ମା ମୋ ରକ୍ଷିତା ଓ ଭଉଣୀ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ହେଲା – ୧

ମା ମୋ ରକ୍ଷିତା ଓ ଭଉଣୀ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ହେଲା – ୧

Maa Mo Rkhita O Bhauni Mo Stree Hela – 1

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ଅଭି ଘର ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଏକ ପାହାଡିଆ ଅଞ୍ଚଳରେ ଛୋଟ ଗାଁରେ । ମୋ ଘରେ ମୋର କେବଳ ମା ଓ ଭଉଣୀ ରୁହନ୍ତି ।  ବାପା ପିଲା ବେଳେ ବଜ୍ରଘାତରେ ମୁତୃବରଣ କରିଛନ୍ତି । ସେତେବେଳେ ମୋର ବୟସ ଜମା ୧୧ ବର୍ଷ ହେଇଥିଲା । ସବୁ ବନ୍ଧୁ ବାନ୍ଧ ମାନେ ଆମକୁ କେହି ପଚାରିଲେ ନାହିଁ । ଏମିତି ଆମ ମାମୁଁ ଓ କକା ଘର ଲୋକ ବି ଆମକୁ ମୁହଁ ମୋଡି ଦେଲେ, କାଳେ କିଛି ଅର୍ଥ ଦବାକୁ ପଡିବ କି ଆମେ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ମାଗିବୁ । ମା ଆମ ଭାଇ ଭଉଣୀ ଙ୍କୁ ବହୁତ କଷ୍ଟରେ ବଡ କରିଛି । ମୁଁ ଗାଁ  ଠାରୁ ୫ କିମି ଦୂରରେ ଥିବା ସ୍କୁଲରେ ୧୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋ ପାଠ ପଢା ଚାଲିଲା । ଆଦିବାସୀ ଆରକ୍ଷଣ ଥିବାରୁ ତାପରେ ମୁଁ ଗଞ୍ଜାମ ରେ +୨ ପଢିଲି । ସେଇଠି ମୋତେ ହଷ୍ଟେଲ ବି ମିଳିଗଲା । +୩ ଶେଷ ବର୍ଷରେ ମୁଁ SSC ର CHSL ପରୀକ୍ଷା ଦେଇ ଉତ୍ତିର୍ଣ ହେଇ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଅଧୀନ ପୋଷ୍ଟାଲ ରେ DEO ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଲି । ମୋର ଚାକିରି ଯେତେବେଳେ ହେଲା ମୋ ଘରେ ସମସ୍ତେ ଖୁସି ହେଲେ ।

ମୋ ବୋଉ ଦେଖିବାକୁ ସାବନା ରଙ୍ଗର କିନ୍ତୁ ଶରୀର ଟା ରାଣୀ ଆମ ଓଡିଆ ହିରୋଇନି ଅପରାଜିତା ମହାନ୍ତି ପରିକା । ଦୁଧ ଦୁଇଟା ସାମାନ୍ୟ ଝୁଲି ପଡିଥାଏ, କିନ୍ତୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗେ, ମା ଯେତେବେଳେ ଗାଧେଇକି ଆସେ ତା ଓଦା ଲୁଗା ଦୁଧକୁ ପୁରା ଚିପକେଇ ହେଇ ଥାଏ, ଓଦା ଲୁଗା ରୁ ଦୁଧର ସାଇଜା ଟା ୩୬ ସେଇଟା ବେସ ବାରି ହେଇ ପଡୁଥାଏ, ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ ୩୮, ବୟସ ତାକୁ ୪୨ ବୋଲି କେହି କେହିବେନି, ମସ୍ତ ମାଈକିନା ଖଣ୍ଡେ ମୋ ବୋଉ । ଭଉଣୀ କୁ ମୋଠୁ ଦୁଇ ବର୍ଷ ସାନ ମାନେ ମୋତେ ଯେତେବେଳେ ୨୨ ବର୍ଷ ହେଇଥିଲା ତାକୁ ୨୦ ବର୍ଷ । ସେ ଦେଖିବାକୁ ଗୋରା ଦୁଧ ତାର ୩୨ କୁ ଗାଣ୍ଡି ୩୬ ଅଣ୍ଟା  ପୁରା ସ୍ଲିମ ମାନେ ୨୮ । ଚାଳନ୍ତୁ ଏବେ କାହାଣୀକୁ ଯିବା,ମୁଁ କେମିତି ମୋ ଭଉଣୀ କୁ ବାହା ହେଇ ମୋର ସ୍ତ୍ରୀ କଲି ଓ ମା ମୋର ରକ୍ଷିତା ହେଲା ଆପଣ ଜଣିପାରିବେ ।

ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଯେଉଁ ଘଟଣା ଟି ମୋର ଚାକିରି ହବାର ୨ ବର୍ଷ ପର ମାନେ ଆଜକୁ ପ୍ରାୟ ୫ ବର୍ଷ ତଳର । ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଗଜପତି ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ଗାଁ ରେ ପୋଷ୍ଟିଂ ପାଇ ଥାଏ । ମୁଁ ଘରକୁ ପ୍ରାୟ ୨ ମାସରେ ଥରେ ଲେଖା ଯାଏ । ଏମିତି ଥରେ ୧୦ ଦିନ ପାଇଁ ଛୁଟି ନେଇ ଆସିଥିଲି ଘରକୁ । ଘର କହିଲେ ଆମର ଦୁଇ ବଖରା ଚାଲ ଛପର ଘର ଥିଲା । ଗୋଟିଏ ଘରେ ଆମେ ସବୁ ସୁଆ ସୁଇ କରୁ ଅନ୍ୟ ଘରେ ରୋଷେଇ । ମୁଁ ଯେଉଁ ଦିନ ଯାଇଥିଲି ସେଇ ଦିନ ମୋ ଭଉଣୀର  ଦୁଇ ଦିନ ହେଲା ମାସିକ ହେଇଥିଲା । ତେଣୁ ରାତିରେ ସେ ଆମ ପାଖରେ ନସୋଇ ଅନ୍ୟ ଘରେ ଶୋଇଲା । କାଳେ ମୋ ଦେହ ବାଜି ସେ ଛୁଆଁ ହେଇଯିବ, ଆମର ସେଇଆଡେ ଝିଅ ମାନେ ମାସିକ ସମୟରେ କୌଣସି ପୁରୁଷ କୁ ଛୁଅନ୍ତି ନାହିଁ  ।

ସେଇ ଘରେ ମୋ ମା ଆଉ ମୁଁ କେବଳ ସୋଇଥାଉ । ମୋର ଗେହିଁବାକୁ ପ୍ରବଳ ଇଚ୍ଛା ଥାଏ କିନ୍ତୁ କାହାକୁ ବା ଗେହିଁବି ? ଚାକିରି କଲା ପରେ କଲେଜ ର ଜଣେ ସାଙ୍ଗ କୁ ପ୍ରପୋଜ କରିଥିଲି କିନ୍ତୁ ସେ କହିଲା ତାର ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଛି , ମୁଁ ସେବେଠୁ କାହାକୁ ପ୍ରପୋଜ କରିନଥିଲି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ କ୍ଵାଟର ରେ ଥିଲା ବେଳେ ବହୁତ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢେ ଆଉ ମୋତେ ମା ପୁଅ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ । ମୁଁ ବି ମନେ ମନେ ଦିନେ ଭାବିଲି ମୁଁ ମା କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଗେହିଁବି, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଜାଣିନଥିଇ ଭଉଣୀ ବିଆ ବି ମୋତେ ମିଳିବ ବୋଲି ।

କାହାଣୀ ଟି ମୋର ଅନ୍ୟ ମା ପୁଅ କାହାଣୀ ପରି ମୂଳଦୁଆ ଶୋଇବା ଘରୁ ଷ୍ଟାର୍ଟ ହୁଏ କିନ୍ତୁ ତାପର ସବୁ ଘଟଣା ଅଲଗା ତେଣୁ ଧୈର୍ଯ୍ୟ ଧରି କାହାଣୀ କୁ ପଢନ୍ତୁ । ମୁଁ ସେଦିନ ମା ପାଖରେ ସୋଇଥାଏ, ହଠାତ ସ୍ଵପ୍ନ ଦେଖିଲି ମୁଁ ମୋ ମା ର ଦୁଧ ଚିପୁଛି, କିନ୍ତୁ ସ୍ଵପ୍ନ ମୋ ବେସୀ ସମୟ ପାଇଁ ନଥିଲା, ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା, ମନେ ମନେ ରାଗ ଲାଗୁଥାଏ ଶଳା କେତେଭଲ ସ୍ଵପ୍ନ ଟା ଭାଙ୍ଗିଗଲା । ମୁଁ ସେଠୁ ଉଠିକି ଯାଇ ବାହାରକୁ ପରିସ୍ରା କରିବାକୁ ଗଲି । ଆସି ମୋଇବାଇଲି ଦେଖିତ ୧.୪୫ ହେଇଛି । ମୋବାଇଲ ଲାଇଟ ଟା ତଳକୁ ପକେଇ ଦେଲା ବେଳକୁ ବୋଉ ଛାତିରେ ଲୁଗା, ବ୍ଳାଉଜ ଭିତରେ ଦୁଧ ଦିଟା ପୁରା ଚାପି ହେଇଥାଏ, ଉପରକୁ ପୁରା ପୁରା ଟୁମୁକା ହେଇକି ଫୁଲି କି ଥାଏ, ଇଚ୍ଛା ହେଉଥାଏ ଚିପି ପକେଇବାକୁ । ଏପଟେ ମା କଥା ଭାବି ବାଣ୍ଡ ଫୁଲି ଉଠୁଥାଏ ।

ମୋବାଇଲ ଲାଇଟ ଅଫ କରି ମୁଁ ସୋଇଲି । ବୋଉ କଡକୁ ଲାଗି କରି ସୋଇଲି, ବୋଉ ଗାଣ୍ଡିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟା ବାଜି ଆହୁରି ଫୁଲି ଉଠିଲା । ମୁଁ ବୋଉ ର ଦେହକୁ ଆଉ ଟିକେ ଲାଗି କରି ସୋଇଲି, ଯାହା ଫଳରେ ବୋଉ ଗାଣ୍ଡି ସନ୍ଧିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟା ମାଡି ହେଇ ଥାଏ । ତଥାପି ବୋଉ ଉଠୁ ନଥାଏ । ମୁଁ ବୋଉ ପେଟ ଉପରେ ହାତ ଥୋଇଲି, ସେ ସେମିତି ସୋଇଥାଏ, ତାପରେ ମୁଁ ଆଉ ଟିକେ ଆଗକୁ ଯାଇ ବୋଉ ର ଦୁଧ ଉପରେ ହାତ କୁ ବୁଲେଇଲି । ବୋଉ ପୁରା ନିଘୋଡ ନିଦରେ ସୋଇଥାଏ । ମୁଁ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ରେ ଆଗରୁ ପଢିଛି ଏମିତି କରିବା ଦ୍ଵାରା ନାରୀ ଯଦି ନଉଠେ ତାହାଲେ ତାର ଇଚ୍ଛା ଅଛି ।

ମୁଁ ସେଠୁ କଣ କଲି ନା ବୋଉ ଦୁଧକୁ ଧିରେ ଧିରେ କିନା ଚିପିଦେଲି । ଓଃ କି ନରମ ଦୁଧ ମୋ ବୋଉର । ତାପରେ ମୁଁ ସାହସ କରି ଆଉ ଟିକେ ଜୋରେ ଚିପି ଦେଲି ବୋଉ ଉଠି ପଡିଲା ଏବଂ ଚମକି ପଡି ଛାତିରେ ଥୁ ଥୁ କରି ଛେପ ପକେଇ ଦେଲା ।  ଆଉ ଯେତେବେଳେ ମୋତେ ଦେଖିଲା ମୁଁ ତା କଡ କୁ ଲାଗି ସୋଇଥିଲି ସେ ମୋତେ ଠେଲି ଦେଇ କହିଲା ଏ କଣ କରୁଛୁ ଅଭି ? ମୁଁ ତା ପାଖକୁ ଯାଇ ତାକୁ ଧରି କହିଲି ବୋଉ ଭାରି ଇଚ୍ଛା ହେଉଛି କରିବାକୁ ତୋତେ । ବୋଉ ମୋତେ ଫୁଣି ତାଠୁ ଅଲଗା କରିଦେଇ କହିଲା – ଛି ଛି ଏଗୁଡା ପାପ କଥା ମୁଁ ତୋ ମା ହେବି, ମୁଁ ଏଭଳି ପାପ କାମ କରିବି ନାହିଁ । ଆଲୋ କିଛି ପାପ ନୁହେଁ ବିଦେଶ ରେ ଏମିତି ବହୁତ ହଉଛି । ଆପଣ ମାନେ ଏହି କାହାଣୀ କୁ ସେକ୍ସକାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି

ବୋଉ – ସେ ବିଦେଶ କଥା ତୁ ମୋତେ କାହାଣୀ, ଆଉ କିଛି ଦିନ ସମ୍ଭାଳି ଯାଆ ମୁଁ ତୋର ବାହାଘର କରିଦେବି ଗୋଟେ ଭଲ ଝିଅ ଦେଖି । ମୁଁ କହିଲି ମୋର କିନ୍ତୁ ଆଜି ଇଚ୍ଛା ହେଉଛି ତୁ ଦବୁ କି ନାହିଁ, ବୋଉ କହିଲା – ଦେଖ, ମୋ ସୁନା ଟା ପରା ଏମିତି କାହିଁ ହେଉଛୁ, ସେପଟେ ତୋର ଭଉଣୀ  ସୋଇଛି, ରାତି ଅଧଟା ରେ କିଏ କୁଆଡୁ ଯଦି ଶୁଣିବ ମୁଁ ଗାଁ ରେ ମୁଣ୍ଡ ଟେକି ବାଟ ଚାଲି ପାରିବି ନାହିଁ । ମୁଁ ବି ଭାବିଲି ଏତେ ବାଧ୍ୟ କରିବା ଟା ଠିକ ନୁହେଁ । ମନ କୁ ମାରି ସୋଇପଡିଲି । କିନ୍ତୁ ନିଦ ଆସୁନଥାଏ, କେମିତି ମା କୁ ଗେହିଁବି ସେଇକଥା ଭାବୁଥାଏ ।

ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଗୋଟେ ବଢିଆ ଆଇଡିଆ ଆସିଲା, ବୋଉ କୁ ବ୍ଲାକ ମେଲ କରିବି, ମୁଁ ବୋଉ ର ଏକ ମାତ୍ର ସାହାଭରସା ଗୋଟିଏ ବୋଲି ପୁଅ ତେଣୁ ସେ ମୋତେ କେବେବି ଖରାପ ରାସ୍ତା କୁ ଯିବାକୁ ଦେବ ନାହିଁ । ଆଉ ଏମିତି ରେ ମା ବହୁତ ଦିନ ଧରି ଗିହାଁ ଖାଇ ନାହିଁ ଟିକେ ସିଡୟୁସ କରିଦେଲେ କାମ ହେଇଯିବ ।  ତାପର ଦିନ ସମୟ ସକାଳ ୮ ଟା ହବ,ଭଉଣୀ ମୋର ଗାଧୋଇବାକୁ ପୋଖରୀକୁ ଯେମିତି ବାହରି ଯାଇଛି, ମୁଁ ଫୋନରେ ଗୋଟେ ସାଙ୍ଗ କୁ କଲରେ କରିବାର ଅଭିନୟ କଲି, ମା ବାରଣ୍ଡାରେ ବସି ପରିବା କାଟୁଥାଏ । ମୁଁ ଫୋନରେ କହୁଥାଏ, ଆରେ ସାଙ୍ଗ ଭୁବନେଶ୍ଵର ମାଳି ସାହି କୁ ଗଲେ କେମିତି ହବ  । ସାଙ୍ଗ – କଣ ତୁ ଏମିତି କହୁଛୁ ସାଙ୍ଗ । ମୁଁ – ହଁରେ ସାଙ୍ଗ ଗେହିଁବାକୁ ବହୁତ ଇଚ୍ଛା ହେଉଛି କେହି କୁଆଡେ ମିଳୁ ନାହାନ୍ତି କଣ କରିବି । ବୋଉ ସେଠୁ ମୋ ଆଡକୁ କଣେଇ ଅନେଇଲା । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ନଜାଣିଲା ପରି ରହିଲି । ସାଙ୍ଗ – ଆରେ ସେଠିକି ଯାଆ ନାହିଁ ଏଡସ ହେଇ ପାରେ । ମୁଁ ଟିକେ ଉଚ ସ୍ଵରରେ କଣ ଏଡସ ହବ?, ସେ ଯାହା ହେଉ ପଛେ ତୁ ମୋ ପାଇଁ ଗୋଟେ ଝିଅ ଠିକ କରି ଦେ ।

ସାଙ୍ଗ – ହୋଟେଲ କୁ ଝିଅ ନେଇ କଲେ ଗୁଡାଏ ଟଙ୍କା ଦରକାର ହବ, ମୁଁ – କେତେ ଟଙ୍କା , ସାଙ୍ଗ – ସେଇ ୧୦୦୦୦ ଭଳିଆ, ଆଉ ଥରେ କଲେ ଫୁଣି ଥରେ କରିବା କୁ ଇଚ୍ଛା ହବ ଆଉ ସେଇଥିରେ ସବୁ ଟଙ୍କା ପଳେଇବ । ମୁଁ – ଯାହା ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ ହେଉମ ଗେହିଁବା କୁ ତ ମିଳିବ? ସାଙ୍ଗ – ଏଇ କାମ ବଡ ବଡିଆ ଙ୍କ ପାଇଁ ତୁ ଗୋଟେ କାମ କର କଣ୍ଡମ ନେଇ ମାଳି ସାହି ପଳା । ମୁଁ – ତୁ ଠିକ କହୁଛୁ ଯେ ଏଗୁଡାକ ସବୁ ବଡ ବଡିଆ ଲୋକ କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ କଣ୍ଡମ ଦେଇ ଗେହିଁବି ଏଇଟା ମୋର ଫାର୍ଷ୍ଟ ଟାଇମ ମଜା ଆସିବ ନାହିଁ , ଶୁଣୁ ସାଙ୍ଗ ମୋର ଆହୁରି ୯ ଦିନଛୁଟି ଅଛି ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ଵର ରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଯାହା ନିଷ୍ପତି ନବା ।

ମୁଁ ଜାଣିଛି ମା ସବୁ କଥା ଗୋଟି ଗୋଟି କରି ଶୁଣିଛି । କାରଣ ମା ପରିବା କାଟିବା ବନ୍ଦ କରି ଭାବୁଥିଲା, ୫ମିନିଟ ଗଲା ପରେ ମୁଁ ମା କୁ କହିଲି ମା ମୋର କାମ ଅଛି ଯାଉଛି, ମା କଣ କହିବ କିଛି ଭାବି ପାରୁନଥିଲା । ମୁଁ କହି ଦେଇ ଘର ଭିତରକୁ ଆସିଲି ଭାରି, ଜାଣି ଜାଣି ଦୁଇ ଟା ଡ୍ରେସ ଧରି ସଜାଡିବାକୁ ଲାଗିଲି ଏବଂ ମନେ ମନେ ଭାବୁଥାଏ ମା କଣ ପାଇଁ କିଛି କହୁନାହିଁ, ଯଦି ମା କିଛି କହି ନଥାନ୍ତା ମୁଁ ଗଜପତି ଚାଲିଯାଇଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ମା କିଛି ସମୟ ପରେ ଘରକୁ ଆସି ମୋତେ କହିଲା ତୁଇ ଛୁଟି ଆଣି ଆସିଥିଲୁ ୧୦ ଦିନ ପାଇଁ କଣ ପଲାଉଛୁ । ମୁଁ ହଁ ଟିକେ କାମ ଅଛି, ମା – ଚାପା ଗଲାରେ କୋହ ଭରା କଣ୍ଠରେ କହିଲା ନା ମୁଁ ଜାଣିଛି ତୁ କାଲି ମୋ ଉପରେ ରାଗି ଚାଲିଯାଉଛୁ । ଆଉ ମୁଁ ତୋର ସବୁ କଥା ଶୁଣିଛି ।

ମୁଁ – ଯଦି ଜାଣିଛୁ ତାହାଲେ କାହିଁ ପଚାରୁଛୁ?, ମା –  ଦେଖ ପୁଅ ସେଠିକୁ ଯାଆ ନାହିଁ, ସେମାନେ ଟଙ୍କା ଗୁଡା ଟାଣି ନେଇଯିବେ ଆଉ ସୁଖ ବଦଳରେ ବଡ ରୋଗ ଆକାରରେ ଦୁଃଖ ଦେଇ ଯିବେ । ମୁଁ – ସେ ଯାହା ହଉ ପଛେ, ମୋ ପାଖରେ ଆଉ କିଛି ଉପାୟ ନାହିଁ । ମା – ମୋ ମୁହଁରେ ହାତ ଦେଇ କହିଲା, ଏମିତି କଣ କହୁଛୁ, ତୁ ମୋର ଏକା ସାହା ଭରସା, ତୋ ବାପା ଯିବା ପରେ ଯେତିକି କଷ୍ଟ କରିଛି ଆଉ କଷ୍ଟ ସହିବାକୁ ଚାହୁଁନି, ତୋର କିଛି ହେଲେ ତୋ ଭଉଣୀ କୁ ନେଇ କୁଆଡେ ଯିବି । ମୁଁ ବି ମା କଥା ଶୁଣି ଭାବ ବିହୋଲ୍ଲ ହେଇ ଗଲି ଆଉ ମା କୁ କିଛି କହିଲି ନାହିଁ ।

ତାପରେ ମା ତା ଆଡୁ କହିଲା ତୋର ଯଦି ଏତେ ଏଇ ବୁଢୀ ଟାକୁ କରିବାକୁ ମୁଁ କାହିଁ ବାଧା ଦେବି, ମୁଁ ତୋ କଥାରେ ରାଜି, ତୋର ଯାହା ଇଚ୍ଛା ମୋ ସହ କରିପାରିବୁ । ଏମିତି ମା କଣ କେବେ ପୁଅ କୁ ଦୁଃଖ ଦେଇ ସୁଖ ରହି ପାରିବ ତୋର ଯଦି ଇଛା ମୋତେ କରି ସୁଖ ମିଳିବ ମୁଁ ତୋତେ ଅନୁମତି ଦେଉଛି । ମୁଁ ମାର କଥା ଗୁଡା ସେମିତି ଠିଆ ହେଇ ଶୁଣୁଥାଏ  । ମା ତା କଥା କହି ସାରିବା ପରେ ମୁଁ ମାକୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି କହିଲି ସତରେ ମା ତୁ ଗ୍ରେଟ ଆଇ ଲଭ ୟୁ , ମା କୁ ଚୁମା ଦେଇ କହିଲି କିଏ କହିଲା ତୁ ବୁଢୀ ବୋଲି ଆଜି ବି ତୁ ଆମ ପୁରୁଣା ଓଡିଆ ହିରୋଇନି ଅପରାଜିତା ମହାନ୍ତି ପରିକା ଲାଗୁଛୁ । ମା – ଧେତ ଥଟା କରୁଛୁ, ମୁଁ – ନାଇ ଲୋ ଥଟା କରୁନି, ସତ କହୁଛି କହି ମା ଦୁଧ ଚିପିଦେଲି, ମା କହିଲା ଏବେ ନୁହେଁ ଦୁଷ୍ଟ ଯାହା କରିବୁ ରାତିରେ ତୋ ଭଉଣୀ ଆସୁଥିବ ।

ବାସ ରାତିକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଲି, ଆପଣ ମାନେ ତ ଜାଣିଥିବେ ସନ୍ଧ୍ୟା ୮ ଟାରେ ଗାଁ ଲୋକ ସବୁ ଖାଇ ପିଇ ସୋଇ ପଡନ୍ତି ।  ରାତି ୮.୩୦ ଟା ବେଳକୁ ଖିଆ ପିଆ ସରି ଯାଇ ଥାଏ । ସୋଉ ସୋଉ ୯ଟା ମା ଯେମିତି ବିଛଣାରେ ସୋଇଛି ମୁଁ କୁଣ୍ଡେଇ ତାକୁ ଚୁମା ଦେଇ ଚାଲିଲି । ମା କହିଲା ଏତେ ଉଛନ କାହିଁ ହେଉଛୁ ମୁଁ କୁଆଡେ ଯାଉଣି ଭାରି, ଦେଖେ ତୋ ଭଉଣୀ ଶୋଇଲାଣି କି ନାହିଁ ମା ଉଠି ଆର ପଟ ଘରକୁ ଯାଇ ଦେଖି ଆସିଲା କବାଟ ଦିଆ ହେଇଛି, ମାନେ ଭଉଣୀ ସୋଇଛି । ମା ଆସି ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ଦେଇ କହିଲା କିରେ ତୋର ନଜର ମୋ ଠେ କେବେଠୁ ପଡିଲାନି, ମୁଁ – ମା ମୁଁ ଗୋଟେ ବେଧ ଗପ ପଢୁଥିଲି ସେଇଥିରେ ପୁଅ ମା କୁ ଗେହୁଁଥିଲା ସେବେଠୁ ।

ମା – ଏଗୁଡା କଣ ସତ ଆମ ଦେଶରେ କଣ ଏମିତି ହୁଏ, ମୁଁ – କହିଲି ହଁ, ଏଇ ତୋ ମୋର ଆଜି ଫୁଣି ହବା କି ନାଇ, ମା ହସି ଦେଲା, ମୁଁ ମା କୁ କହିଲି ତୋ ଦୁଧ ଦେଖିଛି କିନ୍ତୁ ଆଜି ତୋ ବିଆ ଦେଖେଇବୁ ଟି, ମା – ହଁ ନହେଲେ କେମିତି ଗେହିଁବୁ, ହେଲେ ତୁ ମୋ ଦୁଧ କେମିତି ଦେଖିଲୁ, ସେଇ ପିଲା ବେଳ କଥା କହୁଛୁ କିରେ, ମୁଁ – ନା ନା, ତୁ ଯେତେବେଳେ ଗାଧେଇକି ଆସୁ ତୋର ଓଦା ଲୁଗା ରେ ସବୁ ଦେଖା ଯାଏ । ମା – ପୁରା ଦୁଷ୍ଟ ହେଇଗଲୁଣି, ଏତେ ନଜର ଆଗରୁ କହିବା କଥା ନୁହେଁ, ମୁଁ – କାଲି ମାଗିଳି ଯେ ଦେଲୁଣୁ, ସେଥିପାଇଁ ମୋତେ ରାତି ସାରା ଭାବି ଗୋଟେ ପ୍ଳାନ କରିବାକୁ ପଡିଲା । ମା – ମାନେ ତୁ ସାବୁ ସକାଳେ ମୋତେ ମିଛ ଟାରେ ଡରାଉଥିଲୁ, ମୁଁ – ହଁ, ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ତୁ ଏମିତି କଲେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେବୁ, ହଉ ଛାଡ ସେ କଥା ତୋ ଦୁଧ ଟିକେ ଦେଖା ପିଇ ଦିଏ, କେବେ ପିଇଥିଲି ଆଉ ମନେ ନାହିଁ ସେଇ ସୁଆଦ ।ଆପଣ ମାନେ ଏହି କାହାଣୀ କୁ ସେକ୍ସକାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି

ମା – ତୁ ମୋତେ ଡରେଇଛୁ ତୋତେ ଦିଆ ହବନି, ମୁଁ – ନଦେଲେ ସତକୁ ସତ ପଳେଇବି, ମା- ହେଇ ଜମା ସେମିତି କରିବୁ ନାହିଁ, କରିବା ଆଗରୁ ମୋ କଥା ଟିକେ ଭାବିବୁ, ମୁଁ – ତୁ ଯଦି ମୁହଁ ଯାହା ଚାହୁଁଛି ଦେଇ ଦବୁ ମୁଁ କଣ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ମୁହଁ ମାରିବି । ମା ହଉ କହି ତା ଦୁଧ ଉପରୁ ଲୁଗା ଖସେଇ ଦେଇ କହିଲା ପିଇ ଯା, ଏଇ କ୍ଷୀର ପିଇ ବଡ ହେଇଥିଲୁ, ମୁଁ ମା ଦୁଧ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ହାତ ରେ ଆଉ ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ଦଳି ଚାଲିଲି । ମା କହିଲା କେମିତି ଲାଗୁଛି କିରେ ? ମୁଁ – କିଛି ଆଉ କହ ନାହିଁ, ବେଶୀ ତ ବାହାରୁନି ଯେଉଁ ଟିକେ ଟିକେ ବାହାରୁଛି ଅମୃତ ପରିକା ଲାଗୁଛି । ୨୦ ମିନିଟ ଖଣ୍ଡେ ଏପଟ ସେପଟ କରି ଦୁଇ ଦୁଧ ପିଇଲି ଆଉ ଚିପିଲି ।

ତାପରେ ମୁଁ ମା ଦେହ ରୁ ଲୁଗା ସମ୍ପୂର୍ଣ ଖୋଲିଦେଲି । ମା ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧି ନଥିଲା । ଲୁଗା ଖୋଲି ଦେଲା ପରେ ମା ଏବେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଲା । ମୁଁ ମୋବାଇଲି ଲାଇଟ ପକେଇ ଦବାରୁ ମା ଲାଜେଇ ଯାଇ ତା ଆତ ଦୁଇ କୁ ଛାତି ଉପରେ ରଖି ଆଖି କୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଲା । ମା ର ହାତ କୁ ହଟେଇ କହିଲି ଲାଜ କଣ ପାଇଁ ମୁଁ ପରା ତୋ ପୁଅ, ମା କହିଲା – ତୁ ଆଜି ମୋ ସ୍ଵାମୀ ପୁଅ ନୁହେଁ, ମୁଁ – ତାହାଲେ ଆଖି ଖୋଲ, ମା ଆଖି ଖୋଲି ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁଥାଏ, ମୁଁ ମା କୁ ଠିଆ କରି ମନ ଭରି ଦେଖିଲି ପୁରା ସନ୍ନି ଲିଅନ, ମୁଣ୍ଡ ଠୁ ଗୋଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାହୁନି ହବ ନାହିଁ ।

ମା ସେମିତି ଠିଆ ହେଇଥାଏ ମୁଁ ତା ବାଳୁ ବିଆ ରେ ମୁହଁ ଲଗେଇ ଦେଲି, ମା ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ହେଇ ଶିହରି ଉଠିଲା, ମୁଁ ମା ର ବିଆ ବାଳକୁ ସାଇଡ କରି ବିଆ ରେ ଜିଭ ଯେମିତି ଲଗେଇଛି ମା କାନ୍ଥ କୁ ଆଉଜି ପଡି ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ତା ବିଆ ମୁହଁ ରେ ଚାପି ଧରିଲା । ମୁଁ ମା ର ବିଆ କୁ ଜିଭରେ ଚାଟି ଚାଟି ନଳୁଆ କରିଦେଲି । ତାପରେ ବିଆ ଭିତରେ ଦୁଇ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଆଗ ପଛ କଲି । ଏମିତି ପାଖ ପାଖି ଅଧ ଘଣ୍ଟା ଚାଲିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ମା କୁ ଶୁଆଇ ଦେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆ ରେ ସେଟ କଲି ହେଲେ ପସିଲା ନାହିଁ, ମା ସେଠୁ ହାତରେ ଧରି ନେଇ କହିଲା ଏଇଟା ତୋ ବାପାଙ୍କ ଠୁ ବଡ କୁଆଡେ ପସିବ, ତାପରେ ମୁଁ ତୋ ବାପଅ ଗଲା ଦିନଠୁ ଗିହାଁ ଖାଇ ନାହିଁ ବିଆ ପୁଆ ଟାଇଟ ହେଇ ଅଛି ।

ମା ସେଠୁ ତା ଗାଣ୍ଡୀ ତଳେ ଗୋଟେ ତକିଆ ଦେଇ ଗୋଡକୁ ମେଳା କରି ଦେବାରୁ ବିଆ କଣା ଟା ଟିକେ ମେଲେଇ ଗଲା, ମୁଁ ଦୁଇ ତିନି ଧକାରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ମୁଣ୍ଡି ଟା କୁ ଯେମିତି ପଶେଇଛି ମା ବୋଉ ଲୋ ମରିଗଲି, ଏ ପୁଅ ଧିରେ ପୁରା, ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ହେଇ ଜୋରେ ଚିଲେଇ ଉଠିଲା । ମୁଁ ତା ଉପରେ ପେଟେଇ ପଡି ତାକୁ କିସ କଲି, ଆଉ କିଛି ସମୟ ଗଲା ପରେ ମା ସହିତ କଥା ହଉଥାଏ  ଦୁଇ ଧକା ମାରି ଦବାରୁ ଅଧା ବାଣ୍ଡ ମୋର ପଶିଗଲା । ତାପରେ ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ଧକା ମାରି ଚାଲିଥାଏ, ଏଇ ଭିତରେ ମୁଁ ଜୋରେ ଆଉ ଚାରି ଧକା ଦବାରୁ ପୁରା ବାଣ୍ଡ ଭିତରେ ପସିଗଲା । ମା ଆଖି ଦୁଇଟା ବନ୍ଦ ହେଇଯାଇଥିଲା, ଓଠକୁ ଚାପି ଧରି ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ହେଉଥାଏ ।

ମୁଁ ମା ର ଗୋଟେ ଗୋଡ ଉପରକୁ କରି ମୋ ସ୍ପିଡ ବଢେଇ ଚାଲିଲି । ମା ଆଉ ମୁଁ ଖାଲି ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ହଉଥାଉ । ମୋର ବାହାରିବା ଟାଇମ ହେଇଗଲା ପରେ ମୁଁ ମା କୁ କହିଲି କେଉଁଠି ଛାଡିବି ମା କହିଲା ଦେ ଭିତରେ ଢାଳିଦେ, ବହୁତ ଦିନ ଶୁଖିଲା ଅଛି ଆଜି ଟିକେ ଓଦା ହେଇ ଜୀବନ ପାଉ । ଏମିତି ରେ ତୋ ଭଉଣୀ ଜନ୍ମ ହବା ପରେ ମୁଁ ଫ୍ୟାମିଲ ପ୍ଲାନିଙ୍ଗ ଅପରେସନ ହେଇ ଯାଇଛି । କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ ଭିତରେ ଛଡେ । ମୁଁ ଜୋରେ ଜୋରେ ୧୦ ଧକା ମାରି ମୋର ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଭିତରେ ଛାଡି ଦେଲି ।

ତାପରେ ଆମ ମା ପୁଅ ୧୦ ମିନିଟ ସୋଇ ରହିଲୁ, ମୁଁ ସେଠୁ ମା ର ଦୁଧରେ ହାତ ମାରିବା ରୁ ମା କହିଲା କଣ ମନ ଭାଙ୍ଗି ନାହିଁ, ମୁଁ କହିଲି ଆହୁରି ଗେହିଁବି ସକାଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ମା କହିଲା ତୋ ବାପା ଥରକେ ହଳିଆ ହେଇ ଯାନ୍ତି, ତୁ ଆଜି ମୋତେ ଗେହିଁ ଜଣେଇ ଦେଲୁ ଗିହାଁ କେମିତି ଖିଆ ଯାଏ । ମୁଁ ଏମିତି ସୁଖ ମୋ ଚଉଠି ରାତିରେ ପାଇ ନଥିଲି । ତାପରେ ମୁଁ ବାଣ୍ଡ କୁ ନେଇ ମା ପାଟି ପାଖରେ ଲଗେଇ ଦେଇ କହିଲି ନେ ଚାଖିଦେ ତୋ ବିଆ ପାଣି କେମିତି ଲାଗୁଛି, କାରଣ ବାଣ୍ଡରେ ବିଆ ପାଣି ଲାଗିଥାଏ, ମା କହିଲା – ମୁଁ ଆଗରୁ କେବେ ନେଇନି ଅସନା ଲାଗିବ, ମୁଁ କହିଲି ନେ ଥରେ ଭଲ ଲାଗିବ, ସେଠୁ ମା ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଲା ।

୧୦ ମିନିଟ ଚୁଚୁମିଲା ପରେ ବାଣ୍ଡ ହାର୍ଡ ହେଇଗଲା, ମୁଁ ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରୁ ବାହାର କରିଦେଇ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ମା କୁ ଫୁଣି ଗେହିଁଲି । ମୁଁ ସେଦିନ ରାତିରେ ମା କୁ ପୁରା ୪.୩୦ ଗେହିଁଛି ।

ଦ୍ଵିତୀୟ ଭାଗ – ମା ମୋ ରକ୍ଷିତା ଓ ଭଉଣୀ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ହେଲା – ୨

ଆଗକୁ କହିବି କେମିତି ମୋ ଭଉଣୀ କୁ ଗେହିଁଲି ଓ ତାକୁ ବାହା ହବ ପାଇଁ କଣ ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ ହେଲି । କେମିତି ଲାଗିଲା କାହାଣୀ ନିଶ୍ଚୟ ଜଣେଇବେ ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

 

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved