Main Nka Saha Mora Pratham Sex

Main Nka Saha Mora Pratham Sex  ମାଇଁଙ୍କ ସହ ମୋର ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ

Main Nka Saha Mora Pratham Sex  ହେଲୋ  ସାଙ୍ଗମାନେ, ଏହା ମୋର ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି…. ଏହା ମୋର ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ ଅନୁଭବ ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏହି ସେକ୍ସକାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମ ସାଇଟର ସବୁ ଷ୍ଟୋରି ମୁଁ ପଢିଛି । ଗୋଟେ ଦିନ ଏହି ସାଇଟରେ ମୋ ନିଜର ଅନୁଭୂତିକୁ ସେୟାର କରିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହେଲା । ମୁଁ ମୋର ପ୍ରଥମ ଷ୍ଟୋରି ନେଇ ଆପଣମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଚାଲିଆସିଲି ।

ମୁଁ ଷ୍ଟୋରିକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ମୋ ପରିଚୟ ଟିକେ କହି ଦେଉଛି । ମୋ ନାଁ ଦିଲୀପ, ମୁଁ ବିକମ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷର ଛାତ୍ର ଅଟେ । ମୋ ହାଇଟ 5ଫୁଟ 11ଇଞ୍ଚ । ମୁଁ ବହୁତ ଫ୍ରେଣ୍ଡଲି ପିଲା ଟେ । ମୁଁ ଯାହା ସହ ଅଳ୍ପ ସମୟ ପାଇଁ କଥା ହୁଏ ତାକୁ ମୋର ଫ୍ରେଣ୍ଡ କରି ନିଏ । ମୋ ବାଣ୍ଡ ସାଇଜ ୬.୫ଇଞ୍ଚ ଓ ମୋ ବୟସ ୧୯ବର୍ଷ ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ଏଇ ସେଇ ସମୟର କଥା ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ମୋର +୨ ପରୀକ୍ଷା ସରିବା ପରେ ମୁଁ ମୋ ଅଜା ଆଇଙ୍କ ଘରକୁ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲି । ଅଜା ଘରେ ମୋର ଦୁଇଟି ମାମୁଁ ଅଛନ୍ତି । ଏହା ମୋର ବଡ ମାଇଁଙ୍କ ସହ ଘଟିଥିଲା। ମୋ ମାଇଁଙ୍କ ଫିଗର ସାଇଜ ୩୮-୩୪-୩୮ ଅଟେ । ସେ ଟିକେ ମୋଟ କିନ୍ତୁ ସେ ବହୁତ ସେକ୍ସି ତେଣୁ ତାଙ୍କ ଫିଟନେସ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ସୁଟ କରେ । ମାନେ କେହିବି ଦେଖି କରି ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଚାହିଁବ । ସେ ବେଳେ ବେଳେ ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧନ୍ତି ନାହିଁ ।

ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ବେଳେ ବ୍ଳାଉଜ ଭିତରୁ ବାହାରକୁ ଆସେ ଭାରି । ତାଙ୍କ ବ୍ଳାଉଜବି ବହୁତ ପତଳା କପଡାରେ ହୋଇଥାଏ । ସେ ପ୍ରଥମରୁ ଏତେ ମୋଟା ନଥିଲେ ତାଙ୍କର ଯେତେବେଳେ ନୂଆ ନୂଆ ବାହାଘର ହେଇଥିଲା ତାଙ୍କ ଫିଗର ୩୨-୨୮-୩୪ ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଯେତେବେଳେ ଗୋଟେ ପିଲା ଜନ୍ମ ହେଲା ସେ ମୋଟା ହେଇଗଲେ । ସେବେ ଠାରୁ ସେ ମୋର ପସନ୍ଦ ଆଉ ସେ ବି ମୋତେ ଭଲପାନ୍ତି ।

ତାଙ୍କର ସେହି କୌଣସି ପିଲା ପିଲି ନଥିଲା । ସେ ପ୍ରଥମରୁ ମୋତେ ଦେଖିଲେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରନ୍ତି ଓ ମୋ ଗାଲରେ କିସ ବି କରି ଦିଅନ୍ତି । ଏମିତି ବେଳେ ମୋ ଓଠରେ ବି କିସ କରି ଦିଅନ୍ତି କାରଣ ସେହି ସମୟରେ ମୋ ବୟସ ବେଶୀ ନଥିଲା ସେଇ ୧୦- ୧୨ଥିଲା । ସେତେବେଳେ ମୁଁ କିଛି ଜାଣିନଥିଲି । ମୁଁ ଦିନସାରା କେବେଳ ମଜା ମସ୍ତିକରେ । ତାଙ୍କର ଏମିତି କରିବାରେ ବି ମାମୁଁଙ୍କୁ କିଛି ଖରାପ ଲାଗୁ ନଥିଲା ।

କିନ୍ତୁ ସେ ବହୁତ ଭୋଳି ଅଟନ୍ତି, ମାମୁଁ ଘର ବେଶୀ ଥିଲଅ ବାଲା ଘର ନୁହେଁ । ମୁଁ ସେହି ସମୟରେ ଘରର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ପିଲା ଥିଲି ଏବଂଘରର ସବୁଠୁ ଛୋଟ ପୁଅ ବି । ସେ ଯେତେବେଳେ ନୂଆ ନୂଆ ବାହା ହେଇ ଆସିଥିଲେ ମୁଁ ଶୁଣୁଛି ସେକ୍ସ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ବଡ କଥା ଲାଗୁଥିଲା ତାଙ୍କୁ କିଛି ଆସି ନଥିଲା ତାଙ୍କୁ ମୋ ମା ଓ ମାଉସୀ ସବୁ କିଛି ଶିଖେଇ ଥିଲେ  ।

ଏମିତିକି ତାଙ୍କୁ ଶାଢୀ ବି ଭଲରେ ପିନ୍ଧିବା ଜଣା ନଥିଲା । ସେ ବେଶୀ କଥା ଚିନ୍ତା କରୁ ନଥିଲେ ଯେବେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପିଲା ହେଇଥିଲା । ସେ ମୋର ଓ ମୋ ଭାଇ ଆଗରେ ତାଙ୍କ ପିଲାକୁ ଦୁଧ ପିଏଇ ଦିଅନ୍ତି । ଯଦି ଆମେ ପାଖରେ ବସିଥିବୁ ଆମେ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦେଖିଲେ ବି ତାଙ୍କୁ କିଛି ଲାଗେ ନାହିଁ । ମୋ ମାମୁଁ ବହୁତ ମଦ ପିଅନ୍ତି । ମାମୁଁ ମଦ ପିଇଏ ଆସି ମାଇଁଙ୍କୁ ବହୁତ ମାରନ୍ତି ଓ ଗାଳି ବି ଦିଅନ୍ତି ।

ମାମୁଁଙ୍କ ମୋର ପୁରା ପରିବାର ଚିନ୍ତିତ ରୁହନ୍ତି । ଯେମିତି ଯେମିତି ମୁଁ ବଡ ହେଲି ମାଇଁ ମୋ ସହ ଖୋଲା ମିଜାସରେ କଥା ହେବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଓ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଦେଖି ଗରମ ହେବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଚିପିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି । ସେ ମୋ ସହ ବହୁତ ଖୋଲି କରି କଥା ହେଉଥିଲେ । ମାମୁଁଙ୍କ ପାଇଁ ସେ ମୋ ଆଡକୁ ଢଳିବାରେ ଲାଗିଥିଲେ ।

ସେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଯଦି କେହି ନଥିବେ ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କର ପିଠି ଧୋଇବା ପାଇଁ କୁହନ୍ତି । ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ପିଠି ସଫା କରି ଦିଏ । ମୁଁ ସେହି ସମୟରେ ଜାଣି ଶୁଣି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଧୋଇ ଦିଏ । ସେ ଯେମିତି ନଜାଣିପାରିବେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ବିଦେଖି ନିଏ ଓ ଅଚାନାକ ତାଙ୍କ ଦୁଧରେ ବି ହାତ ମାରି ଦିଏ । ଫୁଣି ଆମ ଭିତରେ ସେକ୍ସ କଥା ଏମିତି ରେ ଚାଲୁ ହେଇଗଲା ।

ଗୋଟେ ଦିନ କଥା ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ପିରିଅଡସ ଓ ଅନ୍ୟ ସବୁ ବିଷୟରେ ପଚାରିଲି । ପିରିଅଡସରୁ କଥା ଯାଇ ଆମର ସେକ୍ସରେ ପହଞ୍ଚିଗଲା । ସେ ମୋତେ ପଚାରିଲେ ତୁମେ କେବେ ସେକ୍ସ କରିଛ? ମୁଁ କହିଲିନା ମୁଁ କେବେ କାହା ସହ ସେକ୍ସ କରି ନାହିଁ । ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମୋତେ କେହି ଜଣେ ଏମିତି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଲା ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି ତୁମେ କେବେ କରିଛ ? ସେ ମୋତେ କହିଲେ ହଁ କରିଛି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି ମାମୁଁ ତୁମ ସହ କେମିତି ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସେକ୍ସ କରିଥିଲେ ? ପ୍ରଥମେ ସେ ମନା କଲେ ପରେ ସେ କହିଲେ ମୁଁ ପଛରେ କହିବି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବହୁତ ଜିଦ କରିବା ପରେ ସେ ମୋତେ କହିଲେ । ସେ କହିଲେ ସେ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ହାଲତ ବହୁତ ଖରାପ ଥିଲା । କାରଣ ତାଙ୍କର ସେହି ସମୟରେ ପିରିଅଡସ ଚାଲୁଥିଲା ।

ସେ ମାମୁଁଙ୍କୁ ମନା କରି କହିଲେ ପ୍ଳିଜ ଆଜି କର ନାହିଁ । ଦୁଇ ଦିନ ପରେ କରିବ । କିନ୍ତୁ ମାମୁଁ ମାନିଲେ ନାହିଁ । କାରଣ ମାମୁଁ ଜାଣିନଥିଲେ ତାଙ୍କର ପିରିଅଡସ ଚାଲୁଛି ବୋଲି । କାରଣ ମାଇଁ ତାଙ୍କୁ କହି ନଥିଲେ । ଫୁଣି ମାମୁଁ କହିଲେ ତୁମର ଆଗରୁ କାହା ସହ ଚକର ଥିଲା କି ? ଏଇ କଥା ପରେ ମାଇଁ ନଚାହିଁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ସବୁ କରିବା ପାଇଁ ଦେଲେ ।

ମାଇଁ କହିଲେ ସେଦିନ ମାମୁଁ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ଗୋଟେ ହାତରେ ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ କାରଣ ମାଇଁ ଜୋରେ ଚିଲେଉଥିଲେ ଏବଂ ସମସ୍ତେ ଘରେ ସୋଇଥିଲେ। ମାମୁଁ ଗୋଟେ ଜୋରେ ଧକା ମାରିବାରୁ ମାଇଁଙ୍କ  ସିଲ ଫାଟି ଗଲା । ଆଉ ଜୋରେ ଜୋରେ ଧକା ମାରି ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲେ । ସେଦିନ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ ହେଇଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ବହୁତ ସାରା ରକ୍ତ ବାହାରିଥିଲା ।

ମାଇଁ କହିଲେ କି ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ ରେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଦରଜ ହେଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ତାପରେ ଆଉ କେବେ ହେଇନି । ମୁଁ ଏବେ ଜାଣି ସାରିଥିଲି ମାଇଁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ ର କାହାଣୀ କହି ବହୁତ ଗରମ ହେଇ ସାରିଥିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମ ଦୁଧ ତ ବହୁତ ବଡ ବଡ ପ୍ଳିଜ ମୋତେ ଗୋଟେ ଥର ପାଇଁ ଚିପିବା ପାଇଁ ଦିଅ । ମାଇଁ କହିଲେ ତୁମ ପାଗଳ ନା କଣ ?

ମାଇଁ କହିଲେ ଏବେ ନୁହେଁ ସମସ୍ତେ ଦେଖୁଛନ୍ତି ଆଉ ଏସବୁ ଠିକ ନୁହେଁ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ସେ ମୋତେ ଦୁଧ ଚିପିବା ପାଇଁ ମନା କରିବେ ନାହିଁ । କାରଣ ସେ ମୋତେ ଭିତରେ ଭିତରେ ମୋତେ ଚାହିଁବାରେ ଲାଗିଥିଲେ । ଏବେ ନୁହେଁ କାରଣ ଆମେ ସେହି ସମୟରେ କିଚେନ ରେ ଥିଲୁ ଆଉ ସମସ୍ତେ ବାହାରେ ବସିଥିଲେ । କେହି ବି ସେହି ସମୟରେ ଭିତରକୁ ଆସି ପାରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାଙ୍କର ସବୁଠୁ ପ୍ରିୟ ଥିଲି ତେଣୁ ମୋତେ କେମିତି ମନା କରିବେ !

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲେ କଣ ତୁମେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଚ? ସେ କିଛି କହିଲେ ନାହିଁ । ଫୁଣି ମୁଁ ଫଟକା କିନା ମୋ ୬.୫ ଇଞ୍ଚର ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହାର କରିଦେଲି । ସେ ପୁରା ଚକିତ ହେଇଗଲେ । ମାଇଁ କହିଲେ ଏ ତୁମର ତୁମ ମାମୁଁଙ୍କ ଠାରୁ ବଡ ଟେ ହେଇଛି । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଖି ପୁରେଇ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ପଚାରିଲି କଣ ହାତରେ ଧରିବ ନାହିଁ ?

କେହି ଯେମିତି ଦେଖି ନପରାନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ କିଛି ସମୟ ଦେଖିବା ପରେ ମୁହଁ ବୁଲେଇ ଦେଲେ ଓ ରୋଷେଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ । ସେ କହିଲେ ଭିତରେ ପୁରା ନହେଲେ କେହି ଦେଖି ଦେବ ? ସେଦିନ ପରେ ମୁଁ ଧୈର୍ଯ୍ୟହରା ହେବାରେ ଲାଗିଲି । କାରଣ ମୁଁ ମାଇଁଙ୍କ ଦୁଧ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ହିଟ ହେଇଯାଏ ଆଉ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହ ଥାଏ ତାଙ୍କ କାନି ଖସି ଯାଏ ।

ସେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିବା କାରଣରୁ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦେଖାଯାଏ । ଆଉ ମୁଁ ଉଚିତ ମଉକାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲି । କିନ୍ତୁ ମୋତେ ସେହି ସମୟରେ ସଠିକ ମଉକା ମିଳିଲା ନାହିଁ ଯେବେ ମୁଁ ଅଜା ଘରେ ଥିଲି ।

ଗୋଟେ ଥର ଆଇ ପେଟରେ ଷ୍ଟୋନ ବଢୁଥିଲା, ମାମୁଁ, ମାଇଁ, ଅଜା ଓ ଆଇ କଟକ ଆସିଥିଲେ ଅପରେସନ ପାଇଁ ଆଇର ଅପରେସନ ହେବାର ଥିଲା । ମୋ ଘର ଏତେ ବଡ ନଥିଲା ତେଣୁ ମୋ ବାପା, ମାମୁଁ, ଓ ଅଜା ଆମର କଟକରେ ଥିବା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଘରକୁ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଚାଲିଗଲେ । ମୋ ଭାଇ ଓ ମା ମୋ ବେଡ ରୁମ ସାମନା ଘରେ ସୋଇଲେ ।

ମୁଁ ଆଇ, ମାଇଁଓ ତାଙ୍କ ଛୋଟ ପୁଅ ମୋ ବେଡ ରୁମରେଶୋଇବା ପାଇଁ ଚାଲି ଆସିଲୁ । ମୁଁ ଜାଣି ଶୁଣି ଆଇ, ମାଇଁ ଓ ତାଙ୍କ ଛୋଟ ପୁଅ ସୋଇଲି କାଳେ ମାଇଁଙ୍କ ଦୁଧ ଚିପିବାର ମଉକା ମିଳିଯିବ । ମାଇଁଙ୍କର ପୁଅକୁ ମୁଁ ଅନ୍ୟପଟେ ଶୋଇବା ପାଇଁ କହିଦେଲି । ଯେମିତିକି ମୋ ଓ ମାଇଁ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ । କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ସମସ୍ତେ ସୋଇଗଲେ ।

ମୁଁ ମାଇଁଙ୍କ ପେଟ ଉପରେ ହାତ ରଖି ସୋଇଗଲି । ସେ ମୋ ହାତକୁ ହଟେଇ ଦେଲେ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ମୋର ଏ ଅଭ୍ୟାସ ଅଛି, ଆଉ ମୁଁ ଯେବେ ମା ପାଖରେ ସୁଏ ଏମିତି ହିଁ  ସୁଏ । ତଥାପି ସେ ମୋତେ ଦୂରେଇ ଦେଲେ । ଫୁଣି ସମସ୍ତେ ସୋଇଗେଲ । କିନ୍ତୁ ମୋତେ ନିଦ ଆସୁ ନଥିଲା । ମୁଁ ମାଇଁଙ୍କୁ ଗଭୀର ନିଦରେ ସୋଇବାର ଅପେକ୍ଷା ରେ ଥିଲି ।

ଯେତେବେଳେ ସେ ସୋଇଗଲେ ମୁଁ ଧିରେ କରି ଦେଖିଇ ଆଇ ସୋଇଲାନି ନା ନାହିଁ ? ସେ ସୋଇ ପଡିଥିଲା । ମୁଁ ଗୋଟେ ବେଡସିଟ ଆଣି ମାଇଁଙ୍କୁ ଘୋଡେଇ ଦେଇ ତା ଭିତରେ ମୁଁ ପସିଗଲି । ମୁଁ ଧିରେ କରି ମୋ ହାତକୁ ତାଙ୍କ ପେଟ ଦେଇ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରକୁ ନେଇଗଲି । ଓ ମୋ ହୃଦୟର ସ୍ପଦନ ବଢିଗଲା… କାଲେ ମାଇଁ ଉଠି ଯିବେ କି ?

କିନ୍ତୁ ମାଇଁଙ୍କ ପଟୁ କୌଣସି ହଲଚଲ ହେଉ ନଥିଲା । ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚାଲିଲି । ଫୁଣି ଆଇକୁ ଆଉ ଥରେ ଦେଖିଲି ସେ ଉଠି ନାହିଁ ତ ? ଆଇ ନିଦ ଭାରି ଗଭୀର ନିଦ ଥିଲା ତାକୁ ନିଦରେ ସୋଇଥିବା ଦେଖି ମୁଁ ମାଇଁ ବ୍ଳାଉଜ ହୁକ ଖୋଲିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ତଳ ଆଡୁ ଦୁଇଟା ହୁକ ଖୋଲି ଦେଲି ।

ସେଦିନ ମୋ ଭାଗ୍ୟ ଖରାପ ଥିଲା ମାଇଁ ସେଦିନ କଟକ ଆସିଥିବାରୁ ତାଙ୍କର ଏକ ପୁରୁଣା ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ଆସିଥାନ୍ତି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ବ୍ଳାଉଜକୁ ପୁରା ଖୋଲି ନାହିଁ କାରଣ ଯଦି ମାଇଁ ଉଠି ପଡିବେ ମୋ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହେଇଯିବ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ବ୍ଳାଉଜରେ ହାତ ପୁରେଇ ତାଙ୍କ ବ୍ରା ହାତ ପୂରେଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଲି । ତାଙ୍କ ଦୁଧ ବହୁତ ବଡ ଥିବାରୁ ବ୍ରା ବହୁତ ଟାଇଟ ଥିଲା । Main Nka Saha Mora Pratham Sex

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved