Odia Sex Story Bhauni Ku Deli Rakhi Gift

Odia Sex Story Bhauni Ku Deli Rakhi Gift  ଭଉଣୀକୁ ଦେଲି ରାକ୍ଷୀ ଗିଫ୍ଟ

Odia Sex Story Bhauni Ku Deli Rakhi Gift   Hi Friends myself Rahul mo banda size 8.5” mora mail id krishxstory69@gmail.com and Mob-9137449950 ଆଶା କରୁଛି କି ଏ ଷ୍ଟୋରୀ ଯିଏ ପଢିଛି ସେ ପୁଅ ଯଦି ହେଇଥିବା ତା ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇ ହଲେଇ ବାଣ୍ଡରୁ ପାଣି କରିଦେବା ଆଉ ଝିଅ ମାନେ ତାଙ୍କବିଆରେ ଆଂଗୁଠି କିମ୍ବା ବାଇଗଣ ପୁରେଇ କି ବିଆ ରସ ବାହାର କରିବେ.

ମୁଁ ଡେରି ନା କରି ସିଧା ଷ୍ଟୋରି କୁ ଆସୁଛି.

ମୁଁ ରାହୁଲ ଆଜି ମୁଁ ନୂଆ ଷ୍ଟୋରୀ ନେଇକି ଆସିଛି କେମିନ୍ତି ମୁଁ ରାକ୍ଷୀ ପୂଣ୍ଣିମା ଦିନ ମୋ ମାଉସୀ ଝିଅ କୁ ଗେହିଲି ।

ରାକ୍ଷୀ ପୂଣ୍ଣିମା ଦିନ ମୁଁ ମୋ ମାଉସୀ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ବୋଉ କହିଲା କାରଣ ପୂଜା ଆସିଛି ବୋଲି (ପୂଜା ମୋ ମାଉସୀ ଝିଅ ନା ) ସେ ପୁନେ ରେ ଚାକିରୀ କରେ। ପୂଜା ୨ ବର୍ଷ ହେବ ପୁନେ ରେ କାମ କରେ ।

ସେ ଘରକୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଆସିଛି, ଯେବେଠୁଁ ସେ ପୁନା ଯାଇଛି, ମାଉସୀ ଘରେ କିଏ ପୁଅ ନାହିଁ କେବଳ ପୂଜା ହିଁ ଗୋଟେ ଆଉ ମାଉସୀ ଆଉ ମଉସା ସେମାନେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ନିଜ ପୁଅ ପରିକା ଦେଖନ୍ତି କାରଣ ତାଙ୍କର କିଏ ପୁଅ ନାହାନ୍ତି । ଏବେ ମୁଁ ଷ୍ଟୋରୀ କୁ ଆସୁଛି ଆମ ଘରଠୁ ମାଉସୀ ଘର ପ୍ରାୟ ୨୫ କିଲୋମିଟର ମୁଁ ମୋ bike  ରେ ଗଲି ଘରେ ସମସ୍ତେ ଥିଲେ ।

ମୋତେ ମୁଁ ମାଉସୀ ଘରକୁ ଯାଇ ବେଲ ବଜେଇଲି ମାଉସୀ ଆସି କବାଟ ଖୋଲିଲେ । ମୁଁ ମାଉସୀଙ୍କୁ ନମସ୍କାର କଲି ଆଉ ଘର ଭିତରକୁ ଗଲି ମଉସା ବେଡ଼ରୁମ ରେ ସୋଇଥିଲେ । ସେଠାକୁ ଯାଇ ମୁଁ ମଉସା କୁ ନମସ୍କାର କଲି ଆଉ ପଚାରିଲି ପୂଜା କାଇଁ ବୋଲି ମଉସା କହିଲେ କି ସେ ତା ବେଡ଼ରୁମ ରେ ଅଛି ବୋଲି । ମୁଁ ପୂଜାକୁ ୨ବର୍ଷ ହେଲେ ଦେଖିନଥିଲି ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ବହୁତ ବ୍ୟାକୁଳ ହେଉଥିଲି କାରଣ ତାର ମୋର ବହୁତ ଜମେ ମୁଁ ତା ରୁମ ପାଖକୁ ଗଲି ।

ମୁଁ ଦେଖିଲି କି ସେ କା ସାଥିରେ ଫୋନ ରେ କଥା ହେଉଛି ମୁଁ ନ ଜାଣିଲା ପରିକା ତା ପଛ ପଟେ ଯାଇକି ତା ଆଖି କୁ ଭିଡି ଧରିଲି । ସେ ଡରିଗଲା କିଏ ବୋଲି ସେ ମୋ ହାତକୁ ତା ଆଖିରୁ ବାହାର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ପାରିଲାନି । କାରଣ ମୁଁ ଜୋରସେ ଧରିଥିଲି ସେ ଯେତେ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା ମୁଁ ସେତେ ତାକୁ ପଛ ପଟୁ ଭିଡିକି ଧରୁଥିଲି । ଅଚାନକ ମୁଁ କିଛି ଅନୁଭବ କଲି କି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟେଂଗେଉଛି ମୁଁ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୂଜାର ଗାଣ୍ଡିରେ ଚିପି ହେଇକି ଅଛି ।

ପୂଜା ପ୍ରତି ମୋର ସେମିତି କିଛି ଖରାପ ଭାବନା ନଥିଲା । ଯେହେତୁ ଆଜି ମୋର ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ତା ପ୍ରତି ଖରାପ ଭାବନା ଆସିଲା । କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଭଲ ଲାଗୁଥିବାରୁ ତାକୁ ଆହୁରି ଜୋରସେ ଭିଡିକି ଧରିଲି ତାର ବାଳର ବାସ୍ନା ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା । ଆଜି ସେ dove ସାମ୍ପୁ ରେ ମୁଣ୍ଡ ଧୋଇଛି କାରଣ dove ବାସ୍ନା ଆସୁଥିଲା ତାର ବାଳ ପଛ ପଟୁ । ସେ ଜାଣି ପାରିଲା ବୋଧେ କି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ଗାଣ୍ଡି କୁ ବାଜୁଛି ବୋଲି ।

ସେ ଜୋରସେ ଯେମିନ୍ତି ଚିଲେଇଲା, ମାଉସୀ ଦୌଡ଼ି କି ଚାଲି ଆସିଲେ ଆଉ ବାହାରୁ ହିଁ କହିବାକୁ ଲାଗିଲେ କି କଣ ହେଲା ବୋଲି ମୁଁ ଯାନିଦେଲିକି ମାଉସୀ ଆସିବେ ବୋଲି ମୁଁ ତୁରନ୍ତ ଛାଡ଼ିଦେଲି । ସେ ଯେମିନ୍ତି ଆଗ ପଟୁ ବୁଲି ମୋତେ ଚାହିଁଛି ମୋତେ ଦେଖି ସେ ପୁରା ଚାହିଁକୀ ରହିଗଲା କାରଣ ଏ ୨ବର୍ଷ ଭିତରେ ମୁଁ ବହୁତ ଚେଞ୍ଜ ହେଇଯାଇଛି ମୁଁ ଜିମ ଯାଇକି ବଡି ବନେଇଛି ।

ସେ ବହୁତ ଖୁସି ହେଇଗଲା ଆଉ କହିଲା ରାହୁଲ ତୁ! ମୁଁ ତ ଜମା ବିଶ୍ୱାସକରିପାରୁନି ତୁ ବୋଲି କହି ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ିକି ଧରିଲା (Hug) ମୁଁ ତ ଆଗରୁ ହିଁ ଗରମ(HIT) ହେଇକି ଥିଲି (ଯେତେବେଳେକି ତାକୁ ପଛ ପଟୁ ଭିଡି ଧରିଥିଲି) । ଯେମିନ୍ତି ସେ ମୋତେ ଭିଡିକି ଧରିଲା ମୁଁତାର ପୁରା ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଅନୁଭବ କଲି ଆଉ ତାକୁ ମୁଁ ଆହୁରି ଜୋରସେ ଭିଡିକି ଧରିଲି ।

ଆଉ ତାକୁ ସେମିତି ଧରି ତ ସାଥିରେ କଥା ହେବାକୁ ଲାଗିଲି କାରଣ ସାଙ୍ଗମାନେ ଯଦି ତା ସାଥିରେ କଥା ନ ହୋଇଥାନ୍ତି ସେ ମୋ ଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇ ଯାଇଥାନ୍ତା ତେଣୁ କରି ମୁଁ ତାକୁ ସେମିତି ଧରି ତ ସାଥିରେ ୧ମିନଟ ଯାଏ କଥା ହେଲି । ଯେମିନ୍ତି ମାଉସୀ ଆସିବା ର ଶବ୍ଦ ହେଲା ମୁଁ ପୂଜା କୁ ଛାଡ଼ି ଦେଲି ଆଉ ମାଉସୀ ଆସି ପଚାରିଲେ ପୂଜା କୁ କଣ ହେଲା ଜୋରସେ ପାଟିକରି ଉଠୁଲୁ ସେ କହିଲା କି ରାହୁଲ ଆସି ମୋତେ ଦରେଇ ଦେଲା ସେଠୁ ମାଉସୀ ହସୀ ଦେଇକି ଚାଲିଗଲେ ।

ମୁଁ ପୂଜା କୁ ପୁରା ତଳଠୁ ଉପର ପଯ୍ୟନ୍ତ ଦେଖୁଥିଲି ସାଙ୍ଗମାନେ ତାର କି ଦୁଧ ହେଇଚି ୩୪ size ତାର ଦେହର size  ୩୪-୩୦-୩୨.

ପୂଜା- ସେ ମୋତେ ପଚାରିଲା କଣ ଦେଖୁଚୁ ଏମିତି ?

ମୁଁ- କଣ ଏକଦମ ପୁରା ବଦଳି ଯାଇଛୁ ତୋର ଦେହ ମୁଣ୍ଡ ସବୁକିଛି ଅଲଗା ଲାଗୁଚି ସେଥିପାଇଁ ଠିକ ସେ ଦେଖୁଥିଲି କହି smile ଗୋଟେ ଦେଲି

ପୂଜା- ତୁ ବିତ ପୁରା ଚେଞ୍ଜ ଲାଗୁଛୁ କହି ମୋ ଡେଣାକୁ ଚିପିଲା

ପରେ ଆମେ ୨ ଜଣ ଟିକିଏ ଘରକଥା ହେଲୁ ପରେ ସେ ମୋତେ କହିଲା ଚାଲ ଠାକୁର ଘରକୁ ଯିବା ସେଠି ରାକ୍ଷୀ ଅଛି ତୋ ହାତରେ ବାନ୍ଧି ବି କହି ଆମେ ସେଠୁ ଚାଲି ଆସିଲୁ. ପୂଜା ମୋତେ ରାକ୍ଷୀ ବାନ୍ଧିବା ପାଇଁ ଟେବୁଲ ରେ ବସିଲା ସେ ମୋତେ ରାଖି ବାନ୍ଧିବା ପାଇଁ ଯେମିନ୍ତି ତଳକୁ ନୋହିଲା ମୁଁ ତାର ଦୁଧ କୁ ଦେଖୁଥିଲି କି ଦୁଧ ହେଇଚି ଟୋକୀର ଭିତରେ ସେ କଳା ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ଥିଲା ।

ସେ ଯେମିନ୍ତି ତଳକୁ ନୁହଇଁଛି ତାର ଟିସାର୍ଟ ରେ ପୁରା ଦୁଧର ୨ପଟ ମଝିରେ ପୁରା ନାଭି ଦେଖାଯାଉଥିଲା ସେ ଟାଇମ ରେ ମୋତେ କଣ ହେଇଗଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ୯୦ ଡିଗ୍ରୀ ହେଇଗଲା । ସେ ଯେମିନ୍ତି ଉପରକୁ ମୁହଁ କଲେ ସେ ମୋତେ ଦେଖିଦେଲା କି ମୁଁ କଣ ଦେଖୁଚି ପରେ ସେ ନ ଜାଣିଲା ପରିକା ଖାସି ଦେଲେ । ଆଉ ମୋ ହାତରେ ରାକ୍ଷୀ ବାନ୍ଧି ମୋତେ ପୁଣି ଥରେ hug କଲା ।

ମୁଁ ଏଥର ତାକୁ ଜୋରସେ ଭିଡି ଧରି ତାର ପିଠିକି ଜୋରସେ ଜାବୁଡି କି ଧରିଲି । ସେ ଜାଣି ପାରିଲା  ବୋଧେ କି ମୁଁ କଣ କରୁଛି ସେଠୁ ସେ ମୋତେ କହିଲା ରାହୁଲ ଏଥର ମୋତେ ଛାଡେ ମୁଁ ପୁରା ହୋସ କୁ ଆସିଲି । ମୁଁ ଡରିଲା ପରିକା ହୁଁ ହଁ ହେଇକି କହିଲି ମୋତେ ଟିକିଏ ପାଣି ଦେ କହିଲି ତାକୁ ସେ କହିଲା – ରହ ମୁଁନେଇକି ଆସୁଛି । ସେ ଗଲା ବାଟରେ ତ ଗାଣ୍ଡି କୁ ହଲେଇ ହଲେଇ ଯାଉଛି,  କି ଗାଣ୍ଡି ତାର ଧଳା ୧/୩ ପେଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିଚି ଆଉ ତ ଉପରେ କଳା ଟିସାର୍ଟ କୁ ଗୋରା ଦେହ ପୁରା କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ପରିକା ଦେଖା ଯାଉଛି । ସେ ପାଣି ଆଣିଲା ଆଉ ମୋତେ ଦେଲା ମୁଁ ତ ଆଗପଟୁ ତା  ଦୁଧ କୁ ହିଁ ଦେଖୁଥିଲି ସେଜାଣି ସାରିଲାଣି ସେ ମୋତେ କହିଲା

ପୂଜା- ତୁ ପୁରା ଖରାପ ହେଇଗଲୁଣି

ମୁଁ – ନାଇଁ ତ ତୁ କେମିନ୍ତି ଜାଣିଲୁ

ପୂଜା- ତୋର ହରକତରୁ

ମୁଁ- କି ହରକତ କଲିକି

ପୂଜା- କହିବି

ମୁଁ- ହମ୍ମ କୁହ

ପୂଜା- ତୁ ମୋର କଣ ଦେଖୁଥିଲୁ ଆଉ ମୋତେ କେମିନ୍ତି ଜାବୁଡ଼ିକି ଧରିଥିଲୁ

ମୁଁ- ହମ୍ମ ତୁ ପୁନା ରେ ରହି ଏମିଟି hot ଆଉ sexy ହେଇଚୁ ଯିଏ ବି ଦେଖିବା ସେ ପୁରା HIT ହେଇଯିବ

ପୂଜା- ରାଗିକି ମୁଁ ତୋର ଭଉଣୀ ହେବି ପୁଣି ଆଜିର ପରିକା ଦିନରେ ହେ ଭଗବାନ

ମୁଁ- ok ମୋର ଭୁଲ ହେଇଯାଇଛି ଆଉ ସେମିନ୍ତି କରିବିନି

ପୂଜା- ଠିକ ଅଛି କହି ମୋତେ ଖାଇବାକୁ ଡାକିଲା

ଆମେ ସାଥି ହେଇକି ଗଲୁ ଖାଇବାକୁ , ପରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ବୁଲିବାକୁ ମାର୍କେଟ ଗଲୁ ଆଉ ବୁଲି ସାରିବା ପରେ ଘରକୁ ଆସିଲୁ ଆଉ ଖାଇସାରିବା ପରେ ରାତିକି ଶୋଇବା ପାଇଁ ମାଉସୀ ମୋତେ କହିଲେ କି ତୁ ପୂଜା ସାଥିରେ ତା ରୁମ ରେ ସୋଇପଡ଼େ । ମୁଁ ହଁ କରି ପୂଜା ସାଥିରେ ତା ରୁମ କୁ ଗଲି ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved