Mora Pratham Sex Lesbian Jhia Saha ଲେସବିଆନ ସେକ୍ସ

ମୋର ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ ଲେସବିଆନ ଝିଅ ସହ

Mora Pratham Sex Lesbian Jhia Saha

Mora Pratham Sex Lesbian Jhia Saha  ନମସ୍କାର ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମୋର ବିଆ ମୋର ଏଇ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରିକୁ ସ୍ଵାଗତ କରୁଛି । ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ ଯାହାକି ମୋର ଜଣେ ବାନ୍ଧବୀ ସହ ଲେସବିଆନ ସେକ୍ସ କରିଥିଲି । ମୋର କଲେଜ ଆଡମିଶନ ପରେ ମୁଁ ହଷ୍ଟେଲରେ ରହିଲି ସେଇଟା ଗୋଟେ ଲେଡିଜ ହଷ୍ଟେଲ ଥିଲା । ସେଠି ବହୁତ ସାରା ଝିଅ ରହୁଥିଲେ । ଯେଉଁମାନେ କି ପଢିବା ପାଇଁ ଅନ୍ୟ ଅନ୍ୟ ଜିଲ୍ଲା ଓ ସହରରୁ ଆସିଥିଲେ ।

ମୋତେ ଯେଉଁ ରୁମ ମିଳିଥିଲା ସେଇ ରୁମରେ ମୋ ରୁମମେଣ୍ଟ ଅସୀମା ବୋଲି ଗୋଟେ ଝିଅ ଥିଲା । ଆମ ରୁମରେ ଗୋଟେ ବଡ ବେଡ ଥିଲା ସେଠି ଆରମାରେ ତିନି ଜଣ ସୋଇପାରିବେ । ଅସୀମା ବହୁତ ଖୋଲା ବିଚାର ରଖୁଥିବା ଝିଅ ଥିଲା । ମୋତେ ତାର ବ୍ୟବାହାର ବହୁତ ଭଲଲାଗୁଥିଲା । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ବହୁତ ଜଲ୍ଦି ମିଶିଗଲୁ  ।

ଆମେ ଏକା ସାଙ୍ଗେ ବୁଲିବା ଓ କଲେଜ ଯିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା ତା ସହ ଆମେ ମଜା ମସ୍ତି ବି ବହୁତ କରୁ । ଗୋଟେ ଦିନ ତାର ଏକ କମଜୋରି ମୋତେ ହଷ୍ଟେଲର କିଛି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠୁ ଜଣାପଡିଗଲା ଯେ ସେ ଲେସବିଆନ ଅଟେ । ଏକଥା ଶୁଣି ମୁଁ ପୁରା ଘବରେଇ ଗଲି ଏବେ କଣ ହେବ ଆଉ ଗୋଟେ ରାତି ସେଇଆ ହେଲା ଯାହା ମୋର ଡର ଥିଲା ।

ଖାଇ ସାରି ଆମେ ବେଡ ଉପରକୁ ଆସି ଶୋଇବାରେ ଲାଗିଲୁ । ରାତି ୧୦ଟା ବାଜିଥିଲା ମୋ ଆଖି ଲାଗିଲା ଆଉ ମୁଁ ସୋଇଗଲି । ମୁଁ ରାତି ୧୨ଟା ପାଖା ପାଖି ମୋ ଦେହରେ କିଛି ହଲଚଲ ଅନୁଭବ ହେଲା ଆଉ ମୁଁ ଉଠିଗଲି । ମୁଁ ଉଠି ଦେଖିଲି ଅସୀମା ମୋର ଟପ ଉପରୁ ମୋର ଦୁଧକୁ ଚିପୁଚି ଆଉ ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମୁଛି ।

ମୁଁ ଚମକି ପଡିଲି ଆଉ ଅସୀମାକୁ ଧକା ମାରି ଠେଲି ଦେଲି । କିନ୍ତୁ ସେ ଫୁଣିଥରେ ତାର କାମ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା ଆଉ ମୋ ସହ ଜବରଦସ୍ତି କରିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ବହୁତ ରୋକିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଲି କିନ୍ତୁ କିଛି ଫାଇଦା ହେଲା ନାହିଁ । ସେ ମୋର ହାତକୁ ଉପରକୁ କରି ବାନ୍ଧି ଦେଲା । ଏବେ ମୁଁ ତା ଆଗରେ ପୁରା ନିସହାୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲି ।

ତାପରେ ସେ ମୋ ଉପରକୁ ଚଢି ଆସିଲା ଆଉ ମୋର ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲା । ସେ ମୋ ଓଠକୁ ଟଚ କରିବା ମାତ୍ରେ ମୋ ଦେହରେ କରେଣ୍ଟ ଲାଗିଗଲା । ମୋ ବିଆରେ ପାଣି ଆସିଗଲା କାରଣ ଏସବୁ ମୋ ସହ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ହେଉଥିଲା । ଅସୀମା ମୋତେ ଚୁମା ଦେବା ସହ ମୋର ଦୁଧକୁ ବି ଚିପି ଚାଲିଥାଏ ।

ମୁଁ କଣ କରିପାରିବି ଯେ କାରଣ ସେ ମୋର ହାତକୁ ବାନ୍ଧି ରଖିଥିଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋତେ ବି ସେସବୁ ଭଲ ଲାଗିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ବି ତାର ସାଥ ଦେବାରେ ଲାଗିଲି । ତାକୁ ଜଣା ପଡିଗଲା କି ମୋତେଏବେ ମଜା ଆସୁଛି । ସେ ମୋର ଟପକୁ ଖୋଲି ଦେଲା ମୋର ବ୍ରା ଉପରୁ ମୋର ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିବା ରେ ଲାଗିଲା ।

ଏବେ ମୋର ହୋସ ଉଡିବାରେ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୋର ବିଆ ଓଦା ହୋଇଗଲା । ଧିରେ ଧିରେ ଅସୀମା ମୋର ପଛ ପଟେ ହାତ ପୁରେଇ ମୋର ବ୍ରା ର ହୁକକୁ ଖୋଲିଦେଲା ଓ ନିଜେ ପୁରା ଲାଙ୍ଗଳା ହୋଇଗଲା । ମୋତେ ଏବେ ଲାଜ ଲାଗିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୋର ଦୁଧ ଉଲଗ୍ନ ଥିଲା । ସେ ଉଲଗ୍ନ ହୋଇ ମୋର ଉପରକୁ ଚାଲି ଆସିଲା ।

ସେ ମୋର ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୋତେ କିଛି କିଛି ହେଉଥିଲା । ସେ ମୋର ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ପୁରା ପାଗେଳି ପରି ହେଉଥିଲି। ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମି ସେ ତଳ ଆଡକୁ ଚାଲିଆସିଲା । ସେ ମୋର ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ ଚଡି ଏକାଥରକେ ଖୋଲିଦେଲା । ମୁଁ ସେତେବେଳେ ବହୁତ ଲାଜେଇ ଯାଇଥିଲି । କାରଣ ମୁଁ ପୁରା ଲାଙ୍ଗଳା ଥିଲି ।

ଯାହାକି ମୁଁ ଆଗରୁ କେବେ କାହା ଆଗରେ ଉଲଗ୍ନ ହୋଇନଥିଲି । ସେ ଏବେ ଆଗ ବଢିଲା ଆଉ ମୋ ବିଆକୁ ଚୁଚୁମିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା । ସେ ଅଳ୍ପ ଟିକେ ଚୁଚୁମିଛି ମୁଁ ଝଡିଗଲି । ମୁଁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଡିଶ୍ଚାର୍ଜ ହେବାର ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲି । ମୁଁ ଯେମିତି ଝଡିଛି ମୋର ପୁରା ତାକତ ଖତମ ହୋଇଗଲା ଆଉ ବେଡ ଉପରେ ହଳିଆ ହୋଇ ସୋଇପଡିଲି ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ମୋର ହାତକୁ ଖୋଲିଦେବାରୁ ମୁଁ ତାକୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଲି ଆଉ ତାକୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣେଇଲି । ଆଉ ସେ ବି ମୋର ଦୁଧକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପି ହସିବାରେ ଲାଗିଲା । ସେ ମୋର ଦୁଧ କୁ ଚିପି ଦରଜ କରିଦେଇଥିଲା । କିଛି ସମୟ ଆରାମ କରିବା ପରେ କହିଲା ଚାଲ ତୋତେ ଆଉ ଗୋଟେ ବଡ ମସ୍ତି ଦେଖାଉଛି ! ତ ମୁଁ ବି ହଁ କରିଦେଲି ଆଉ ଆମେ ଫୁଣିଥରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲୁ ।

ସେ ମୋତେ କିସ କରିଲା, ମୋର ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିଲା ଓ ବିଆକୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲା ଆଉ ତାର ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଳି ସେ ମୋ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଲା । ସେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମୋ ବିଆରେ ପୂରେଇବା ମାତ୍ରେ ମୁଁ ଚିଲେଇବାରେ ଲାଗିଲି କାରଣ ମୁଁ ଏବେ ବି କୁଆଁରୀ ଥିଲି । ମୋତେ ପୀଡା ହେଉଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ମନା କରିଲି କିନ୍ତୁ ସେ କେଉଁଠି ମାନୁଥିଲା ।

ସେ ତାର ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ମୋ ବିଆରେ ଜୋରେ ଜୋରେ ଭିତର ବାହାର କରିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିଲେଇ କଂପିବାରେ ଲାଗିଲି । କିନ୍ତୁ ତଥାପି ସେ ଅଟକୁ ନଥିଲା । ସେ ଆଉ ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଳିକୁ ମୋ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଲା । ମୁଁ ଆହୁରି ଜୋରେ ଚିଲେଇବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ଅଚାନକ ମୋ ଉପରକୁ ଉଠିଲା ଆଉ ମୋତେ ଜୋର କରି ଚୁମ୍ବନ କରିବାରେ ଲାଗିଲା ।

ଆଉ ମୋର ଦୁଧ ତାର ଦାନ୍ତରେ ଚୋବେଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା ଆଉ ମୁଁ ବି ତାର ସାଥ ଦେବାରେ ଲାଗିଲି । ତାପରେ ସେ ମୋ ଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଗଲା ଆଉ ତାର ବ୍ୟାଗରୁ କିଛି ଗୋଟେ ବାହାର କରିଲା ଆଉ ବାର୍ଥରୁମକୁ ଚାଲିଗଲା । ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଯେତେବେଳେ ବାହାରକୁ ଆସିଲା ଆଉ ତାର ହାତରେ ଦେଖିଲି ବାଣ୍ଡ ପରିକା ଲାଲ ରଙ୍ଗର ଡିଲଡୋ ତାର ହାତରେ ଥିଲା ।

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved