ଲିଲି ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ଗୋଟିଏ ରାତି | Odia Sex Story

ଲିଲି ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ଗୋଟିଏ ରାତି | Odia Sex Story

ଷଡ଼ଙ୍ଗୀବାବୁଙ୍କ ଭଉଣୀର ବାହାଘର ପାଇଁ ଆମେ ସବୁ ସହକର୍ମୀମାନେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଘରେପହଞ୍ଚିଲୁ, ସେ ଆମକୁ ସାଥିରେ ନେଇ ଘର ଦେଖେଇଆଣିଲେ ଏବଂ ଭୋଜି ହେଉଥିବା ଜାଗାରେ ଆଣି ଛାଡ଼ିଦେଲେ୤ ଆମେ ସବୁ ଏକାଠି ଠିଆହୋଇ ଖାଉଥିଲୁ ଆଉ ଚାରିପାଖରେ ଜମାହୋଇଥିବା ସୁନ୍ଦରୀ ସ୍ତ୍ରୀଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ଦେଖି ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲୁ୤ ମୋ ଆଖିଥିଲାକିନ୍ତୁ ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ୤ ବୟସ ୩୦ ପାଖାପାଖି ହେବ, ସାଥିରେ କେହି ଛୁଆପିଲା ନଥିଲେ୤ ସେ ବି ଗୋଟିଏ ମହିଳାମାନଙ୍କ ଦଳରେ ଠିଆହୋଇ ଖାଉଥିଲେ୤ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଅନେଇ ରହିଲି, କିଛି ସମୟପରେ ସେ ବାରମ୍ବାର ମୋ ଆଡ଼କୁ ଚାହୁଁଥିଲେ୤ ମନେ ମନେ ନିଶ୍ଚୟ ଭାବୁଥିବେ ଯେ କେଡ଼େ ଅଭଦ୍ର ଲୋକଟା ଦେଖ୤

ଏମିତି ଚାହିଁ ଚାହିଁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଚାଲିଗଲି୤ ହେଲେ କଥା ହେବାଭଳି ସାହାସ କରିପାରିଲି ନାହିଁ, ତେଣୁ ସାମାନ୍ୟ ଦୂରରେ ଠିଆ ହେଲି୤ ମୋତେ ଲାଗିଲାଯେମିତି ସେ ବି ମୋତେ ଦେଖୁଛନ୍ତି୤ ମୁଁ ଜାଣିଶୁଣି ସେଠାରୁ ଚାଲି କିଛି ଦୂରକୁ ଯାଇ ଠିଆହେଇ ଦେଖିଲି, ମୋତେ ଲାଗିଲା ସେ ମୋତେ ଖୋଜୁଛନ୍ତି୤ ମୁଁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଆଢୁଆଳରେ ରହିଲି୤ ସେ ନିଜ ଦଳଠୁ ଅଲଗା ହୋଇ ଏଣେତେଣେ ଖୋଜିଲାପରେ ବୁଲିବା ଦେଖିବାପରେ ହଠାତ୍ ତାଙ୍କ ସାମନାକୁ ମୁଁ ଆସିଗଲି୤ ସେ ଚମକି ପଡ଼ିଲେ୤ ମୁଁ କହିଲି, ‘ସରି୤’ ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ‘ଇଟ୍‌ସ ଓକେ’୤ମୁଁ କହିଲି, ‘ମୋତେ ଲାଗୁଛି ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗରୁ କୋଉଠି ଦେଖିଛି୤’ ସେ ବି ସାମାନ୍ୟ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ‘ମୁଁ ବି ସେଇୟା ଭାବୁଥିଲି୤’ ତା’ପରେ ସେଇମିତି ଅଧାଖିଆ ପ୍ଲେଟ୍ ଧରି ଠିଆହୋଇ ଗପିବା ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲା୤ କିଛି ସମୟ ଗପିବାପରେ ଆମ ସହକର୍ମୀ ମଳୟବାବୁ ଆସି କହିଲେ, ‘ସାର୍ ଏବେ ଯିବା ?’ ମୁଁ ମନ ନଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ମୁଣ୍ଡ ଟୁଙ୍ଗାରି ହଁ କଲି୤ ହାତ ଧୋଇବାପାଇଁ ଗଲାବେଳେ ସେ ବି ମୋ ସହିତ ଥିଲେ୤ ତାଙ୍କନାଁ ଲିଲି ବୋଲି ସେ କହିଲେ୤ ବିବାହିତା, ସ୍ବାମୀ ମେଡ଼ିସିନ୍ ରିପ୍ରେଜେଣ୍ଟାଟିଭ୍ ତେଣୁ ସବୁବେଳେ ବାହାରେ୤ ଆଜି ବି ସେ ଏକା ଆସିଛନ୍ତି ଭୋଜିକୁ୤ ଯଦି ସମ୍ଭବ ହୁଏ ଫେରିବେ ନହେଲେ ରାତିରେ ଏହି ଭୋଜିରେ ରହିବେ ସକାଳ ହେଲେ ଅଟୋରେ ଯିବେ୤

ମୋ ବିଷୟରେ ପଚାରିବା ପରେ କହିଲି, ମୁଁ ବିବାହିତ୤ ଖରାଛୁଟିଚାଲିଛି ବୋଲି ପିଲାମାନେ ସବୁ ଗାଁକୁ ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି, ତେଣୁ ଏକା ଆସିଛି ଭୋଜି ପାଇଁ୤ ସେ ପଚାରିଲେ, ‘ମୋତେ ଟିକେଘର ପାଖରେ ଛାଡ଼ିଦେବେ କି ?’ ମୁଁ ହଁ କହିଦେଲି୤ କାରଣ ତାଙ୍କଘର ବହୁତ୍ ଦୂର ଥିଲା୤ ଅନ୍ତତଃ ସେତିକି ସମୟ ଏକାନ୍ତରେ ସେ ମୋ ସହିତ ରହିବେ୤ ଦେଖିବାକୁଗୋରୀ, ତନୁପାତଳୀ ଲିଲି, ଛାତିରେ ଯୌବନର ଛଟା୤ ସରୁ ଅଣ୍ଟା୤ ଯିଏ ବି ଦେଖିବ ଫାଶରେ ପଡ଼ିଯିବ୤ ଆମ ସହକର୍ମୀମାନେ ଯିବାକୁ ବାହାରିବାବେଳେ କହିଲି, ‘ସାର୍ ଆପଣମାନେ ଯାଆନ୍ତୁ୤ ମୁଁ ଟିକେ ପରେ ଆସିବି୤ ଏଇ ଜଣେ ରିଲେଟିଭ୍ ଆସିଛନ୍ତି୤ ତାଙ୍କୁଘରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଯିବି୤’ ସବୁ ଚାଲିଗଲେ୤
ଭୋଜି ଜାଗାରୁ ଆସି ଆମେ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀବାବୁଙ୍କ ଛାତଉପରେ କିଛି ସମୟ ବସିଲୁ୤ ସେଇଠି ବେଦି ପଡ଼ିଛି୤ ହେଲେ ବରଯାତ୍ରୀ ଆସିନାହାନ୍ତି ବୋଲି ସେଠାରେ କେହି ନାହାନ୍ତି୤ ଏମିତିକଥା ହେଉ ହେଉ କହିଲି, ‘ତୁମ ଘର ତ ଏଠାରୁ ବହୁତ ଦୂର, ଚାଲୁନ ଆମ ଘରେ ରହିଯିବ୤ ସକାଳୁ ସକାଳୁ ନେଇ ମୁଁ ଛାଡ଼ିଦେବି୤’ ସେ କିଛି ଚିନ୍ତାକରିବା ପରେ କହିଲେ, ‘ଠିକ୍ ଅଛି’୤

ସେଇଠୁ ଆମେ ଏକାଠି ବାଇକରେ ବସି ବାହାରିଲୁ୤ ସେ ମୋ ପିଠି ଉପରେ ଭରାଦେଇବସିଥିଲେ୤ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋ ଛାତିରେ ଚିପି ହେଉଥିଲା୤ ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡପୁରା ଠିଆ ହୋଇଯାଉଥିଲା୤ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘଉପରେ ହାତ ରଖି କହିଲି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଜଙ୍ଘ ରଖିଛ୤ ବେଶୀ ବ୍ୟାୟାମ୍କରୁଛ ଲାଗୁଛି୤ ତୁମେ ଯେମିତିସେକ୍ସି ହେଇଛ ତୁମ ସ୍ବାମୀ ଭାଗ୍ୟବାନ, କେବେ ଛାଡ଼ୁନଥିବେ୤ ସେ ସାମାନ୍ୟ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ‘ସେ ତ ସବୁବେଳେ ଟୁର୍ କରନ୍ତି୤ କୋଉ ଘରେ ରହନ୍ତିଯେ ବ୍ୟାୟାମ କରିବେ?’ ମୁଁ କହିଲି, ‘ଆଉ ମୋତେ ଜାଣିନ କି ଚିହ୍ନିନ ମୋ ସହିତ ଚାଲିଆସିଲ, ଯଦି ମୁଁ ରାତିରେ ତୁମସହ କିଛି କରେ୤’ ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ‘ତୁମେ ଝିଅଙ୍କ ଆଖିକୁ ଜାଣିନ୤ ମୁଁ ତୁମକୁଠିକ୍ ଜାଣିଛି୤ ଆଉ ଯଦି ରାତିରେକିଛି କରିବନି ତ ମୋତେ ଘରକୁ କାହିଁକି ଡାକୁଥିଲ ?’ ଓହଃ, ସେ ବି ମୋ ଭଳି ଚାଲାଖ୤
ଘର ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିବା ବେଳକୁ ସାଢ଼େ ନଅଟା ହେଲାଣି, କବାଟ ଖୋଲିଲି, ସେ ଭିତରକୁଆସିଗଲାପରେ୤ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଲିଆଉ ତାଙ୍କୁ ଭିଡ଼ିଧରିଲି୤ ସେ ବି ମୋତେ ଭିଡ଼ିଧରିଲେ୤ ଆଉ ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କଓଠ ଏକ ହେଇଗଲା୤ ଆଉ ଅପେଖ୍ୟାନ କରି ମୁଁ ଲିଲିର ଶାଢ଼ୀକୁ ଓହ୍ଲାଇଦେଲି୤ ସେ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଆଉ ଶାୟା ପିନ୍ଧି ମୋ ସାମନାରେ ଠିଆ ହେଇଥିଲା୤ ହାତ ମେଲେଇମୋତେ ଡାକୁଥିଲା୤ ମୁଁ ବ୍ଲାଉଜଉପରୁ ହିଁ ତା ଦୁଧକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି୤ ବ୍ଲାଉଜ୍ଓଦା କରିଦେଲି୤ ସେ ବ୍ଲାଉଜ୍ଖୋଲିଦେଲା ଆଉ ବ୍ରାରେ ରହିଲା୤ ଶାୟାରଦଉଡ଼ି ଖୋଲିଦେଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧି ଠିଆହେଲା୤ ତା ବ୍ରାକୁବି ଖୋଲିଦେଇ ଦେଖିଲି ଠିଆ ଠିଆ ଦୁଧ ଦୁଇଟା କମଳା ପରିକା ହେଇଛି୤ ଜମା ତଳକୁ ଓହଳିପଡ଼ିନି୤ ନଇଁପଡ଼ିତା ଦୁଧକୁ ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି୤ ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା ତା ଦୁଧର ନିପଲକୁ ଚାପିଲି ଆଉ ଚାଟିଲି୤ ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ଚିପି ଧରିଲା୤ ମୁଁ ଗୋଟିଏହାତରେ ଆର ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥିଲି ଆଉ ଅନ୍ୟ ହାତରେ ତା ବିଆକୁ ଅଣ୍ଡାଳୁଥିଲି୤ ସେ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଓଦା କରିଦେଲା୤ ତାପରେତା ହାତଧରି ମୋ ଘର ମଝିରେ ପଡ଼ିଥିବା ଡାଇନିଂ ଟେବଲ୍ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି୤ ଦୁଇଗୋଡ଼କୁ ଉଠେଇ ସାଇଡ଼ରେ ରଖିଲି ଆଉ ଚେୟାର ଉପରେ ନିଜେ ବସିପଡ଼ି ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲିଲି୤ ତା ସଫା ଚିକ୍କଣ ବିଆ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଫଡ଼ ଫଡ଼ ହେଲା୤ ତାବିଆରେ ପାଟିଦେଇ ଚାଟିଲି୤ ଜିଭକୁଭିତରେ ପୁରେଇ ଯେମିତି ସଲ ସଲ କରିଛି ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ଉପରେ ଚିପି ଧରିଲା ଆଉଖାଇବାକୁ କହିଲା୤ କହିଲା. ‘ଓଅଃ ମୋତେ ଖାଇଦିଅ୤ ମୋତେ କଣ ହେଇ ଯାଉଛି୤ ମୋ ଜୀବନ ପଳଉଚି୤ ମୋତେ ଚାପି ଚୁଷି ଖାଇଦିଅ’୤

ମୁଁ ତା ବିଆକୁ ଚାପିଲି, ଚାଟିଲି, ଚୋଷିଲି ଆଉ ଜିଭରେ ଗେହିଁଲି୤ ସେ ଖାଲି ସଁ ସଁ ହେଉଥିଲା ଆଉ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା୤ ଅନେକ ସମୟ ତା ବିଆ ଖାଇବାପରେ ତା ବିଆ ପୁରା ଢିଲା ହେଇଗଲା୤ ଆଉ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ଆସିଲା୤ ମୁଁ ତାକୁ ଛାଡ଼ିଦେଇଉଠିଲି ଆଉ ନିଜର ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ସାର୍ଟ୍ ସବୁ ଖୋଲିଦେଲି୤ ଗାମୁଛାଟିଏପିନ୍ଧି କଣ୍ଡୋମ୍ ନେଇ ଆସିଲି୤ ମୋ ଠିଆ ବାଣ୍ଡରେ କଣ୍ଡୌମ୍ ପିନ୍ଧି ତା ବିଆ ଉପରେ ଚାପଦେଲି ଆଉ ଦୁଇ ଥରରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆରେ ପଶିଗଲା୤ ସେ ସେମିତି ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଶୋଇଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଠିଆ ହେଇ ତା ବିଆକୁ ବାଣ୍ଡରେ ଗେହୁଁଥିଲି୤ ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା ମୁଁ ଯୋର୍ ଯୋର୍ ରେ ଗେହୁଥିଲି୤

 

ତା ସରୁ ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରି ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ମୁଶଳ ଭାବରେ ଗେହୁଥିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆଭିତରେପୁରା ତା ପେଟ ଯାଏଁ ଯାଇ ପହଞ୍ଚି ଯାଉଥିଲା୤ ସେ ଆଃ କହି ଉଠୁଥିଲା୤ ମୁଁ ଠିଆ ହୋଇଥିଲିଆଉ ହାଈଟ୍ ସମାନେ ହେଉଥିଲା ବୋଲି ମୋତେ ଜମା ହାଲିଆ ଲାଗୁନଥିଲା୤ ବହୁତ୍ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା୤ ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ହାତରେ ଚିମୁଟି ଦେଉଥିଲି ଆଉ ନଇଁପଡ଼ି ଚାପୁଥିଲି୤ ଏମିତିକରୁଥିବା ସମୟରେ ସେ ଆଃ ଆଃ କହିଲା୤ ତା ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ମୁଁ ବି ଜୋର ଜୋରରେଗେହିଲ୍ଲି୤ ଅଳ୍ପ ସମୟ ଭିତରେସେ ମୋ ଅଣ୍ଟାକୁ ଭିଡ଼ିଧରିଲା ଆଉ ତା ବିଆରେ ପାଣୀବହିବାକୁ ଲାଗିଲା୤ ଗେହିବାବେଳକୁ ପଚ୍ ପଚ୍ ଶବ୍ଦ ଶୁଣାଗଲା୤ ସେ ଓହ୍ଃ ଓହ୍ଃ କହୁଥିଲା, ତା ମୁଣ୍ଡ, ଦେହ ସବୁ ଝାଳରେ ଓଦା ହେଇଗଲା୤ ମୁଁ ସେତେବେଳେକୁଯୋର୍ ଯୋରରେ ଗେହିଲି ଆଉ ମୋର ପାଣି ଛାଡ଼ିଦେଲି୤ ଚେୟାର୍ ଉପରେ ବସିପଡ଼ିଲି୤ ସେ ଟେବୁଲ୍ଉପରେ ସେମିତି ଶୋଇଥିଲା୤ ଟେବୁଲ ଉପରେ ଆଉ ତଳେ ଚାରିଆଡ଼େ ତା ବିଆ ରସ ପଡ଼ି ଓଦା ହେଇଥିଲା୤ ଘଣ୍ଟାକୁଦେଖୁଥିଲି ବାରଟା ବାଜି ସାରିଥିଲା୤ ମୁଁ ଉଠି ଠିଆହେଲିଆଉ କଣ୍ଡୌମକୁ ପଲିଥିନ୍ ରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ଘର ଡଷ୍ଟବିନରେ ପକେଇଦେଲି୤ ବାଥରୁମକୁଯାଇ ଧୋଇ ହେଇ ଆସିଲି୤

ମୋତେ ଦେଖି ଲିଲି ଉଠି ବସିଲା ଆଉ ଆମେ ପୁଣିଥରେ କିସ୍ କଲୁ୤ ସେ କିସ୍ କିଛି ସମୟ ଚାଲିବାପରେ ସେ ବାଥରୁମ୍ ଚାଲିଗଲା୤

ଲିଲି ବାଥରୁମରେ ଥିବା ବେଳେ ମୁଁ ଟେବୁଲ ଉପର ଆଉ ତଳ ସଫା କରିଦେଲି୤ଫ୍ରିଜରୁଥଣ୍ଡାପାଣି ଆଣି ପିଇଲି୤ଆଉଲାପଟପ୍‌ଟାଅନ୍କଲି୤ ମୋ ଲାପଟପରେ ଅନେକ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଅଛି୤ସେଥିରୁ ଭଲ କିଛି ଲଗେଇବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କଲି୤କିନ୍ତୁହାଲିଆଲାଗୁଥିଲା୤
ଲିଲି ବାଥରୁମରୁ ଆସିଲା ବେଳକୁ ତା ତୋଫା ଗୋରା ଦେହ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେଲା୤ ମୁଁ ଉଠିଯାଇ ତାକୁ ଭିଡ଼ିଧରିଲି ଆଊ କହିଲି ‘ତୁମ ସ୍ବାମୀ ବଡ଼ ଭାଗ୍ୟବାନ୤ତୁମକୁଗେହିଲେ ସ୍ବର୍ଗପରି ଲାଗୁଛି୤’ ସେ ହସିଦେଲା କିଛି କହିଲା ନାହିଁ୤ଚେୟାରଉପରେଥିବାଏକ ଗାମୁଛା ଲିଲିକୁ ବଢେଇଦେଲି କହିଲି ଏଇଟା ପିନ୍ଧିଥାଅ୤ସେହସିଦେଇ କହିଲା, ‘କାଇଁ ମନ ଭରିନି ଆହୁରି ?’ ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି, ‘ତୁମେ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଯେ ଯଦି ତୁମେ ମୋ ଘରେ ସାତଦିନ ରହିବ ନା, ତୁମକୁ ଦିନ ରାତି ସବୁବେଳେ ଗେହିବି୤’ ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ‘ମୁର୍ଚ୍ଛା ହେଇଯିବ ଯେ୤ଏତେବଳକୋଉଠୁପାଇବ?’ ମୁଁ କହିଲି ‘ତୁମେ ଦୁଧ ପିଆଇ ଦେବନି?’ ସେ କହିଲା, ‘ମୋତେ ତ ବହୁତ୍ ହାଲିଆ ଲାଗୁଛି୤’ ମୁଁ କହିଲି, ଆସ ଟିକେ ମସାଜ୍ କରିଦେବି୤ ସେ କହିଲା, ସତରେ କରିଦେବ ? ଠିକ୍ ଅଛି, କୁହ ତୁମ ଘରେ ଚା କି କଫି କିଛି ଅଛି ? ମୁଁ ରୋଷେଇଘରକୁ ତାକୁ ନେଇଗଲି୤ସେଚୁଲିରେକଫିବସେଇଲାବେଳକୁମୁଁତାପଛରେ ଠିଆ ହୋଇ ତା ଦୁଧକୁ ଧିରେ ଧିରେ ଚିପୁଥିଲି୤ସେଆଃଆଃକହୁଥିଲା୤ କଫି ହୋଇଗଲା ପରେ ଆମେ ସୋଫା ଉପରେ ବସି କଫି ପିଉଥିଲୁ୤ ଟିଭି ଲଗେଇ ଦେଇଥିଲି୤ଅଧଘଣ୍ଟାବସିବାପରେ କହିଲି, ଏବେ ଆସ ମସାଜ୍ କରିଦେବି୤ସେକଫିକପ୍ସବୁଥୋଇଦେଇଆସିଲା୤ ମୁଁ ବେଡ଼ରୁମରେ ଏସି ଲଗେଇ ଦେଇ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲି୤ତାକୁଶୁଆଇଦେଇତାଉପରେଫ୍ରିଜରୁଆଣିଥିବାବରଫ ପକେଇଦେଇ ଘସିବାପରେ ସେ ଥରିଲା୤କୁତୁକୁତୁଲାଗୁଛିକହିଲା୤
ମୁଁ ମୋ ଓଠରେ ତା ପୁରା ଦେହକୁ ଚାଟିଲି୤ସେଆଃଆଃକହୁଥିଲା୤ ଏସି ର ଥଣ୍ଡା ପବନ ରୁମରେ ବହୁଥିଲା୤ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଖାଈଲି୤ସେମୋମୁଣ୍ଡକୁତାଦୁଧଉପରେ ଭିଡିଧରିଲା୤ ତା’ପରେ ମୋତେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ନିଜେ ତା ଦୁଧ ଆଣି ମୋ ପାଟିରେ ଦେଇ ଖୋଇଲା୤ କହିଲା, ‘ ମୋ ପିଲାଟା କେତେ ହାଲିଆ ହେଇଯାଇଚି, ଖାଆଲୋ ଖାଆ୤’ ମୁଁ ବି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋବେଇ ଚୁଷି ଦୁଧ ଖାଇଲି୤ସେଆହ୍ଃଆଃକହୁଥିଲା୤ ତା ନିପଲ ଦୁଇଟାକୁ ଜିଭ ଆଉ ଓଠରେ ଜାବୁଡ଼ିଧରି ଚାପିଲି୤ ସେ ଆଃ ଆଃ କହି ମରିଗଲି ମରିଗଲି କହୁଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ରେ ଖାଉଥିଲି୤
କିଛି ସମୟପରେ କହିଲି ‘ମୋତେ ତୁମ ବିଆରସ ଟିକେ ଦିଅ୤’ ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ‘ରସ ପିଇବ? ହଉ ଅପେକ୍ଷାକର୤’ ମୁଁ ସେମିତି ଶୋଇଥିଲି ସେ ଉଠିଗଲା ଆଉ ମୋ ମୁହଁ ଉପରେ ଆସି ବସିଗଲା୤ତା ବିଆ ମୋ ପାଟି ଉପରେ ଥିଲା, ମୁଁ ଚାପୁଥିଲି ଆଉ ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା୤ ଏଇ ସମୟରେ ମୁଁ ମୋର ଗୋଟିଏ ଆଙ୍ଗୁଠି ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ମାରିଦେଇ ଭିତର୍ ବାହାର କଲି, ସେ ଓଃ ଓଃ କହିଲା ଆଊ ତା ବିଆକୁ ମୋ ପାଟିରେ ଜୋରରେ ଚିପିଧରିଲା ଆଉ ତା ବିଆରୁ ଖଟା ଖଟା ରସ ଝରିଲା୤ ମୋ ପାଟି ଓଠ ଆଉ ମୁହଁ ଓଦା ହେଇଗଲା୤ ମୁଁ କିନ୍ତୁ ତା ଗାଣ୍ଡୀରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରି ସେଇମିତି ରଖିଥିଲ୍୤ ତା ପାଣି ବାହାରିଗଲାପରେ ସେ ମୋ ମୁହଁ ଉପରେ ଉଠିଗଲା, ଆଉ ମୋତେ ଗୋଟେ କିସ୍ କଲା୤ ଆମେ କିସ୍ କଲାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଟିକେ କିସ୍ କରିବନି ? ସେ କିଛିକହିଲାନି୤ମୁଁ ସେଇମିତି ଶୋଇଥିଲି ସେ ଧିରେ ତଳକୁ ଚାଲିଯାଈ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ କିସ୍ସ୍ ଟେ କଲା୤ ତା ପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧିରେ ନିଜ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚାପିଲା୤ଓଅଃତାଓଦା ପାଟିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ବଳ ଆସିଲା୤ସେଖାଉଥିଲା୤ ମୁଁ ସେଇମିତି ଶୋଇଥିଲି୤ତାପରେତା ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରି ଟେକି ଆଣି ମୋ ମୁହଁ ପାଖରେ ତା ବିଆ ରଖିଲି୤ଏବେସେମୋ ବାଣ୍ଡ ଖାଉଥିଲାଆଉ ମୁଁ ତା ବିଆ୤ ତା ବିଆରେ ଜିଭ ଦେଇ ସଲ ସଲ କରିବାପରେ ତା ବିଆ ପୁଣି ଓଦା ହେଲା୤ସେ ଅଣ୍ଟାକୁ ମୋ ମୁହଁ ଉପରେ ଠେଲି ଦେଉଥିଲା୤ଆଃଆଃକହୁଥିଲା୤
ତା ବିଆକୁ ଖାଉଥିଲ୍ବା ବେଳେ ତା ଗାଣ୍ଡୀରେ ଆଙ୍ଗୁଠିମାରିଲି ଆଉ ଗେହିଲି୤ ସେ ବି ଏଞ୍ଜୟ କରୁଥିଲା୤ କିଛି ସମୟ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଖାଈବାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଏବେ ତୁମେ କୁକୁର ଭଳି ଖଟ ଉପରେ ଆଣ୍ଠୁମାଡି ଠିଆ ହୋଇରହ, ସେ ସେଇମିତି ରହିଲା, ମୁଁ କଣ୍ଡୋମ୍ ପିନ୍ଧି ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେଇହିଲି୤ ସେ ବି ପଛ୍ହକୁ ଧକ୍କା ମାରୁଥିଲା ଆଊ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ପେଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାଉଥିଲା୤ ଏଇ ସମୟରେ ମୁଁ ତା ଗାଣ୍ଡୀରେ ଆଣ୍ଗୁଠି ମାରି ଗେଇହିଲି୤ସେଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା୤ଧିରେସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରୁ ବାହାର କରି ଆଣିଲି ଆଉ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଲଗେଇ ଦେଇ ଚିପିଲି୤ସେବୋଉଲୋମରିଗଲିବୋଲିକହୁଥିଲାକିନ୍ତୁମନାକରୁନଥିଲା୤ ମୁଁ ଟିକେ ବଡ଼ି ଲୋସନ୍ ଲଗେଇ ଦେଇ ଯେମିତି ପ୍ରେସର୍ ଦେଇଛି ସେମିତି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ପଶିଗଲା୤ତାପରେମୁଁନଇଁପଡ଼ିତାଦୁଧଦିଟାକୁଚିପିଲି୤ କିନ୍ତୁ ଗେହୁନଥିଲି୤ କିଛି ସମୟପରେ ସେ ସାମାନ୍ୟ ହେଲା, ଏବଂ ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ତା ଗାଣ୍ଡୀରେ ଗେହିଲି୤ ସେ ଆଃ ଆଃ କରୁଥିଲା୤
ଦଶ ମିନିଟ ପରେ ପୁରା ଜୋରରେ ମୁଁ ତା ଗାଣ୍ଡୀରେ ମାରୁଥିଲି ଆଊ ସେ ଏଞ୍ଜୟ କରୁଥିଲା୤ ବଢିଆ ଲାଗୁଥିଲା୤ ତା ବିଆ ଓଦା ହେଇ ପାଣି ବାହାରି ଆସିଲା୤ଖଟଉପରସବୁଓଦାହେଇଗଲା୤ ସେ ଲାଜ କରି କହିଲା, ଇସ୍ ତୁମ ଖଟ ଓଦା କରିଦେଲି୤ମୁଁକହିଲି, ଭସେଇ ଦିଅ୤ସେକହିଲା, ନାଇଁ ମୋତେ ଲାଜ ଲାଗୁଛି୤ମୁଁହସିଲିଆଉକହିଲି, ଆଜି ଯଦି ନ ଭସେଇବ ତୁମକୁ ଛାଡ଼ିବି ନାଇଁ୤ ସେ ଓଃ ଓଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ କରୁଥିଲା ମୁଁ ତା ଗାଣ୍ଡି ମାରୁଥିଲି୤କିଛିସମୟପରେ ତାକୁ ତଳେ ଚିତ୍ କରି ସୁଆଇ ଦେଇ ଅଣ୍ଟା ତଳେ ତକିଆ ଦେଇ ଗାଣ୍ଡୀ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ପୁଣିଥରେ ବାଣ୍ଡପୁରେଇ ଗେଇହିନି୤ସେବିହାଲିଆହେଉଥିବାଏବେଟିକେଆରମ୍ଲାଗିଲାଆଉସେମୋ ଗିହାଁ ଖାଉଥିଲା୤ହାତରେମୁଂତାବିଆରେପୁରେଇସଲସଲକରୁଥିଲିଆଉତାକ୍ଲିତୋରିସ୍ କୁ ଚିମୁଟିଦେବାପରେ ସେ ଆହୁରି ପାଣି ଲିକ୍ କଲା୤ପୁରାପରିଶ୍ରାକରିପକେଇଲା୤ ଓଃ ଓଃ କହୁଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ରେ ଗେହୁଥିଲି୤
ତାପରେ ତା’ସାଇଡ଼ରେ ଶୋଇପଡ଼ି ପଛ ଆଡୁ ତା ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲି ଆଉ ସେ ଗୋଟିଏ ଗୋଡ୍ ଉଠେଇ ଦେଇ ମୋ ଗିହାଁ ଖାଉଥିଲା୤ପୁଣିକିଛିସମୟପରେତାକୁସିଧାଶୁଆଇଦେଇଗାଣ୍ଡିମାରିଲିଆଉମୋ ପୁରା ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡକୁ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୁରେଇ ଦେଲା ପରେ ସେ ଆଃଃଃଃ ଆଃଃଃଃ କହିଲା ଆଊ ପୁଣିଥରେ ପାଣି ଛାଡ଼ିଲା ଆଉ ସେ ଶାନ୍ତ ପଡ଼ିଗଲା୤ ମୁଅଁ ଜାଣିଲି ସେ ଝଡ଼ିଲା, ମୁଁ ବି ନିଜେ ଆଉ ଅପେକ୍ଷା ନକରି ଜୋର୍ ଜୋର୍ ମାରିଲି ଆଉ ମୋ ପାଣି ଛାଡ଼ିଦେଲି୤
ସେ ଖଟ ଉପରେ ପଡ଼ିରହିଲା୤ମୁଅଁଉଠିଲିଆଉକଣ୍ଡୋମକୁନେଇଡଷ୍ଟବିନରେପକେଇଆସିଲି୤ ଟିଭିରେ ନ୍ୟୁଜ୍ ଦେଖୁଥିଲି, ସେତେବେଳକୁ ସାଢ଼େ ଚାରିଟା ହେଲାଣି୤ଲିଲିତରବରରେ ଉଠିବାଥରୁମ ଚାଲିଗଲା୤ ମୁଁ ବି ଗାମୁଛା ଛାଡ଼ିଦେଇ, ହାଫ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ପିନ୍ଧିଲି ଆଉ ଲିଲି ବାଥରୁମରୁ ବାହାରିବାପରେ ଅଧଘଣ୍ଟା ତାକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରି ରଖି ଖାଲି କିସ୍ସ୍ କଲି ଆଉ ଦୁଧ ଖାଈଲି୤ ସେ କହୁଥିଲା ମୋତେ ଛାଡ଼ିଦିଅ, ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଛାଡିନଥିଲି, ଆଉ ଥରେ ମୋ ମୁହଁଉପରେ ବସ ମୋତେ ବିଆ ରସ ଦିଅ ବୋଲି କହିଲି, ସେ ସେମିତି କଲା୤ଲାପଟପରେବ୍ଲୁଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖି ଦେଖି ସେ ମୋ ପାଟିରେ ତା ବିଆରସ ଛାଡ଼ିଦେଲା୤ରସଝଡ଼ିଗଲାପରେସେଉଠିଗଲାଆଉ ଶୀଘ୍ର ଶୀଘ୍ର କପଡ଼ା ପିନ୍ଧି ଘରକୁ ଯିବାପାଇଁ ରେଡ଼ି ହେଇଗଲା୤ ତାକୁ ନେଇ ତା’ଘରେ ଛାଡ଼ି ଦେଇ ଆସିଲି୤

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved