ଆମ ପଡିଶା ଘର ମୁନୀ ନାନୀ କୁ ଉପଭୋଗର ମଜା ଦେଲି ମନ୍ଦିର ପଛପଟେ

ଆମ ପଡିଶା ଘର ମୁନୀ ନାନୀ କୁ ଉପଭୋଗର ମଜା ଦେଲି ମନ୍ଦିର ପଛପଟେ

Aam Padisha Ghara Muni Nani Ku Upabhoga Ra Maja Deli Mandira Pachapate 

ମୋର ପ୍ରିୟ ପାଠିକା ପାଠକ ବୃନ୍ଦ,ମୁଁ ତୁଷାର, ବୟସ ୨୩ ,ଘର ଗରଦପୁର କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ମୋ ର ଏହି କାହାଣୀ,ଯାହା ମୋ ଜୀବନରେ ଘଟିଥିବା, ଏକ ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ,କେବଳ ପାତ୍ର କାଳ୍ପନିକ, ତାହା ଲେଖୁଛି । ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମ,ରେ ଗପ ପଢିବା ଠୁ ମୋର ଏହି ଲେଖା ଲେଖିବା ପାଇଁ ସାହସ ହେଲା,ଧନ୍ୟବାଦ ପ୍ରକାଶକ ଙ୍କୁ, ତେବେ ଆଉ ଆପଣମାନଙ୍କୁ, ବୋର୍ ନକରି ଚାଲିବା କାହାଣୀ କୁ, ଆମ ଘର ଗର୍ଦ୍ପୁରୁ ର ଏକ ଗାଁ ରେ, ଆମଘରେ ମୋ ବାପା ମା ୩ ଭଉଣୀ ଆଉ ୩ ଭାଇ ଙ୍କୁ ନେଇ ଆମ ପରିବାର,ଭଉଣୀ ମନେ ସମସ୍ତେ ବିବାହିତ,ଦୁଇ ଭାଇ ବିବାହିତ ଏବଂ ସମସ୍ତେ ଓଡିଶା ବାହାରେ, ଭାଉଜ ମାନଙ୍କୁ ନେଇ ରହୁଛନ୍ତି ।

ବାପା କଲେଟରେଇଟ ବିଭାଗ ରେ ଜଣେ କିରାଣୀ, ସକାଳୁ ସଂଜ ତାଙ୍କର ଅଫିସ କାମ, ମା ମୋର ପାରାଲିସିସ ରୋଗୀ, ମୁଁ ଘରେ ଏକୁଟିଆ,ବାପା ମୋ ବୋଉର ସେବା ପାଇଁ ମୋତେ ସହଯୋଗ କରିବାକୁ ଗୋଟେ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ଯୋଗାଡ଼ ପାଇଁ ଲାଗିଲେ, ମୁଁ ଯୁକ୍ତ୩ ପଢ଼ା ସାରି ଗୋଟେ ଆମ ଛକ ଉପରେ କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟର ଖୋଲି ଥାଏ,ତେଣୁ ଘର କାମ ପାଇଁ ଜଣେ ବିଶ୍ୱାସ ଯୋଗ୍ୟ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ଯିଏ ମୋ ମା ର ସେବା କରି ପାରୁଥିବ,ସେଭଳି ଲୋକ ଟିଏ ଦରକାର, ଆମର ନଜ଼ର ଆମ ପଡିଶା ଘର ଝିଅ ମୁନୀ ନାନୀ ଉପରେ ଆସିଲା ।

ମୋ ବାପା ଆଉ ବଡ଼ ଭାଇ ତାଙ୍କୁ ଯାଇ କହିବାରୁ ସେ ହଁ ଭରିଲେ,ମୁନୀ ନାନି ବିଷୟ ରେ କହୁଛି, ସେ ଦେଖିବାକୁ ତୋଫା ଗୋରା,ଡେଙ୍ଗି, ମଧ୍ୟମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ,ଦୁଧ ୩୬,ଅଂଟା ୩୪, ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ୪୦ ସାଇଜ଼, ବୟସ ତାଙ୍କର ୩୮ ହେବ, ଭଲ ମଣିଷ,ସେ ମୋ ପିଲା ବେଳୁ ବାହ ହୋଇ ଜାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର କଣ ଅସୁବିଧା ହେଲା ସେ ଶାଶୁ ଘର କୁ ନଯାଇ ବାପ ଘରେ ରହିଲେ ତାହା ମୁଁ ଜାଣିନି,ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ବୋଲି ଝିଅ ଅଛି,ତାଙ୍କ ବାପଘର ସ୍ଥିତି ଭାରି ଖରାପ, ତେଣୁ ସେ ପର ଘରେ କାମଧନ୍ଦା କରି ପେଟ ପୋଷନ୍ତି ।

ମୋ ବାପା ଭାଇ ମାନେ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ଘର କାମ ପାଉଣା ସହ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଅଧିକ ଭାବେ ପାଉଣା ଲୁଗାପଟା, ଝିଅ ପାଇଁ ପୋଷାକ ବହି ଖାତା, ପ୍ରଭୁତି ଆଣି ଦିଅନ୍ତି, ତେଣୁ ମୁନୀ ନାନୀ ର କିଛି ଅସୁବିଧା ରହେନାହିଁ । ସେ ଆମଘରେ ନିୟମିତ ଭାବେ ବୋଲହକ କରେ,ଆଉ ଅନ୍ୟ କାହା ଘରକୁ ଯିବାକୁ ପଡେନି, ମୋର ନଜ଼ର ମୁନୀ ନାନୀ ଉପରେ ସବୁବେଳେ ଥାଏ । ତା କୁ ଗେହିବା ମୋର ଭାରି ଇଛା,ସେ ଚାଲିଲାବେଳେ ତା ଦୁଧ ଦୋହଳୁଥିଏ, ବଡ  ବଡ଼ ଲୋଭନିୟ ଗାଣ୍ଡି, ତା ଚିକଣିଆ ଗୋରା ଗାଲ,ତା ଗୋରା ପେଟ, ମୋତେ ପାଗଳ କରିଦିଏ ।

ମୁଁ ବି ଦେଖିଲାବେଳ ସେକ୍ସ ସୀନ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ହେରାଇନ ମାନକୁ ଦେଖିଲେ,ମୋର ମୁନୀ ନାନୀ କଥା ମନେ ପଡେ ,ଆଉ ଶୋଇଲା ବେଳେ ତକଥା ଭାବି ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ ଦିଏ,ତେଣୁ ମୋର ଲକ୍ଷ ତାଙ୍କୁ କିପରି ଗେହିବି, ବସି ଭାବେ । ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଗୋଟାଏ ଉପାୟ ଜୁଟିଲା,ମୁଁ ସବୁବେଳେତାଙ୍କ ନିକଟତର ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟାକଲି,ତାଙ୍କର ଯେତେବେଳେ ଯାହା ଦରକାର ତାହା ମୁଁ ଆଣି ତାଙ୍କୁ ଦେଲି, ଟଙ୍କା ପଇସା ଯେତେବେଳେ ଦରକାର ପଡି ଲା ତାଙ୍କୁ ଆଣିଦେଲି ।

ସେ ଭାରି ମୋ ଉପରେ ଖୁସି, ସେ ମଧ୍ୟ ମୋ ବୋଉ ସହିତ ମୋ ଭଲ ମନ୍ଦ କଥା ବୁଝିବାକୁ ଲାଗିଲେ, କିନ୍ତୁ ମୋର ଯେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଖରପ ନଜ଼ର  ସେ ଜାଣିପାରୁଥିଲେ,କିନ୍ତୁ କିଛି କହୁନଥିଲେ,ଦିନେ ମୋତେ କହିଲେ ବୁବୁ,(ମୋ,ଡାକନାମ) ଆଜି ଟିକେ ମୋତେ ବଜାର ଆଡ଼େ ନେଇଯାଅନ୍ତ,ମୋର କିଛି ମୋ ଝିଅ ପାଇଁ ଜିନିଷ ଆଣିବାକୁ ଅଛି । ମୁଁ ରାଜି ହୋଇ ତାଙ୍କୁ ମୋ ବାଇକ ଧରି ବଜାର ନେଇଗଲି,ଘରେ ବାପା ରହିଲେ ।

ଆମେ ବଜାର ଯାଇ କିଛି ଜିନିଷ କିଣା କିଣି କଲୁ,ସବୁଟଙ୍କା ମୁଁ ଦେଲି,ଅବଶ୍ୟ ସେ ମୋତେ ମନା କରିଥିଲେ,କିନ୍ତୁ କିଣା କିଣି ସାରି ଘର କୁ ଫେରି ବାକୁ ଆସିଲୁ,ଘର ଠାରୁ ବଜ଼ାର 3km ଦୂର, ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଗାଡି ଚାଲୁଥାଏ,ନାନୀ ମୋତେ କହିଲେ, ବୁବୁ  ତୋତେ ଗୋଟେ କଥା କହିବି, ତୁ ମୋତେ ସତ କହିବୁ, ମୁଁ କହିଲି ପଚାର,ସେ କହିଲେ, ଆଜିକାଲି ମୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରୁଛି ତୁ ମୋତେ ଟିକେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେଉଛୁ । ମୋର ଯାହା ଦରକାର ତା ଆଣି ଦେଉଛୁ,ଯା କହିଲେ ତା କରିଦେଉଛୁ,କଥା କଣ  ?

ମୁଁ ତୁମ ଘର କାମ କରୁଛି ବୋଲି, ନା ଆଉକିଛି, ମୁଁ ଏହା ଶୁଣି ଟିକେ ଡରିଗଲି, ଭାବିଲି, ନାନୀ ବୋଧେ ସବୁ ଜାଣିଗଲେଣି,କିନ୍ତୁ ମନରେ ଟିକେ ସାହସ ବାନ୍ଧି କହିଲି,ନାଇଁ ନାନୀ ,ସେମିତି କିଛ ନୁହେଁ । ମୁଁ  ତୁମକୁ ଟିକେ ଭଲପାଏ ବୋଲି, ଏପରି କାମ କରଛି,ତୁମକୁ ଯଦି ଖରାପ ଲାଗୁଚି,ତାହେଲେ ଆଜିଠୁଁ ମୁଁ ଆଉ ତୁମ କଥା ରେ ମୁଣ୍ଡ ଖେଳାଇବ ନାହିଁ । ନାନୀ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ଆରେ ନା ନା ,ମୁଁ କିଆଁ ଖରାପ ଭାବିବି,ତୁ ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁ,ବୋଲି ମୁଁ ପଚାରି ଦେଲି ।

ତାପରେ ରାସ୍ତା ରେ ଗୋଟେ ହମ୍ପସ ପଡିଲା, ମୁଁ ସଡନ ବ୍ରେକ ମାରିଦେଲି, ମୁନି ନାନୀ ସିଧା ମୋ ଉପରେ ଲଦି ହୋଇଗଲା, ତାଂକ ଦୁଧ ମୋ ପିଠିରେ ବାଜି କିପରି ଗୋଟେ ବିଜୁଳି ଖେଳିଗଲା,ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ପୁରା ଚେଇଁ ଉଠିଲା, ମୁଁ ଟିକେ ସାହସ କରି ନାନୀକୁ କହିଲି, ମୁଁ :- ନାନୀ,ତୁମକୁ ଗୋଟେ କଥା କହିଥାନ୍ତି,ତୁମେ ଯଦି ନ ରାଗିବ,         ନାନୀ :- କହୁନୁ,ମୁଁ କାହିଁକି ରାଗିବି,      ମୁଁ :- ସତରେ ନାନୀ ତୁମେ ଭାରି ସୁନ୍ଦର, ତୁମ କୁ ଯିଏ ପାଇବ ସେ ଭାରି ଭାଗ୍ୟବାନ, ଆଉ ଯିଏ ଛାଡିବ ସେ ପସତେଇବ, ମୋ କଥା ଶୁଣି ନାନୀ ଲାଜେଇ ଯାଇ କହିଲେ କିମିତି କଥା କହୁଚୁ, ମୋଠି ଆଉ କଣ ଅଛି, ମୁଁ ଦରବୁଢ଼ୀ ଟେ ,ଏହି ବୟସ ରେ କିଏ ମୋତେ ଆଦରିବ,    ମୁଁ :- ତୁମେ ଯଦି ଚାହିଁବ, ମୁଁ ତୁମକୁ……..    ନାନୀ :- ଏ କଣ କହୁଚୁ, ମୁଁ ତୋଠାରୁ ବୟସ ରେ ବହୁତ ବଡ, ଖରାପ କଥା ଇଏ, ଲୋକେ ଜାଣିଲେ, ଇଜ଼ତ ମହତ ରହିବନି ।

ମୁଁ :- କିଏ କାହିଁକି ଜାଣିବ ଯେ,ତୁମ ମୋ ଭିତର କଥା, ଆମ ଭିତରେ ସୀମିତ ରହିବ,କେହି ସୁରାକ ପାଇବେନାହିଁ,  ଏହା ଶୁଣି ନାନୀ ନିରବ ରହିଲେ, ମୁଁ ଜାଣିଲି, ଯେ ତାଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ଅଛି, ବାଟରେ ଗୋଟେ ମନ୍ଦିର ଆସିଲା, ସେଇ ମନ୍ଦିର ଠି ଗାଡି ରଖି ନାନୀକୁ ତା ଭିତରକୁ ଯିବାକୁ ଡାକିଲି, ନାନୀ କହିଲେ ନାହିଁ ମୋତେ ଡର ଲାଗୁଚି, କିଏ ଦେଖିଦେଵ ! ମୁଁ କହିଲି ଏଠି ରାତିରେ କିଏ ଆସନ୍ତି ନାହିଁ ତୁମେ ଡର ନା, ମୁଁ ଅଛି ।

ଏତିକି କହି ତାଙ୍କଗାଣ୍ଡିରେ ଭରା ଦେଇ ତାଙ୍କୁ କାନ୍ଧ ରେ ପକାଇ ମନ୍ଦିର ପଛ ପଟ ରୋଷ ଘର ଆଡ଼କୁ ଟେକିନେଲି , ରୋଷ ଘର ଦୁଆର ଭଙ୍ଗା, ତାକୁ ମେଲା କରି ଭିତର କୁ ଦୁହେଁ ପସିଗଲୁ, ତାପରେ ମୁଁ ଦୁଆର ଆଉ ଜାଇ ମୁନୀ ନାନୀକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ପକାଇଲି, ତା ଓଠକୁ କାମୁଡି ଚୁମା ଦେଲି ମୁନି ନାନୀ ଖାଲି ଡରୁ ଥାଏ,କାଳେ କିଏ ଆସିବ ବୋଲି, ମୁଁ କିନ୍ତୁତାକୁ ଛାଡୁନଥାଏ,ତା ବ୍ଲାଉଜର ବୋତାମ ଖୋଲି ତା ପାଚିଲା ଭଣ୍ଡା ଭଳି ଦୁଧକୁ ଜୋରରେ କାମୁଡି ଦେଇଗଲି,ନାନୀ ଖାଲି ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ  ହେଲା, କଣ କରଚୁ, ଛାଡିଦେ ମୋତେ, ମୁଁ ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ତା ଦେହ ସାରା ଚୁମା ମାରି ତା ଦୁଧକୁ ଜୋରରେ ଦଳିଲି ।

ସେ ଖାଲୀ ଗରମ ହବାକୁ ଲାଗିଲା,ତା ପେଟ କୁ ଜଭ ଲଗାଇ ସଲସଲ କଲି,ସେ ପୁରା ଗରମ, ହେଲା,ତାଙ୍କ ଲୁଗା ଖୋଲି ବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି, ସେ ମୋ ହାତ ଧରି ମନା କଲେ, କହିଲେ ତୁ ଖାଲି ଉପରେ ଉପରେ କର ,କିନ୍ତୁ ଲାଙ୍ଗଳା କରନା, ବାହାର ଜାଗା, କିଏ ଦେଖିଲେ କଣ ହେବ ବୁଝିପାରୁଛୁ । ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ମାନି ତାଙ୍କ ଲୁଗା କୁ ଟେକି ତାଙ୍କ ସାୟା ଲୁଟେକି  ଭିତରେ ପ୍ୟାଣ୍ଟି କୁ ତଳ କୁ ଖସାଇ ତାଂକ ବୀଆ କୁ ଦେଖିଲି। ମସ୍ତ ମାଇକିନିଆ ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗର ପାକେଳିଆ ବିଆ,ମୁଁ ସିଧା ତାଙ୍କ ଲଂଗଳା ଗୋରା ଟୋକେଇ ଭଳି ଗାଣ୍ଡି କୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରି ଦଳି ଚାଲିଲି, ତାପରେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଆସ୍ତେ କିନା କାମୁଡି ଚୁମା ଦେଇଗଲି, ସ୍ପଞ୍ଜ ଭଳି ଗାଣ୍ଡି ନରମ ଲାଗୁଥାଏ, ନାନୀ ଖାଲି ଓଠ ଚିପି, ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଇଃସ ଇଃସ ଉଃ ଉଃ ଇଃସ ଇଃସ ଉଃ ଉଃ ଇଃସ ଇଃସ ହଉଥାନ୍ତି ।

ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ମୋ ଜିଭ ଲଗାଇ ସଲସଲ କଲି, ନାନୀ ଙ୍କ ବିଆ ପୁରା ନାଳ ହୋଇଗଲା,ନାନୀ, ଇସସ ଇଃସ, ଏ କଣ କରୁଛ, ଭଲ ଲାଗୁଚି ମୁଁ ତାଙ୍କ ବୀଆ ରୁ ରସ ଚାଟି ଦେଇଗଲି, ନାନୀ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହଉନଥାନ୍ତି ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଜାବୁଡି ଧରି ମାଡ଼ି ପାଟିରେ ଖାଲି ଜିଭକୁ ଏପଟେ ସେପଟ କରୁ ଥାନ୍ତି, ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଚେନ ଖୋଲି,ମୋ ଲୁହା ଛଡ ପରି ଗରମ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ମୁହଁରେ ମାଡ଼ି ଗୋଟେ ଧକ୍କା ଦେଲି, ସିଧା ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ, ଆଉ ଡେରି ନକରି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ନାନୀ ଙ୍କ ବିଆରେ ଭସ ଭସ କରି ଗେହିଁ ଚାଲିଲି,ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ନାଳୁଆ ହୋଇ ଥିବାରୁ ମୋତେ ଭାରି ଭଲଲଗୁଥାଏ, ନାନି ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରିଥାନ୍ତି, ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ସେକ୍ସ କରିନାହାନ୍ତି,ତେଣୁ ତାଙ୍କୁ ମଜ଼ା ଲାଗିଲା ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚିପି ଦୁଇ ହାତ ରେ ଧରି ସିଧା ଗେହିଁ ଚାଲିଲି,ଆଉ ତାଙ୍କ ମୁହଁ କୁ ଓଠକୁ ଚିକଣିଆ ଗାଲ କୁ କାମୁଡି କାମୁଡି ଗେହିଁଚାଲିଲି, ନାନୀ ଖାଲି ମୁହଁ ବୁଲାଉ ଥାନ୍ତି, ବେସି ସମୟ ଗେହିଁପାରିଲି ନାହିଁ,ମୋର ପ୍ରଚୁର ବୀର୍ୟ ବୋହି ଗଲା,ନାନି ମୋତେ ଠେଲି ଦେବାରୁ,ମୋ ବୀର୍ୟ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ନ ପଶି ତଳେ ପଡ଼ିଗଲା, ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ କାମୁଡି ଗାଲକୁ କାମୁଡ଼ି ଗାଣ୍ଡୀ କୁ କାମୁଡି ଚୁମା ଦେଲି, ଆଉ ନାନି ତାଙ୍କର ଲୁଗା ପଟା ସଜାଡ଼ି ହେଲେ,ମୁଁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ କୁ ସଜାଡି ଦେଲି,ନାନି କହିଲେ ଶୁଣ,ତଳେ ପଡ଼ିଛି ତାକୁ ପୋଛିଦେ,ନହେଲେ ସକାଳେ କିଏ ଦେଖିଲେ ଖରପ ହେବ ।

ମୁଁ ଗୋଟେ କାଗଜ ରେ ମୋ ବୀର୍ୟ ପୋଛି ବାହାରେ ଫୋପାଡ଼ି ଦେଲି, ନାନୀକୁ ଭାରି ଭଲ ଲାଗିଲା, ଆମେ ଦୁହେଁ ସେଠାରୁ ଶୀଘ୍ର ବାହରି ଆସି ଗାଡି ଷ୍ଟାର୍ଟ କରି ପଳାଇ ଆସିଲୁ, ବାଟରେ ନାନି କୁ କହିଲି, ନାନୀ ତୁମକୁ କିପରି ଲାଗିଲା, ନାନୀ ମୋତେ ଚୁମୁଟି କହିଲେ ଦୁଷ୍ଟ ଭାରି ବଦମାସ ହେଲୁଣି, ମୁଁ କହିଲି ନାନୀ ମୋ ର ବାହାରିଲା ବେଳେ କାହିଁକି ମୋତେ ଠେଲିଦେଲ,ସେ କହିଲେ ଆଉ କଣ ତୋ ଜିନିଷ କୁ ମୁଁ ପେଟରେ ଧରି ଏ ବୟସ ରେ ଧରି ବୁଲିଥାନ୍ତି, ଘରେ ପହଂଚି ଖାଇ ପିଇ ଶୋଇଲୁ ।

ତା ପରଦିନ ମୁଁ ଦିଟା ବେଳକୁ ଘର କୁ ଖାଇ ବାକୁ ଆସିଲି, ଦେଖିଲି, ଘରେ ବୋଉ ଆଉ ମୁନୀ ନାନି, ବୋଉ ଶୋଇଅଛି, ମୁଁ ନାନି କୁ ଦେଖିଲି, ନାନି ମୋତେ ଦେଖି ହସି ଦେଉଥାନ୍ତି, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଇସାରା କଲି, ସେ କହିଲେ ଆଗ ଖାଇ ସାରେ, ତାପରେ, ଯୋଉକଥା, ମୁଁ ତରବରରେ ଖାଇ ପକାଇଲି,ନାନି ପାଟିକରୁ ଥାନ୍ତି, ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହଉ ନଥାଏ, ଖାଇ ସାରି ହାତ ଧୋଇଲି, ନାନୀ ମୋତେ ବେଡ଼ରୁମ କୁ ଯିବାକୁ ଠାରି ଦେଲେ,ତାପରେ ସେ ବୋଉ ରୁମ କୁ ଯାଇ ଦେଖିଲେ ବୋଉ ସୋଇଛି, ସେ ବାସନ ମାଜିବାକୁ ବାହାରିଲେ,ମୁଁ ଆଉ ସଂଭାଳି ନପାରି ତାଙ୍କପାଖକୁ ଚାଲିଗଲି, ଆଉ ତାଙ୍କୁ ଟେକିନେଇ ବେଡ଼ରୁମ କୁ ନେଇଆସିଲି, ଆଉ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ଦେଲି ।

ବାପା ୪ଟା ବାଜିଲେ ଆସିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି, ତେଣୁ ମୁଁ ତର ତର ହୋଇ ନାନୀଙ୍କ ଲୁଗାପଟା ଖୋଲି ବାକୁ ଗଲି,ନାନି ମୋତେ ଚାହିଁ ହସୁଥାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଲଂଗଳା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା ରୁ ସେ ମୋତେ ବାରଣ କଲେ,ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଶୁଣିଲିନାହିଁ, ତାଙ୍କ ଲୁଗାପଟା ଖୋଲି ତାଙ୍କୁ ପୁରା ଲଂଗଳା କରିଦେଲି, ଓଃ କଣ ଦେଖିବ ତାଙ୍କର, ଦୁଧ ପେଟ ବିଆ ଗାଣ୍ଡୀ, ସବୁ ,ତାଙ୍କୁ ଖଟ ରେ ଗଡାଈ ମୁ ନିଜେ ଲଂଗଳା ହେଲି,ନାନି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଧରି କହିଲେ ତୋ ଜିନିଷ ତା ମସ୍ତ ହୋଇଛି, ଆଗରୁ କାହାର ବିଆରେ ପୁରାଇଛୁ ମୁଁ କହିଲି ନାହିଁ, ପ୍ରଥମ କରି ତୁମ ବିଆରେ ପୁରାଇଚି,ଏତିକି କହି ତାଙ୍କ ଉପରେ ଚଢ଼ି ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରି କାମୁଡ଼ି ପକାଇଲି ।

ନାନୀ ମୋତେ ଟାଣି ଧରିଲେ ମୁ ତାଙ୍କ ମୁଂହ ସାରା ଚୁମା ମାରିଦେଲି, ତାଙ୍କ ଦେହସାରା ଚାଟି ଦେଇଗଲି,ତାଙ୍କୁ ଓଲଟେଇ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚାଟି ଗେଲ କଲି,ସେ ମୋ ହାତ ଧରି କହିଲେ ଗେଲ କରିବା ଛାଡି ମୋ ଉପରେ ଚଢିଯା,ମୋ ବିଆ ଶୁଳେଇ ଲାଣି, ଆଉ ରହିପାରୁନି, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପିଠିତଳୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ମାଡି ସିଧା ଗେହିଁ ଚାଲିଲି, ନାନି ସଁ ସଁ ହୋଇ ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି କହିଲେ ତର ତର ହୁଅନା,ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ କର ଭଲଲଗିବ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ନିର୍ଘାତ ଭାବେ ଗେହିଚାଲିଲି,ଆଉ ତାଂକ ଦୁଧ ଓଠ ଗାଲ କୁ କାମୁଡ଼ି ଚାଲିଲୀ, ୨୦ ମିନିଟ ଗେହିଁଲା ପରେ ନାନି ବିଆରୁ ଖାଲି ଫେଣ ବୋହି ଚାଲି ଥାଏ,ନାନି ଖାଲି ଗାଣ୍ଡୀ ଟେକି ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ  ଭଲକରି ମାଡ଼େ ଭଲ କରି ମାଡ଼େ ବୋଲି କହୁଥାନ୍ତି ମୋତେ ଭଲ ଲାଗୁଚି ରେ,କଣ ଗେହୁଁଚୁ, ତୁ କହି ମୋତେ ମୋ ଓଠ କୁ ଚୁମା ଦେଉଥାନ୍ତି, ୨୫ ମିନିଟ ପରେ ମୋର ବୀର୍ୟ ବାହାରି ବା କୁ ଆସିଲା ।

ମୁଁ ନାନିକ କାନ ପାଖରେ ମୁଂହ ନେଇ କହିଲି ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହଉନି, ମୋର ବାହାରିବ, କଣ କରିବି, ନାନି କହିଲେ ମୋ ପେଟରେ ଢାଳିଦେ,ବିଆରୁ ତୋ ବାଣ୍ଡ କାଢ଼ି ଦେ, ମୁଁ କାଢ଼ିବା ମାତ୍ରେ ଭସ ଭସ ହୋଇ ବହଳିଆ ବୀର୍ୟ ନାନୀଙ୍କ ପେଟରେ ବୋହି ଗଲା,ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ତାଙ୍କ ଗାଲ କୁ କାମୁଡ଼ି ପକାଇଲି, ଉଭୟ ଭାରି ଖୁସୀ ରେ  ଚୁମା ଦିଅ ନିଆ ହେଲୁ, ତାପରେ ନିଜ ଲୁଗାପଟା ପିନ୍ଧି ଚାଲିଆସିଲୁ, ସେବେଠାରୁ ଆମେ ବେଳକାଲ ଦେଖି ଅନେକ ଥର ଗିହାଁଗେହିଁ ହେଇଚୁ ଆଉ ଆଗକୁ ହଉଥିବୁ ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved