Sanga Ra Premika Saha Sex ସାଙ୍ଗର ପ୍ରେମିକା ସହ ସେକ୍ସ

ସାଙ୍ଗର ପ୍ରେମିକା ସହ ସେକ୍ସ

Sanga Ra Premika Saha Sex

Sanga Ra Premika Saha Sex  ମୁଁ ରାଜିବ, ଭୁବନେଶ୍ଵରକୁ ଯାଇଥିଲି ବୁଲିବା ପାଇଁ ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ପାଖକୁ । ସେ ଗୋଟେ ଛୋଟ ଅଫିସରେ କାମ କରେ । ମୋ ବୟସ ୨୨ ବର୍ଷ । ଏଇକାହାଣୀ ଟି ୧ ବର୍ଷ ପୂର୍ବ ର । ଗୋଟେ ଦିନ ମୁଁ ମୋ ସାଙ୍ଗ ସହ ଦେଖିଲି ଗୋଟେ ହଟ ଝିଅ । ତା ନାଁ ନେହା ଥିଲା । ନେହା ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଥିଲା ଯିଏ କି ମୋ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଥିଲା ।

ସେ ଆମେ ରହୁଥିବା ଫ୍ଲାଟକୁ ଆସିଥିଲା । ମୋ ସାଙ୍ଗ ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କର ପରିଚୟ କରେଇ ଦେଲା । ତାପରେ ଆମେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ମୁଭି ଦେଖିବା ପାଇଁ ଗଲୁ । ନେହା ଆମ ସହ ଥିବାରୁ କିଛି ଅଧିକା ଏଞ୍ଜୟମେଣ୍ଟ ମିଳୁଥିଲା । ଗୋଟେ ଦିନ ମୋ ସାଙ୍ଗ ଫୋନ କରିଲା କି ସେ ଅଫିସରୁ ଆସି ପାରିବା ନାହି ଆଉ ମୋତେ କହିଲା ତୁ ରୋଷେଇ କରି ଦେଇଥିବୁ  ।

ସେ ସକାଳ ୪ଟା ଆସିବ କାରଣ ତାର ନାଇଟ ଡ୍ୟୁଟି ଥିଲା । ମୁଁ ତାର କହିବା ଅନୁସାରେ କାମ କରିଦେଲି ଓ ମୁଁ ଟିଭି ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେଦିନ ନେହା ଆମ ରୁମରେ ଥିଲା । ସେଦିନ ନେହା ସେକ୍ସି ନାଇଟ ପିନ୍ଧିଥିଲା । ବୋବାଲ ଲାଗୁଥିଲା । ତାର ବଡ ବଡ ଦୁଧ ପୁରା ପର୍ବତ ପରି ଠିଆ ହୋଇଥିଲା । ସେ ସୋଫା ଉପରେ ଗୋଡକୁ ଉଠେଇ ବସିଥିଲା ।

ଜବରଦସ୍ତ ସେକ୍ସି ଅଣ୍ଟା ଥିଲା । ମୁଭି ଦେଖିବା ସମୟରେ ମୁଁ ମଝିରେ ମଝିରେ ତାକୁ ଦେଖୁଥିଲି । ସେ ବି ମୋତେ ମଝିରେ ମଝିରେ ଦେଖୁଥିଲା । ସେ ବି ମୋତେ କିଛି କହୁନଥିଲା । ତାପରେ ମୋତେ ଶୋଷ ଲାଗିବାରୁ ମୁଁ କିଚେନ ଗଲି ପାଣି ବୋତଲ ନେଇ ଆସିଲି ପାଣି ପିଇଲି ଆଉ ଅଧା ପାଣି ବଳିଲା ତାକୁ ବି ପାଣି ପିଇବା ପାଇଁ ବୋତଲ ଦେଲି ।

ସେ ମୋ ଠାରୁ ବୋତଲ ନେଲା ଆଉ ପାଣି ପିଇବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ତାର ସାଇଡରେ ବସିଗଲି । ତାପରେ ସେ ଗୋଡକୁ ତଳକୁ କରିଦେଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ କହୁଣି ତାର କହୁଣୀ ସହ ବାଜିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୋତେ ବି ମଜା ଆସୁଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଏଥିରେ ଉତ୍ତେଜିତ ହେବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ଯଦି ଚାହିଁଥାନ୍ତା ମୋ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇ ପାରିଥାନ୍ତା କିନ୍ତୁ ସେ ଗଲା ନାହି ।

ମୋତେ ଲାଗିଲା କି ତାକୁ ବି ମୋର ଏଇ ସ୍ପର୍ଶ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା । ମୋର ସାରା ଦେହ ଗରମ ହେବାରେ ଲାଗିଲା । ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ହାର୍ଡ ହୋଇଗଲା । ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ କୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତମ୍ବୁ କରିଦେଇଥିଲା ଯାହା ପୁରା ସ୍ପଷ୍ଟ ରୂପେ ଜଣା ପଡୁଥିଲା । ମୋତେ ଲାଗିଲା କି ସେ ଦେଖି ନେବ ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଟାଉଲେରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଲୁଚେଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଲି କିନ୍ତୁ ମୋ ଚେଷ୍ଟା ଅସଫଳ ହେଲା ସେ ସବୁ କିଛି ଦେଖି ନେଲା ।

ସେ ମୋତେ ସେକ୍ସି ନଜରରେ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୋତେ ଟିକେ ଅଜବ ଲାଗିଲା, ମୁଁ ତାକୁ ସେମିତି ସେକ୍ସି ନଜରରେ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ହସିଦେଲା ତା ସହ ମୋତେ ଗ୍ରୀନ ସିଗନାଲ ମିଳିଗଲା । ମୁଁ ମୁହଁଙ୍କୁ ତାର ଆଡକୁ କରିଲି ଆଉ ସେ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଲା । ସେ କିସ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁମେ ମୋ ସାଙ୍ଗର ପ୍ରେମିକ ଏଇଟା ତା ପାଇଁ ଧୋକା ହେଇଯିବ ।

ସେ କହିଲା ମୁଁ ୟା ପୂର୍ବରୁ ତୁମ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସାଙ୍ଗର ପ୍ରେମିକା ଥିଲି । ସେ ବି ମୋତେ ତା ଠାରୁ ଛଡେଇ ଆଣିଛନ୍ତି । ସେ କହିଲା ଦେଖ ତୁମ ପାଖରେ ସକାଳ ୪ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମୟ ଅଛି ତୁମେ ତୁମ ଇଚ୍ଛା କଣ କହି ପାର । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଇଚ୍ଛାତ ଗୋଟିଏ ଆଉ ତାକୁ କିସ କରିବା ଚାଲୁ କରିଦେଲି । ଖୁବ ଜୋରେ ତାକୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୋତେ ବହୁତ ଜୋରେ ମଜା ଆସିବାରେ ଲାଗିଲା ।

ମୋତେ ଆହୁତ ମଜା ଆସୁଥିଲା ତାର ବଡ ବଡ ଦୁଧ ନାଇଟ ଭିତରେ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଥିଲା କି ପଚାର ନାହି । ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲି ଆଉ ମଜା ଉଠେଇ ଚାଲୁଥିଲି । ଝାଳରେ ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲି । ତାପରେ ବି ଜଣେ ଜଣଙ୍କୁ ଛାଡୁ ନଥିଲୁ । ଆମେ ଜିଭକୁ ଜିଭରେ ଟଚ କରି କିସ କରି ଚାଲୁଥିଲି । ସେ ମୋ ଉପରେ ଚଢିବାରେ ଲାଗିଲା । ସେ ବହୁତ ଏକ୍ସପିରେନ୍ସ ଥିଲା ।

ସେ ମୋର ଡ୍ରେସ କୁ ଖୋଲିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ନିଜକୁ ଆଉ ପଛରେ ରଖିଲି ମୁଁ ତାର ନାଇଟକୁ ଖୋଲିଦେଲି । ଆଉ ତାର ବ୍ରା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲି ତାକୁ ବିଲକୁଲ ଲଙ୍ଗଲା କରିଦେଲି । ସେ ଅପସରା ପରି ଲାଗୁଥିଲା । ମୁଁ ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରିଲି । ନେହା ମୋର ବାଣ୍ଡକ ହଲେଇବା ଆରାମ୍ଭ କରିଦେଲା । ସେ ଯେମିତି ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ତାର ପାଟିରେ ପୁରେଇଛି ମୁଁ ବୁଝିଗଲି ଆଜି ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ସେ ଜୁଷ ବାହାର କରିଦେବ । ପ୍ରଥମେ ସେ ମୋର ବାଣ୍ଡର ମୁଣ୍ଡିକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇଲା । ତାପରେ ସେ ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇଲା ।

ଯେତେବେଳେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ କିଛି ସମୟ ଲଗାତାର ପାଟିରେ ପୁରେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଗ ପଛକରିବାରେ ଲାଗିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଆପେ ଆପେ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିବା ରେ ଲାଗିଲା । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ପୁରା ଜୋସରେ ଆସି ସାରିଥିଲୁ । ମୁଁ ଜାଣିନଥିଲି ମୁଁ ତାର ଦୁଧକୁ ଅନେକ ସମୟ ହେଲା ଚୁଚୁମୁଚି । ଯେତେବେଳେ ତାର ଦୁଧ ପୁରା ଲାଲ ହୋଇଗଲା ମୋତେ ଲାଗିଲା ମୁଁ ଏବେ ତାର ଯୋନିର ବାଣ୍ଡ ପୂରେଇବା ଦରକାର ।

ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତାର ବିଆ ପାଖକୁ ଗଲି ଦେଖିଲି ବିଆରେ ଗୋଟେ ହେଲେବି ବାଳ ନାହିଁ । ବିଆ ପୁରା ଚିକନିଆ ଥିଲା । ମୁଁ ତାର ବିଆକୁ ଦେଖି ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନଥିଲି । ମୁଁ ତାର ବିଆ ଉପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ରଖି ବିଆର ଚାରିପଟେ ବୁଲେଇଲି । ସେ ଶିରରଣରେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ହୋଇ ଶିତ୍ସକାର ମାରିବାରେ ଲାଗିଲା । Sanga Ra Premika Saha Sex

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved