Maa Bia Miligala Gehinba Pain ମା ବିଆ ମିଳିଗଲା ଗେହିଁବା ପାଇଁ 

Maa Bia Miligala Gehinba Pain

ମା ବିଆ ମିଳିଗଲା ଗେହିଁବା ପାଇଁ 

Maa Bia Miligala Gehinba Pain  ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ସୁନୀଲ, ମୋର ମସ୍ତ ତଗଡା 7ଇଞ୍ଚ ଲାମ୍ବା ବାଣ୍ଡ । ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋର ମା ସହ ହୋଇଥିବା ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ କହିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ମୋର ବୟସ ୨୨ବର୍ଷ । ମୋ ଦେଖିବାକୁ ଆଭରେଜ ଲାଗେ କିନ୍ତୁ ତାର ଫିଗର ମସ୍ତ, ତାର ଫିଗର ସାଇଜ ୩୬-୩୦୩୬।  ମୋ ବାପା ମା ବିଲକୁଲ ଧାର୍ମିକ ଟାଇପର । ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ର ଏସବୁ ସେମାନେ ବିଶ୍ଵାସ କରନ୍ତି ।

ମୁଁ ଜନ୍ମ ହେବା ଠାରୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋ ମା ପାଖରେ ସୋଇ ଆସିଛି । ମୁଁ ଜାଣି ନାହି ତାଙ୍କୁ ଏକଥା କେଉଁ ବାବାକହିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେ ଯାହା ବି ହେଉ ମୋ ପାଇଁ ତ ବହୁତ ଭଲ । ମୁଁ ମୋ ବାପାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ବୋଲି ପୁଅ ତେଣୁ ସ୍ନେହ ଆଦର ବହୁତ ମିଳେ । ମୁଁ ମୋ ମାଆ ପାଖରେ ସୋଇ ଆସୁଛି ତେଣୁ ମୋ ବାପା ମୋ ମା ସହ ସେକ୍ସ କରିପାରୁନାହାନ୍ତି ।

ମୁଁ ମୋ ପାଖରେ ସବୁଦିନ ସୋଉ ଥିବାରୁ ମୋର ମା ପ୍ରତି ଭାବନା ବଦଳିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ଯବାନ ହେବାରେ ଲାଗିଥିଲି । ସବୁଦିନ ମୁଁ ମା ପାଖରେ ସୋଉ ଥିବାରୁ ତାର ଦୁଧର ସ୍ପର୍ଶ ମୋତେ ମିଳୁଥିଲା । ମା ରାତିରେ ଶୋଇବାବେଳେ ନାଇଟ ପିନ୍ଧି ସୁଏ ତେଣୁ ସେ ଗଭୀର ନିଦରେ ଶୋଇବା ପରେ ମୁଁ ମୋ କାମ ଚାଲୁ କରିଦିଏ, ବେଳେ ମା ର ଦୁଧ କୁ ଚିପି ଦିଏ ।

କେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ନାଇଟକୁ ଉପରକୁ ଟେକି ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ରଗଡି ଦିଏ । ଆଃ ଆଃ ଆଃ ବନ୍ଧୁମାନେ ବାଳରେ ଭର୍ତି ମା ର ନରମ ମୁଲାୟମ ବିଆକୁ ରଗଡିବା ଓ ଆଙ୍ଗୁଳି କରିବାରେ ମଜା ଆସିଯାଏ । ମୋର ଇଚ୍ଛା ହୁଏ ମା କୁ ଏବେ ଲାଙ୍ଗଳା କରି ଏବେ ତାର ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦେବା ପାଇଁ ଆଉ ତାକୁ ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ ଦାମୀ ସୁଖ ଦେବା ପାଇଁ । କିନ୍ତୁ କରିପାରେ ନାହି କାରଣ ମୋର ଏତେ ସାହସ ନଥିଲା ।

ମୁଁ ସବୁଦିନ ରାତିରେ ମାଆ ସହ ଏସବୁ କରେ । କିନ୍ତୁ ମା ଯେବେ ଏକଥା ଜାଣିଦିଏ ସେ ମୋତେ ତା ଠାରୁ ମୋତେ ଅଲଗା କରିଦିଏ । କିନ୍ତୁ ମୋତେ ସେ କେବେ ଗାଳି କରି କିମ୍ବା ଜୋର କରି କିଛି କହି ନାହିଁ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମୋର ସାହସ ବଢିବାରେ ଲାଗିଥାଏ । ଧିରେ ଧିରେ ମୁଁ ମା କୁ ଗାଧୋଇବା ସମୟରେ ଏବଂ ଲୁଗା ବଦଳିବା ବେଳେ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୋତେ ଏମିତି ମୋ ମା କୁ ଲୁଚି କରି ଦେଖିବାରେ ମଜା ଆସେ ।

ମୁଁ ମୋ ମାକୁ ଅନେକ ଥର ଲଙ୍ଗଲା ଦେଖିଛି । ମୋ ମା ବିଆରେ ଘନ କଳା ବାଳ ଅଛି । ତାର ବଡ ବଡ ଗାଣ୍ଡି, ମୋ ମା ର ଦୁଧ ଭୁଁଡି ବାଦାମି ରଙ୍ଗର, ଏସବୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଏକଦମ ଟେଙ୍ଗେଇ ଠିଆ ହୋଇଯାଏ ଆଉ ମୋତେ ତୁରନ୍ତ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇ ଶାନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ପଡେ । ମୋତେ ତାକୁ ଏମିତି ଦେଖି ମୋ ଜୀବନର ସବୁ ମଜା ମିଳିଯାଏ ।

ଏ ସବୁ ସବୁଦିନ ଦେଖିବା ପରେ ମୁଁ ମୋ ମନେ ମନେ ପକ୍କା କରି ନେଲି କି ଯେମିତି ହେଉ ମୁଁ ମା ଶିମିକୁ ଗେହିଁବି । ମୁଁ ପ୍ଲାନିଂ କରିବା ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିଦେଲି । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ମନରେ ଜଣା ନାହିଁ କେମିତି କେମିତି ସବୁ ଚିନ୍ତା ଆସୁଥିଲା ମା ବିଷୟରେ । ଆଉ ଏଥିପାଇଁ ମୁଁ ମା କୁ ସପନରେ ମୋ ସହ ସେକ୍ସ କରିବାର ବି ଦେଖୁଥିଲି ।

ମୋର ବାପା ତାଙ୍କ ଜବ ପାଇଁ ସେ ବେଶୀ ସମୟ ଘର ବାହାରେ ରୁହନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଘରକୁ ଆସିବା ପରେ ସେ ମା ସହ ସେକ୍ସ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ବାପା ଭାବୁଥିଲେ ଗୋଟେ ପିଲା ହେବା ପରେ ଆଉ କଣ ପାଇଁ ସେ ସେକ୍ସ କରିବେ! ଆଉ ମା ତାର ମନକୁ ମାରି ରହିଯାଏ । ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି କରି ନିଜକୁ ନିଜେ ଶାନ୍ତି କରି ଦିଏ । ମୋର ମା ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ତାର ବହୁତ ଇଚ୍ଛା ହୁଏ, ସେ କଣ କରିପାରିବ ବାପା ତ କିଛି କରୁନାହାନ୍ତି ।

କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଗୋଟେ ବଡ ଭୁଲ ଧାରଣାରେ ଥିଲି, ମୋ ମା ର ବିଜୟ କାକା ଙ୍କ ସହ ତାର ଚାକର ଚାଲିଥିଲା, ଏକଥା ମୋତେ ଗୋଟେ ଦିନ ଦ୍ଵିପ୍ରହରରେ ଜଣା ପଡିଲା  । ବିଜୟ କାକା ଆମ ଘରକୁ ଯିବା ଆସିବା କରନ୍ତି । କାରଣ ସେ ମୋ ବାପାଙ୍କର ଖାସ ଦୋସ୍ତ । ବିଜୟ କାକାଙ୍କର ନିଜର ଗୋଟେ ଗହଣା ଦୋକାନ ଥିଲା । ସେ ମା କୁ ସବୁ କିଛି ଦେଇଛନ୍ତି, ଚେନ,ମୁଦି,ଚୁଡି,ହାର । ଏସବୁ ଗିପ୍ଟ ପାଇ ମା ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଯାଏ ।

ଏମିତି ଗୋଟେ ଦିନ କାକା ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ, ମୁଁ ମୋର କଲେଜ ପାଇଁ ଯାଉଥିଲି, ମୁଁ ମା କୁ କାକାଙ୍କ ସହ ଏକା ଛାଡି ଚାଲିଗଲି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଘଣ୍ଟାଏ ପରେ ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଲି । କାରଣ ଆମ ସବୁ କ୍ଳାସ ପିଲା ମିଶି ସେଦିନ କ୍ଳାସ ବଙ୍କ କରିଦେଲୁ । ଆଉ ମୋର ବି ଇଚ୍ଛା ନଥିଲା କ୍ଳାସ କରିବାରେ । ମୁଁ ଯେବେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଳି ଦେଖିଲି ଘର ମେନ କବାଟ ଲକଅଛି ।

ମୋତେ ଲାଗିଲା ବୋଧେ ହୁଏ ମା ସୋଇ ପଡିଛି, ମୁଁ ମୋ ଚାବିରେ ଧିରେରେ ଘରର ଲକ ଖୋଲିଲି । ଯେଉଁଥିରେ ଆବାଜ ନହେବ ଆଉ ମୁଁ ମା ର ରୁମ ଆଡକୁ ଚାଲିଲି ।  ମୋତେ ମା ର ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିଲେଇବାର ଆବାଜ ଆସିଲା । ମୁଁ ତୁରନ୍ତ ଡୋର ଖୋଲି ଭିତରକୁ ପଶିଗଲି । ଆଉ ଦେଖିଲି ବିଜୟ କାକା ଆଣ୍ଠେଇ ତାଙ୍କ ଅଣ୍ଟାକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଆଗ ପଛ କରି ଆଉ ସେ ବି ଜୋରେ ଜୋରେ ଆଃ ଆଃ କରୁଥିଲେ ।

ମା ତାଙ୍କ ତଳେ ସୋଇ ତାର ବିଆକୁ ଟେକି ଟେକି ସେକ୍ସ କରୁଥିଲା ଏବଂ ମୋନିଙ୍ଗ କରୁଥିଲା । ମୁଁ ଏ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ଏକଦମ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲି । ମାଆ ଓ କାକା ବି ମୋତେ ଦେଖି ପୁରା ଡରିଗଲେ । ଏହି କାହାଣୀକୁ ଆପଣମାନେ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ମା ତା ଉପରେ ଚାଦର ଘୋଡେଇ ଦେଲା । ଆଉ କାକା ଜଳଦୀ ତାଙ୍କ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ଚୁପ ଚାପ ଘରୁ ଚାଲିଗଲେ ।

ମୁଁ ମାର ପାଖକୁ ଯାଇ ବେଡ ଉପରେ ବସିଲି, ମା ଉପରୁ ଚାଦାର ଭିଡି ଆଣିଲି । ମା କହିଲା ସୁନୀଲ ତୁ ଏକଣ କରୁଛୁ ? ମୁଁ କିଛି ନକହି ମାର ଦୁଧ ଚିପିଲି,ଚୁଚୁମିଲି ଓ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ମୋତେ କହିଲା ଏମିତି କର ନାହିଁ, ମୁଁ ତୋର ମା ହେବି, କିଛି ତ ଲାଜ କର ।ତୋର ମା ର ଇଜ୍ଜତ ରଖ । ମୁଁ କହିଲି ଆଚ୍ଛା ଶାଳି ରାଣ୍ଡୀ କୁତିଆ ସେ ଶଲା ରଣ୍ଡୁଆ ଭଡୁଆ ବିଜୟ ସହ ସେକ୍ସ କରିପାରିବୁ ।

ସେତେବେଳେ ତୋର ଲାଜ ସରମ କେଉଁଆଡେ ଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ରାତିରେ ତୋର ଦୁଧ ଚିପୁଥିଲି ଓ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି କରୁଥିଲି ସେତେବେଳେ ତ ତୁ ଗୋଟେ ବି ଶବ୍ଦ କହୁନଥିଲୁ କି ମୋତେ ଗାଳି କରୁନଥିଲୁ । କିଛି ସମୟ ମଜା ନେଇ ତୁ ମୋର ହାତ ହଟେଇ ଦେଇଥିଲୁ । ଆଜି ତୋତେ ଲାଜ ସରମ କଥା ତୋର ମନେ ପଡୁଛି ।

ଆଜି ମୁଁ ତୋ ସହ ଯାହା କରୁଛି ମୋତେ କରିବା ପାଇଁ ଦେ । କେବେ ଠାରୁ ତୋତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ମୋର ବାଣ୍ଡ ବିକଳ ହେଉଛି । ଆଜି ତୋତେ ଏମିତି ରଗଡ କରି ଗେହିଁବି ଯେ ତୁ ଫୁଣିଥରେ ତୋ ଆଡୁ କହିବୁ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଗିହାଁ ଖାଇବା ପାଇଁ । ମୁଁ ଆଜି ତୋତେ ଏମିତି ଅବସ୍ଥାରେ ଧରି ବହୁତ ଖୁସି ଅଛି । ତୋତେ ମୋ ସହ ସେକ୍ସ କରିବା ବ୍ୟତିତ ତୋ ପାଖରେ ଆଉ କିଛି ଚାରା ନାହିଁ ।

ଆଉ ହଁ ଖବରଦାର ଆଜିପରେ ଯଦି ବିଜୟ କାକା ସହ ମିଶୁ ବାପାଙ୍କୁ ସବୁ କିଛି କହି ଦେବି । ଭାବି ଦେଖେ ସେ ତୋର ଅବସ୍ଥା କଣ କରିବେ ? ମୁଁ ଏତିକି ବେଡ ଉପରୁ ଉଠି ଆସି ବେଡ ରୁମ ଡୋରକୁ ଭିତରୁ ଲକ କରିଦେଲି । ମୁଁ ତୁରନ୍ତ ମୋର ସବୁ କପଡା ଖୋଲିଦେଲି ଓ ମା ର ଗୋଡ ମଝି କୁ ଚାଲିଆସିଲି । ମୁଁ ମାର ବିଆ କୁ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ମେଲେଇ ଧରି ପୁରା ବିଆର ଭିତରକୁ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଲି ଓ ଚାଟିଲି ।

ବିଜୟ କାକା ଯେତେବେଳେ ମା କୁ ଗେହୁଁଥିଲେ ସେତେବେଳେ ମା ତାର ପାଣି ଛାଡି ଥିଲା କାରଣ ମା ବିଆ ପୁରା ଚିକ୍କଣିଆ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ବିଆ ର ପାଖୁଡା କୁ ଜିଭରେ ହଲେଇବାରୁ ମା ତଡପି ଉଠିଲା । ଆଉ ତୋର ଦୁଇ ଗୋଡରେ ମୋତେ ବାନ୍ଦି ରଖି ମୋର ମୁଣ୍ଡକୁ ତାର ବିଆ ଚାପି ଧରିଲା । ଆଉ ଥଙ୍ଗେଇ ହୋଇ କହିଲା ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଏମିତି ମୋ ବିଆକୁ ଚୁଚୁମି ଚାଲେ ସୁନୀଲ ।

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved