Uncle Nka Saha Bou Ra Chorapirati ବୋଉର ଚୋରାପୀରତି

ଅଙ୍କଲଙ୍କ ସହ ବୋଉର ଚୋରାପୀରତି

Uncle Nka Saha Bou Ra Chorapirati

Uncle Nka Saha Bou Ra Chorapirati  ନମସ୍କାର, ପ୍ରିୟ ପାଠିକା ପାଠକ ବୃନ୍ଦ,ମୁଁ ତୁଷାର, ଘର ରାଜ କନିକା, ଆଜି ଗୋଟିଏ ମସ୍ତ ଯୌନ କାହାଣି ଲେଖୁଛି, ଯାହା ବାସ୍ତବିକ ସତ୍ୟ ଘଟଣା କୁ ନେଇ ଆଧାରିତ,ଏହିଘଟଣା ଆଜିକୁ ପ୍ରାୟ ପଚିଶ ବର୍ଷ ତଳର, ସେତେବେଳେ ମୋର ବୟସ ମାତ୍ର 5 ବର୍ଷ,କିନ୍ତୁ ମୁଁ ସେତେବେଳେ ହେତୁ ପାଇ ଯାଇଥିଲି,ମୋର ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ସିନା ଜ୍ଞାନ ନଥିଲା,କିନ୍ତୁ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ନିଜ ଆଖିରେ ଦେଖି ମୁ ଖୁବ ମଜ଼ା ନେଉଥିଲି ।

ଯାହା ଏବେ ମୁଁ ବୁଝି ପାରିଛି କି ପର ନାରୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ର କି ପରି ମଜ଼ା ଥାଏ, ଆମ ପରିବାର କହିଲେ ମୋ ବାପା ଜଣେ ବ୍ଳକ କିରାଣୀ,ବଡ଼ ଭାଇ ସେତେବେଳେ ସ୍କୁଲରେ ପଢୁଥିଲା, ଆଉ ତା ତଳ କୁ ମୋ ଗୋଟିଏ ବୋଲି ଭଉଣୀ,ସେ ମଧ୍ୟ ସ୍କୁଲରେ ପଢୁଥିଲା, ଆଉ ମୁଁ ସ୍କୁଲ କୁ ଯାଇ ନଥାଏ,ମୋ ବୋଉ ଗୋଟିଏ ଗୃହିଣୀ, ତା ନାଁ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା, ପ୍ରକୃତ ରେ ସେ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଜହ୍ନ ଭଳି ଦେଖିବାକୁ ସୁନ୍ଦରୀ ।

ସେତେବେଳେ ବୋଉର ବୟସ ହେବ ପାଖାପାଖି 34 ବର୍ଷ ହେବ । ବୋଉ ମୋର ଭାରି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବାନ ମହିଳା । ସେତେବେଳେ ତାର ଦୁଧର ସାଇଜ଼ ଆଜି କୁ ମନେପକାଇଲେ 36 କୁ ଅଂଟା ତାର 34 ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ ଯୋଡ଼ାକ ଖୁବ ମସ୍ତ, ବିଶାଳ କାୟ ଲୋଭନୀୟ ଗାଣ୍ଡୀ,42 ସାଇଜ଼ ହେବ । ତାର ଯୌବନ ଭରା ଦେହ ଆଉ ମସ୍ତ ଲୋଭନୀୟ ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ଆଉ ତା ସୁନ୍ଦରିଆ ଚେହେରା କୁ ଦେଖି ଗାଁ ର ଟୋକା ସମସ୍ତେ ପାଗଳ ହୋଇ ଉଠନ୍ତି ।

କିନ୍ତୁ ମୋ ବୋଉ କାହା ସହିତ ସେକ୍ସ ସମ୍ପର୍କ ସେତେବେଳେ ରଖିନଥିଲା । ଆମ ଗାଁ ରେ ଗୋଟିଏ ପୋଷ୍ଟ ଅଫିସ ଅଛି,ସେଠି ଜଣେ ଅବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ନାଁ ଅରୁଣ, ସେ ଆମ ଗାଁ ରେ ନୂଆ ଚାକିରୀ କରୁଥାନ୍ତି, ସେ ମୋ ବୋଉର ସମ୍ପର୍କରେ କିପରି ଆସିଲେ ତାହା ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଅଫିସ ସାମ୍ନା ରେ ଖେଳା ବୁଲା କରେ ସେ ମୋତେ ଧରି ଖୁବ ଗେଲ କରନ୍ତି ଆଉ ମୋତେ ମୁଠେଇ ଚକଲେଟ ଦିଅନ୍ତି ।

ମୁଁ ଖୁସିରେ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଚକଲେଟ ଆଣି ଘରକୁ ଆସି ମୋ ବୋଉର ଆଗରେ କହେ, ବୋଉ ଖୁବ ଖୁସି ହୁଏ,ଦିନେ ଅରୁଣ ଅଙ୍କଲ ମୋ ବାପା ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ରେ ଆମ ଘରକୁ ଆସିଲେ ଆଉ ବୋଉ ତାଙ୍କୁ ଚା କରି ଦେଲା ପିଇବାକୁ । ଉଭୟ ଖୁବ ହସଖୁସିରେ ଗପସପ କଲେ ଆଉ ତା ପରେ ସେ ଚାଲିଗଲେ ।

ତା ପରଦିନ ସକାଳୁ ମୋ ବାପା ଅଫିସ ବାହାରୁ ଥାନ୍ତି,ହଟାତ ଅରୁଣ ଅଙ୍କଲ ଆମ ଘରେ ଆସି ପହଁଚିଲେ, ତାଙ୍କର ଆସିବାର କାରଣ ଆମଘରେ ବହତୁ ଵିରି ଆଉ ମୁଗ ଥିଲା, ସେ ମୋ ବାପା ଙ୍କୁ ଵିରି ପାଇଁ କହିଥିଲେ, ଏବଂ ମୋ ବାପା ତାଙ୍କ ହଁ କହିଥିଲେ,ତେଣୁ ସେ ନେବାକୁ ଆସିଥିଲେ । ବୋଉ ଵିରି ଅଖାରେ ବାନ୍ଧି  ରଖିଥିଲା,ବାପା ଅଫିସ ବାହାରିଥିଲେ ।

ସେ ତାଙ୍କ ଗାଡ଼ି ରେ ଅଖାକୁ ବାନ୍ଧି ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ନିକଟରେ ଏକ ଦୋକାନ ରେ ଥୋଇ ଦେଇ ଅଫିସ ଚାଲିଗଲେ,ଭାଇ ଭଉଣି ସ୍କୁଲ ଆଗୁଆ ଯାଇଥାନ୍ତି,ଘରେ ବୋଉ ଆଉ ମୁ ରହିଥାଉ,ଅଙ୍କଲ ମୋତେ ଚକଲେଟ ଦେଲେ,ବୋଉ ମୋତେ ଘର ଅଗଣା ରେ ଖେଳିବାକୁ କହିଲା,ମୁଁ ଅଗଣା ବାରଣ୍ଡାରେ ବସି ଖେଳିଲି ।

ବୋଉ ମୋର ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଗଲା ଅଙ୍କଲ ଙ୍କ ପାଇଁ ଚା କରିବାକୁ, ଅଳ୍ପ ସମୟ ରେ ଅଙ୍କଲ ବୋଉର ପଛେ ପଛେ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଗଲେ,ମୁଁ ତାଙ୍କ ପଛରେ ଗଲି,ଅଙ୍କଲ ରୋଷେଇ ଘର କବାଟ କୁ ଆଉଜେଇ ଦେଲେ,ମୁଁ ରୋଷେଇ ଘର ଝରକା ପାଖରେ ବୋଉକୁ ଖୋଜିଲି,ହଟାତ ଅଙ୍କଲ ବୋଉକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲେ,ଆଉ ବୋଉର ଓଠକୁ ଗାଲ କୁ ଚୁମା ଦେଇଗଲେ ।

ବୋଉ ଆଖି ବୁଜି ଦେଉଥାଏ,ଆଉ ଖାଲି ସଁ ସଁ ହେଲାଭଳି ହଉଥାଏ, କାରଣ ବୋଧେ ପ୍ରଥମ ଥର ବୋଧେ ସେ ଅଙ୍କଲ ଙ୍କ ସହିତ ମିଶୁଥିଲା, ଅଙ୍କଲ ବୋଉକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ତାର ବ୍ଲାଉଜ ମିଶା ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଦଳିଲେ, ଆଉ ତା ଗୋରା ପେଟ କୁ ଜିଭ ଲଗେଇ ଚାଟିଲେ,ବୋଉ ଉତେଜିତ ହେଉଥାଏ,ତା ପରେ କୁଂଢ଼ିଆ କୁଣ୍ଢି ଆଉ ଗେଲ ହଉଥିବା ସମୟ ରେ ଅଙ୍କଲ ଙ୍କ ନଜ଼ର ମୋ ଉପରେ ପଡିଗଲା ।

ସେ ଟିକେ ଅସ୍ତ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇ ବୋଉ କୁ ଛାଡି ଦେଲେ, ବୋଉ ମୋତେ ଦେଖି ହସି ଅଙ୍କଲ ଙ୍କୁ କହିଲା ସେ ଛୋଟ ଛୁଆ, କିଛି ଜାଣି ପାରିବନାହିଁ,ତା ପରେ ଉଭୟ ପୁଣି କୁଂଢ଼ିଆ କୁଣ୍ଢି ହେଲେ,ଆଉ ଚୁମା ଦିଆ ନିଆ ହେଲେ,କିନ୍ତୁ ସେଦିନ ସିନ ସେତିକି ରେ ରହିଲା,ଆଉ ଅଙ୍କଲ ପଳେଇଲେ,ତା ପରଦିନ ବୋଉ ମୋତେ ବାପା ଘରୁ ଯିବା ପରେ ଅଙ୍କଲ ଙ୍କୁ ଡାକିବାକୁ ପଠାଇଲା ।

ମୁଁ ଗଲି ଅଙ୍କଲ ଙ୍କୁ ଡାକିବାକୁ,ଅଙ୍କଲ ଅଫିସ ରେ ତାଙ୍କ ପିଅନ କୁ ବସେଇ ଆମ ଘରକୁ ଆସିଲେ,ବୋଉ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଭାତ ତିଅନ ଆଣି ବାଢ଼ିଦେଲା, ଖାଇବାକୁ,ଅଙ୍କଲ ଅଳ୍ପ ସମୟ ଭିତରେ ଶୀଘ୍ର ଖାଇଦେଲେ,ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବସିଥାଏ, ବୋଉ ବାସନ ଥୋଇ ଅଙ୍କଲ ଙ୍କ ପାଖକୁ ଚାଲି ଆସିଲା,ବୋଉ ବାଟ ଘର ବାରଣ୍ଡାରେରେ ଖେଳିବାକୁ କହିଲା,ତା ପରେ ଉଭୟ ବେଡ଼ ରୁମକୁ ଗଲେ ।

ମୁଁ କିନ୍ତୁ ବୋଉ କଥା ଟିକେ ମାନି ଅଳ୍ପ ସମୟ ବାଟ ଘରେ ବସି ତା ପରେ ବେଡ଼ ରୁମ ବାରଣ୍ଡା ଝରକା ପାଖକୁ ଚାଲି ଆସିଲି,ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ଦେଖିବାକୁ,କିନ୍ତୁ ମୁ ବୁଝି ପାରୁନଥିଲି,କଣ ଏସବୁ ହଉଚି ବୋଲି,ଏଥର ସେମାନେ ଉଭୟ କୁଣ୍ଡା କୁଣ୍ଢି ହୋଇ ଚୁମା ଦିଆ ନିଆ ଗେଲ ହେଲେ,ବ୍ଲାଉଜ ମିଶା ଦୁଧ ଚିପା ଚିପି ଦଲଦଳି ହେଲେ ।

ବୋଉ ଖାଲି ଖୀଲି ଖିଲି ହସୁଥିଲା, ଆଉ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଆଃ କଁ କରୁଛ ତୁମେ,ବୋଲି କହୁଥିଲା, ଆଉ ଅଙ୍କଲ ବୋଉର ଗୋଲାପୀ ଓଠକୁ କାମୁଡି ଚୁଚୁମି ପକାଉଥାନ୍ତି, ତା ପରେ ଅଙ୍କଲ ବୋଉକୁ କହିଲେ ପୁନୁ ଟିକେ ବ୍ଲାଉଜ କୁ ଖୋଲି ଦେଉନ, ଦୁଧ ଖାଇବା କୁ ମନ ହେଉଛି, ବୋଉ ହସିଲା, କହିଲା ଦୁଷ୍ଟ କୋଉଠିକାର,ହଉ କହି ତାର ଦେହରୁ ବ୍ଲାଉଜ କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଖୋଲିଦେଲା ।

ଓଃ ବୋଉର ଅଧା ଲଂଗଳା ଗୋରା ଦେହ,କୁ ବଡ଼ ବଡ଼ ପାଚିଲା ଭଣ୍ଡା ଭଳିଆ ଦୁଧକୁ ଅଙ୍କଲ ଦୁଇ ହାତରେ ଜାବୁଡି ଧରି ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ପାଟିରେ ପୁରେଇ କାମୁଡି ଚୁଚୁମି ପକାଉଥାନ୍ତି, ଆଉ ବୋଉ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଉମ, କହି ତା ନିଜ ଓଠକୁ କାମୁଡି ହେଉଥାଏ, ତା ପରେ ଅଙ୍କଲ ବୋଉର ଲୁଗା କୁ ଟେକି ଦେଲେ ।

ବୋଉ ସାୟା କିମ୍ବା ପ୍ୟାଣ୍ଟୀ ପିନ୍ଧିନଥିଲା, ବୋଉ ଖାଲି ଅଙ୍କଲ ଙ୍କୁ ବାଧା ଦେଉଥିଲା ଲୁଗା ଟେକିବାରେ,କିନ୍ତୁ ଅଙ୍କଲ ବୋଉ କୁ ଟିକେ ଟିକେ କହି ବୋଉର ଲୁଗା କୁ ଟେକିଦେଇ ତା ର ଗୋରା ଜଙ୍ଘ କୁ ନାକ ଲଗେଇ ଘଷିଲେ,ବୋଉର ବାଳ ଭର୍ତ୍ତି ବିଆ କୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରି ସଲ ସଲ କଲେ । ବୋଉ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଅରୁଣ ଛାଡ଼ ମୋତେ ମୋର କଣ ହେଇ ଯାଉଛି କହୁଥାଏ ।

ଅଙ୍କଲ ବୋଉର ଲଂଗଳା ଓସାରିଆ ଚଉଡା ବିଶାଳ କାୟ ଲୋଭନୀୟ ବଡ଼ ବଡ଼ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରି ଦଳିଲେ ଆଉ ହାଲକେଇ ଦାନ୍ତ ରେ ଟିକେ କାମୁଡି ମଜ଼ା ନେଉଥାନ୍ତି, ସତ ରେ ବୋଉର କେଡେ କେଡେ ଗାଣ୍ଡି ,ବୋଉ ଖାଲୀ ଅରୁଣ ଛାଡ଼ ଛାଡ଼ ,ଏକଣ କରୁଛ, କହୁଥାଏ,କିନ୍ତୁ ଅଙ୍କଲ ଙ୍କୁ ନିଜେ ଧରିଥାଏ,ଅଙ୍କଲ ବୋଉର ଲଂଗଳା ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚିପି ତାର ଦେହ ସାରା ଖାଲି ଚୁମା ଦେଇ ତାର ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ମଜ଼ା ନେଲେ ।

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved