Mausa Nka Aagare Mausi Ku Gehili Odia Sex

Mausa Nka Aagare Mausi Ku Gehili  ମଉସାଙ୍କ ଆଗରେ ମାଉସୀକୁ ଗେହିଁଲି

Mausa Nka Aagare Mausi Ku Gehili  Mausi Saha Sex, Mausi Saha Giha Gehi,Mausi Ku Mana Bhari Gehili  ହାଏ ଫ୍ରେଣ୍ଡସ, ମୁଁ ଦିନେଶ, ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ବି ଆପଣମାନଙ୍କ ପରି Sexkahanni ରୁ ବହୁତ ଗରମ କରୁଥିବା ଷ୍ଟୋରି ପଢିଛି ଆଉ ମୋତେ ଓଡିଆରେ କାହାଣୀ ଲେଖା ହୋଇଥିବାରୁ ବହୁତ ମଜା ଆସେ । ମୁଁ ସବୁଦିନ ନୂଆ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢି ମଜା ଉଠାଏ ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ଆଜି ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋର ଏକ ସତ୍ୟ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି କହିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ମୁଁ ଏହି ଷ୍ଟୋରିକୁ ଆପଣମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ କଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛି ଆଶା କରୁଛି ଆପଣମାନେ ଏହାକୁ ବଢି ନିଶ୍ଚୟ ମଜା ଆସିବ । କାରଣ ଏହା କୌଣସି ମନଗଢା କାହାଣୀ ନୁହେଁ ଏବଂ ଏହା ମୋ ଜୀବନର ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ ଅନୁବଭ ଅଟେ ଯାହା ପରେ ମୁଁ ଆଉ ପଛକୁ ଚାହିଁ ଯେବେ ସୁଯୋଗ ମିଳେ ସେକ୍ସ କରେ ଆଉ ଆଜିବି କରେ ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ବୟସ ୨୮ବର୍ଷ, ଆଉ ମୁଁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଠିକ ଠାକ, ସାଙ୍ଗମାନେ କୁହନ୍ତି ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ଲାଗେ । ଏହି କାହାଣୀ ଆଜି ଠାରୁ ପ୍ରାୟ ୫ବର୍ଷ ପୂର୍ବର ଯେବେ ମୁଁ ୨୩ ବର୍ଷର ଥିଲି ସେତେବେଳେ ମୁଁ ପ୍ରାୟ ସମୟ ମୋର ମାଉସୀ ଘରକୁ ଚାଲିଯାଏ ସେଠି ରହିବା ପାଇଁ କାରଣ ସେଠି ମୋତେ ମସ୍ତି କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସାଙ୍ଗ ମିଳିଯାଆନ୍ତି ଆଉ ସେଠି ବାପା ମାଙ୍କ କୌଣସି ଡର ନଥାଏ ।

ସେଥିପାଇଁ ମୋର ସେଠି ପିଲା ଦିନୁ ରହିବା ପାଇଁ ମନ ଲାଗେ ଆଉ ଏହି କାରଣରୁ ମୁଁ ମୋ ମାଉସୀ ଘରେ ବହୁତ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରୁହେ । ମୋର ସେଠି ରହିବା ଦ୍ଵାରା ମୋ ମାଉସୀ ଓ ମଉସା କେବେ ବି କୌଣସି ପ୍ରକାର ଅସୁବିଧା ହୁଏ ନାହିଁ । ସେମାନେ ବି ମୋତେ ଦେଖି ବହୁତ ଖୁସି ହୁଅନ୍ତି । ମୋ ମାଉସୀ ଆମ ଘର ଠାରୁ ୩୦-୪୦ କିମି ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ମାଉସୀ ଫିଗର ଆକାର ୩୬-୨୮-୩୪ । ତାଙ୍କର ଗାଣ୍ଡି ଓ ଦୁଧ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଏତେ ସେକ୍ସି ଯେ ଗୋଟେ ଥର ଦେଖିଲି କୌଣସି ବି ବାଣ୍ଡରୁ ପାଣି ବାହାରିଯିବ । ମୋ ମଉସା ଜଣେ ବେପାରୀ ଅଟନ୍ତି ସେ ତାଙ୍କ କାମ ପାଇଁ ପ୍ରାୟ ସମୟ ଅଲଗା ଅଲଗା ସହରକୁ ଯାଆନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ଝିଅ ଓ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଅଛି । ତାଙ୍କ ବଡ ଝିଅର ବୟସ ପାଖା ପାଖି ୨୨ବର୍ଷ ଛୋଟ ଝିଅର ବୟସ ୨୦ବର୍ଷ ଓ ତାଙ୍କ ପୁଅର ବୟସ ୧୬ବର୍ଷ ।

ମୋ ମଉସା ତାଙ୍କର ପତ୍ନୀ ମାନେ ମୋ ମାଉସୀଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲପାଆନ୍ତି । ମୁଁ ଏହା ଏଥିପାଇଁ କହୁଛି ମୁଁ ଦେଖିଛି ସେ ଅନେକ ଥର ଦିନବେଳେ ତାଙ୍କ ରୁମ କବଟା ବନ୍ଦ କରି ମାଉସୀଙ୍କୁ ଗିହଁନ୍ତି । ବନ୍ଧୁମାନେ ଗୋଟେ ଥର ଖରା ଦିନେ ମୁଁ ଓ ମାଉସୀଙ୍କର ସବୁ ପିଲା ଉପର ରୁମରେ ସୋଇଥାଉ ଆଉ ମୋ ମାଉସୀ ମଉସା ତଳେ ରୁମରେ ସୋଇଥାନ୍ତି ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ବାର୍ଥରୁମ ଯିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହେଲା ଯାହାକ ତଳେ ତାଙ୍କ ରୁମ ପାଖରେ ଥିଲା । ମୁଁ ତୁରନ୍ତ ଉଠି କରି ତଳକୁ ଚାଲି ଆସିଲି । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ରୁମ ଦେଇ ଯାଉଥିଲି ମୋତେ କିଛି ଅଜବ ସାଉଣ୍ଡ ଶୁଭାଗଲା । ଆଉ ମୋର ଭାଗ୍ୟ ଭଲ ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ରୁମର ଝରକା ଖୋଲା ଥିଲା । ସେଦିନ ବେଶୀ ଗରମ ହେଉଥିବା କାରାଣରୁ ବୋଧେ ହୁଏ ସେ ତାଙ୍କ ଝରକା ଖୋଲା ରଖିଥିଲେ ।

ତାପରେ ମୁଁ ସେଇ ଝରକାରେ ଦେଖେ ତ ମୋ ଆଖି ଆଗରେ ମସ୍ତ ସେକ୍ସି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ମୋ ଆଖି ଲାଖି ରହିଗଲା । କାରଣ ମୋ ମାଉସୀ ପୁରା ଲଙ୍ଗଲା ହୋଇ ଚେୟାର ଉପରେ ବସିଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ମୋତେ ତାର ଗୋରା ଗୋରା ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଝୁଳୁଥିବାର ଆଉ ବିଆବି ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ମାଉସୀ ତାର ବିଆକୁ ଅଧୀର ହୋଇ ରଗଡି ସେ ତାର ମୁହଁରୁ ଶିତ୍ସକାର ବାହାର କରୁଥାଏ । ୱା

ସେହି ସମୟରେ କଣ ସେକ୍ସି ଦୃଶ୍ୟ ଥିଲା । ସେ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ହିଟ ହୋଇ ଟେଙ୍ଗେଇ ଗଲା । ସେ ଏବେ ପୁରା ଜୋସରେ ଆସି ସାରିଥାଏ ।ଆଉ ସେପଟେ ମଉସା ତାଙ୍କର ପାଇଜାମାର ଡୋର ଖୋଲି ତାଙ୍କର ପ୍ୟାଣ୍ଟକୁ ଖୋଲୁଥାନ୍ତି । ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କର ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ଚଢି ଭିତରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ।

ମାଉସୀ କହିଲା ଆଉ କେତେ ଡେରି ହେବେ ମୋ ପାଇଁ ଆଉ ବେଶୀ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିବା ବଡ ମୁସ୍କିଲ ହେଇଯାଉଛି । ଏବେ ତୁମେ ଜଳଦୀ ମୋର ଏହି ନିଆଁକୁ ଲିଭେଇ ଦିଅ । ମଉସା ଆଉ ଡେରି ନକରି ସେ ତାଙ୍କର ଅଣ୍ଡରୱେୟାର ଖୋଲି ଖଟରେ ଏକ କୋଣକୁ ଫୋପାଡି ଦେଲେ । ମୁଁ ଏବେ ତାଙ୍କର ୬ଇଞ୍ଚର ବାଣ୍ଡ ଦେଖି ମୋର ୫ଇଞ୍ଚର ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବହୁତ ଦୟା ଲାଗୁଥିଲା ।

କାରଣ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଠାରୁ ଛୋଟ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଠାରୁ ମୋଟା ଥିଲା, ମୁ ଏବେ ଦେଖିଲି ମୋର ମଉସା ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ବାଣ୍ଡକ୍କୁ ଧରି ଆଗ ପଛ କରି ମାଉସୀ ଆଡକୁ ବଢିଲେ । ଆଉ ସେଇ ପାଖ ଟେବୁଲରେ ମଉସାଙ୍କ ସେଭିଙ୍ଗ କିଟ ଥିଲା । ତାପରେ ମଉସା ସେଭିଙ୍ଗ କ୍ରିମ ବାହାର କରି ମାଉସୀର ଗୋଡ ଦୁଇଟାକୁ ପୁରା ମେଳା କରି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଲଗେଇ ଦେଲେ ।

ତାପରେ ସେ ବ୍ରଶକୁ ପାଣିରେ ଓଦା କରି ସେଇ ବ୍ରଶକୁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ବୁଲେଇଲେ । ଏବେ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ବହୁତ ଫେଣ ହୋଇଯିବାରୁ ଫେଣ ଭିତରେ ଲୁଚିଗଲା । ଏସବୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ବାରମ୍ବାର ବାରମ୍ବାର ମୋର ଅଣ୍ଡରୱେୟାରକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଧକା ମାରୁଥିଲା । ସେ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ମୋର ବି ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା କି ମୁଁ ବି ସେ ରୁମ ଭିତରକୁ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଚାଲିଯାନ୍ତି ।

ଆଉ ମୁଁ ମଉସାଙ୍କୁ ସେ ଜାଗାରୁ ହଟେଇ ଦେଇ ମୁଁ ମାଉସୀର ବିଆ ସହ ଖେଳିବି । ଏବେ ମଉସା ରେଜର ବାହାରକରି ମାଉସୀର ବିଆ ବାଳକୁ ସଫା କରିଲେ । ଆଉ ଏଇ ଭିତରେ ମାଉସୀ ତାର ଦୁଧକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପି ଚାଲିଥାଏ । ସେ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ଉଃ ଉଃ ଉଃ ମୁଁ ବହୁତ ଗରମ ହୋଇଗଲି । ତାପରେ କିଛି ସମୟ ପରେ ବାଳ କାଟି ସାରିବା ପରେ ମଉସା ଗୋଟେ ଟାଉଲ ଆଣି ବିଆକୁ ଭଲରେ ସଫା କରିଲେ ।

ଏବେ ମଉସା ତଳେ ଚଟଣା ଉପରେ ବସି ମାଉସୀର ବିଆ ଓ ଜଙ୍ଗକୁ ଚାଟି ଚାଲିଥାନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଜିଭ ଲଗାତାର ମାଉସୀର ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ବୁଲୁଥାଏ । ତାପରେ ସେ ମାଉସୀର ପେଟରେ କିସ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଲେ ପରେ ତଳକୁ ଆସି ବିଆ ଉପରେ କିସ କରିଲେ । ଏବେ ସେ ତାଙ୍କର ଜିଭକୁ ମାଉସୀର ବିଆର ଦାନା ଉପରେ ବୁଲେଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ ।

ଆଉ ଏପଟେ ମୁଁ ସବୁ କିଛି ଦେଖି ମୋର ଜୋସ କାରଣରୁ ମୋର ହାଲତ ବହୁତ ଖରାପ ହୋଇଚାଲୁଥାଏ । ମୁଁ ଏବେ ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ଗୋଟେ ହାତରେ ନେଇ ହଲେଇ ଚାଲିଥାଏ । ସେହି ସମୟରେ ମୋର ହାତ ବାଜି ଝରକା ପୁରା ଖୋଲିଗଲା ଆଉ ସେହି ସମୟରେ ମଉସାଙ୍କ ନଜର ମୋ ଉପରେ ଅଚାନକ ପଡିଗଲା । ଏବେ ମୋର ଲାଜରେ ଓ ଡରରେ ମୋର ଅବସ୍ଥା ପୁରା ଖରାପ ହୋଇଗଲା ।

ମୁଁ ସେଠୁ ଉପରକୁ ଚାଲି ଯାଉଥାଏ, କିନ୍ତୁ ମୋତେ ପଛରୁ ମଉସା ଡାକିଲେ ଆଉ ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କର ରୁମକୁ ଡାକିଲେ । ମୁଁ ଦେଖିଲି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବି ସେ ଦୁଇଜଣ ପୁରା ଲଙ୍ଗଲା ହୋଇ ଅଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କୁ ମୁଁ ଆଗରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଟିକେ ବି ଲାଜ ଲାଗୁନଥାଏ । ଲାଜରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଏବେ ଦୁଇ ଇଞ୍ଚର ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ତାପରେ ମଉସା ମୋତେ କହିଲେ ତୁ ଏତେ ଆଉ ଲାଜ କର ନାହିଁ ।

ମୋତେ ଜଣା ଅଛି ଏଇ ବୟସରେ ଏମିତି ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ହୁଏ । କାହାକୁ ଲୁଚି କରି ଦେଖିବା ବହୁତ ଭଲଲାଗେ । ଡରିବାର କିଛି କଥା ନାହିଁ ତୋ ମନ କଥା କହ ଆଉ ସେକ୍ସର ମଜା ନେ । କଣ ତୁ କେବେ କାହା ସହ ଏସବୁ କରିଛୁ ? ମୁଁ ବି ନଡରି ତାଙ୍କୁ କହିଲି ନା,ମୋତେ ଏମିତି କୌଣସି ମଉକା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମିଳି ନାହିଁ ଯାହାର ମୁଁ ଫାଇଦା ଉଠେଇ ପାରିବି ।

ସେ ଏବେ ଖୁସି ହୋଇ ମୋତେ ପଚାରିଲେ କଣ ତୁ ଏବେ ଏସବୁ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଛୁ ? ମୁଁ ତାଙ୍କର କହିବାର ଅର୍ଥ କିଛି ବୁଝିପାରୁ ନଥିଲି । କିନ୍ତୁ ସେ ଏବେ ମୋତେ କହିଲେ କି ତୋର ମାଉସୀ ଏବଂ ମୁଁ ନିଜେ କେହି ଏମିତି ଜଣେ ତୃତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଖୋଜୁଥିଲୁ ଯିଏ ଆମ ସହ ସେକ୍ସ କରିବ । ଯାହା ସହ ମିଶି ଆମେ ପୁରା ମଜା ନେଇ ପାରିବୁ । ଏବେ ତୋ ଠାରୁ ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ କେହି ଭଲ ଆଉ କିଏ ମିଳିବ ?

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved