ଚାଲି ଆସିଥିଲୁ ।

ନେହା – ମୁଁ ଜାଣିଛି ତୁ ସେଦିନ ଜାଣି ଶୁଣି ଲାଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଆସିଥିଲୁ

ମୁଁ – କଣ ଆଉ ଥରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଚାହୁଛୁ

ନେହା – ହଁ ହଁ ଇଟ୍ସ ଇଜ ମାଇଁ ପ୍ଲେଜର ( ଏହା ତ ମୋ ପାଇଁ ଖୁସିର କଥା )

ମୁଁ – ତୁ ନିଜେ ଆସି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲି ଦେଖି ନେ

ସବୁ ଡୋର ଲକ ଥିଲା ତେଣୁ ଡର ନଥିଲା । ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲା ଆଉ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ସାର୍ଟ ଓ ସବୁ ଅଣ୍ଡରୱେୟାର ଖୋଲି ମୋତେ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲା । ଏବେ ମୋ ୭ଇଞ୍ଚର ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ତାପରେ ସେ ପଚାରିଲା ଏ ଏତେ ଉପରକୁ କଣ ପାଇଁ ଉଠିଛି ? ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଯେତେବେଳେ ଟୋକା ମାଙ୍କର ସେକ୍ସ ଚଢିଯାଇଥାଏ ବାଣ୍ଡ ବଡ ଓ ଏମିତି ଠିଆ ହୋଇଯାଏ ।

ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଏବେ ତୁ ବି ତ କିଛି ଦେଖା । ସେ କହିଲା ତୁ ଏବେ ସ୍କର୍ଟ ଭିତରେ ଦେଖୁଥିଲୁ ନା । ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି କ୍ଲିଅର ଦେଖା ଯାଉନଥିଲା । ନେହା ମୋତେ କହିଲା ତଳେ ତୁ ନିଜେ ମୋ ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ଦେଖ । ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ତାର ସ୍କର୍ଟ ଖୋଲିଲି ମୋତେ ତାର ସେଭ ବିଆ ଦେଖି ମଜା ଆସିଗଲା । ଆଉ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତାର ଟପ ଖୋଲିଲି ତାର ଦୁଧକୁ ଦେଖି ମୁଁ ସେମିତି ଚାହିଁ ରହିଲି ।

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved