Anguthi Re Nurse Ku Gehili Odia Sex Story

Anguthi Re Nurse Ku Gehili Odia Sex Story

ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ନର୍ସକୁ ଗେହିଁଲି

Anguthi Re Nurse Ku Gehili Odia Sex Story  ମୁଁ ରମେଶ, କଲେଜରେ ପଢୁଛି । ମୁଁ କଲେଜ ହଷ୍ଟେଲରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ରୁହେ । ଗୋଟେ ଦିନ ଆମେ ସାଙ୍ଗମାନେ ପ୍ଳାନ କଲୁ ବାଇକରେ ପିକନିକ ଯିବା ପାଇଁ । ପୂର୍ବ ନିର୍ଧାରିତ ସମୟ ଅନୁସାରେ ଆମେ ସବୁ ବାଇକରେ ପିକନିକ ପାଇଁ ବାହାରିଗଲୁ । ଫେରିବା ବେଳେ ଆମେ ସବୁ ବହୁତ ଥକି ଯାଇଥିଲୁ । ସେଥିପାଇଁ ଗୋଟେ ଦୁରଘଟଣା ଘଟିଗଲା ।

ଆମ ବାଇକ ବହୁତ ସ୍ପିଡ ଥିଲା । ଆମେ ସାଙ୍ଗମାନେ ଜଣ ଜଣଙ୍କ ସହ ବାଇକ ରେସିଙ୍ଗ କପିଟେସନ କରୁଥିଲୁ । ମୋତେ ଅଚାନକ ବ୍ରେକ ଲଗେଇବା ପାଇଁ ପଡିଲା ଆଉ ମୋ ବାଇକ ଚକା ସ୍ଲିପ କରିବାରୁ ମୁଁ ବାଇକରୁ ପଡିଗଲି । ମୋ ଗୋଡ ବାଇକ ତଳେ ଚାପି ହୋଇଯାଇଥିଲା । ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହାୟତାରେ ମୋ ବାଇକକୁ ମୁଁ ଉଠେଇଲି । ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲିକି ମୋ ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି ।

ସାଙ୍ଗମାନେ ତୁରନ୍ତ ମୋତେ ନେଇ ପାଖ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଡମିଶନ କରେଇ ଦେଲେ । ମୋ ସାଙ୍ଗମାନେ ମୋ ବାପା ମାଙ୍କୁ ମୋ କଥା ଜଣେଇଲେ । ବାପା – ମା ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଆସି ମୋ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଗଲେ । ମୋତେ ଦେଖି ମୋ ବାପା ମା ଟିକେ ଆଶ୍ଵସ୍ଥି ଅନୁଭବ କରିଲେ । କାରଣ ସେମାନେ ଭାବୁଥିଲେ ମୋର ବହୁତ ବଡ କିଛି ହେଇଛି ।

ଡାଡି ତୁରନ୍ତ ହସ୍ପିଟାଲ ବିଲ ଭରି ଦେଲେ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ବୁଝିବା ପାଇଁ ଚାଲିଗଲେ । ମୋ ମା ମୋ ସହ ଥିଲେ । ବାପା ମା ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରୁହନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ମୋ ପାଇଁ ସମୟ ନଥିଲା ।ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ପିଲାଦିନରୁ ନିଜକୁ ବହୁତ ଏକେଲା ଅନୁଭବ କରେ । ମୋ ହାଲତ ଏମିତି ଥିଲା କି ମୋତେ ହାତ ଓ ଗୋଡ ହଲେଇବା ମନା ଥିଲା ।

ମୁଁ ବେଡ ଉପରେ ସବୁ କିଛି କରୁଥିଲି । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ସବୁ ସମୟରେ ମୁଁ ବିଛଣା ଉପରେ ମଳ ତ୍ୟାଗ ଓ ପରିଶ୍ରା କରୁଥିଲି । ସେଥିପାଇଁ ଗୋଟେ ପ୍ୟାନ ଥିଲା । ହସ୍ପିଟାଲର କପଡା ଅବସ୍ଥା ଏମିତି ଥିଲା ମୁଁ ଯେମିତି ଲାଙ୍ଗଳା ହୋଇ ସୋଇଛି । ମୁଁ ନିଜକୁ ବହୁତ ଅସହଜ ମନେ କରୁଥିଲି । କିନ୍ତୁ ମୋ ପାଖରେ ଆଉ କିଛି ଉପାୟ ନଥିଲା । ସେଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଗୋଟେ ନର୍ସ ଥିଲା । ତା ନାଁ ସୁପ୍ରିୟା ଥିଲା । ତାର ଉପଚାର ବହୁତ ଭଲ ଥିଲା ।

ସେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ଭଲ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲା । ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ହସି କରି କଥା ହେଉଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ସେ ମୋ ପାଖେ ରହୁଥିଲା ମୁଁ ମୋର ସବୁ କଷ୍ଟକୁ ଭୁଲି ଯାଉଥିଲି । କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ସେ ମୋ ମା ର ଆପଣାର ହେଇଗଲା । ସବୁ ଦିନ ସେ ତାର କାମ କରି ସାରିବା ପରେ ସେ ମୋ ମା ସହ ବସି ଗୁଳି ଗପରେ ଲାଗି ପଡୁଥିଲା ।

ଗୋଟେ ଦିନ ମା କହିଲା ଅଫିସରେ ବହୁତ କିଛି କାମ ବାକି ରହିଗଲାଣି, ବାପା ତାଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥାନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ କାମକୁ ଜଳଦୀ ସାରିବା ପାଇଁ ମା କୁ ଘରକୁ ଫେରିବା ପାଇଁ ପଡିଲା । ମା ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହ ମୋ ବିଷୟରେ କଥା ହେଲା । ପ୍ରିୟଙ୍କା ପ୍ରତଷୁତି ଦେଲା କି ମା ର ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ସେ ଆମ ଘରକୁ ଆସି ମୋର ଅଲଗା ଦେଖା ଶୁଣା କରିବ ।

ମା ମୋ ହାତରେ କିଛି ପଇସା ଦେଇ ଅଫିସ କାମ ପାଇଁ ଚାଲିଗଲା । ପ୍ରିୟଙ୍କା ତାର କମରେ କେବେ ଅବହେଳା କରୁନଥିଲା । ସେ ତାର କାମ ସାରି ଆସିବା ପରେ ମୋ ପାଖେ ବସି ମୋ ସହ ଖଟି ମଜା କରୁଥିଲା । ଗୋଟେ ଦିନ ସେ ତାର କାମ ସାରି ମୋ ରୁମକୁ ଆସିଲା । ସେ ବହୁତ କ୍ଳାନ୍ତ ଜଣା ପଡୁଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ସେ କହିଲା ସେ ଗାଧେଇ ଆସୁଛି। ଗାଧେଇ ସାରିବା ପରେ ମୁଁ ତାର ଗୋଟେ ନୂଆ ରୂପ ଦେଖିଲି ।

ତାର ଓଦା ବାଳରେ ତଉଳିଆ ଗୁଡା ହେଇଥିଲା । ତାର ଓଦା ବାଳକୁ ଝାଡି ଦେଇ ଆସିଲା ମୁଁ ତାକୁ ଦେଖି ଆବକ ହେଇଗଲି । ସେ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ କେବଳ ନର୍ସ ରୂପେ ଦେଖୁଥିଲି । ପ୍ରିୟାଙ୍କା ତାର ଟିଫିନ ଖୋଲି ମୋ ଆଗରେ ରଖିଦେଇ କହିଲା ଚାଲ ଏବେ ଖାଇବା ଖାଇ ନିଅ । ମୁଁ ଧିରେ କରି ଖାଇବା ପାଇଁ ହାତ ଉଠେଇଲି ତାକୁ ମୋର କଷ୍ଟ ଜଣା ପଡିଲା ।

ସେ କହିଲା – କିଛି କଥା ନାହିଁ ତୁମେ ଆରମରେ ବସ ମୁଁ ତୁମକୁ ଖୁଆଇ ଦେଉଛି। ସେ ମୋତେ ଖୁଆଇବାରେ ଲାଗିଲା । ମୋର ଏମିତି ସ୍ଥିତି ଦେଖି ମୋ ଆଖିରେ ପାଣି ଆସିଗଲା । ସେ ବୁଝିଗଲା ମୋ ମନ କଥା, ସେ କହିଲା – କଣ ହେଲା, କଣ ପାଇଁ କନ୍ଧୁଚ? ମୁଁ ଆଉ ରହିପାରିଲି ନାହିଁ ତାକୁ ମୁଁ ମୋର ଦୁର୍ଘଟଣା ବିଷୟରେ ସବୁ କହିଲି ।  ସେ ଶୁଣି ଦୁଃଖ କରିଲା । ସେ କହିଲା – କଣ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରୁଛ ସବୁ କିଛି ଠିକ ହେଇଯିବ ।

ଏହା କହି ସେ ମୋତେ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାର ଦେହ ସ୍ପର୍ଶ ପାଇଁ ହିଟ ହେଇଗଲା । ମୁଁ କୌଣସି ପ୍ରକାରରେ ଚାଦରକୁ ଢାକି ଦେଲି ସେ ଯେମିତି ନଜାଣି ପାରିବ । କିଛି ସମୟ ଏମିତି କଥା ହେବ ପରେ ସେ ବିଛଣା ତଳେ ଥିବା ପ୍ୟାନକୁ ଆଣିଲା ଏବଂ ମୋତେ ପରିଶ୍ରା କରିବା ପାଇଁ କହି ମୋ ଚାଦରକୁ ଉଠେଇ ଦେଲା । ସେ ଏଥର ମୋ ଟେଙ୍ଗେଇ ଥିବା ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ପାରିଲା ।

ସେ ଏସବୁ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲା ସେ କିଛି ନବୁଝି ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ମୋ ପାଖରୁ ଚାଲିଗଲା । ସେ କହିଗଲା ସେ ୧୫ ମିନିଟ ପରେ ଫେରିବ । ମୁଁ ବହୁତ ନିରାଶ ହେଇଗଲି ଏବଂ ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଗଲି । ମୁଁ ତାକୁ ଲାଜ୍ୟା ଜନକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପକେଇଦେଲି । ଏସବୁ ତାର ସମ୍ମାନରେ ଆଞ୍ଚ ଆସିଲା । ଏମିତି ସବୁ ଓଲଟା ପାଲଟା ଚିନ୍ତା ମୋ ମୁଣ୍ଡ ଭିତରେ ପଶିଳା । ମୋତେ ଲାଗିଲା ସେ ବୋଧେ ମୋର ଉତ୍ତେଜନାକୁ ସମ୍ଭାଳିବା ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଚାଲିଗଲା ।

ଏଇ ସବୁ ଚିନ୍ତା ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଫୁଣି ଶାନ୍ତ ହେଇଗଲା ଏବଂ ଆରମ କରିବାରେ ଲାଗିଲା । ପାଖା ପାଖି ୧୦-୧୫ମିନିଟ ପରେ ସେ ମୋ ରୁମ ପୁନଃହ ଆସିଲା । ସେ ରୁମ ଭିତରେ ପସିବା ମାତ୍ରେ ମୋତେ ଦେଖି ହସିଲା । ମୋତେ ତାର ହସ ଦେଖି ମୋତେ ଟିକେ ଆଶ୍ଵସ୍ଥ ଲାଗିଲା । କଣ ଏବେ ତୁମେ ଠିକ ଅଛ? କଣ ତୁମେ ମୋ ପାଇଁ ଏମିତି ସ୍ଥିତିରେ ଅଛ ? ତା ମୁହଁରୁ ଏକଥା ଶୁଣି ତା ଉପରେ ମୋର ଆହୁରି ବିଶ୍ଵାସ ବଢିଗଲା ।

ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ପ୍ରିୟାଙ୍କା ମୁଁ ତୁମକୁ ବହୁତ ଭଲପାଏ । ତୁମକୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଚାହେଁ । କଣ ତୁମେ ମୋତେ ପସନ୍ଦ କର ? ସେ ଫୁଣିଥରେ ଆବକ ହେଇଗଲା କାରଣ ସେ ମୋ ମୁହଁରୁ ଏସବୁ ଶୁଣିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲା । ଏଇଥର ସେ ଭାବୁକ ହେଇଗଲା ଏବଂ ତାର ଆଖିରେ ଲୁହ ଆସିଗଲା ।

ମୁଁ ଆଉ ରହିପାରିଲି ନାହିଁ ତାର ହାତକୁ ଧିରେ କରି ଧରି ଡାକିଳି । ସେ ତାର ହାତ ବଢେଇ ମୋତେ କିସ କରିବା ପାଇଁ ଆସିଲା । ମୁଁ ବି ତାକୁ କିସ କରିଲି । ଏବେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲୁ । ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କ ଜିଭ ଜଣେ ଜଣଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଥିଲା । ମୋ ଜିଭ ତାର ମୁହଁରେ ଥିଲା ତାର ଜିଭ ମୋ ମୁହଁରେ ଥିଲା ।

ଏଥର ମୁଁ ତାର ଦୁଧକୁ ଧରି ପକେଇଲି ଏବଂ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି । ତାର ଚୁଡିଦାର ବହୁତ ଟାଇଟ ଫିଟିଙ୍ଗ ଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ତାର ଶରୀର ର ଗଠନ ବାହରୁ ବୁଝିହେଉଥିଲା ଏବଂ ତାର ବ୍ରା ର ସେପକୁ ବାହାରୁ ଆଟ ମାରି ଅନୁଭବ କରି ହେଉଥିଲା । ତାର ବ୍ରା ପାଇଁ ମୁଁ ତାର ଦୁଧର ପୁରା ଆନନ୍ଦ ନେଇ ପାରୁ ନଥିଲି । ସେ ଏକଥା ବୁଝିଗଲା ସେ ଉଠି ଯାଇ କବାଟ ପାଖକୁ ଗାଲା କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲା ।

ସେ ଆସି ତାର ଚୁଡିଦାର ଖୋଲି ଦେଲା ଏବଂ ମୋ ଆଗରେ ଠିଆ ହେଇଗଲା । ମୁଁ ତାର ବ୍ରା ଖୋଲିବାର ତାକୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିଲି । ଯେତେବେଳେ ସେ ତାର ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲି ମୋ ଆଗରେ ଠିଆ ହେଲା ମୁଁ ତାର ସୁନ୍ଦରତାକୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଚକିତ ହେଲି । ତାର ଦେହ ଅସାଧାରଣ ରୂପ ଥିଲା ଦେହ ପୁରା ଚିକିଣିଆ ଥିଲା, ତାର ବାଳ କାନ୍ଧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଡିଥିଲା ତାର ବାଳ  ବହୁତ ଘନ ଓ ବାଦାମି ରଙ୍ଗର ଥିଲା ।

ଆଖି ତାର ହରିଣ ପରି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା, ତାର ଗୋଲ ଗୋଲ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ପର୍ବତ ପରି ଠିଆ ହୋଇଛି ତା ଉପରେ ବାଦାମି ରଙ୍ଗର ଦୁଇଟା ଛୋଟ ଛୋଟ ଗଛ ଯାହା ତାର ଦୁଧ ଭୁଁଡି ଥିଲା । ଶରୀରୀ ଗଠନ ଅସାଧାରଣ ଥିଲା ଯାହାକି କେହିବି ଦେଖି ସେମିତି ଚାହିଁ ରହିଥିବ । ମୁଁ ଅନେକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆବକ ହେଇ ଦେଖିଲି ।

ସେ ମୋତେ ଦେଖିଲା ତାକୁ ଛୁଇଁବା ମୋର ତୀବ୍ର ଇଚ୍ଛା ଥିଲା । ମୁଁ ମୋ ହାତ ତାର ଦୁଧ ଆଡକୁ ବଢେଇଲି । ସେ ମୋ ଆଡକୁ ଆସିଲା ମୁଁ ସ୍ପର୍ଶ କରିବା ମାତ୍ରେ ମୋ ଦେହ ଭିତରେ କଣ ଗୋଟେ ହେଇଗଲା । ମୁଁ ମୋ ଉପରେ ବିଶ୍ଵାସ କରି ପାରୁନଥିଲି ମୁଁ ଏତେ ଦିନ ହେଲା ତାକୁ ଦୂରରୁ ଥାଇ ଦେଖୁଥିଲି କେବେଳ ନର୍ସ ହିସାବରେ ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved