SexStory Padhei BouKu Gehili ଷ୍ଟୋରି ପଢେଇ ବୋଉକୁ ଗେହିଁଲି

SexStory Padhei BouKu Gehili ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢେଇ ବୋଉକୁ ଗେହିଁଲି

SexStory Padhei BouKu Gehili – ମୁଁ ସମିର୍ ଆଜି ମୁଁ ମୋ ବିଷୟରେ ଲେଖିବାକୁ ଯାଉଚି।ଆପଣ କ୍ନୁ ମୁଁ ଆଜି ମୋ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ କହିବି । ପରିବାର କହିଲେ ବାପା ବୋଉ ଆଉ ମୁଁ। ମୁଁ ନେଟ୍ ରେ ମା ପୁଅ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢ଼ିବା ପରେ ମୋର ବି ଇଛା ହେଲା ମୋ ବୋଉ ସହ ସେକ୍ସ ସମ୍ପ୍ରକ୍ ରଖିବାକୁ। ବୋଉ ର ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ ମୋତେ ଭାରି ପସନ୍ଦ। ମୋର ଇଛା ହୁ୍ୟେ ବେଳେ ବେଳେ ତା ସହ ମସ୍ତି କରିବାକୁ । ବୋଉ କୁ ୪୨ ଆଉ ମୋତେ ୨୩ ବୟସ ହେବା। ବଡ ଗାଣ୍ଡି ସାଙ୍ଗକୁ ୩୬ ସାଇଜର ଦୁଧ, ବୋଉ ର ଫିଗର ୩୬-୩୨-୩୫ ସାଇଜ, ଆଉ ମାମା ଚାଲି ଦେଖିବା ବାଲାକୁ ପାଗଳ କରିଦିଏ । Bou Saha Sex

ଥରେ ବୋଉ ପାଇଁ ଗୋଟେ ବ୍ରା କିଣିଲି ଆଉ ଭାବିଲି ବୋଉ କୁ ଆକୁଟିଆ ଦେଖିକି ପିନ୍ଧିବାକୁ ଦେବି ଆଉ ମୋ ବିଷୟ ରେ କହିବି। ସେ ଦିନ ସଂଧ୍ୟା ରେ ମୁଁ ବୋଉ କୁ ସିଡି ଘର କୁ ଡାକିଲି। ଆଉ ମୋ ପାଖରେ ବସି ବାକୁ କହିଲି ବୋଉ ମୋ ପାଖରେ ବସିଲା । ମୁଁ ଉପରେ ସିଡି ରେ ବସିଲି ଆଉ ବୋଉ ତଳ ସିଡି ରେ ବସିଲା। କିଛି ସମୟ ବସିବା ପରେ ବୋଉ ପଚାରିଲା କଣ କହିବୁ ପରା।ତ ପରେ ମୁଁ ମୋ phone ବାହାର କଲି ଆଉ ବୋଉ କୁ ମା ପୁଅ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ପଢି ବାକୁ ଦେଲି।

ବୋଉ ପଢିକି ତାର ବି ଇଛା ହେଲା। କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ମୋ ବୋଉ କୁ ଜଣେ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ବୋଲି ଭାବିଲି ଆଉ ସେ ମୋତେ ଜଣେ ପୁରୁଷ ଲୋକ ବୋଲି ଭବ୍ବିବାକୁ ପଡ଼ିଲା।ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ବୋଉ କୁ ପଛ ପଟୁ କୁଣ୍ଢେଇ କି ତା କାନ୍ଧ କୁ ଚୁମା ଦେଲି ତ ପରେ ମୁଁ ତା ବ୍ଲାଜକୁ ଖୋଲି ଦେଲି ଆଉ ତା ବ୍ରା କୁ ବି ଖୋଲି ଦେଲି ମୁଁ ଆଣିଥିବା ବ୍ରା ବୋଉ କୁ ପିନ୍ଧେଇ ଦେଲି। ତା ପରେ ତାକୁ ମୋ କୋଳ ରେ ବସିବାକୁ କହିଲି।ସେ ମୋ କୋଳ ରେ ବସିଲା ମୁଁ ତାକୁ ଖାଲି ଚୁମା ଦେଲି।କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ବୋଉ କୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରି ଦେଲି।ତା କୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ବାକୁ ଦେଲି। ମୁଁ- ବୋଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ tk ଚୁମା ଦେ।

ବୋଉ-ଚୂମା ଦେବି ନା ତୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇବି।

ମୁୁଁ- ବୋଉ ତୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ କି ଲାଳ କରିକି ଖାଲି ଚୁଚୁମୁ।

Bou- ଧନ ତୋ ବାଣ୍ଡ କି ମଜା ଲାଗୁଛି ।ମୁଁ ଆଜିଠୁ ସବୁ ବେଳେ ତୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବି।

ମୁଁ-ହଉ ଠିକ୍ ଅଛି। କିଛି ସମୟ ପରେ ବୋଉ କହିଲା ତୁ ମୋ ବୁଆ କୁ ଚାଟ୍। ମୁଁ ବୋଉ ବିଆ ଆଉ ତା ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ପୁରା ଜିଭରେ ଚାଟିଲି। ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଗରମ । ମୁଁ ତାପରେ ବୋଉ କୁ କହିଲି ତୁ ମୋ କୋଳ ରେ ବସ। ବୋଉ ଲଙ୍ଗଳା କୁ ମୁଁ ବି ଲଙ୍ଗଳା । ବୋଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବସିଲା। ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ବୋଉ ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଗଲା। କିଛି ସମୟ ପରେ ବୋଉ କୁ କହିଲି ତୁ ଛୋଟ ପିଲା କ ପରି ଗୁରୁଣ୍ଡି କୁ ବସ। ସେ ସେମିତି ବସିଲା

ମୁଁ ତା ଗାଣ୍ଡୀ କୂ ଚାଟିଲି।ତା ପରେ ତା ବି ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ଗେଂହିବାକୁ ଲାଗିଲି।ବୋଉ କୁ ମଜା ଲାଗୁ ଥାଏ।କିଛି ସମୟ ଗେହିବା ପରେ । ବୋଉ ଉପରେ ମୁଁ ଶୋଇଲି ଆଉ ତାକୁ ଗେହିଲି। ତା ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଦଳିବାରେ ଲାଗି ଲି।ବୋଉ ୨୦ ମିନ୍ ଟ୍ ଗେହୀ ସରିବା ପରେ ମୋର ବାହାରି ଗଲା।ତ ପରେ ବୋଉ କୁ କୁଣ୍ଢେଇ କି ମୁଁ ଶୋଇଲି। ବୋଉ ମୋ ଆଡ଼କୁ କୁ ପଛ କରୁକୀ ସୋଇ ଥାଏ । ମୁଁ ମୋ Banda କୁ ବୋଉ ଗାଣ୍ଡୀ କଣା ସିଧା ରଖିକି ସୋଇ ଥାଏ। ଏମିତି ଦୁଇ ତିନି ଥର ଗେହିଲି ରାତିରେ ତା ପରେ ସୋଇ ପଡ଼ିଲି।

ମୁଁ ବାହାରେ job କରିଥାଏ। ବୋଉ କୁ ମୋ ସାଙ୍ଗ ରେ ବୁଲିବାକୁ ଆଣିଲି।ଆଣିଲା ବେଳେ ବୋଉ କୁ ପୁରା heroine ପରି ସଜେଇ କି train re ଆଣିଲି।ବୋଉ ପାଇଁ cup Bala bra ଆଣିଲି ଆଉ ବୋଉ ର ନାକ ରେ ଗୁଣା ଲଗେଇଲି ନେଇକି ଗୋଟେ parlor re। ବୋଉ ଗୋଟିଏ jeans paint pindheiki au ଗୋଟେ tops pindheiki, ଆଣିଲି। ରାତିରେ train re ବସିଲୁ। ଗୋଟିଏ ସିଟ୍ ରେ ବୋଉ ଆଉ ମୁଁ ଶୋଇଲି । ବୋଉ ପୁରା hot ଦେଖା ଯାଉ ଥିଲା।ତାପରେ ମୁଁ ଆସି banglor ରେ ପହଞ୍ଚିଲୁ।ରୁମ୍ କୁ ଆସିକି ଫ୍ରେସ ହେଳୂ। ବୋଉ ଆଉ ମୁଁ ମୁଁ ଏକା time re ଗାଧୋଇ ଗଲୁ,ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ କି ଗଧୋଇଲୁ ବୋଉ କୁ ସେଇଠି ମୁଁ ସାବୁନ୍ ଲଗେଇ ଦେଲି ଆଉ ମୋ କୋଳ ରେ ଧରିକି ବସିଲି। odia maa pua sex

ବାଥ୍ ରୁମ୍ ଭିତରେ ବହୁତ୍ କଥା ହେଳୁ।  ତାପରେ ରୁମ୍ କୁ ଆସିଲୁ । ବୋଉ କୁ ମୁଁ ଗୋଟେ ହଟ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧେଇ ଦେଇଲି । ତାପରେ ଆମେ କିଛି ଖାଇଲୁ । ବେଡ୍ ରୁମ୍ କୁ ଗଲୁ ସେଇଠି ମୁଁ ବୋଉ କୁ କୁଣ୍ଢେଇ କି ବହୁତ୍ ଗେଲ କଲି। ବୋଉ b mote ବହୁ ତ ଗେଲ କଳା। ତା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପଟିରେ ପୁରେଇ କି ଶୋଇଲା। ଆମେ ଦୁହେ ଥକି ପଡି ଥିଲୂ ଶେଇଥ ପାଇଁ ମୁଁ ନା ଗେହୀ ସୋଇ ପଡ଼ିଲି। ତ ପର ଦିନ ମୁଁ ବୋଉ କୁ market ନେଇକି ବୁଲି ବାକୁ ଗଲୀ। ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖିଲୁ ତ ପରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ଘର କୁ ଫେରିଲୁ। ରାତିରେ ବୋଉ ଆଉ ମୁଁ ଯେତେ ବେଳେ ବେଡ୍ କୁ ଗଲୁ। ବୋଉ ତା ଦେହ ର ସବୁ କପଡା ଖୋଲି କି ସୋଇ ଥିଲା।

ମୁଁ ଯାଇକି ତା ଦୁଧ କୁ ଦଳିଲି ଆଉ ତା ପାଟିରେ ପତି ଲଗେଇ ତା ଜିଭ କୁ କାମୁଡଲି ।ତ ପରେ ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ବହୁତ୍ ଚୁମା ଦେଲି।ତା ଗୋଡ଼  ତାକୁ ମୋ କାନ୍ଧ ରେ ରଖିଲି । ତା ଵିଆ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଘଷିଲି। ବୋଉ କୁ ସଲ ସଲ ଲାଗୁ ଥାଏ। ବୋଉ- ଧନ ଧୀରେ ଧୀରେ ବାଣ୍ତ କୁ ପୁରା।

ମୁଁ  – ଧୀରେ ଧୀରେ କରୁ ଥାଏ। କହୁ ଥାଏ ପଶିଲା ବୋଉ,ବୋଉ ପଶିଲା ,ବୋଉ ପଶିଲା।

ବୋଉ – ଅହୁରି ଜୋର୍ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ,ମୋ ଧନ ଆହୁରି ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି।

ତା ପରେ ବୋଉ ତା ଗାଣ୍ଡୀ ବୁଲେଇ ଦେଇ କହିଲା ଗାଣ୍ଡୀ ରେ କର,ମୁଁ ତା ପରେ ମି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ବୋଉ ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ପୁରେଇ ଗେହିବା ରେ ଲାଗିଲି

ତା ପରେ ବୋଉ –  ପୁଅ କାଟୁଚି ପୁଅ କାଟୁଚି ଆହୁରି ଜୋର୍ ରେ କର,ଧନ ଭଲ ଲାଗୁଛି। ଆହୁରି କର,ତା ପରେ ବୋଉ ଉଠି ପଡି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଚାଟିଲା,ପୁରା ବିକଳ ହେଇକି ଚାଟିଲା,ମୋ ର ବାହାରିବା ବାହାରିବ ହଉ ଥିଲା। ତା ପରେ ମୋ ର ସବୁ  ବୀର୍ଯ୍ୟ ବୋଉ ପାଟିରେ ପଡି ଗଲା। ତା ପରେ ମୁଁ ବୋଉ କୁ କୁଣ୍ଡେଇ ସୋଇ ପଡ଼ିଲି। ବୋଉ ଦୁଧ ୩୪ ଥିଲା ।ମୁଁ ତାକୁ ମାଲିଶ୍ କରି କରିକ ୩୬ କରି ଦେଲି। ବୋଉ ଯେତେ ଦିନ ରହିଲା ପୁରା ମସ୍ତି। ବୋଉ କୁ ସବୁ ବେଳେ ସେକ୍ସି କପଡା ପିନ୍ଧେଇ କୁ ରଖିଥିଲି।ବୋଉ ଗାଣ୍ଡୀ କୁ କିସ କରିବା କୁ ଭଲ ଲାଗେ। ତା କୁ ମୋ କୋଳ ରେ ସବୁ ବେଳେ ଲଙ୍ଗଳା କରିକି ବସାଉଥିଲି। SexStory Padhei BouKu Gehili

ଆପଣ ମାନେ b   Tama ନିଜ ନିଜ ବୋଉ ମାନ କ୍ନୁ ଗେହୀ ପାରିବ ,ଗେହିବା ବେଳେ ଜଣେ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ବୋଲି ଭାବିବା ନିଜ ମା ନୁହେଁ। ଶାଳୀ ଭିଣେଇ ପରି ମା ପୁଅ ର ସମ୍ପ୍ରକ୍।ନିଜ ମା ଯାହା ଦେଇ ପାରିବ କେହି b dei ପାରିବନି।let s do it।।।ନିଜ ମା କୁ ନିଜ girlfriend ପରି ଦେ।ସେ b ତମକୁ boyfriend ପରି ପକା ଦେଖିବେ।ନିଜ ମା କୁ କରିବାକୁ ଇଛା ଥାଏ first ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ପଢା ତା ପରେ step Nia।papa ଲାଗି ବନି କା ରଣ ସେ ଜଣେ ନାରୀ ତମେ ଜଣେ ପୁରୁଷ .

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

 

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved