Samudi Samuduni Nka Chauthi Rati

Samudi Samuduni Nka Chauthi Rati ସମୁଦି ସମୁଦୁଣିଙ୍କ ଚଉଠି ରାତି

Samudi Samuduni Nka Chauthi Rati ମୋ ବୟସ ୪୮ବର୍ଷ ଅଟେ । ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ୫ବର୍ଷ ତଳେ ପରଲୋକ ହୋଇଯାଇଛି । ମୋ ଝିଅର ବିବାହଘର ୨ବର୍ଷ ହେଲା ହେଇଯାଇଛି । ତାର ଯେଉଁଠି ବାହାଘର ହେଇଛି ସେ ପୁଅ ଘର ବହୁତ ବଡ ଲୋକ ଓ ତାଙ୍କର ଘରବି ବହୁତ ବଡ । ସେ ଘରେ କେବଳ ଜ୍ଵାଇଁ ବାବୁ ଓ ତାଙ୍କ ମା ଅନିତା ଦେବି (୪୯) ରୁହନ୍ତି ।

ଗୋଟେ ଥର ମୋ ଜ୍ଵାଇଁଙ୍କୁ କମ୍ପାନୀ ତରଫରୁ ସିଙ୍ଗାପୁର ଯିବା ପାଇଁ ଅଫର ଥିଲା । କମ୍ପାନୀ ତରଫରୁ ତାଙ୍କ ସହ ମୋ ଝିଅବି ଯିବାର ଅନୁମତି ଥିଲା । ମୋ ଝିଅର ଫୋନ ଆସିଲା ବାପା – ମୋତେ ସିଙ୍ଗାପୁର ଯିବାର ମଉକା ମିଳିଛି । ମୁଁ କହିଲି – ଏ ତ ବହୁତ ଖୁସିର କଥା ଯା ଝିଅ ।

ଝିଅ କହିଲା – ବାପା ମମି ଏତେ ବଡ ଘରେ ଏକା କେମିତି ରହିବେ, ଚାକରାଣୀ ବି ରାତିକୁ ଚାଲିଯାଏ । ଦିନରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ରାତିକୁ ମମିଙ୍କୁ ଏକା ଛାଡି ହେବ ନାହିଁ । କଣ ତୁମେ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ଏଠାକୁ ଆସି ପାରିବ ?

ମୁଁ ମନା କରିଦେଲି କାରଣ ମୁଁ ରାତିରେ ଏକୁଟିଆ ଅନୁଭବ କରେ ତେଣୁ ରାତିରେ ମଦ ପିଇବାର ଅଭ୍ୟାସ ହେଇଯାଇଥିଲା । ଆଉ ବେଳେ ଯଦି ମଉକା ମିଳେ ରାଣ୍ଡୀ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ବି ଚାଲିଯାଏ । କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ଭାବିବା ପରେ ମୋର ମୁଣ୍ଡରେ ପଶିଳା ମୁଁ କେତେ ବଡ ସ୍ଵାର୍ଥପର ଅଟେ । କଣ ଝିଅର ଖୁସି ପାଇଁ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ମଦ ଛାଡି ପାରିବି ନାହିଁ ।

ମୁଁ ଫୋନ କରି ଝିଅକୁ କହିଲି – ଯା ମନ ଖୁସି କରି ବୁଲିକି ଆସେ, ତୁ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ, ମୁଁ ସେଠାକୁ ଶୋଇବା ପାଇଁ ସବୁ ଦିନ ଯିବା ଆସିବା କରିବି । ପ୍ରଥମ ଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୁଁ ରାତି ୮ଟାରେ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଗଲି । ମୋ ସମୁଦୁଣି ଅନିତା ପଚାରିଲେ – ଚା ନବ ନା କଫି ?

ମୁଁ କହିଲି – ନାଇ ଥାଉ, ରାତିରେ ମୁଁ କେବଳ ହୁସକୀ ପିଏ, ତୁମେ କଣ ପାଇଁ କଷ୍ଟ କରିବ

ସେ କହିଲେ – ଓକେ, ଠିକ ଅଛି, ମୁଁ ତୁମ ପାଇଁ ହୁସକୀ ନେଇ ଆସୁଛି, ପୁଅର ଆଲମାରିରେ ଥିବ । ତାକୁ ଅଲଗା ଅଲଗା ବ୍ରାଣ୍ଡର ହୁସକୀ ପିଇବାର ସଉକ ଅଛି ।

ମୁଁ କହିଲି – ନାଇ ଥାଉ, ମୁଁ କେବେ ଏକେଲା ପିଇ ନାହିଁ

ସେ କହିଲା – ଇଏତ ବଡ ମୁସ୍କିଲ କଥା, ତୁମେ ଆମ ସମୁଦି ଏମିତି କେମିତି ହେବ? ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ନକହିବ ମୁଁ ତୁମ ସହ ସାଥ ଦେବି ।

ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଗଲି – ତୁମେ ସାଥ ଦେବ ? କଣ ତୁମେ ବି ପିଇଉଚ ?

ସେ କହିଲେ – ନା, ମୁଁ ପିଏ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେ ଥିଲେ ଯେବେ ବାହାରକୁ ଯାଉ ମୁଁ ବେଳେ ଟିକେ ଟିକେ ପିଇ ଦିଏ । କିନ୍ତୁ କାହାକୁ ଏକଥା ଜଣା ନାହିଁ କି ତୁମେ କାହାକୁ କହିବ ନାହିଁ ।

ତାପରେ ଅନିତା ହୁସକୀ ଓ ଦୁଇଟା ଗ୍ଳାସ ନେଇ ଆସିଲେ । ଆମେ ହୁସକୀ ପିଇବା ଚାଲୁ କରିଦେଲୁ ।

ଟିଭିରେ ମସ୍ତ ଗୀତ ବାଜୁଥିଲା ମୁଁ କହିଲି ଟିକେ ଏଇ ଗୀତରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବା ମସ୍ତ ମଜା ଆସିବ । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲୁ । ମୁଁ ଅନିତାକୁ ମୋ ଦେହକୁ ଲଗେଇ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥାଏ । ମୋ ହାତ ତାଙ୍କ ପିଠିକୁ ଆଉଁସୁ ଥିଲା । ମୋତେ ସେହି ସମୟରେ ମଦ ନିଶାରେ ଡ୍ୟାନ୍ସର ମଜା ଆସୁଥିଲା । ଅନିତାଙ୍କୁ ବି ନିଶା ହେଇଯାଇଥିଲା ।

ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବା ସମୟରେ ମୋ ହାତ ଖସି ଅନିତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଉପରକୁ ଚାଲିଗଲା । ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲି । ଅନିତା କିଛି କହିଲେ ନାହିଁ । ସେ ବି ସେକ୍ସ କରିବାର ଅନେକ ବର୍ଷ ହେଇଯାଇଥିଲା ଏବଂ ହୁସକୀର ନିଶା ଯେମିତି ଘିଅରେ ନିଆଁ ଲଗେଇ ଦେଇଥିଲା । ମୁଁ ଆହୁରି ଜୋରେ ଅନିତାକୁ ମୋ ଦେହରେ ଚାପି ଧରିଲି ।

ସେ ଗରମ ହେଇଯାଇଥିଲା ତାର ଗରମ ନିଶ୍ଵାସ ମୋ ଦେହରେ ବାଜୁଥିଲା । ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡବି ହିଟ ହେବା ଆରମ୍ଭ ହେଇଯାଇଥିଲା । ମୋ ମନରେ ଅନିତାକୁ ଗେହିଁବାର ଲାଳସା ହେବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ଭାବିବାରେ ଲାଗିଲା ୟାକୁ କେମିତି ଆଜି ଗେହିଁବା ପାଇଁ ରାଜି କରିବି । ମୁଁ ଅନିତାକୁ ଗେହିଁବାର ଯୋଜନା କରିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ମୁଁ – ଅନିତା ଦେବୀ ତୁମ ସ୍ଵାମୀ ଅର୍ଥାତ ସମୁଦି ତ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଚାଲିଗଲେଣି ତୁମେ ଫୁଣି କଣ କର ?

ଅନିତା – ମୁଁ ବୁଝିପାରିଲି ନାହିଁ

ମୁଁ – ଅନିତା ଦେବୀ ଏତେ ବର୍ଷ ହେଲା ଏକା ଏକା ରହିଛ, କେବେ କୌଣସି ସାଙ୍ଗ ମିଳି ନାହାନ୍ତି ଯିଏକି ସ୍ଵାମୀର କମିକୁ ପୁରା କରି ପାରିବ ?

ଅନିତା – ନା ସେମିତି କେବେ ଚିନ୍ତା କରି ନାହିଁ

ମୁଁ – କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତି ଅନୁଭବ କରୁଥିବ ନା ?

ସେ – ହଁ, ତାଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତି ବହୁତ ସମୟ ରେ ଅନୁଭବ ହୁଏ କିନ୍ତୁ କଣ କରିପାରିବି ?

ବାସ ମୁଁ ଭାବିଲି ଏବେ ଅନିତାକୁ ଟିକେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ଦେବି, ଆଉ ନିଶ୍ଚୟ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଦେବ । ଏଇ କାହାଣୀ ଆପଣ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ ଗୋଟେ ଆଇଡିଆ ଆସିଲା, ଏମିତି କଲେ ଅନିତାକୁ ଜରୁରୁ ଗେହିଁ ହେବ ।

ମୁଁ – ଅନିତା ଏ କଥା କୁହ ତୁମ ଓ ମୋ ଭିତରେ କେଉଁ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି ?

ଅନିତା – ସମୁଦି – ସମୁଦୁଣି ର !

ମୁଁ – ଆଚ୍ଛା ଇଂଗ୍ଲିଶରେ କୁହ ?

ଅନିତା ଚିନ୍ତା କରିବାରେ ଲାଗିଲା କିଛି ଜାଣିପାରିଲେ ନାହିଁ, ସେ କହିଲେ – ତୁମେ କୁହ, ମୋତେ ଜଣା ନାହିଁ

ମୁଁ କହିଲି – ଦେଖ ଏମିତି ଭାବ – ମୋ ଝିଅର ମା ଅର୍ଥାତ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଦୁଇ ପଟେ “ଇନ-ଲ” ଲଗେଇ ଦିଅ । “ମୋ ଝିଅର ମମ ଇନ ଲ = ମୋର ୱାଇଫ ଇନ ଲ”  ତାର ଅର୍ଥ ତୁମେ ମୋର ୱାଇଫ ଇନ ଲ ହେବ ! କୁହ – ମୁଁ ଠିକ କହିଲି ନା ?

ଅନିତା – ଆରେ ଏ କଣ ଅର୍ଥ ବାହାର କରିଲ ? ମୁଁ ତୁମ କାନୁନ ପତ୍ନୀ ! ହା ହା ହା ହା !

ମୋ ଆଇଡିଆ କାମ ଗରିଗଲା ଆଜି ତ ଅନିତା କୁ ଗେହିଁବି । ହସିଲା ମାନେ ଫଶିଳା ।

ମୁଁ କହିଲି – ହଁ ତୁମର ଯଦି କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ ଆଜି ଚଉଠି ରାତି ମନେଇ ଦେବା ନା କଣ ?

ଅନିତା ନିଶାରେ ଥିଲା ଆଉ ସେକ୍ସ କରିବାର ବହୁତ ଦିନ ହେଇଯାଇଥିଲା, ମଉକା ବି ସଠିକ ଥିଲା । ସେ ତୁରନ୍ତ କହିଲେ – ଯେମିତି ତୁମକୁ ଠିକ ଲାଗୁଛି ।

ମୁଁ ମନେ ମନେ ଖୁସି ହେଇଗଲି କି ଆଜି ଗୋଟେ ନୂଆ ବିଆ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ମିଳିବ ।

ମୁଁ କହିଲି – ଅନିତା ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଚଉଠି ରାତି କରିବା, ତୁମେ ମୋତେ ତୁମ ସମୁଦି ନୁହେଁ, ଆରେ ଦେଖ ଗେହିଁବା ସମୟରେ ମୋତେ ତୁମ ସ୍ଵାମୀ ବୋଲି ଭାବ ।

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved