Odia Sex Chakar Saha Full Masti ଚାକର ସହ ଫୁଲ ମସ୍ତି

Odia Sex Chakar Saha Full Masti  ଚାକର ସହ ଫୁଲ ମସ୍ତି

Odia Sex Chakar Saha Full Masti – odia sex story,chakara saha sex gapa,malikani ku gehili sex kahani ନମସ୍କାର ମୋର ପ୍ରିୟ ପାଠକ ବନ୍ଧୁମାନେ । ମୋ ନାଁ ମିନୁ । ମୋ ବୟସ ୨୮ ବର୍ଷ ।  ମୋ ଘର କଟକ କିନ୍ତୁ ଏବେ ମୁଁ ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ସହ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ରହୁଛି । ମୋର ଆରେଞ୍ଜ ମ୍ୟାରେଜ ହୋଇଥିଲା । ମୋ ସ୍ଵାମୀ କୁହନ୍ତି ସେ ମୋର ଚେହେରା ଓ ଦୁଧ ଦେଖି ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ହଁ କରିଥିଲେ । ମୋ ରଙ୍ଗ ଏକଦମ ଗୋରା ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ସ୍କିନ ପୁରା ଚିକଣ । ମୋ ଫିଗର ସାଇଜ ୩୮-୩୦୩୮ ଅଟେ ।

ଏଇ ଘଟଣା ଟି ମୋର ବିବାହର ତିନି ଚାରି ମାସ ତଳେ ଘଟିଥିଲା । ମୋ ସ୍ଵାମୀ ବିବାହ ବେଳେ ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ଜବ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ କିଛି ଦିନ ପରେ ସେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଚାଲି ଆସିଲେ । ଚଉଠି ରାତିରେ ମୋସ୍ଵାମୀ ମୋତେ ପୁରା ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ୭ଇଞ୍ଚର ବାଣ୍ଡ ମୋ ପାଇଁ କାଫି ଥିଲା । ସେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଆସିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଗେହିଁବା ଷ୍ଟାଇଲ ମୋତେ କିଛି ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତଡପଉଥିଲା ।

ସେ ଚାଲିଯିବା ପରେ ମୋତେ ୭-୮ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାତି କାଟିବା ମୁସ୍କିଲ ଲାଗୁଥିଲା । ସ୍ଵାମୀ ଚାଲିଯିବା ପରେ ମୋର ସେକ୍ସର ନିଆଁ ଆହୁରି ହୁଁ ହୁଁ ଜଳିବାରେ ଲାଗିଲା । ଏବେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହ ଫୋନରେ ସେକ୍ସ କଥା ହୋଇ ନିଜକୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରୁଥିଲି । ମୋ ଶଶୁର ଘରେ ଶାଶୁ (୪୮), ଶଶୁର(୫୮), ନଣନ୍ଦ (୨୦), ଦିଅର (୨୨), ଭାଇ (୩୨) ମୋ ଜା ( ୩୦) ରୁହନ୍ତି ।

ଆମ ଘରେ ଗୋଟେ ଚାକର ଥିଲା ତା ନାଁ ଦିନେଶ (୩୦) ରହୁଥିଲା । ଆମ ଘର ତିନି ମହଲା ଥିଲା । ତଳେ ରୁମରେ ଶାଶୁ ଶଶୁର, ଦ୍ଵତୀୟ ମହଲାରେ ଦିଆରି, ଭାଇ ଓ ଜା ଙ୍କ ରୁମ ଥିଲା । ସଭା ଉପରେ ମୋ ରୁମ ଓ ନଣନ୍ଦ ରହୁ । ମୋ ରୁମର ବଳକୁଣୀ ଘର ର ପଛ ପଟେ ଥାଏ । ଆମ ଘରର ଚାକର ତଳେ ଘରର ହଲରେ ସୁଏ ।

ମୁଁ ଘରେ ନୂଆ ହୋଇଥିବାରୁ ମୋର ବହୁତ ଧ୍ୟାନ ରଖୁଥିଲେ । ଖାସ କରି ଦିଅର ଓ ନଣନ୍ଦ ମୋ ରୁମ ର ଡୋର ବିନା ନକ କରି ପଶି ଆସୁଥିଲେ । ମୁଁ କିଛି ନକହିବି ସେ ମୋ ପାଇଁ ଖାଇବା ଧରି ଆସୁଥିଲେ ଓ ମୁଁ କାମ କରିବା ବେଳେ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ । ଗୋଟେ ଦିନ ରାତିରେ ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ମୁଁ ବାଳକୁନି ରେ ବସି ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ କଥା ହେଉଥିଲି ।

ସେତେବେଳେ ମୁଁ କେବେଳ ଗାଉନ ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟିଇ ପିନ୍ଧି ଥିଲି । ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ବେଳେ ଜଣାତ କିମ୍ବା ଅଜାଣତରେ ମୋ ହାତ ବିଆ ପାଖା ଚାଲି ଯାଇଛି । ମୋତେ ଏବେ ଅଚାନକ ଲାଗିଲା କି କେହି ମୋତେ ଦେଖୁଛି । ମୁଁ ପଛକୁ ଚାହିଁ ଦେଖିଲି ବାଲକୁନୀ ଡୋର ପରଦା ଆଗ ଭଲି ସେମିତି ଥିଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଫୋନ ରଖିଲି । ସେତେବେଳକୁ ମୁଁ ପୁରା ଗରମ ହେଇ ସାରିଥିଲି ।

ମୁଁ ମୋ ଗାଉନକୁ ଜଙ୍ଘ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟେକି ମୋ ବିଆକୁ ସଲ ସଲ କରିବାରେ ଲାଗିଲି। ମୋତେ ପରଦା ହଟେଇବାର ସାଉଣ୍ଡହେଲା । ମୁଁ ହଡବଡ ହେଇ ପଛ କୁ ଦେଖିଲି ସେଠି ଦିନେଶ କ୍ଷୀର ଗ୍ଳାସ ଧରି ଠିଆ ହୋଇଥିଲା । ସେ କହିଲା ମୋ ଶାଶୁ ମୋତେ କ୍ଷୀର ଦେବା ପାଇଁ ତାକୁ ପଠେଇଛନ୍ତି । ମୁଁ ଦେଖିଲି ତାର ନଜର ମୋ ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ଅଛି ।

ମୁଁ ପୁରା ଗରମ ଥିଲି ପୁରୁଷ ଛୁଆଁ ପାଇବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି । ମୁଁ ସେମିତି ମୋ ଗାଉନକୁ ରହିବା ପାଇଁ ଦେଲି । ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲା ମୁଁ ତା ଠୁ କ୍ଷୀର ଆଣିଲି । ମୁଁ ତାକୁ ତାର ସ୍ତ୍ରୀ ବିଷୟରେ କଥା ହେବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ କହିଲା କି ତାର ବିବାହ ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳେ ହୋଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ଗାଁ କୁ ପ୍ରାୟ ୬ମାସରେ ଥରେ ଯାଏ ।

ତା କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ଟୋକା ସେକ୍ସ ପାଇଁ ନିଶ୍ଚୟ ତଡପୁଥିବ । ତେଣୁ ମୁଁ ଆଉ ଟିକେ ମସ୍ତି ପାଇଁ ଜାଣି ଶୁଣି କିଛି କ୍ଷୀର ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ଢାଳି ଦେଲି । ମୁଁ ଆଃ ଆଃ କହି ଦୁଧକୁ ପୋଛିବା ବାହାନାରେ ମୁଁ କ୍ଷୀର କୁ ଦୁଧ ଭୁଁଡିର ଚାରିପଟେ ବୋଲି ଦେଲି । ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି ତୁମ ସ୍ତ୍ରୀ ତୁମକୁ ଡାକୁ ନାହିଁ । ସେ ଲାଜେଇ ଗଲା ଓ ମୋ ଦୁଧକୁ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲା ।

ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ସ୍ଵାମୀ କାମ କରିବା ପାଇଁ ଚାଲିଯାନ୍ତି ଆଉ ସ୍ତ୍ରୀ ଏଠି ତଡପନ୍ତି । ସେ ହସି ଦେଇ କହିଲା କଣ କରିବି ମାଲିକାଣୀ ? ଆଉ କିଛି ଉପାୟ ନାହିଁ ? ସେ ଏକଥା କହି ମୋ ଗାଉନ ଉପରୁ ଫୁଟି ବାହାରିଥିବା ନିପଲକୁ ଦେଖୁଥିଲା । ତଳୁ ଦିନେଶ ପାଇଁ ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ଡାକରା ଆସିଲା ସେ କ୍ଷୀର ଗ୍ଳାସ ନେଇ ଚାଲିଗଲା । ସେଦିନ ମୁଁ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ନିଜକୁ ଶାନ୍ତ କରିଦେଲି ।

ଜାଣିନଥିଲି ସେଦିନ ଦିନେଶକୁ ମୋ ଲଙ୍ଗୁଳି ଦେହ ଦେଖେଇ ଓ ତା ସ୍ତ୍ରୀ ବିଷୟରେ ପଚାରୀ ମୋର କଣ ହେଇଯାଇଥିଲା ? ଦିନେଶ ଅଲଗା ଅଲଗା ବାହାନ ନେଇ ମୋ ରୁମକୁ ଆସେ ଓ ମୋ ଦେହକୁ ଘୁରି ଘୂରି ଚାହେଁ । ଆଉ ମୁଁ ବି ମୋ ଶାଢୀ କାନି କେତେବେଳେ ଖସେଇ ଆଉ କେତେବେଳେ ବିନା ବ୍ରା ରେ ଶାଲୱାର ପିନ୍ଧି ତାକୁ ଟିଜ କରୁଥିଲି ।

ଏମିତି ଏସବୁ ଦୁଇ ମାସ ଚାଲିବାପରେ ଥରେ ଗୋଟେ ବାହାଘରରେ ଘରର ସବୁ ଲୋକ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଯାଇଥିଲେ । ଘରେ ମୁଁ, ମୋ ଦିଅର ଓ ଦିନେଶ ଥିଲୁ । ଦିଅରଙ୍କର ପରୀକ୍ଷା ଥିଲା ତେଣୁ ସେ ପଢିବା ପାଇଁ କେଉଁ ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ଚାଲିଗଲେ । ସେ କହି ଯାଇଥିଲେ ସେ ଆସୁ ଆସୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଇ ପାରେ । ସେଦିନ ମୁଁ କିଚେନରେ ଥାଏ ଗୋଟେ ମସଲା ନପାଇବାରୁ ମୁଁ ଦିନେଶକୁ ଡାକିଲି । ସେ କିଛି ଉତ୍ତର ଦେଲା ନାହିଁ ।

ମୁଁ ତାକୁ ଖୋଜିବାକୁ ଚାଲିଗଲି ଷ୍ଟୋର ରୁମରୁ କିଛି ସାଉଣ୍ଡ ଆସୁଥିଲା । ସେ ତା ସ୍ତ୍ରୀ ସହ କଥା ହେଉଥିଲା । ମୁଁ ଲୁଚି କରି ତା କଥା ଶୁଣିବାରେ ଲାଗିଲି।

ଦିନେଶ – ରାଣୀ ତୋତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସବୁବେଳେ ବ୍ୟାକୁଳ ହେଉଛି । ମୋତେ ସବୁ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକଙ୍କ ଭିତରେ ତୁ ଦେଖା ଯାଉଛୁ । ବହୁତ ଦିନ ହେଇଗଲାଣି ବିଆ ସ୍ଵାଦ ଚାଖି ନାହିଁ । ସେପଟୁ ହାଲକା ସେ ଶୁଣାଗଲା । ତା ସ୍ତ୍ରୀର କଥା ଥିଲା ।

ସ୍ତ୍ରୀ – ତ ଗେହିଁ ଦିଅ ସେଇ ମାଈକିନା ମାନଙ୍କୁ । ତାହାଲେ ମୋ ରାଜା ବାଣ୍ଡ ଥଣ୍ଡା ହେବ ନା । ଆଚ୍ଛା କୌଣସି ଖାସ ମାଈକିନା ତୁମକୁ ଆଉ ଗରମ କରୁନି ତ?

ଦିନେଶ – ରାଣୀ ଏ ନୂଆ ମାଲିକାଣୀ ପୁରା ଭରପୁର ମାଲ ଟେ । ତାଙ୍କର ତୋ ଠୁ ବି ବେଶୀ ସୁନ୍ଦର ଓ ସେକ୍ସି ।

ରାଣୀ – ସେ ହେଇଥିବ ସେକ୍ସି କିନ୍ତୁ ତୁମ ବାଣ୍ଡ ଦେଖିଲେ ସେ ନିଜେ ଆସି ତୁମ ସହ ଗେହିଁ ହବ

ଏକଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଲାଜେଇ ଗଲି । ମୁଁ ମୋ ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲି । ଦିଅର ତ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆସିବେ, ତ ଏ ମଉକାର ଫାଇଦା ଉଠେଇବାକୁ ପଡିବ ? ସେଠୁ ମୁଁ ଗୋଟେ ପିଂକ ରଙ୍ଗର ବ୍ଳାଉଜ ପିନ୍ଧିଳି ଯାହାକି ପଛ ପଟ କେବଳ ଦୁଇଟା ଡୋର ଲାଗିଥିଲା । ମୁଁ ଭିତରେ ଗୋଟେ କଳା ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଳି । ମୋର ଅଧା ଦୁଧ ବ୍ଳାଉଜର ବାହାରକୁ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ।

ମୁଁ ଗୋଟେ ପିଂକ କଲର ଶାଢୀ ପୁରା ନାଭିର ତଳକୁ ପିନ୍ଧିଳି । ମୁଁ ଷ୍ଟୋର ରୁମ ପାଖକୁ ଯାଇ ଦିନେଶକୁ ଡାକିଲି । ଦିନେଶ ଡରି ଯାଇ ଷ୍ଟୋର ରୁମରୁ ବାହାର କୁ ଆସିଲା । ସେ ପାଇଜାମା ପିନ୍ଧିଥିଲା ତା ବାଣ୍ଡ ତମ୍ବୁ ପରି ହୋଇଥିଲା ମୋର ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟକୁ ତଳକୁ କରି ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମିବା ପାଇଁ ।  ଏବେ ଦିନେଶ ମୋତେ ଚାହିଁ ରହିଥାଏ ।

ଫୁଣି ମୁଁ କହିଲି ଦିନେଶ କଣ ଦେଖୁଛ ? ଦିନେଶ ହସିଦେଲା ସେ ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି କହିଲା ତା ସ୍ତ୍ରୀ ତାର ଯୌବନକୁ ଶାଢୀ ତଳେ ଲୁଚେଇ ରଖେ । ମୁଁ ଶାଢୀ କାନିକୁ ପୁରା ଦୁଧ ମଝିରେ ରଖିଦେଲି ତା ଆଡକୁ ବଢି କହିଲି ଏବେ କୁହ କଣ ସ୍ତ୍ରୀ କଥା ମନେ ପଡିଲା । ଦିନେଶ କହିଲା ମାଲିକାଣୀ ଏବେ ଗୋଟେ ସେକ୍ସି ଯବାନୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଆଗରେ ଠିଆ ହୋଇଛି । ସେ ବି ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଓ ଲଜ୍ୟାବତୀ ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved