ମୁସଲିମ ଆଣ୍ଟି ଙ୍କୁ ଗେହିଁ ମୋର ଭୋକକୁ ମେଣ୍ଟେଇଲି

ମୁସଲିମ ଆଣ୍ଟି ଙ୍କୁ ଗେହିଁ ମୋର ଭୋକକୁ ମେଣ୍ଟେଇଲି

Muslim Aunty Nku Gehin Mora BhokaKu Menteili

ମୁସଲିମ ଆଣ୍ଟି ଙ୍କୁ ଗେହିଁ ମୋର ଭୋକକୁ ମେଣ୍ଟେଇଲି

ମୁସଲିମ ଆଣ୍ଟି ଙ୍କୁ ଗେହିଁ ମୋର ଭୋକକୁ ମେଣ୍ଟେଇଲି – ନମସ୍କାର, ମୁଁ ସୁଦୀପ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ରାଜକନିକା ରୁ ଆଜିର କାହାଣୀ ଲେଖୁଛି,ମୋର ବୟସ 34। ମୁଁ ବିବାହିତ, ମୋର ସ୍ତ୍ରୀ ଆଉ ଦୁଇ ଝିଅ ଙ୍କୁ ନେଇ ପରିବାର,ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ରେ ଚାକିରୀ କରୁଛି,ଏହି କାହାଣୀ ପ୍ରାୟ 1 ବର୍ଷ ତଳର, ମୁଁ ବ୍ଲକ ରେ ନୂଆ ଚାକିରୀ କରୁଥାଏ, ମୋର ପରିବାର ରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ଥିବାରୁ ମୁଁ ମୋ ପିଲା ଆଉ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ମୋ ବାପା ବୋଉ ଙ୍କ ପାଖରେ ଛାଡି ନିଜେ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ରେ ଏକୁଟିଆ ରହୁଥିଲି, ଆପଣ ମାନେ ଭାବୁଥିବେ ଏକୁଟିଆ ଜଣେ ବିବାହିତ ମଣିଷ ର କି ପ୍ରକାର ର ଅବସ୍ଥା ହଉଥିବ,କିନ୍ତୁ ଉପାୟ ଶୂନ୍ୟ,ନହେଲେ ନ ଚଳେ,ମୋର ଖୋର୍ଦ୍ଧା ରେ ଗୋଟେ ସାଙ୍ଗ ମିଳିଲା,ତା ନାମ ଇସମାଇଲ,ତା ଘର ଖୋର୍ଦ୍ଧା ନିକଟ ଏକ ମୁସଲିମ ଅଞ୍ଚଳରେ । ତାର ମୋର ଭଲ ସଂପର୍କ ହେଲା ।

ଆମ ଭିତରେ କୌଣସି ଭେଦ ଭାବ ର ସ୍ଥାନ ନ ଥିଲା,ବିପଦ ଆପଦ ସମୟରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ର ସାଥି ହୋଇ ଠିଆ ହେଉଥିଲୁ । ତାର ଘର ପରିସ୍ଥିତ ଆଦୌ ଭଲ ନୁହେଁ, ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ନୁହେଁ,ତେଣୁ ସେ ମୋ ଉପରେ ଟିକେ ନିର୍ଭର କରୁଥିଲା,କିନ୍ତୁ ବଡ଼ କଥା ସେ ଭାରି ସଚୋଟ ମଣିଷ,ବେଇମାନ ଗିରି ର ଅଭାବ ତା ପାଖରେ ଥିଲା । ମୋର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ବହୁତ ଭଲ,ତେଣୁ ମୁଁ ତାକୁ ସାହଯ୍ୟ କରିବାରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ନଥିଲା । ଆମ ସଂପର୍କ ଭିତରେ ଆମେ ଏକାଠି ବୁଲା ବୁଲି କରୁ ,ରୋଷେଇ କରୁ,ଆଉ କିଛି ନିଶା ସେବନ ମଧ୍ୟ କରୁ,ଅବଶ୍ୟ ଆମେ ଦୁହେଁ ନିଶାଖୋର ପ୍ରକୃତ ମଣିଷ ନୁହେଁ,କେବଳ ମଉଜ ରେ ସବୁଚଳେ ।

ମୁଁ ଥରେ ତା ସହିତ ତା ଘରକୁ ବୁଲିଯାଇଥିଲି,ତା ଘର ଯୋଉ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିଲା ସେଠି ଅନେକ ଟୋକି ଆଉ ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ଲକ୍ଷ କରୁଥିଲି, ସବୁ ମୁସଲିମ ଟୋକି ଆଉ ମହିଳା, ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିପାରୁଥିବେ ସେମାନଙ୍କ ଫିଗର କିପରି ହୋଇଥିବ, ସେମାନେ କେହି କାହାଠାରୁ କମ ନ ଥିଲେ, ସମସ୍ତ ଙ୍କର ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ସବୁ ଲୋଭନୀୟ ଆଉ ବିଶାଳ କାୟ, ମୁଁ ଇସମାଇଲ ଘରେ ବସିଥାଏ ସତ, କିନ୍ତୁ ନଜ଼ର ମୋର ସବୁ ମହିଳାଙ୍କ ନିକଟରେ । ମୋର ସେକ୍ସ କରିବାକୁ ଭାରି ଇଛା, ମୁଁ ଖାଲି ଛାଟି ପିଟି ହଉଥାଏ, କୋଉଥିରେ ମନ ଲାଗୁନଥିଲା, କିଛ ସମୟ ରହି ଆମେ ଦୁହେଁ ସେଠାରୁ ଚାଲି ଆସିଲୁ । ମୁସଲିମ ଆଣ୍ଟି ଙ୍କୁ ଗେହିଁ ମୋର ଭୋକକୁ ମେଣ୍ଟେଇଲି

ସେଦିନ କୌଣସି ପ୍ରକାର କଟିଗଲା, ରାତିରେ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ ମୁଠିମାରି ଦଉଥିଲି,ଏମିତି କିଛି ଦିନ ଗଲା,ଆମେ ଦୁହେଁ ଗୋଟେ ମେଳା ରେ ବୁଲୁଥିବା ସମୟରେ ଟିକେ ମଦ୍ୟପାନ କଲୁ, ମଦ୍ୟ ନିଶା ଏମିତି ହୋଇଗଲା ଯେ ଆମେ ଆଉ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରିପାରିଲୁନାହିଁ । ହସ ଖୁସି ସମୟ ରେ ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ମନ କଥା ହଠାତ କହିଦେଲି, ଯାହା କହ ସାଙ୍ଗ ତୁମ ମୁସଲିମ ଗଳି ରେ ବହୁତ ଜର୍ସି ଗାଈ ଦୁଧିଆଳି ଵାଲା ଅଛନ୍ତି, ମୋର ଗୋଟେ ସେଇଥିରୁ ଦରକାର,ସେ ଏହା ଶୁଣି ହଟାତ ଚମକି ଗଲା । ତାପରେ ସେ ହସିଦେଲା, କହିଲା ତୁମର କଣ ମନ ହେଲାଣି କି ଜର୍ସି ଗାଈ କ୍ଷୀର ଖାଇବାକୁ,ମୁଁ ହଁ ମାରିଦେଲି,ସେ ସେ କହିଲା ହଉ ତାହେଲେ ଗୋଟେ ଆଣି ଦେଇଦେବା ।

ମୁଁ କହିଲି ସତ କହୁଛ, ବନ୍ଧୁ,ମୋତେ ଗୋଟେ ରାତିକ ପାଇଁ ମିଳିବ,ସେ କହିଲା ଜରୁର ମିଳିବ, ଆରେ ସଚା ଦୋସ୍ତ ପାଇଁ ଆମେ ଏତିକି ଗୋଟେ ବ୍ୟବସ୍ତା କରିପାରିବୁ ନାହିଁ,?ତାପରେ ଆମେ ଆଉଟିକେ ଡ୍ରିଙ୍କ କଲୁ ଆଉ ଯେଝା ବାଟରେ ଆମେ ଘରକୁ ଗଲୁ,ତା ର ଦୁଇଦିନ ପରେ ଇସମାଇଲ ଫୋନ କରି କହିଲା ୟାର ଆଜି ସଂଜ ବେଳକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବ, ମୁଁ କହିଲି କୁଆଡେ ? ସେ କହିଲା ଆରେ କଣ ଭୁଲିଗଲ ଜର୍ସି ଗାଈ କଥା, ଆଜି ସଂଜ ବେଳକୁ ଆସ ଆମ ଗଲିକି, ନିଶ୍ଚିତ ମିଳିବ,ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲି, ଆଉ ଟିକେ ଭୟ ମଧ୍ୟ ହେଲା,ମୋ ସାଙ୍ଗ ମୋ ସହ କିଛି ଖେଳ ଖେଳୁନାହିଁତ,କିନ୍ତୁ ମନ କୁ ସାହସ ବାନ୍ଧି ଧର୍ଯ୍ୟ ର ସହ ସଂଜ ବେଳକୁ ତା ଘରକୁ ଗଲି । ମୁସଲିମ ଆଣ୍ଟି ଙ୍କୁ ଗେହିଁ ମୋର ଭୋକକୁ ମେଣ୍ଟେଇଲି

ସେ ମୋତେ ଡାକି ଘରେ ବସା ଇଲେ, ତା ପରେ କିଛି ସମୟ ଗଲା ମୋତେ ଇସମାଇଲ ଡାକିନେଲା କହିଲା ଚାଲ , ମୁଁ କହିଲି କୁଆଡେ ସେ କହିଲା ଆରେ ଚାଲ ନା, ଡର ନାହିଁ ମୁ ତୁମ ଦୋସ୍ତ,ଦୁସମାନ ନୁହେଁ,ସଚା ଦୋସ୍ତ,ଚାଲ ମୋ ସହିତ, ମୁଁ ତା ସଙ୍ଗେ ଗଲି, ଆମେ ତା ଗଲି ବାଟେ ବୁଲି ଗୋଟେ ନିଛାଟିଆ ଜାଗା କୁ ଗଲୁ। ସେଠି ଗୋଟେ ଦୋକାନ ଘର ଚାବି ପଡିଥିଲା ସେ ଘରେ କିଛ ନଥିଲା, ଇସମାଇଲ ଘର ଚାବି ଖୋଲି ମୋତେ ସେ ଘରେ ବସିବାକୁ କହିଲା, ଗୋଟେ ସଓପ ମସିଣଆ ସେ ଘରେ ପଡିଥିଲା, ଘର ଭିତର ଅନ୍ଧାର, ମୋତେ ଡର ଲାଗୁଥିଲା, କିଛ ସମୟ ପରେ ଜଣେ ବୁର୍ଖା ପିନ୍ଧି ଜଣେ ମହିଳା ସେ ଘରକୁ ପଶିଲେ । ମୁସଲିମ ଆଣ୍ଟି ଙ୍କୁ ଗେହିଁ ମୋର ଭୋକକୁ ମେଣ୍ଟେଇଲି

ଇସମାଇଲ ସେ ମହିଳା ଙ୍କୁ ମୋ ସହିତ ପରିଚିତ କରି କହିଲା ଇଏ ମୋର ଦୋସ୍ତ, ୟାଙ୍କୁ ଟିକେ ଖୁସି କରିଦିଅ ଚାଚି ଯାନ, ମୁଁ ବାହାରେ ବୁଲୁଛି, ଆଉ ବାହାର ପଟୁ କବାଟ ଚାବି ପକେଇ ଦେଉଛି, ତୁମ କାମ ସରିଲେ ମୋତେ ମୋବାଇଲ ରିଙ୍ଗ କରିଦେବ । ମୁ ଆସିଯିବି,କହି କବାଟ ବାହାରୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ସେ ଚାଲିଗଲା, ମୁଁ ପୁରା ଦିଲଖୁସ,ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଖାଲି ସଲସଲ,ହଉଥାଏ,ଯୋଉ ମହିଳା ଆସିଥିଲେ ସେ ତାର ସମ୍ପର୍କରେ ଖୁଡି,ତାଙ୍କ ନାମ ସୁରେୟା, ବୟସ 38,ତାଙ୍କ ଦୁଧ ସାଇଜ଼ 38 କୁ ଗାଣ୍ଡି ର ସାଇଜ଼ ଥିଲା 44,ଓଃ କି ଲୋଭନୀୟ ଦୁଧ କୁ ବୋଇତି କଖାରୁ ଭଳି ଗାଣ୍ଡି,ସେ ଗୋଟେ ଚାର୍ଜ ଲାଇଟ ଆଣିଥିଲେ, ତାକୁ ଲଗେଇ ଦେବାରୁ ଘର ଆଲୁଅ ହେଲା,ତା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ବୁର୍ଖା ଖୋଲି ଦେବାରୁ ତାଙ୍କ ମୁଂହ ଦେଖାଗଲା,ସେ ଦେଖିବାକୁ କାଳୀ ଥିଲେ ।

କିନ୍ତୁ ଜାହାକୁହ ଚୋଖା ମାଲ ଥିଲେ, ଦେହ ହାତ ମୁଂହ ଦୁଧ ଗାଣ୍ଡି ସବୁ ସମାନ,ସେ ମୋତେ ଚାହିଁ ହସୁଥାନ୍ତି, ଆଉ କହିଲେ କଣ ବାବୁ, ଏମିତି ବସିଥିବା ନା ଏଠୁ ଯିବା,ମୁଁ କହିଲି ତୁମକୁ ଛାଡି କଣ ଯାଇହେବ, ଆସ ଟିକେ ମଉଜ କରିନେବା, ତାପରେ ଯିବା,ଏହା କହି ତାଙ୍କୁ ପାଖକୁ ଟାଣି ନେଲି,ଆଉ ତାଙ୍କ ମୁହଁ କୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରି ତାଙ୍କ ମୁଂହ ସାରା ଚୁମା ମାରିଦେଲି, ଆଉ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି, ତାପରେ ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ ମିଶା ଦୁଧକୁଦଲିଲି, ଆଉ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଅଂଟା ପିଠି ଗାଣ୍ଡି ସବୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି,ଆଉ ଚୁମା ଦେଲି,ସେ ଖାଲି ଓଠକୁ କାମୁଡି ହଉଥାନ୍ତି, ତାଙ୍କ ଦେହସାରା ଚୁମା ଦେଲି ଆଉ ଚିପା ଚିପି କଲି,ସେ ପୁରା ଗରମ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ ।

ତାପରେ ସେ କହିଲେ ରୁହ ବାବୁ , ମୁଁ ମୋ ବ୍ଲାଉଜ କୁ ଖୋଲିଦେଉଛି,ଏହା କହି ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲିଦେବାରୁ ପୁରା ଲଂଗଳା ଦୁଧ, ପାଚିଲାଭଣ୍ଡା ଭଳି, ମୋ ହାତ ମୁଠା ପାଉ ନଥିଲା ଦୁଧ ଚିପିବାକୁ, ମୁଁ ଖାଲି ରୁଟି ଦଳିଲା ପରି ଦୁଧକୁ ଦଳିଲି, ସେ ଆଃ ଆଃହଃ ଆଃ ହଉଥାନ୍ତି, ଆଉ ପାଟି କାମୁଡି ହଉଥାନ୍ତି, ତା ପରେ ମୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧର କଳା ଭୁଣ୍ଡି କୁ ହାତେରେ ରଗଡି ପାଟିରେ କାମୁଡି ଦେଲି,ତାଙ୍କ ଦେହ ଖାଲି ବିଜୁଳି ଖେଳିଗଲା, ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ର ଉପରେ ମୋ ଟେଙ୍ଗେଇ ଥିବା ବାଣ୍ଡ କୁ ଚିପି ଦଳିଲେ,ମୁ ଆଉ ଡେରିନକରି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ କୁ ଖୋଲି ଚଢି ଖୋଲି ଲଂଗଳା ହୋଇପଡ଼ିଲି, ଆଉ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ହଲେଲେ, ପୁରା ଗରମ ତଟିଲା ଲୁହା ପରିକା ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ହଲେଇଲା, କହିଲେ ବାବୁ ତୁମ ହତିଆର ଟା ମସ୍ତ ହୋଇଛି । ମୁସଲିମ ଆଣ୍ଟି ଙ୍କୁ ଗେହିଁ ମୋର ଭୋକକୁ ମେଣ୍ଟେଇଲି

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଚିପା ଚିପି କରି ଓଠକୁ କାମୁଡି ଚୁଷି ଦେଇଗଲି, ତାପରେ ତାଙ୍କ ଦେହରୁ ଲୁଗା କୁ ଖୋଲି ବ୍ଲାଉଜ କୁ କାଢ଼ି ଦେଲି,ସାୟା ତ ସେ ପିନ୍ଧିନଥିଲେ, ଓଃ ପୁରା ଜାଣ ଇପସତ ଲଂଗଳା, ତାଙ୍କ ବିଶାଳ କାୟ ବୋଇତି କଖାରୁ ଭଳି ଗାଣ୍ଡି କୁ ଦଳି କାମୁଡୁ ପକାଇଲି, ସେ କହିଲେ ଆସ୍ତେ ବାବୁ ମୋତେ କାଟୁଚି, ମୁଁ କହିଲି କଣ କରିବି ସୁରେୟା ତୁମ ଗାଣ୍ଡି ଆଉ ଦୂଧ ତ ସେହିଁଭଳିଆ ହୋଇଛି,ତାପରେ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚିପିଲି, ସ୍ପଞ୍ଜ ଭଳିଆ ଗାଣ୍ଡି ଲାଗୁଥିଲା, ଆମେ ଆଉ ଡେରିନକରି ପରସ୍ପରକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଦଲାଦଳିହେଲୁ,ତା ପରେ ଆମେ ମସିଣଆ ଉପରେ ଗଡି ପଡିଲୁ, ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ଚାଟିଲି, ମୋଟା ମୋଟା ଜଙ୍ଘ କୁ ଚାଟିଦେଇଗଲି,ସେ ଆଃହଃ ଓଃ ଓଃ ଆଉମ ଆଉମ ହଉଥାନ୍ତି, ତାଙ୍କ ବିଆ ପୁରା ନାଳ ହେଇ ଫେଣ ଭଳି ରସ ବାହାରୁଥିଲା ।

ମୁଁ କହିଲି ସୁରେୟା ତୁମ ବିଆ ରୁ ଫେଣ ବୋହିଲାଣି, ସେ କହିଲେ ହଁ ଜାନୁ ମୋର ବାହାରିଲାଣି ତାକୁ ଚାଟି ଦିଅ,ମୁଁ ତାକୁ ଚାଟି ଦେବାରୁ ସେ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଟେକି କଚଡ଼ି କହିଲେ ଜାନୁ ତୁମ ଅସ୍ତ୍ର କୁ ଭର୍ତ୍ତି କରିଦିଅ, ଆଉ ମୋର ପାଣି ବାହାର କରିଦିଅ, ମୋର ଭାରି ଗଲୁ ହେଲାଣି, ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ସିଧାସଳଖ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ମାଡିଦେଲି, ଭସ ଭସ ହୋଇ ଗଳି ଗଲା, ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ,ବିଆ ଭିତରଟା ପୁରା ନାଳ ସଡ଼ ସଡ଼,ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ପୁରା ଭସ ଭସ ହୋଇ ପସିଲ ଆଉ ବାହାରିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କ ପିଠିତଳୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଜାବୁଡି ତାଙ୍କ ମୁହଁ ସାରା ଚୁମା ଦେଇ ନିର୍ଘାତ ଗେଁହି ଚାଲିଲି । ମୁସଲିମ ଆଣ୍ଟି ଙ୍କୁ ଗେହିଁ ମୋର ଭୋକକୁ ମେଣ୍ଟେଇଲି

ସୁରେୟା ଡାର୍ଲିଂ ତୋ ବିଆ ରେ କେତ ପାଣି ଅଛି ଆଜି ସବୁ ବାହାର କରିଦେବି,ସେ କହିଲେ ହଁ ରେ ମାଦୁର ଚୋଦ , ଆଜି ଗେଁହି କରି ମୋର ସବୁ ପାଣୀ ନିକାଲ ଦେ, ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ଦେଇଗଲି, ମୁଁ ଖାଲି ସୁରେୟା ତୋତେ କେମିତି ଲାଗୁଛି, ବୋଲି ପଚାରୁଥାଏ, ଆଉ ସେ କହୁଥାନ୍ତି ଭଉଣୀ ଗିହାଁ ଗେହୁଁଛୁ ଆଉ କହୁଛୁ କିମିତି ଲାଗୁଛି, ତୁ କଣ ଜାଣିବୁ ମୋ ଅଵସ୍ଥା, ମୋ ବିଆ ଖାଲୀ ଶୁଳେଇ ହଉଚି, ଆଉ ଜୋରରେ ଗେହେଁ କହି ମୋତେ ଜାବୁଡି ମୋ ଓଠକୁ ଚୁମି ପକେଇଲା । ଆଉ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ହେଉ କହୁଥାଏ ଆଉ ଟିକେ ଆଉଟିକେ, ତର ତର ହୁଅନି,ତାଙ୍କର ଖାଲି ପାଣି ବୋହି ଯାଉଥାଏ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ କାମୁଡି ଦଳି ମଜା ନେଉଥାଏ,ସତରେ କି ସୁଖ ଲାଗୁଥିଲା, ଗେହିଁବାରେ ଆଉ ରହିପାରିଲି ନହିଁ, ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପ୍ରଚୁର ବୀର୍ୟ ପିଚକାରୀ ଭଳି ବାହାରିଗଲା,ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରକୁ, ମୁଁ ହାଲିଆ ହୋଇ କାମୁଡି ଦେଇଗଲି ତାଙ୍କ ଗାଲ ଦୁଇଟିକୁ, ଆଉ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ, ତା ପରେ ଆମେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଉଠିଲୁ, ଆଉ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ କପଡା ରେ ପୋଛି ଦେଲେ,ଆଉ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ପୋଛିଦେଲେ ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ,ତା ପରେ ସେ ଲୁଗାପଟା ପିନ୍ଧୁଲେ,ଆଉ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଲି,ପରସ୍ପରକୁ ଚୁମା ଦିଆ ନିଆ ହେଲୁ,ସେ କହିଲେ ସତରେ ବାବୁ ତୁମେ ଭଲ ଖେଳାଳି ଅଛ । ମୁସଲିମ ଆଣ୍ଟି ଙ୍କୁ ଗେହିଁ ମୋର ଭୋକକୁ ମେଣ୍ଟେଇଲି

ମୁଁ କହିଲି ଆଉ କେବେ ମିଳିବ,ସେ କହିଲେ ଯେବେ ଆସିବ,ମୁଁ ଫୋନ ନମ୍ବର ମାଗିଲି,ସେ କହିଲେ କୋଈ ଜରୁରତ ନେହିଁ, ମେରା ଭାତିଯା ତୁମରା ଦୋସ୍ତ ହେନା ଉସେ ବୋଲ ଦେନା,ଵୋ ଶବ ଆରେଞ୍ଜ କାର୍ଦ୍ଧେଗା,ମୁଁ ପଚାରିଲି ତୁମେ କଣ ତା କଥା ରେ ମୋ ପାଖକୁ ଚାଲିଆସିଲ,ସେ କଣ ତୁମ ସହିତ,,,,,,,,,,,,,,? ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ ହଁ ବାବୁ ତୁମେ ଯାହା ବାବୁଛ ତାହା ଠିକ,ମୋ ଭାତିଯା ଶହ ମୋର ସଂପର୍କ ଅଛି ବିଲିକୁଲ ତୁମ ପରି ।

ସେ ମୋ ର ସବୁକଥା ବୁଝୁଛି,କାଲି ତୁମ ବିଷୟ ରେ ମୋତେ କହିଲା, ଆଉ ତୁମ ଦୋସ୍ତି କଥା ଶୁଣି ତା କଥା ଭାଙ୍ଗି ପାରିଲି ନାହିଁ,ତେଣୁ ମୁଁ ରାଜି ହୋଇ ତୁମ ପାଖକୁ ଚାଲିଆସିଲି । ମୁଁ ହସି ଦେଲି,ତାପରେ ଇସମାଇଲ କୁ ଫୋନ କାଳରୁ ସେ ଆସି କବାଟଖୋଲି କହିଲା କଣ ୟାର ସବୁ ଠିକ ଠକ ହୁଆ କି ନେହିଁ, ମୁଁ କହିଲି ହ ଭାଇ ଭାରି ମଜା ଲାଗିଲା, ତାପରେ ମୁଁ ସୁରେୟା ଆଣ୍ଟି କୁ ଗୋଟେ 500 ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ ଧରାଇ କହିଲି ପିଲା ଙ୍କ ପାଈଁ କଣ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବ,ତାପରେ ଆମେ ସେଠାରୁ ଚାଲି ଆସିଲୁ । ମୁଁ ବହୁତ ଥର ତାଙ୍କୁ ଗେଁହି ଚାଲିଲି, ସେଠାରେ ରହିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଆଉ ଇସମାଇଲ ଏ ବାବଦରେ ମୋତେ ବହୁତ ସାହଯ୍ୟ କରୁଥିଲା,ରହିଲି  ସୁଭରାତ୍ରୀ ।

ମୁସଲିମ ଆଣ୍ଟି ଙ୍କୁ ଗେହିଁ ମୋର ଭୋକକୁ ମେଣ୍ଟେଇଲି

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

 

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved