Tini Sanga Misi Randi Gehilu ତିନି ସାଙ୍ଗ ମିଶି ରାଣ୍ଡି ଗେହିଁଲୁ

Tini Sanga Misi Randi Gehilu  ତିନି ସାଙ୍ଗ ମିଶି ରାଣ୍ଡି ଗେହିଁଲୁ

Tini Sanga Misi Randi Gehilu  ହେଲୋ ଫ୍ରେଣ୍ଡସ ମୁଁ ଅମନ, ମୁଁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସ୍ମାର୍ଟ ଅଟେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଝିଅଙ୍କ ସହ ମିଶିବା ପାଇଁ ଡରେ । ମୋର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେହି ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ନାହାନ୍ତି । ମୋ ମନ ସେକ୍ସ ପାଇଁ ବହୁତ ଅଧୀର ହୁଏ । ସେଥିପାଇଁ ମୁଠି ମାରି କାମ ଚଳେଇ ଦିଏ । ମୁଁ ଏବେ ବିଏ କରୁଛି । ଏହି କାହାଣୀ ଟି ମୋର ବିଏ ର ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ସମୟର ।

ସେହି ସମୟରେ ମୁଁ ଓ ମୋର ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ମିଶି ଗୋଟେ ରାଣ୍ଡୀକୁ ଗେହିଁଥିଲୁ । ମୋର ଏଜୁକେସନ ବିଷୟ ଥିଲା ।  ଏହି ବିଷୟରେ ମୁଁ ଓ ମୋର ଦୁଇଜଣ ସାଙ୍ଗ ଆଶିଷ ଓ ନିତିନ ଜଣେ ସାରଙ୍କ ପାଖକୁ ଟ୍ୟୁସନ ଯାଉଥିଲୁ । ମୋର ସେହି ସାଙ୍ଗ ଦୁଇଜଣ ବହୁତ ବେଧୁଆ ଥିଲେ ସେ ବେଳେ ମିଶି ରାଣ୍ଡୀ ଗିହଁନ୍ତି । ସେ ମୋତେ ସବୁବେଳେ ବୁଝାନ୍ତି ଭାଇ ତୁ ଚେଷ୍ଟା କର ଦେଖିବା କେମିତି ଟୋକି ପଟିବ ନାହିଁ ।

କିନ୍ତୁ ମୋତେ ମୋ ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ପୁରା ବିଶ୍ଵାସ ଥିଲା ମୁଁ ଯାହା କଲେବି ଟୋକି ପଟିବେ ନାହିଁ । ସେମାନେ ମୋତେ ଅନେକ ଝିଅଙ୍କ ସହ ମିଶେଇଲେ କିନ୍ତୁ ମୋର କାହା ସହ କଥା ହେଇପାରେ ନାହିଁ । ଆଉ ମୁଁ ନିଜେ ନିଜେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇ ଶାନ୍ତି ହେଇଯାଏ । ଗୋଟେ ଦିନର କଥା ଆମେ ତିନି ଜଣ କୋଚିଙ୍ଗରେ ବସିଥିଲୁ ସାର ନଥିଲେ ।

ଆଶିଷ କହିଲା – ନିତିନ ତୁ କେତେ ଜଣ ଟୋକି ଙ୍କୁ ଗେହିଁଲୁଣି ? ସେ କହିଲା ୪ଟା ଟୋକି ଗେହିଁଲିନି । ଆଉ ରାଣ୍ଡୀ ? ନିତିନ କହିଲା ୮ଟା ରାଣ୍ଡୀଙ୍କୁ ଗେହିଁଛି କୋଠିକୁ ଯାଇ । ନୀତିନି ପଚାରିଲା ଆଉ ତୋ କଥା କହ ଆଶିଷ । ଆଶିଷ କହିଲା ୩ଟା ଟୋକି ଓ ୫ରାଣ୍ଡୀଙ୍କୁ ଗେହିଁଛି ସେ ଫୁଣି ତାଙ୍କୁ ଘରକୁ ଆଣି ଗେହିଁଛି । ଆମେ ସବୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲୁ ।

ତାକୁ ପଚାରିଲୁ ଘରେ କେମିତି ଆଣି ଗେହୁଁ? ସେ କହିଲା ମୁଁ ସବୁ ସେଟିଂ କରି ରଖିଥାଏ ଯେତେବେଳେ ବାପା ବୋଉ ସୋଇଯାନ୍ତି ତାକୁ ଉପର ରୁମକୁ ନେଇଯାଏ ଓ ଖୁବ ଗିହେଁ । ଆଉ ତାକୁ ସକାଳ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ପଠେଇ ଦିଏ । ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି ତୁ କଣ କେବେ ଧରା ପଡି ନାହୁଁ ? ସେ କହିଲା ନା ଆମ ଉପର ଘରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ସିଡି ବାହାର ପଟେ ଥାଏ । ଆଉ ବାପା ବୋଉ ବାହାରେ ସୋଇଥାନ୍ତି ।

ଫୁଣି ଆଶିଷ କହିଲା କଣ ତୁମ ମାନଙ୍କୁବି ଗେହିଁବାର ଅଛି କି, ମୋ ଘରକୁ ଚାଲି ଆସ ରାତିରେ ମସ୍ତି କରିବା । ନିତିନ ସାଙ୍ଗେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଗଲା କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଡର ଲାଗୁଥିଲା ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ କିଛି କହିଲି ନାହଁ । ସେଇଠୁ ନିତିନ କହିଲା ଆରେ ସାଙ୍ଗ ଅମନ କହ ଯିବୁ କି ନାହିଁ । ମୁଁ କହିଲି ନା, ସେଠୁ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗମାନେ କହିଲେ ତୋ ଗାଣ୍ଡି କାହିଁ ଫାଟୁଛି କହିଲୁ ।

ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ କିଛି ହେବ ନାହିଁ ମସ୍ତ ମଜା ଆସିବ । ମୁଁ କହିଲି ଘରେ ଏତେ ରାତିକୁ ଛାଡିବେ ନାହି । ନିତିନ କହିଲା କହି ଚାଲି ଆସିବୁ ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ପଢିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି ଆଉ କାଲି ସକାଲେ ଆସିବି । ଏବେ ତ ଏକ୍ସାମ ଅଛି ଘର ଲୋକଙ୍କୁ ଜମାବି ସନ୍ଦେହ ହେବ ନାହିଁ । ସେମାନେ ଏତେ ଆଇଡିଆ ଦେବା ପରେ ବି ମୋତେ କିଛି ଠିକ ଲାଗୁ ନଥିଲା ।

ସେଠୁ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ କହିଲେ ହଉ ତୁ ରାହିଜା ଆଉ ଏମିତି ତୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲାଉଥା । କିଛି ଦିନ ପରେ ମୁ ଆଶିଷକୁ କହିଲି ସାଙ୍ଗ କିଛି ବୁଝିହେଉ ନାହିଁ ଏକ୍ସାମବି ପାଖେଇ ଆସିଲାଣି କଣ କରିବି ? ସେ କହିଲା ଘରକୁ ଚାଲିଆ ତୋତେ ସବୁ ବୁଝେଇ ଦେବି । ମୁଁ ତାକୁ ସନ୍ଧ୍ୟାବେଳେ ଫୋନ କରି କହିଲି ସାଙ୍ଗ ଆଜି ତୋ ଘରକୁ ଯାଉଛି । ସେ କହିଲା ହଉ ୯ଟା ବେଳେ ଚାଳିଆ ।

ମୁଁ କହିଲି ୯ଟା ବେଳେ ଗଲେ ପଢିବି କେତେବେଳେ  ଆଉ ଆସିବି କେତେବେଳେ ? ସେ କହିଲା କି ଘରେ କହିଦେ କି ତୁ କାଲି ସକାଳେ ଆସିବୁ । ମୁଁ ଘରେ କେହିଦେଲି ଆଜି ରାତିରେ ସେଠି ରହି ପଢିବି ଓ କାଲି ସକାଳେ ଆସିବି । ଏକ୍ସାମ ଥିଲା ତେଣୁ ଘରେବି କିଛି କହିଲେ ନାହିଁ ଓ ମୁଁ ଆଶିଷର ଘରକୁ ଚାଲିଗଳି । ରାତି ପାଖା ପାଖି ୧୧ଟା ବାଜିଥିଲା ନିତିନର ଫୋନ ଆସିଲା । ସେ କହିଲାକି ମୁଁ ଗୋଟେ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଆସୁଛି ।

ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି କିଏ ଥିଲା ? ସେ କହିଲା ନିତିନ ଥିଲା । ମୁଁ ପଚାରିଲି କଣ ସେ ବି ଆସୁଛି । ଆଶିଷ କହିଲା ହଁ ମୁଁ ଖୁସି ହେଇଗଲି କାରଣ ସେ ବି ଆସିଲେ ମୋତେ ପଢାରେ ହେଲ୍ପବି କରିବ । ୧୨.୩୦ ପାଖା ପାଖି ନିତିନ ଆସିଲା ଏବଂ ସେ ଆଶିଷକୁ ଫୋନ ଲଗେଇଲା । ମୁଁ ବି ଆଶିଷ ସହ ବାହାରକୁ ଗଲି । ନିତିନ ଗୋଟେ ଝିଅ ସହ ବାହାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା ।

ସେ ଦୁଇଜଣ ଟିକେ ଏପଟ ସେପଟକୁ ଚାହିଁଲେ ଏବଂ ଦେଖିଲେ କେହି ନାହାନ୍ତି । ସେ ଝିଅକୁ ଜଳଦୀ ଉପର ରୁମକୁ ନେଇ ଚାଲି ଆସିଲେ । ମୁଁ ନୀତିନି କୁ ପଚାରିଲି ଏ କିଏ? କଣ ତୋର କେହି ସାଙ୍ଗ ହେବ ? ସେ କହିଲେ ନା ବେ… ରାଣ୍ଡୀ ଆଣିଛି ମିଶି କରି ଗେହିଁବା । ମୁଁ ଡରିଗଲି କି କିଏ କେଉଁଠି ଦେଖି ଦେବ କାଳେ । ମୁଁ ରାଣ୍ଡୀ ଆଡକୁ ଦେଖିଲି ସେ ତାର ମୁହଁରୁ କପଡା ହଟେଇ ଦେଲା ।

ସେ ଗୋଟେ ନେପାଲୀ ଝିଅ ପରିକା ଲାଗୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଗଜବ ଥିଲା । ଦୁଧ ବଡ ବଡ ପତଳି ଅଣ୍ଟା ଓ ଗାଣ୍ଡି ବଡ । ଆଶିଷ ମୋ ପାକଖୁ ଆସିଲା ଏବଂ ମୋତେ ସେ ରାଣ୍ଡୀ ପାଖକୁ ନେଇଗଲା । ଆଶିଷ ରାଣ୍ଡୀକୁ କହିଲା ଏ ଅମନ । ରାଣ୍ଡୀ ମୋତେ କହିଲା ମୋ ନାଁ ରାଣୀ, କଣ ହିରୋ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି ତ ? ଫୁଣି ନୀତିନିକୁ ରାଣ୍ଡୀ କହିଲା ଏ ସେଇ ଚିକ୍କନା ଯାହା କଥା ତୁମେ କହୁଥିଲ !

ନୀତିନି ସେଠୁ କହିଲା ହଁ ଏ ସେଇ ତୋତେ ଆଜି ତାର ଇଜ୍ଜତ ଲୁଟିବାକୁ ହେବ । ତାପରେ ସେ ମୋ ହାତ ଧରି କହିଲା ଏହିରୋ ଚାଳିଆ । ତାପରେ ମୁଁ ତା ଠାରୁ ହାତ ଛଡେଇବା ଚେଷ୍ଟା କରିଲି ସେ ମୋତେ କହିଲା ଆରେ ହିରୋ ଡର ନାହିଁ ତୋତେ ଆଜି ମୁଁ ବହୁତ ମଜା ଚଖେଇବି ।

ସେଠୁ ଆଶିଷ ମୋ ପଛପଟୁ ଆସି ମୋ ହାତକୁ ଧରି କହିଲା ଆରେ ଡର ନାହିଁ, ଶାନ୍ତ ହେଇଜା ସେ ଯାହା କରୁଛି ତାକୁ କରିବା ପାଇଁ ଦେ । ମୁଁ ଭାଭିଳି ଦେଖିବା ଏ ଆଜି କରୁ ମୁଁକେଉଁଠି ଠିକ ହେଉଛି । ରାଣ୍ଡୀ ସେଠୁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲି ମୋ ଚଡି ଭିତରୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରିଦେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇବାରେ ଲାଗିଲା । ରାଣ୍ଡୀ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇ କହିଲାଅ ତୋତେ ଜଣା ନାହିଁ ମୋର ବି ତଳେ ଚଡି ଭିତରେ ଅଛି ବୋଲି ।
ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved