Shashu Nka Lesbian Sex Story ଶାଶୁଙ୍କ ସହ ଲେସବିଆନ ସେକ୍ସ

Shashu Nka Lesbian Sex Story   ଶାଶୁଙ୍କ ସହ ଲେସବିଆନ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି

Shashu Nka Lesbian Sex Story  ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ନିଶା, ଆପଣମାନଙ୍କ ମୋର ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ନେଇ ଆସିଛି । ଏହି କାହାଣୀ ଟି ହେଉଛି ମୋର ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ଭିତରେ ଥିବା ଲେସବିୟାନ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି । ମୋର ବୟସ 32 ବର୍ଷ, ମୋ ସ୍ଵାମୀ ବାହାରେ ରହି ଜବ କରନ୍ତି ଯେଉଠିପାଇଁ ମୁଁ ସେକ୍ସ କରି ପାରେ ନାହି । ମୋ ଫିଗର 36 34 38 । ମୋ ଘରେ ମୋର ଗୋଟେ ଝିଅ ଅଛି ଯାହାର ବୟସ 12 ବର୍ଷ, ନଣନ୍ଦ 26ବର୍ଷ ଆଉ ଶାଶୁ 48 ବର୍ଷ ।

ମୋର ଏହି କାହାଣୀ ଟି 8ବର୍ଷ ତଳର ସେତେବଳେ ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ବୟସ 40 ବର୍ଷ ଥିଲା ଆଉ ଫିଗର 36 34 38 ଥିଲା । ସେ ସମୟରେ ମୋର ଫିଗର 34 32 38 ଥିଲା । ମୁଁ 24ବର୍ଷର ଥିଲି । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ସେତେବେଳେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥିଲୁ । ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ କେମିତି ଆରମ୍ଭ ହେଲା ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ କହିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି ।

ମୋ ଶଶୁରଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ମୋ ଶାଶୁ ବହୁତ ଦୁଃଖୀ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଶଶୁର ଚାଲିଯିବା ପରେ ଗୋଟେ ଦିନ ରାତି ୧ଟା ପାଖା ପାଖି ଟିଭିରେ ଅନ କରି ଦେଖୁଥିଲେ ଆଉ ସେ ସମୟରେ ଟିଭିରେ ଫସିଅନ ଚ୍ୟାନେଲ ଲଗେଇ ଦେଇ ସେ ବେଡ ଉପରେ ସୋଇ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ରଗଡି ଚାଲୁଥାନ୍ତି । ଏସବୁ ମୁଁ ଝରକାରେ ସେତେବେଳେ ଦେଖିଲି ଯେତେବେଳ ମୁଁ ପରିଶ୍ରା କରି ଫେରୁଥିଲି ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଏମିତି କରୁଥିବାର ଦେଖି ମୋ ହୋସ ଉଡିଗଲା । ମୋ ଶାଶୁ ଏମିତି ହଟ ମୁଭି ଦେଖି ହିଟ ହୋଇପାରନ୍ତି ମୁଁ ବିଶ୍ଵାସ କରିପାରୁନଥିଲି । ସେଦିନ କିଛି ହେଲା ନାହି ମୁଁ ମୋ ରୁମରେ ଯାଇ ସୋଇଗଲି । ଆଗାମୀ ଦିନ ଭାବିଲି ମୁଁ ତାଙ୍କର ପୁରା ଦେଖିବି, ସେ କାହା ସଙ୍ଗେ ସେକ୍ସ କରୁଛନ୍ତି । ଏସବୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ରୁମରେ ଗୋଟେ ଚେୟାର ଥିଲା ଯାହାକି ଝରକା ପାଖେ ଥୁଆ ହୋଇଥିଲା ତାକୁ ଆଣି ମୁଁ ବାହାରେ ରଖିଦେଲି ।

ମୁଁ ଝରକା ର ଲକ ଖୋଲିଦେଲି ଆଉ ମୁଁ ମୋ ରୁମରେ ଆସି ଲାଇଟ ବନ୍ଦ କରି ଆସି ସୋଇଲି । ରାତି ପାଖା ପାଖି ୧୨॰୩୦ରେ ମୋତେଡୋର ଖୋଲିବାର ସାଉଣ୍ଡ ଆସିଲା, ମୋତେ ଲାଗିଲା କେହି ଘର ଭିତରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିଲା । ମୁ ଉଠିଲି ଦେଖିଲି ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ରୁମ ଡୋର ବନ୍ଦ ଥିଲା । ବୋଧେ ହୁଏ ସେ ରୁମ ଭିତରକୁ ପଶି ଡୋର ବନ୍ଦ କରିଦେଇଛି ।

ମୁଁ ପାଞ୍ଚ ମିନିଟ ପରେ ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ରୁମ ପାଖକୁ ଗଲି ଓ ଝରକାକୁ ହଲାକା ଖୋଲିଲୀ । ଭିତରେ ଦେଖିଲି ମୋ ଶାଶୁ ଏକା ଅଛନ୍ତି । ମୋ ଶାଶୁ XXX ମୁଭି ଲଗେଇ ସେ ଗୋଟେ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ବାଣ୍ଡରେ କୁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଜୋରେ ଜୋରେ ଆଗ ପଛ କରୁଥାନ୍ତି । ସେଠୁ ମୁଁ ଦେଖିଲି ଗୋଟେ ଝିଅ ଯାହାର ବୟସ ୨୫ ୨୬ ବର୍ଷ ହେବ ସେ ବାର୍ଥରୁମରୁ ବାହାରିଲା ଆଉ ସେ ଆସି ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ଉପରେ ଚଢିଗଲା ।

ସେ ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ଉପରେ ଚଢି ତାଙ୍କର କପଡା ଖୋଲିବାରେ ଲାଗିଲା । ଧୀରେ ଧିରେ ତାଙ୍କୁ ଲାଙ୍ଗଳା କରିଦେଲା ଆଉ ନିଜେ ବି ଲାଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲା । ଦୁଇଜଣ ଜଣେ ଜଣଙ୍କୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ । ତାପରେ ସେ ଲାଙ୍ଗଳା ଝିଅ ଟା ମୋ ମୋ ଲଙ୍ଗୁଳି ଶାଶୁଙ୍କ ବିଆ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ମି ଶାଶୁ ପାଣି ଛାଡିଦେଲେ ଆଉ ସେ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲା ।

ତାପରେ ଶାଶୁ ତାର ବିଆ ଚାଟିଲେ । ଦୁଇଜଣ ୬୯ ପୋଜରେ ଆସି ଜଣେ ଜଣଙ୍କ ବିଆ ଚାଟିଲେ । ଆଉ ଜଣେ ଜଣଙ୍କ ବିଆରେ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲେ ଏଇ ଖେଳ ପାଖା ପାଖି ୪୫ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଲା । ମୋର ବି ମନ ହେଉଥିଲା କି କେହି ଆସି ମୋ ବିଆ ଚାଟି ଦେଇ ଜାନ୍ତାକି । ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ବାର୍ଥରୁମକୁ ଚାଲିଗଲି ଓ ମୋ ଶାଢୀ ଟେକି ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲିଲି ।

ବିଆରେ ହାତ ରଖିବା ମାତ୍ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଗଲା ବିଆକୁ ଆଇନାରେ ଦେଖି ଖୁବ ରଗଡିଲି । ରଗଡି ରଗଡି ମୋ ବିଆ ଗୋଲାପି ହୋଇଗଲା । ଶେଷରେ ମୁଁ ଶିତ୍ସକାର ମାରି ଝଡିଗଲି । ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ରୁମକୁ ଗଲି ଓ ଭାବିବାରେ ଲାଗିଲି କି ସେ ଝିଅ କିଏ ଥିଲା ? ଯାହାକୁ ମୁଁ ଆଜି ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଦେଖିଲି ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ଗେଟ ଖୋଲିବା ଆବାଜ ଆସିଲା ଆଉ ସେ ଝିଅ ଚାଲିଗଲା । ସ୍କୁଟି ଚାଲୁ କରିବା ସାଉଣ୍ଡ ଆସିଲା ଆଉ ସେ ଚାଲିଗଲା । ତାପରେ ଶାଶୁ ମୋ ରୁମ ଆଡକୁ ଆସି ଦେଖିଲେ କେହି ଉଠିତ ନାହାନ୍ତି । ତାପରେ ସେ ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ଯାଇ ସୋଇଗଲେ ଆଉ ମୁଁ ବି ସୋଇପଡିଲି । ଆଗାମୀ ଦିନ ସକାଳୁ ମୁଁ ଉଠିଲି ଆଉ ମୁଁ ମୋ କାମ କରିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ତାପରେ ମୁଁ ଦେଖିଲି କି ମୋ ଶାଶୁ ବାର୍ଥରୁମରେ ଅଛନ୍ତି । ସେ ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ଯାଇଛନ୍ତି । ଠିକ ସେହି ସମୟରେ ମୁଁ ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ରୁମକୁ ଗଲି । ସେଠି ମୁଁ ଏପଟ ସେପଟକୁ ଦେଖିଲି କିଛି  ପାଇଲି ନାହିଁ । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଆଲମାରି ଖୋଲିଲି, ଆଉ ସେଠି ସେଇ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ବାଣ୍ଡ ରଖା ହୋଇଛି । ମୁଁ ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖୁଥିଲି ଅଚାନକ ମୋ ଶାଶୁ ଚାଲିଆସିଲେ ।

ମୁଁ ସେ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ବାଣ୍ଡ ଧରିଥିବାର ଦେଖି ନେଲେ ଓ ମୋତେ କହିଲେ ନିଶା ତୁ ଏଠି କଣ କରୁଛୁ? ଆଉ ଏ କଣ ତୋ ହାତରେ ? ମୋ ଆଲମାରି ତୁ କଣ ପାଇଁ ଖୋଲିଲୁ? ଏମିତି ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ କହିଲି ଏହାକୁ ତୁମ ଆଲମାରି ରୁ ପାଇଲି । ତୁମକୁ କାଲି ରାତିରେ ଗୋଟେ ଝିଅ ସହ ସେକ୍ସ କରୁଥିବବାର ବି ଦେଖିଛି ।

ସେ ମୋ ଠାରୁ ଏହି କଥା ଶୁଣି ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ କହିଲେ ତୁ ତାକୁ ଦେଖିଛୁ ? ମୁଁ କହିଲି – ହଁ, ସେହି ଝିଅ ପୁରା ୧ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘରେ ରହିଲା ଆଉ ସେ ତୁମ ସହ ସେକ୍ସ କରିଲା । ଏକଥା ଶୁଣି ମୋ ଶାଶୁ ମୋ ଆଡକୁ ଦେଖିଲି ଏବଂକହିଲେ – ମୁଁ କଣ କରିବି? ମୋତେ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ମନ ହେଉହଛି ! ସେ ଚାଲିଯିବା ପରଠୁ ମୁଁ ସେକ୍ସ କରିପାରିନଥିଲି ।

ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମୋତେ ଏସବୁ କରିବା ପାଇଁ ପଡୁଛି । ମୁଁ କହିଲି କିଛି କଥା ନାହିଁ । ତାପରେ ମୁଁ ଆଗକୁ ବଢିଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ତଉଲିଆକୁ ଟାଣି ଦେଲି । ମୋ ଶାଶୁ ପୁରା ଲାଙ୍ଗଳା ହୋଇଗଲେ । ତାଙ୍କ ଦୁଧ ସାମାନ୍ୟ ଝୁଲି ପଡିଥିଲା କିନ୍ତୁ ମସ୍ତ ଥିଲା । ମୁଁ ତଳକୁ ଦେଖିଲି ତ ବିଆ କ୍ଳିନ ଥିଲା ଯେମିତି ଏବେ ବିଆ ବାଳ ସଫା ହୋଇଛି । ଏହି କାହାଣୀ ଆପଣମାନେ ସେକ୍ସକାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି ତାଙ୍କ ମୋଟା ମୋଟା ଗାଣ୍ଡୀକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ହାତ ଲଗେଇଲି, ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଟଚ କରିବା ମାତ୍ରେ କହିଲି – ତୁମ ଏତେ ସମୟ ହେଲା ବୋଧେ ବିଆ ବାଳ ସଫା କରୁଥିଲା ।

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved