Mo Bhauni Ra Jaban Pua Mo Bia Phadi Dela

ମୋ ଭଉଣୀର ଯବାନ ପୁଅ ମୋ ବିଆ ଫାଡି ଦେଲା

Mo Bhauni Ra Jaban Pua Mo Bia Phadi Dela

Mo Bhauni Ra Jaban Pua Mo Bia Phadi Dela   ମୁଁ ସରିତା ( ମୋ ନାମକୁ ଏଇଠି ଏକ କାଳ୍ପନିକ ନାମ ଦେଇ ଲେଖୁଛି ) । ମୁଁ ବହୁତ ଦିନରୁ ଏହି ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମ ସାଇଟରୁ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢି ଆସୁଛି । ମୁଁ ଆଜି ଏଇ ସାଇଟରେ ମୋ ନିଜର ଏକ କାହାଣୀ କୁ ପ୍ରକାଶିତ କରିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ମୁଁ ଆପଣମାଙ୍କୁ ଏହି ସାଇଟ ତରଫରୁ ସ୍ଵାଗତ ଜଣାଉଛି । ମୁଁ ଆଶା କରୁଛି ମୋର ଏଇ କାହାଣୀ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିବ ।

ମୋର ବୟସ ୨୮ ବର୍ଷ । ମୋ ଫିଗର ୩୬,୩୨,୩୮ ଅଟେ । ମୋ ହାଇଟ ବେଶୀ ଲାମ୍ବା ତ ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସେକ୍ସି । ମୋ ଫିଗର ର କୌଣସି ଜବାବ ନାହିଁ । ମୋ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଗୋଲ ଗୋଲ । ଯେଉଁ ଦିନ ମୁଁ ବ୍ରା ନପିନ୍ଧେ ମୁଁ ଚାଲିଲା ବେଳେ ମୋ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଦୋହଳି ଦୋହଳି ଟୋକା ଓ ବୁଢାଙ୍କୁ ଘାଇଲା କରିଦିଏ । ମୋତେ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ଟୋକାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହୋଇଯାଏ ।

ମୋର ବିଆର ଭରପୁର ଆନନ୍ଦ ମୋର ଭଉଣୀ ର ପୁଅ କୁ ଦେଇଥିଲି ଆଉ ସେ ବି ତା ବାଣ୍ଡର ଭରପୁର ଆନନ୍ଦ ମୋତେ ଦେଇଥିଲା । ମୋ ଗାଣ୍ଡି ବି ବହୁତ ଗୋଲ ଗୋଲ ଓ ମୋଟା ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଚାଲେ ମୋ ଗାଣ୍ଡୀ ତଳ ଉପର ହୁଏ । ମୋର ବିଆ ବହୁତ ସଫା ଓ ଗୋରି ବି, ମୋ ବିଆ ବହୁତ ଚିକ୍କଣା । ଯିଏ ମୋ ବିଆକୁ ଥରେ ଦେଖିଛି ସେ ତାର ଦିୱାନା ହେଇଯାଇଛି ।

ମୋ ବିଆର ଆଶିକ ମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବହୁତ ଲମ୍ବା । ବନ୍ଧୁମାନେ ଏବେ ମୁଁ ମୋର କାହାଣୀକୁ ଆସୁଛି । ବନ୍ଧୁମାନେ ପ୍ରଥମେ ମୁଁ ମୋର ପରିବାର ବିଷୟରେ କହି ରଖୁଛି । ମୋର ଦୁଇଟା ଭଉଣୀ ଓ ତିନି ଜଣ ଭଉଣୀ ଅଛନ୍ତି । ମୋର ବଡ ଭଉଣୀର ଗୋଟେ ପୁଅ ଅଛି । ତାର ନାଁ ରୋହିତ ଅଟେ । ପାଖା ପାଖି ସେ ମୋ ଠାରୁ ୫ବର୍ଷ ସାନ ଅଟେ । ସେ ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ବିଟେକ କରୁଛି ।

ମୋ ଠାରୁ ବଡ ଭାଇର ବିବାହ ଘର ଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ସବୁ ଲୋକ ଆସିଥିଲେ । ସେଇଠାରେ ମୋର ଓ ରୋହିତର ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା । ରୋହିତ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଓ ସ୍ମାର୍ଟ ଟୋକା । ମୁଁ ତ ତାକୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ଫିଦା ହୋଇଯାଇଥିଲି । କିନ୍ତୁ ସେ ମୋତେ ମାଉସୀ ବୋଲି ଭାବୁଥିଲା ତେଣୁ କିଛି କହି ପାରୁନଥିଲା । ମୁଁ ବି ତାକୁ ପୁଅ ପରି ଦେଖୁଥିଲି ତେଣୁ କିଛି କହିପାରୁନଥିଲି ।

କିନ୍ତୁ ଏଇ କଥା ଆମେ ଦୁଇଜଣ ବୁଝିପାରୁଥିଲୁ । ରୋହିତ କୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ମୋ ବିଆରେ ଖୁଜିଳି ହେଉଥିଲା । ଆଉ ମୁଁ ବିଆକୁ ଆଙ୍ଗୁଳି କରି ଶାନ୍ତି କରିଦେଉଥିଲି । ଯେବେ ବି ମୋ ବିଆରେ ଖୁଜୁଳି ହୁଏ ମୁଁ କୌଣସି ଏକ ନିରୋଳା ଜାଗାକୁ ଯାଇ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ନିଜକୁ ଶାନ୍ତ କରି ଦେଉଥିଲି । ମୁଁ ସେକ୍ସ କେବଳ ବିପିରେ ଦେଖିଥିଲି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋ ବିଆକୁ ଟୋକା ଙ୍କ ନଜରରୁ ବଞ୍ଚେଇ ରଖିଥିଲି ।

ମୁଁ ସେକ୍ସ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଗୋଟେ ଭଲ ଟୋକାକୁ ଖୋଜୁଥିଲି । ଯାହାକି ରୋହିତ ଥିଲା । ରୋହିତ ଯେବେ ବି ତଉଲିଆ ପିନ୍ଧେ ମୁଁ ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ଅନୁମାନ କରି ନେଉଥିଲି । ମୁଁ ତା ବାଣ୍ଡରେ ମୋ ବିଆକୁ ଫାଡିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ କେମିତି ତାକୁ କହିବି ମୁଁ ତୋ ବାଣ୍ଡରେ ମୋ ବିଆକୁ ଫାଡିବାକୁ ଚାହୁଁଛି, ଏକଥା ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ରୋହିତ ମୋତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲା ।

ମୁଁ ତା ସହ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି ଆଉ ଶେଷରେ ସେହି ସମୟ ଆସିଗଲା । ସମସ୍ତେ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ ବିବାହକୁ କିଛି ଦିନ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଆମ ଘରେ ଲୋକ ରୋହିତକୁ ରହିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିବାରୁ ସେ ରହିଯାଇଥିଲା । ଏବେ କେବଳ ଘରେ ରୋହିତ ଥିଲା ଆଉ ମୋ ବିଆ ଫଡ ଫଡ ହେଉଥିଲା ତା ଠାରୁ ଗିହାଁ ଖାଇବା ପାଇଁ । ଆଉ ମୁଁ ଭାବିଲି ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ କିଛି ଗୋଟେ ପ୍ଳାନ କରିବା ପାଇଁ ପଡିବ ।

ଗୋଟେ ଦିନ ସମସ୍ତେ ନୂଆ ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ବୁଲିପାଇଁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ । ଘରେ କେବଳ ମୁଁ ରୋହିତ ଥିଲୁ । ଘର ବିଲକୁଲ ଖାଲି ଥିଲା । ମୁଁ ଏବେ ଭାବିଲି ଏଇଟା ଠିକ ସମୟ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ କିଛି ଗୋଟେ କରିବାକୁ ପଡିବ । ମୁଁ ବାର୍ଥରୁମକୁ ଗଲି ଆଉ ବାର୍ଥରୁମରୁ ବାହାରିବା ସମୟରେ ମୁଁ ମୋର ସବୁଠୁ ଛୋଟ ଡ୍ରେସକୁ ପିନ୍ଧିଲି । ମୁଁ ମୋର ଗୋଟେ ଛୋଟ ସ୍କର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲି । ଯେଉଁଥିରେ ମୋର ପୁରା ଆଣ୍ଠୁ ତଳକୁ ସବୁ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ।

ମୋ ରୋହିତ ପାଖରେ ତା ଆଗରେ ଯାଇ ବସିଗଲି । ସେ ମୋ ସହ କଥା ହେଉଥିଲା । ମୁଁ ମୋର ଗୋଡ କୁ ମେଲେଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ସହ ମୋ ବିଆର ଦର୍ଶନ ତାକୁ କରେଇ ଦେଲି । ମୁଁ ଦେଖିଲି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ଦେଖି ରୋହିତ ର ବାଣ୍ଡ ଉପରକୁ ଉଠୁଛି । ସେ ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ସମ୍ଭାଳି ଉଠିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଧରି ବସେଇ ଦେଲି । ଏବେ ସେ ମୋର ପାଖରେ ଥିଲା । ସେ ବାରମ୍ବାର ତାର ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ହାତକୁ ରଖି ବାଣ୍ଡ କୁ ଶାନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା ।

କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମୋର ଯବାନୀକୁ କେମିତି ଶାନ୍ତ କରିବି ଏକା ଏକା ? ତେଣୁ ମୁଁ ମୋ ହାତକୁ ତାର ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ଧିରେ କରି ରଖିଦେଲି । ସେ ମୋ ଆଡକୁ ଦେଖିଲା, ସେ ମୋତେ ସେମିତି ଚାହିଁ ରହିଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ମୁଁ ତୋରା ଏଇଟାକୁ ଅନେକ ଥର ଛୁଇଁଛି ଯେବେ ତୁ ଛୋଟ ଥିଲୁ । ଆଗରୁ ବି ତୋର ବହୁତ ଜଳଦୀ ଠିଆ ହୋଇ ଯାଉଥିଲା ଯେବେ ମୁଁ ୟାକୁ ମାଲିସ କରୁଥିଲି ।

ମୋତେ ଆଜି ଦେଖିବାର ଅଛି ଏଇଟା ତୋର କେତେ ବଡ ହେଲାଣି । ମୁଁ ୟାକୁ ବହୁତ ଥର ମାଲିସ କରିଛି । ସେ ମୋତେ ମନା କରିଲା । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବହୁତ କହିବା ପରେ ସେ ରାଜି ହୋଇଗଲା । ତାର ବି ମନ ମୋତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ହେଉଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ଡରୁଥିଲା । ମୁଁ ତାର ଚେନ ଖୋଲିଲି ଆଉ ସେମିତି ଚାହିଁ ରହିଲି । ତାର ବାଣ୍ଡ ବିଲକୁଲ ବ୍ଲୁ ଫିଲିମର ହିରୋର ବାଣ୍ଡ ପରି ହୋଇଥିଲା ।

ତାଙ୍କ ଠାରୁ ବି ମସ୍ତ ଥିଲା, ଏକଦମ ଗୋରା ଲାଗୁଥିଲା ସତେ ଯେମିତି ସେ ଗୋଟେ ପର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାର । ମୁଁ ତାର ବାଣ୍ଡ କୁ ହାତରେ ଧରି ଆଗ ପଛ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ତାକୁ ଏତେ ମାଲିସ କରିଛି ଆଜି ତୁ ମୋତେ ଆନନ୍ଦ ଦେଇ ଦେ । ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଷ୍ଟୋରିକୁ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ସେ କିଛି କହୁନଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇ ଚାଲିଥାଏ । ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ମୁଁ ତାକୁ ରୁମ ଭିତରକୁ ଯିବା ପାଇଁ କହିଲି ।

ସେ ବି ଜାଣି ସାରିଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ସହ ସେକ୍ସ ନକରି ମୁଁ ତାକୁ ଛାଡିବି ନାହିଁ । ତାକୁ ରୁମ ଭିତରକୁ ନେଇ ରୁମକୁ ଭିତରୁ ଲକ କରିଦେଲି । ସେ ମୋତେ ପଛରୁ ଆସି କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଲା । ମୁଁ ତାକୁ କିସ କରିଲି । ସେ ବି ତାର ଓଠକୁ ମୋ ଓଠରେ ମିଶେଇ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୋର ଗୋଲାପ ପରିକା ଓଠରୁ ରସ ଚୁଚୁମୁଥିଲା । ମୋର ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ନାଲି କରିଦେଲା ।

ସେ ମୋର ଜିଭକୁ ଚୁଚୁମୁ ପକାଉଥିଲା । ମୁଁ ବି ତାକୁ କିସ କରି ଭରପୁର ଆନନ୍ଦ ଦେଲି । ଏବେ ସେ ତାର ହାତରେ ମୋର ଗୋଲ ଗୋଲ ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚାଲିଲା। ତାକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପି ଚାଲିଲା । ମୋର ଦୁଧ ବହୁତ ନରମ ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ଚିପି ଚିପି ପୁରା ଟାଇଟ କରିଦେଲା । ଏବେ ମୁଁ ଗରମ ହେଉଥିଲି । ସେ ବି ମୋତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ବିକଳ ହେଉଥିଲା । ମୋ ବିଆ ରୁ ବିଆ ରସ ବାହାରିବାରେ ଲାଗିଲା ।

ମୁଁ ତାକୁ ଚୁମା ଚାଟି ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ କହିଲି । ଏବେ ମୁଁ ତାର ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲି ଦେଲି । ଏବେ ସେ ମୋ ଆଗରେ ଲାଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା । ତାର ୭ଇଞ୍ଚ ବାଣ୍ଡ ବି ମୋତେ ସଲାମ କରୁଥିଲା । ସେ ବି ମୋର ଟାଇଟ ସାର୍ଟ ଓ ସ୍କର୍ଟ କୁ ଖୋଲି ଦେଲା । ଏବେ ସେ ମୋ ଆଗରେ ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟିରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା । ସେ ମୋତେ କହିଲା ମାଉସୀ ଆଜି ମୁଁ ତୁମର ବିଆକୁ ଫାଡି ଦେବି ।

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved