Main Dele Jibanara Pratham Sex Anubhuti ମାଇଁ ସହ ସେକ୍ସ

ମାଇଁ ଦେଲେ ଜୀବନର ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ ଅନୁଭୂତି

Main Dele Jibanara Pratham Sex Anubhuti

Main Dele Jibanara Pratham Sex Anubhuti ମୁଁ ଗୋଟେ ପ୍ରାଇଭେଟ କମ୍ପାନୀରେ ଡିପ୍ଲୋମା ଇଞ୍ଜିନିୟର ଭାବେ କାମ କରୁଛି । ମୋର ଜବ ନାସିକରେ ଥିଲା । ସବୁକିଛି ଠିକ ଚାଲିଥିଲା । ଗୋଟେ ଦିନ ମୋର ମ୍ୟାନେଜର ମୋତେ କହିଲେ ମୋତେ ଆମର ପୁନେ ବ୍ରାଞ୍ଚକୁ ଯିବା ପାଇଁ ପଡିବ । କାରଣ ସେଠି ଥିବା ଇଞ୍ଜିନିୟର ଚାକିରି ଛାଡି ଦେଇଛି । ଏବେ ମୋ ପାଖରେ ଆଉ କୌଣସି ରାସ୍ତା ନଥିଲା । ମୁଁ ପୁନେ ଯିବା ପାଇଁ ରାଜି ହୋଇଗଲି ।

ଗୋଟିଏ ମାସ ପରେ ମୁଁ ପୁନେ ଚାଲିଗଲି । ବନ୍ଧୁମାନେ ଏଠି ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ କହି ରଖେ ପୁନେ ଯିବା ପାଇଁ ମୁଁ ଶୀଘ୍ର ରାଜି ହୋଇଗଲି କାରଣ ସେଠି ମୋ ମାମୁଁ ଗାଁ ରୁ ମାଇଁଙ୍କୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ରହୁନ୍ତି । ତେଣୁ ସେଠି ରହିବାରେ ମୋର କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନଥିଲା । ମୁଁ ଯେବେ ପୁନେ ପହଞ୍ଚିଲି ମାମୁଁ ମାଇଁ ମୋତେ ଦେଖି ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଗଲେ ।

ମାମୁଁଙ୍କ ପରିବାର କହିଲେ ମାମୁଁ,ମାଇଁ ଓ ତାଙ୍କର ୪ବର୍ଷ ପୁଅ । ମୁଁ ମୋର ବ୍ୟାଗ ରଖି ତାଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ କହିଲି କି ମୁଁ ଏଠାକୁ ଦୁଇ ମାସ ପାଇଁ ଆସିଛି । କାରଣ ଏଠି ଥିବା କମ୍ପାନୀରେ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଚାକିରି ଛାଡି ଦେବାରୁ ମୋତେ ଏଠାକୁ କମ୍ପାନୀ ପଠାଇଛି । ମୋର ଏହି କଥା ଶୁଣି ମାମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଗଲେ । କାରଣ ମାମୁଁଙ୍କୁ ବି ୨ଦିନ ପରେ କମ୍ପାନୀ କାମରେ ୧୫ଦିନ ପାଇଁ ହରିୟାନା ଯିବାର ଥିଲା ।

ମୁଁ ଆସିବାରୁ ତାଙ୍କର ଟେନସନ ଟିକେ କମି ଯାଇଥିଲା । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ କହି ରଖେ ମୋ ମାମୁଁଙ୍କର ବୟସ ୩୭ବର୍ଷ ଏବଂ ମୋ ପାଇଁଙ୍କର ୨୮ବର୍ଷ । ମାଇଁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଏକଦମ ମାଲ ଖଣ୍ଡେ । ସେଦିନ ଆମେ ଏମିତି କିଛି କଥା ହୋଇ ସୋଇଗଲୁ । ପରଦିନ ମୁଁ ରେଡି ହୋଇ ମୋର ଅଫିସକୁ ଚାଲିଗଲି । ପୁନେ ଥିବା କମ୍ପାନୀକୁ ଆସି ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା । କାରଣ ଏଠିକାର ଷ୍ଟାଫ ବହୁତ ଭଲ ଥିଲେ ସେଠା ଅପେକ୍ଷା ।

ସେଦିନ ମୁଁ କମ୍ପାନୀରୁ ଘରକୁ ଆସିଲି ଆଉ ମାମୁଁ ଘରକୁ ଆସିନଥିଲେ । ମୁଁ ମାଇଁଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାରେ ଲାଗିଲି ଏବଂ ଟିଭି ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ମାମୁଁ ଆସିଲେ ସେ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କର ଡ୍ରେସ ସବୁ ପ୍ୟାକିଙ୍ଗ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ । ରାତିରେ ଆମେ ଖାଇସାରି ସୋଇଗଲୁ । ସକାଳୁ ମୁଁ ଉଠିଲାବେଳକୁ ମାମୁଁ ଯିବା ପାଇଁ ବାହାରୁଥିଲେ । ମୁଁ ବି ଜଳଦୀ ରେଡି ହୋଇଗଲି ଏବଂ ଆମେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଘରୁ ବାହାରି ଗଲୁ ।

ସାରା ଦିନ ମୁଁ କମ୍ପାନୀରେ ରହିଲି ରାତିରେ ଘରକୁ ଆସି ଖାଇ ସାରି ମୁଁ ସୋଇଗଲି । ଆଗାମୀ ଦିନ ଶନିବାର ଥିଲା ମୋର ଛୁଟି ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ମୋର କିଛି କାମ ଥିବାରୁ ମୁଁ ମାଇଁଙ୍କୁ କହିଲି ମୋର କମ୍ପାନୀରେ କିଛି କାମ ଅଛି  କହି ମୁଁ ଘରୁ ବାହାରିଗଲି । କମ୍ପାନୀ ଯାଇ ମୁଁ ଶୀଘ୍ର ମୋର କାମ ସାରିଲି ତାପରେ ମୁଁ ଘରକୁ ଚାଲି ଆସିଲି । ଯେବେ ମୁଁ ଘରକୁ ଆସିଲି ଡୋର ବେଲ ବଜେଇଲି ।

ତାଙ୍କ ଛୋଟ ପୁଅ ଆସି ଡୋର ଖୋଲିଲା । ମୁଁ ଯାଇ ମାଇଁଙ୍କ ରୁମରେ ବସିଗଲି । ଗରମ ଦିନ ଥିଲା ତେଣୁ ତାଙ୍କ ରୁମର ଏସି ଚାଲୁଥିଲା । ମୁଁ ଜଷ୍ଟ ବସିଛି ମୋତେ ବାର୍ଥରୁମରୁ ପାଣିର ସାଉଣ୍ଡ ଆସିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ବୁଝିଗଲି ମାଇଁ ଭିତରେ ଗାଧୋଉଛନ୍ତି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ରୁମରେ ବସିଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ଯେତେବେଳେ ମାଇଁ ବାହାରକୁ ଆସିଲେ ମୁଁ ମାଇଁଙ୍କୁ ଦେଖି ତାଙ୍କୁ ସେମିତି ଅନେଇ ରହିଲି ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ମାଇଁ କେବଳ ଗୋଟେ ଟାଉଲରେ ତାଙ୍କର ବଡିକୁ ଘୋଡେଇ ଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ମାଇଁଙ୍କ ନଜର ମୋ ଉପରେ ପଡିଲା ସେ ଲାଜେଇ ଗଲେ । ତାଙ୍କୁ ଜଣା ନଥିଲା ମୁଁ ରୁମରେ ଅଛି ବୋଲି । ସେ ଏମିତି ବାହାରକୁ ଆସିଲେ ଭାରି ଆଉ ସେଯେତେବେଳେ ମୋତେ ଦେଖିଲେ ପୁନଃ ବାର୍ଥରୁମ ଭିତରେ ପଶିଗଲେ । ମୋତେ ଲାଗିଲା କି ମୋତେ ଏବେ ଏଠୁ ଯିବା ଦରକାର ।

ମୁଁ ବାହାରକୁ ଆସି ହଲରେ ବସିଲି ଆଉ ମୁଁ ଟିଭି ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି । ତାଙ୍କ ପୁଅ ଛୋଟ ଥିବାରୁ ସେ ଏସବୁ କିଛି ଜାଣିପାରୁ ନଥିଲା । ପାଖା ପାଖି ୩୦ ମିନିଟ ପରେ ମାଇଁ ବାହାରକୁ ଆସିଲେ । ସେ ଗୋଟେ ପଞ୍ଜାବୀ ସୁଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ସେ ମୋତେ ଦେଖି ହସୁ ଥିଲେ ।

ମୁଁ – ସରି ମାଇଁ ମୋତେ ଜଣା ନଥିଲା ତୁମେ ଏମିତି ବାହରାକୁ ଚାଲି ଆସିବ ।

ମାଇଁ – ଇଟ ଇଜ ଓକେ, ଆଇ ଆମ ଅଲସୋ ସରି, ମୋତେ ବି ଜଣାନଥିଲା ତୁମେ ଆଜି ଅଫିସରୁ ଜଳଦୀ ଆସିଛ ବୋଲି ।

ତାପରେ ମାଇଁ କଫି କରିଲେ ଆଉ ଆମେ କଫି ପିଇବାରେ ଲାଗିଲୁ । ବନ୍ଧୁମାନେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ମାଇଁଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ବି ଖରାପ ଚିନ୍ତା ନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଆଜି ମୋର ହୃଦୟ ସୀମା ରେଖା ପାର କରିଦେଲା । ସେଦିନ ରାତିରେ ମୁଁ ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ବାର୍ଥରୁମ ଗଲି । ମାଇଁଙ୍କ ସେଇ ଚେହେରା କୁ ମନେ ପକେଇ ମୁଠି ମାରିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ସେଦିନ ମୁଠି ମାରିବାରେ ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଆସୁଥିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ବେଡରୁମକୁ ଆସି ସୋଇଗଲି । ଏହି ସମୟରେ ମାଇଁ ରୁମକୁ ଆସିଲେ ଏବଂ କହିଲେ ମାଇଁ – ଆରେ ତୁମେ ଆମ ରୁମକୁ ଆସି ସୁଅ, ଆମ ରୁମରେ ଏସି ବି ଚାଲୁଛି । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ମାଇଁଙ୍କ ରୁମକୁ ଗଲି ମାଇଁ ତଳେ ଆଉ ଗୋଟେ ସପ ପାରି ବିଛଣା ପାରି ରଖିଥିଲେ ।

ମାଇଁ – ତୁମେ ପୁଅ ସହ ବେଡ ଉପରେ ସୋଇପଡ ଆଉ ମୁଁ ତଳେ ସୋଇପଡୁଛି ।

ମୁଁ – ନାଇଁ ମାଇଁ ତୁମେ ଦୁଇଜଣ ଉପରେ ସୋଇଯାଅ ଆଉ ମୁଁ ତଳେ ସୋଇପଡ଼ୁଛି

ଟିକେ ବୁଝେଇବା ପରେ ମାଇଁ ମୋ କଥାରେ ରାଜି ହୋଇଗଲେ ଆଉ ମୁଁ ତଳେ ସୋଇଗଲି । ତାପରେ ମାଇଁ ଶୋଇପଡିଲେ ଆଗାମୀ ଦିନ ରବିବାର ଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ଘରେ ଥିଲି । ଆଜି ମାଇଁ ନାଇଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ଆଉ ସେ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧିନଥିଲେ । ତାଙ୍କର ନିପଲ ମୋତେ ସଫା ସଫା ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ମୁଁ ମାଇଁଙ୍କୁ ସେମିତି ଅନେଇ ରହିଲି । ବୋଧେ ହୁଏ ମାଇଁ ମୋର ଏହି କାମକୁ ଜାଣିଦେଲେ ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ମାଇଁ ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ଚାଲିଗଲେ ଆଜି ମାଇଁ ବାହାରେ ଥିବା ବାର୍ଥରୁମରେ ଗାଧୋଉଥାନ୍ତି । ମୁଁ ହଲରେ ବସି ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲି । ଯେତେବେଳେ ମାଇଁ ଗାଧୋଇ କାଲି ପରିକା ଟାଉଲେ ପିନ୍ଧି ବାହାରକୁ ଆସିଲେ । ମୁଁ ଏହା ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲି କାରଣ ଆଜି ମାଇଁଙ୍କୁ ଜଣା ଥିଲା କି ମୁଁ ହଲରେ ବସିଛି । ମାଇଁଙ୍କୁ ଏ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ହିଟ ହୋଇଗଲା।

ଆଉ ମାଇଁ ଯିବା ସମୟରେ ମୋତେ ଦେଖି ସ୍ମାଇଲ ଦେଇ ଚାଲିଗଲେ । ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଭାବୁଥିଲି କି ଏ ମୋ ସହିତ କଣ ହେଉଥିଲା । ମୁଁ ଏହା କେବେ ଆଶା ବି କରି ନଥିଲି । ତାପରେ ଆମେ ଖାଇଲୁ ଓ ପରେ ଟିଭି ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲୁ । ଆଉ ଏମିତି ଦିନ କଟିଗଲା ଆଉ ରାତି ହୋଇଗଲା। ମାଇଁ ମୋତେ ଯେବେତେବେଳେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଡାକିଲେ ମୁଁ ରୁମ କୁ ଯାଇ ଦେଖିଲି ଗତକାଲି ପରି ତଳେ ବିଛଣା ପରା ହୋଇନଥିଲା ।

ମୁଁ – ମାଇଁ ସପ କାହିଁ

ମାଇଁ – ବେଡ ଉପରେ ବହୁତ ଜାଗା ଆଜି ବେଡ ଉପରେ ସୋଇପଡ

ମୁଁ ଟିକେ ଭାବିଲି ବୋଧେ ହୁଏ ମାଇଁ ମୋ ସହ ଗେହିଁ ହେବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ତାପରେ ମୁଁ ବେଡ ଉପରେ ସୋଇଗଲି । ଏବେ ମୋ ପାଖରେ ମାଇଁଙ୍କ ପୁଅ ଆଉ ତା ପାଖରେ ମାଇଁ ସୋଇଥିଲେ । ତାପରେ ଆମେ ତିନିଜଣ ସୋଇଗଲୁ । ଅଧାରାତିରେ ମୋର ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା କାରଣ ତାଙ୍କ ପୁଅ ମୋତେ ତାର ହାତ ଗୋଡ ମୋ ଉପରେ ଲଦି ଚାଲିଥାଏ । ମାଇଁ ଯେତେବେଳେ ମୋତେ ସୋଇନଥିବାର ଦେଖିଲେ ସେ କହିଲେ

ମାଇଁ – କଣ ହେଲା ?

ମୁଁ – କିଛି ନାହିଁ ମାଇଁ, ପୁଅ ପାଇଁ ମୋର ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା

ମାଇଁ – ମୁଁ କହିବା ପାଇଁ ଭୁଲିଯାଇଥିଲି ସେ ଶୋଇବା ସମୟରେ ହାତ ଗୋଡ ଲଦେ

ତାପରେ ମାଇଁ ତାକୁ ସାଇଡ କରି ମୋ ପାଖରେ ସୋଇଗଲେ । ମୁଁ ତ ଏବେ ଗଗନରେ ଉଡୁଥିଲି ।

ମାଇଁ – ଏବେ ସୋଇପଡ

କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଏବେ କେଉଁଠି ନିଦ ଆସୁଥିଲା । ମୁଁ ଶୋଇବାର ବାହାନା କରିଲି, ମାଇଁଙ୍କୁ ଶୋଇବାର ଅପେକ୍ଷା କରିଲି । ପାଖା ପାଖି ଗୋଟେ ଘଣ୍ଟା ପରେ ମୁଁ ଦେଖିଲି ମାଇଁ ସୋଇପଡିଲେ । ମୁଁ ଟିକେ ମାଇଁଙ୍କ ଆଡକୁ ଯାଇ ସୋଇଲି । ମାଇଁଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ମୋ ଆଡକୁ ଥିଲା । ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ଟଚ କରିବାରେ ଲାଗିଲା । ଆଉ ମୁଁ ମୋର ଗୋଟେ ହାତ ମାଇଁଙ୍କ ଅଣ୍ଟା ଉପରେ ରଖିଦେଲି ।

Main Dele Jibanara Pratham Sex Anubhuti ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved