Maa Ku Vigra Khuai Garam Kari Gehili

ମା କୁ ଭାଇଗ୍ରା ଖୁଆଇ ଗରମ କରି ଗେହିଁଲି

Maa Ku Vigra Khuai Garam Kari Gehili

Maa Ku Vigra Khuai Garam Kari Gehili   ମୋ ନାଁ ବିନୟ, ସବୁ ରାଣ୍ଡି ଭାଉଜ, ସବୁ ରାଣ୍ଡି ଭଉଣୀ ଭଉଣୀ ଓ ସବୁ ରାଣ୍ଡୁଆ ଟୋକା ମାନଙ୍କୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପ୍ରଣାମ କରୁଛି । ଏବେ ମୁଁ ମୋର କାହାଣୀ ଉପରକୁ ଆସୁଛି ଯାହାକି ଏକ ସତ୍ୟ କାହାଣୀ, ଆଜି ମୁଁ ମୋର ଏହି କାହାଣୀକୁ ଲେଖୁଛି ଯାହା କେବେବି ମୁଁ ଭବିନଥିଲି ମୋ ସହ ଏମିତି ହେବ ବୋଲି । କିନ୍ତୁ ଯାହାର ମା ହଟ ସେକ୍ସି ହୋଇଥିବ ଏବଂ ସେକ୍ସ ପାଇଁ ଭୋକିଲା ଥିବ କିଛି ବି ହେଇପାରେ ।

ସର୍ବପ୍ରଥମେ ମୁଁ ମୋ ମା ବିଷୟରେ ଲେଖି ରଖୁଛି । ମୋ ମା ନାଁ ଶଶି (ଛଦ୍ମନାମ) ବୟସ 43 ବର୍ଷ, ସାଇଜ 38 34 38 ଟାଇଟ ଦୁଧ ଓ ଟାଇଟ ଗାଣ୍ଡି ଧାରଣ କରିଛି । ଉଚ୍ଚତା ୫ ଫୁଟ ୫ଇଞ୍ଚ ରଙ୍ଗ ଗୋରା । ମୋ ମା ସବୁବେଳେ ନୂଆ ନୂଆ ଷ୍ଟାଇଲର ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ମାର୍କେଟ ରୁ ଆନେ । ଏବେ ମୁଁ କହି ରଖୁଛି ମୋର ପାରିବାରେ ଆମେ ତିନିଜଣ ସଦସ୍ୟ, ମା ବାପା ଓ ମୁଁ ।

ମୁଁ ମନେ ମନେ ମା ନାଁରେ ବହୁତ ଥର ମୁଠି ମାରିଛି । ଆଉ ସବୁବେଳେ ତାକୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରେ । ମଉକା ବହୁତ ମିଳିଛି କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଥରେ ସଫଳ ହେଇ ନଥିଲି । ଶେଷରେ ଗୋଟେ ଥର ଆସିଲା ମଉକା ମିଳିଲା ଆଉ ମୁଁ ମୋ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେଲି । ଆମ ଗୋଟେ ଭଲ ପରିବାର, ପଇସାର ବି ଅଭାବ ନଥାଏ ।

ମୋ ମମି ଟିକେ ମର୍ଡନ ତେଣୁ ସେ ସବୁବେଳେ ଷ୍ଟାଇଲରେ ରୁହେ, ସ୍ଳିଭ ଲେସ ବ୍ଳାଉଜ ପିନ୍ଧେ, ପଛ ପଟ ଖୋଲା ରଖିବା,ବାଳ କାଟିବା, ମସାଜ କରିବା ଏସବୁ ତା ପାଇଁ ନର୍ମାଲ କଥା । ନଭେମ୍ବର ମାସ ଷ୍ଟାର୍ଟରୁ ବାପା ଦିଲ୍ଲୀ ଯିବାର ଥିଲା ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ୩ ଦିନ ପାଇଁ, ବାପା ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଅଫିସରୁ ଆସିଲେ ଏବୋଂଫ କହିଲେ ସେ ଦିଲ୍ଲୀ ଯିବେ ।

ମୁଁ ଏକଥା ଶୁଣି ଖୁସି ହେଲି କିନ୍ତୁ ଚିନ୍ତା କରିଲି କଣ କରିବି? କେମିତି ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବି । ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବାପା ବ୍ୟାଗ ପ୍ୟାକ କରିଲେ ଆଉ ସକାଳୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଚାଲିଗଲେ । ମୋତେ ତ ଜଣା ଥିଲା ବାପା ତିନି ଦିନ ପାଇଁ ଆସିବେ ନାହିଁ । ମୁଁ ମାର୍କେଟ କୁ ବାହରିଗଲି । ମାର୍କେଟରୁ ମମି ପାଇଁ ୩୮ ସାଇଜ ଷ୍ଟାଇଲ ବ୍ରା, ୩୮ ସାଇଜ ପ୍ୟାଣ୍ଟି, ୨ଟା ଭାଇଗ୍ରା ଟାବଲେଟ ଏବଂ ୨ଟା କଣ୍ଡମ ଆଣିଲି ।

ଯେତେବେଳେ ଘରକୁ ଫେରିଲି ହାର୍ଟ ବିଟ ବହୁତ ସ୍ପିଡ ଥିଲା ବୁଝା ପଡୁନଥିଲା କି ଏହା ଖୁସିରେ ହେଉଛି କି ଡରରେ ହେଉଛି । ଶେଷରେ ଘର ଭିତରକୁ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଲି ମମି ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲା, ମୁଁ ଆସିଲି ଆଉ ମୋର ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲି ଆଉ ସୋଇପଡିଲି । ଆଉ ଯେତେବେଳେ  ୧ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଉଠିଲି ପାଖ ପାଖି ୫ଟା ବାଜି ଥିଲା ।

ମମିକୁ କହିଲି ସେ ଯଦି କଫି ପିଇବ ମୁଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଦେବି । ମମି କହିଲା ହଁ ପିଇବି, ତାର କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଟିକେ ଖୁସି ହେଲି । ମଉକା ଭଲ ଥିଲା ମୁଁ ଗଲି ଏବଂ କଫି ତିଆରି କରିଲି । ଗୋଟେ ଭାଇଗ୍ରା ଟାବଲେଟ କଫିରେ ମିଶେଇ ଆଣି ମାକୁ ଦେଲି । ଆମେ ଦୁଇଜଣ କଫି ପିଇଲୁ, କିଛି ସମୟ ପରେ ମମି ଦେହରୁ ହଲକା ଝାଳ ବୋହିଲା ।

ମା କହିଲା ଟିକେ ପାଣି ଆଣିବା ପାଇଁ, ମଉକା ଭଲ ଥିଲା ଏଥର ଅନ୍ୟ ଗୋଟେ ଟବଲେଟ ପାଣିରେ ମିଶେଇ ଦେଲି, ମା ପାଣି ପିଦେଲା ଆଉ ତାର ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲା । ଆଉ 5 ମିନିଟ ପରେ ଫୁଣିଥରେ ଆସିଲା ମମି ବହୁତ ଉଦାସ ଜଣା ପଡୁଥିଲା । ଆଉ ମୋତେ କହିଲା ପୁଅ ମୋତେ ବହୁତ ଗରମ ଲାଗୁଛି ଜଣା ନାହିଁ କଣ ହେଇଛି । ମୁଁ କହିଲି ମମି ମୋ ସହ ଚାଲ ସେଠି ରୁମ ଥଣ୍ଡା ରୁହେ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ନେଇଗଲି, ସେ ମୋ ରୁମରେ ବେଡ ଉପରେ ସୋଇଲେ ଏବଂ ନିଶ୍ଵାସ ବହୁତ ଜୋରେ ନଉଥିଲେ । ମୁଁ ମମିର ବିଲକୁଲ ପାଖକୁ ଗଲି ଆଉ ତାର ଦୁଧକୁ ଟଚ କରିଲି ଯେମିତି ମୁଁ କିଛି ଜାଣି ନାହିଁ । ମୁଁ କହିଲି ମମି କଣ ହେଲା ? ମମି କହିଲା ପୁଅ ବହୁତ ଗରମ ଲାଗୁଛି । ମୁଁ କହିଲି ଆଚ୍ଛା ପାଣି ନେଇ ଆସିବି, ସେ କହିଲା ହଁ ଆଣେ । ମୁଁ ପାଣି ନେଇ ଆସିଲି ଆଉ ଫ୍ୟାନ ଅନ କରିଦେଲି ।

ମୁଁ ଜାଣି ଶୁଣି ପାଣିକୁ ମା ଉପରେ ଢାଳିଦେଲି ଆଉ କହିଲି ସରି ମା ଭୁଲରେ ପଡିଗଲା । ମୁଁ ଏବେ ସଫା କରିଦେଉଛି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଶାଢୀର କାନିକୁ ଆଣି ତାଙ୍କ ମୁହଁଙ୍କୁ ସଫା କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ମା ର ଦୁଧ ଦେଖା ଗଲା, ମା ଜୋରେ ନିଶ୍ଵାସ ନେଉଥିଲେ । ତାଙ୍କର 38 ସାଇଜ ଦୁଧ ତଳ ଉପରେ ହେଉଥିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କ ବ୍ଳାଉଜକୁ ଖୋଲିବାରେ ଲାଗିଲି । ମା କହିଲା  ଏ କଣ କରୁଛୁ ?

ମାର ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲିତା ଦୁଧ ଯୋଡାକୁ ସାଉଁଳି ପକେଇ କହିଲି – ଓଃ. ମୋ ମାଲୋ.ତୋ ଛାତିରେ ତୁ କେଡେ ବଡବଡ ଦିଇଟ ଧରିଚୁ ମଁ. ମା କହିଲା – ଯାଃ ଦୁଷ୍ଟ, ମୁଁ ତା ଶାଢ଼ୀ,ସାୟା, ବ୍ଲାଉଜ ସବୁ ଟାଣି ଓଟାରି ଖୋଲି ତାକୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି। ମା ର ଲଙ୍ଗଳା ମସ୍ତ ଗୋରା ଦେହକୁ ଦେଖି ମୁଁ ଅସହ୍ୟ କାମ ଲାଳସାରେ ଅସ୍ଥିର ହୋଇ ପଡିଲି। ତା ବିଆ ବାଳକୁ ସାଉଁଳୁ ସାଉଁଳୁ ବିଆ ଭିତରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ଦେଲି। ମା ଆଃ.ଆଃ.ହେଇ ଗରମ ହେଇଉଠି ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରିଲା।

ମୋ କାନରେ କହିଲା – ଆଜି ମତେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରି ଦେ। ମା କାନରେ କହିଲି – ତୁ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନା ମା, ତୋ ବିଆର ନିଆଁ ନ ଲିଭେଇବା ଯାଏ ମୁଁ ତୋତେ ଛାଡୁ ନାହିଁ । ମୁଁ ମାର ବିଆକୁ ଖୁବ୍ ସାଉଁଳି ଗେଲ କଲି। ମୋ ମାର ମସ୍ତ ବିଆ ଦରବୁଢ଼ୀ ପାକଳବିଆ ଉପରକୁ ପାଉଁରୁଟି ପରି ଫୁଲିଥିଲା।

କଳା ମଚ ମଚ୍ ବାଳ ତଳୁ ବିଆର ଫାଟ ଅଳ୍ପମେଲାହେଇ ଖୁବ୍ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଲାଗୁଥିଲା। ମୁଁ ମାକୁ ଭିଡିନେଲି। ମା ବି କାମ ଜ୍ବାଳାରେ ଅସ୍ଥିର ହୋଇ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରିଲା। ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଅଗର ଚମଡାକୁ ତଳକୁ ଟାଣି ଖସେଇଦେଇ ମାର ମୁହଁ ପାଖକୁ ନେଇ କହିଲି – ନେଏ ମା, ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଟିକିଏ ଲଲିପପ୍ ପରିଚୁଚୁମି ଦେଏ . କାମୁଡି କି ଖୁବ୍ ଗରମ କରି ଦେଏ।

ମା ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲା। ଖୁବ୍ମସ୍ତରେ ଛେପ ଲଗେଇ ମା ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମିଲା। ମୁଁ ଆସ୍ତେ କରି ବୁଲି ପଡିଲି ୬୯ଷ୍ଟାଇଲରେ। ତା ଦିଇ ଜଙ୍ଘକୁ ମେଲାକରି ଧରି ତା ବିଆ ଫାଟରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ସଲ ସଲ କରିଚାଟି ପକଇଲି । ମା ପାଇଁ ଇଏ ଥିଲା ନୂଆ ଅନୁଭୁତି। ଆଃ.ଉଃ.ଓଃ.ହେଇ ମାମଜାରେ ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଟେକି ଭିଡିମୋଡି ହେଲା। ମା ବିଆ ଭିତରୁ କେମିତି ଏକ ଉତ୍କଟ ଗନ୍ଧ ଆସୁଥିଲା। ମୁଁ ଖୁବ୍ ଅସମ୍ଭାଳ ହୋଇ ପଡିଲି।

ଉଠିଆସି ଗେହିଁବା ପାଇଁ ମାକୁ ମାଡି ବସିଲି ତା ବିଆରେ ମୋର ମସ୍ତ ବଡ ବାଣ୍ଡକୁ ମାଡି ପୁରେଇଲା ବେଳେ ମା ସଁ ସଁ ନିଃଶ୍ବାସ ଛାଡି କହିଲା- ଓଃ ମସ୍ତ ତାଗଡା ହତିଆରଟାଏ ତୁ ରଖିଚୁ ମୋଟେ ତରତର ହଅନା। ତୋ ମାକୁ ଗେଲ କରି ହାଉଲେ ହାଉଲେ ଗେହେଁ। ତୋ ମା ବିଆ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଶୋଷିଲା ହେଇ ଅଛି।

ମା ବିଆ ସେତେବେଳକୁ ଭାରି ନାଳେଇ ଯାଇ ସାରିଥିଲା। ମୁଁ ମୋ ପିଚା ଟେକି ଠେସମାରିବା ଆରମ୍ଭ କଲି। ବହୁ ଦିନ ହେବ ମା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପଶି ନ ଥିବାରୁ ମା ବିଆର ରାସ୍ତାଟା ସଙ୍କୁଡିକି ଭାରି ଟାଇଟ୍ ଲାଗୁଥିଲା। ମୋର ମସ୍ତ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ମାର ମସ୍ତ ବିଆ ଭିତରେଠିକ୍ ଖପେଇ କରି ପଶିଗଲା।

ମାର ନାଳୁଆ ଗରମ ବିଆ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ କଚ୍ କଚ୍ ଶବ୍ଦ କରିପଶିଲା ଆଉ ବାହାରିଲା। ମାର ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଗେହିଁଲା ବେଳେ ମତେ ଭାରି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା। ମା ତଳୁ ତା ଗାଣ୍ଡିକି ଦୋହଲେଇ ମୋତେ ଭିଡିଧରି ଆଖିକୁ ବନ୍ଦ କରି ଗିହଣର ମଜାନେଉଥିଲା। ମୁଁ ମାର କାନ ପାଖରେ ମୁହଁ ରଖି ପଚାରିଲି – ମା, ତତେ କେମିତି ଲାଗୁଚି? ମା ଓଠ କାମୁଡି କହିଲା – ଓ.ତୁ ଭାରି ବଢ଼ିଆ ଗେହୁଁଚୁ। ମୋ ବିଆକୁ ତୋ ବାଣ୍ଡ ଖୁବ୍ ମସ୍ତ ଲାଗୁଚି ଜୋର ଜୋର ଗାଣ୍ଡି ହଲେଇ ମୋ ବିଆକୁ ଗେହିଁ ପକା।

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved