Swami Nka Office Toka Mo Bia Re Banda Pureila

Swami Nka Office Toka Mo Bia Re Banda Pureila

ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ଅଫିସ ଟୋକା ମୋ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲା 

Swami Nka Office Toka Mo Bia Re Banda Pureila ମୋ ବୟସ ୩୧ବର୍ଷ, ମୁଁ ଜଣେ ଗୃହିଣୀ ଅଟେ । ମୋର ଗୋଟେ ପୁଅ ଅଛି । ମୋ ସ୍ଵାମୀ ମୋ ଠାରୁ ୫ବର୍ଷ ବଡ ଅଟେ । ମୋ ସ୍ଵାମୀ ତାଙ୍କ ଚାକିରିରେ ପ୍ରାୟତଃ ବଦଳି ଓଅଧିକ ସମୟ ଟୁର ରହିଥାଏ । ଆମର ବିବାହ ୮ବର୍ଷ ହେଇ ସାରିଲାଣି । ମୋ ଉଚ୍ଚତା ୫ଫୁଟ ୬ଇଞ୍ଚ ଅଟେ । ମୋ ଫିଗର ୩୮-୩୨-୩୬ ଅଟେ । ମୋ ରଙ୍ଗ ଗୋରା ଅଟେ ଏବଂ ମୋ ଫିଗର ପୁରା ସେକ୍ସି ଅଟେ ।

ମୋ ନା ଲଳିତା ଅଟେ । ମୁଁ ମୋ କାହାଣୀ କହିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ କଣ ପାଇଁ ଏସେକ୍ସ କରିଲି ? ମୁଁ ମୋ ଯୌନ ଜୀବନରେ ଖୁସି ନଥିଲି । ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ସେକ୍ସରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ନୂତନା ବା ଭିନ୍ନତା ଆସୁନଥିଲା । ମୋ ସ୍ଵାମୀ କଳା ଅଟନ୍ତି ଓ ସେ ମୋ ହାଇଟର । ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ୫.୫ ଇଞ୍ଚର । ସେ ମୋତେ ଗେହିଁଲା ବେଳେ କେବଳ ଥରେ ଗେହିଁ ପାରନ୍ତି ।

ଆଉ ସେ ମୋ ସେକ୍ସ କେବଳ ଗୋତେ ସପ୍ତାହରେ ଥରେ କରନ୍ତି । ସେ ଯେତେବେଳେ ମୋତେ ଗିହଁନ୍ତି ମୋତେ ଲାଗେ ଗୋଟେ ଛୋଟ ଛୁଆ ଗେହୁଁଛି । ଗେହିଁଲା ବେଳେ ମୋତେ ବିଆ ଉପରେ ବାଣ୍ଡ ନାହିଁ । ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କର ଜଣେ ଜୁନିୟର ଯାହା ବୟସ ୨୩ବର୍ଷ ଅଟେ  । ସେ ବେଳେ ଆମ ଘରକୁ ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରୋଫେସାନାଲ ହେଲପ ନବା ପାଇଁ ଆସନ୍ତି । ଏକଥା ଯେତେବେଳେ ଘଟିଥିଲା ସେତେବେଳେ ମୋ ବୟସ ୨୬ବର୍ଷ ଥିଲା ।

ସେ ଲାମ୍ବା ଓ ଗୋରା ଥିଲା ଓ ତା ବଡି ପୁରା କସରତ ବଡି ପରି ଲାଗୁଥିଲା । ତାର ହାତ ଓ ଛାତି ଉପରେ ଘନ ବାଳ ଥିଲା । ଯାହାକୁ ଦେଖି ମୁଁ ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇଯାଏ । ସେ ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ନଜରରୁ ଲୁଚି ମୋତେ ସେକ୍ସି ନଜରରେ ଦେଖୁଥିଲା । ତାର ସେଇ ନଜରରେ ମୋ ବିଆରେ ପାଣି ଆସି ଯାଉଥିଲା । ମୁଁ ବି ତା କଥା ଭାବି ଭାବି ଫିଙ୍ଗରିଙ୍ଗ ବି କରି ଦେଉଥିଲି ।

ଗୋଟେ ଦିନ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ବହୁତ ମଦ ପିଇ ଆସିଥିଲେ ସେ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ସୋଇଗଲେ । ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଟୋକା ଅମିତ ଆସିଲା ତାଙ୍କ ପଛରେ । ସେ ଆସି ସୋଫାରେ ବସି ମୋତେ କହିଲା ଆଜି ସାର ବହୁତ ପିଇଦେଇଛନ୍ତି । ସେ ମୋ ନାଇଟ ଡ୍ରେସକୁ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲା । ତାର ନଜର ମୋ ଦୁଧ ଉପରକୁ ଆସି ଅଟକି ଗଲା ।

ଏମିତି ବି ମୋ ମନ ହେଉଥିଲା ତା ପାଖକୁ ଯାଇ ତା ସହ ହେବା ପାଇଁ । କିନ୍ତୁ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ପାଖ ରୁମରେ ସୋଇଥିଲେ । ସେ ବି ମୋତେ ଆଖି ରେ ଆଖିରେ ଗେହିଁ ଦେଇ କିଛି ସମୟ ପରେ ଚାଲିଗଲା । ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହେଇଯାଇଥିଲା ଆଉ ବିଆ ଭିତରୁ ପାଣି ବାହାରି ଆସୁଥିଲା । ତା ପର ଦିନ ରବିବାର ଥିଲା । ମୁଁ ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ କହିଲି ଚାଲ ଟିକେ ବିଚ ଆଡେ ଯାଇ ବୁଲି ଆସିବା ଆଉ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଯାଇ ରାତିରେ ଆସିବା ।

ମୋ ସ୍ଵାମୀ କହିଲେ ଆରେ ଏବେ ପାଗ ଭଲ ନାହିଁ । ମୁଁ କହିଲି କଣ ପାଇଁ ? ସ୍ଵାମୀ କହିଲେ ଆରେ ସିଆଡେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକା ଯିବା ଠିକ ହେବ ନାହିଁ । ମୁଁ ସେଠୁ ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ କହିଲି ଅମିତକୁ ଡାକନ ସେ ଆମ ସାଙ୍ଗରେ ଗଲେ ଟିକେ ସେଫ ଲାଗିବ ।  ସ୍ଵାମୀ କହିଲେ ଠିକ ଅଛି । ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟା ବେଳକୁ ଆମେ ସବୁଠୁ ଉଚା ଜାଗାରେ ଥିଲୁ ଆମ ପାଦ ତଳେ ସମୁଦ୍ର ଓ ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ଆକାଶ ଥିଲା ।

ସ୍ଵାମୀ କହିଲେ ମୁଁ ଗୋଟେ କାମ କରୁଛି ଆମ ପାଇଁ ତଲୁ କିଛି ଖାଇବା ନେଇ ଆସୁଛି, ମୁଁ କହିଲି ତୁମକୁ ତ ଆଣି ଆସିଲା ବେଳକୁ ବହୁତ ଡେରି ହେବ, ସ୍ଵାମୀ କହିଲେ ଜଳଦୀ ଆସୁଛି । ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ସେ ଜଳଦୀ ଆସି ପାରିବେ ନାହିଁ । କାରଣ ରବିବାର ହୋଇଥିବାରୁ ସବୁ ଦୋକାନରେ ବହୁତ ଭିଡ ଥିଲା । ବିଚର ଆମେ ଯେଉଁ ଜାଗାରେ ଥିଲୁ ସେ ଜାଗାରେ ଏତେ ଭିଡ ନଥିଲା ।

ମୋର ଓ ଅମିତ ବ୍ୟତୀତ ସେଠି ଆଉ କେହି ନଥିଲେ। ଅଚାନକ ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଚାଲି ଆସିଲା ଓ ମୋ ହାତକୁ ଧରି ନେଲା । ମୁଁ ବି ଜାଣିନାହିଁ ମୋର କଣ ହେଲା ମୁଁ ବି ତାକୁ ହଗ କରିଦେଲି । ତାର ଦେହର ବାସ୍ନା ମୋତେ ପୁରା ଏକସାଇଟ କରି ଦେଉଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଜୋରେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି ମୋ ଦେହକୁ ତା ଦେହରେ ଲଗେଇ ଦେଲି । ସେ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଉପରେ ତା ହାତ ରଖି ଦାବିବାରେ ଲାଗିଲା । ସେ କହିଲା ଓଃ କଣ ମସ୍ତ ତୁମେ ହେଇଚ !

ତାପରେ ସେ ମୋ ଓଠ ଉପରେ ତା ଓଠକୁ ରଖି ଦେଲା ଏବଂ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲା । ଆଜି ଠାରୁ ପୂର୍ବରୁ ସେ ମୋତେ ମାଡାମ ମାଡାମ ଡାକୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ଆଜି ମୋତେ ମୋ ନାଁ ଧରି ଡାକୁଥିଲା । ମୁଁ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ହାତ ରଖି ତାର ବାଣ୍ଡ ଫିଲ କରିଲି । ତାର ବାଣ୍ଡ ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ବଡ ଥିଲା ଓ ଡବଲ ମୋଟା ଥିଲା । ସେ ମୋତେ ତା ବାଇକ ଉପରେ ବସେଇ ଦେଲା ।

ମୋ ଟପର ଆଗ ପଟକୁ ଖୋଲିଦେଲା । ସେ ମୋ ବ୍ରା ଭିତରେ ଥିବା ମୋ ଦୁଧକୁ ଦେଖି ସେ ପୁରା ଷ୍ଟାଚ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା । ମୁଁ ହାତ ପଛକୁ କରି ମୋର ବ୍ରାର ହୁକ ଖୋଲି ଦେଲି ଓ ବ୍ରାର କପସକୁ ଉପରକୁ କରି ତାକୁ ଅସଲି ଦୁଧ ଦେଖେଇଲି । ସେ ମୋର ବଡ ବଡ ଦୁଧକୁ ଜହ୍ନ ଆଲୁଅରେ ଚିପି ଚାଲିଲା ଓ ତଳକୁ ନଇଁ କରି ମୋ ବ୍ରାଉନ ନିପଲକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇଚୁଚୁମିଳା।

ଅନ୍ୟ ଦୁଧକୁ ଆ ଗୋଟେ ହାତରେ ଚିପି ଚାଲିଲା । ମୋ ବିଆରେ ପାଣି ଆସି ଯାଇଥିଲା ଯେଉଥିରେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଓଦା ହେଇଗଲା । ସେ ମୋ ଡ୍ରେସକୁ ଟେକି ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ତଳକୁ ଖସେଇ ମୋ ବିଆକୁ ଚାଟିଲା । ଆଉ ସେ ତାର ମଝି ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ମୋ ବିଆକୁ ଆଉଁସୁ ଥିଲା । ସେ ସେହି ସମୟରେ ମୋତେ ଜାନୁ, ଡାର୍ଲିଂ ସ୍ଵିଇଟ ହାର୍ଟ କହି ଡାକୁ ଥିଲା ।

ସେ ମୋ ବିଆକୁ ଯେତେ ଚଉଡା କରିବା କଥାଅ କରି ମୋ ବିଆରେ ତାର ଜିଭକୁ ପୁରେଇଲା । ସେ ତା ହାତରେ ମୋ ଦୁଧ ଗାଣ୍ଡ ଓ ଜଙ୍ଘକୁ ଧରି ଚିପି ଚାଲିଥିଲା । ମୁଁ କିଛି ସମୟ ପରେ ଠିଆ ହେଲି ଓ ତାର ପ୍ୟାଣ୍ଟକୁ ଖୋଲିଲି ଆଉ ତାକୁ ତାର ବାଣ୍ଡ ଦେଖେଇବା ପାଇଁ କହିଲି । ସେ କହିଲା ତୁମ ସ୍ଵାମୀ ଆସୁଥିବେ ଏବେ ଟିକେ ରାହିଜାଅ ।

ମୁଁ କହିଲି ବାସ ଗୋଟେ ଥର ଦେଖିବା ପାଇଁ ତ ଦିଅ । ମୁଁ ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ଭାବିଲି ସ୍ଵାମୀ ପଛେ ଆସନ୍ତୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦେବି । କିନ୍ତୁ ଅମିତ ମୋତେ ଧକା ମାରି ତାର ପ୍ୟାଣ୍ଟର ଜିପ ବନ୍ଦ କରିଦେଲା । ସେ କହିଲା ତୁମେ ବି ଠିକ କରି ଦିଅ ତୁମ କପଡା । ମୁଁ ମୋ ଡ୍ରେସ ଠିକ କରିଦେଲି । ମୋ ସ୍ଵାମୀ ୫ମିନିଟ ଭିତରେ ଖାଇବା ଧରି ଚାଲି ଆସିଲେ ।

ଆମେ ବସି ଖାଇଲୁ, ସେଦିନ ପୁରା ଟ୍ରିପରେ ମୁଁ କେବଳ ଅମିତର ବାଣ୍ଡ କଥା ଭାବୁଥିଲି । ତାପରେ ମୁଁ ଓ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ଗୋଟେ ବାଇକରେ ଆଉ ପଛରେ ଅମିତ ତା ବାଇକ ଧରି ଆସିଲା । ବାଇକ ଲାଇଟରେ ସେ ମୋତେ ଲାଇନ ମାରୁଥିଲା । ମୁଁ ବି ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ନଜରରୁ ବଞ୍ଚି କରି ତାକୁ ଦେଖୁଥିଲି ପୁରା ରାସ୍ତା ସାରା । ଅମିତ ମୋତେ ରାସ୍ତାରେ ଇସାରା ଦେଲା କି ସେ ମୋତେ କଲ କରିବ ।

ଆଗାମୀ ଦିନ ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ ସହର ବାହାରକୁ ଯିବାର ଥିଲା ତ ସେ ଚାଲିଗଲେ । ପାଖା ପାଖି ୯ଟା ବେଳକୁ ଅମିତର କଲ ଆସିଲା । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଆଜି ତୁମ ସାର ବାହାରକୁ ଯାଇଛନ୍ତି । ସେ କହିଲା ମୁଁ ଜାଣିଛି, ମୁଁ ବଡ ବସଙ୍କୁ କହି ଏ ସେଟିଂ କରିଛି ଯେମିତିକି ମୁଁ ମୋ ଜାନ କୁ ଦେଖି ପାରିବି । ସେ କହିଲା ତୁମ ସ୍ଵାମୀ ଆଜି ଆସିବେ ନାହିଁ ସେ କାଲି ରାତିରେ ଆସିବେ ଆଉ ମୁଁ ତୁମକୁ ଆଜି ରାତିରେ ପୁରା ମଜା ଦେବି ।

ମୁଁ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳୁ ବାଣ୍ଡ ପାଇଁ ନିଜକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ରଖିଲି । ମୁଁ ମୋର ସବୁଠୁ ସୁନ୍ଦର ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧି ତା ଉପରେ ଗୋଟେ ଟ୍ରାନ୍ସପାରେଣ୍ଟ ଶାଢୀ ପିନ୍ଧି ଦେଲି । ମୁଁ ଶାଢୀ କମ ପିନ୍ଧେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଶାଢୀରେ ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ ସବୁଠୁ ସୁନ୍ଦର ଲାଗେ । ଯେତେବେଳେ ଅମିତ ଆସି ଡୋର ନକ କଲା ମୋ ଛାତି ଧକ ଧକ ହେବାରେ ଲାଗିଲା । ମୋ ଡୋର ଖୋଲିଲି ଆଉ ତାକୁ ଭିତରକୁ ନେଇ ଫଟାକ କିନା ଡୋର ବନ୍ଦ କରିଦେଲି ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved