Aunty Bia GaramRe Condom Phatigala

ଆଣ୍ଟି ବିଆ ଗରମରେ କଣ୍ଡମ ଫାଟିଗଲା

Aunty Bia GaramRe Condom Phatigala

Aunty Bia GaramRe Condom Phatigala  ମୋ ନାଁ ବିକାଶ । ମୁଁ କଂପାଉଣ୍ଡର ରୂପେ କାମ ସରକାରୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ କାମ କରେ । ମୋତେ ବୁଲା ବୁଲି କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସଉକ ଅଛି । ମୋର ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିବାହ ହୋଇ ନାହିଁ । ମୁଁ ଏକ ଭଲ ଝିଅକୁ ଖୋଜୁଛି ମୋ ଜୀବନ ସାଥି କରିବା ପାଇଁ କିନ୍ତୁ ମୋତେ ସେମିତି କେହି ମିଳି ନାହାନ୍ତି । ମୋତେ ଆଉ ଲାଗୁ ନାହିଁ କି କୌଣସି ଭଲ ଝିଅ ମିଳିବ ବୋଲି ।

କାରଣ ମୋତେ ବିଲକୁଲ ମୋ ପରିକା ଝିଅ ଦରକାର । ଆଉ ଏମିତି ହେବା ବୋଧେ ହୁଏ ଅସମ୍ଭବ କଥା । ମୁଁ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ଦୁଇ ଚାରି ଜଣ ଝିଅଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିଲି  । କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ସହ ମୋର ବେଶୀ ସମୟ ଯାଏ ଭଲରେ ପଡିଲା ନାହିଁ । ଆଉ ମୋର ବ୍ରେକ ଅପ ହୋଇଗଲା । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଏକା ରହିବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରେ ।

ମୁଁ ମୋ କାମକୁ ନେଇ ବହୁତ ଖୁସିରେ ଅଛି । ମୋତେ ବୁଲା ବୁଲି କରିବାରେ ବହୁତ ସଉକ ଅଛି ମୁଁ ପ୍ରତି 3ମାସରେ ନୂଆ ନୂଆ ଜାଗା ବୁଲିବା ପାଇଁ ଯାଏ । ମୁଁ ଏଇ କିଛି ଦିନ ତଳେ କୋଲକାତା ବୁଲିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲି । ଏବେ ତ ମୁଁ ବାହାର ରାଜ୍ୟ କୁ ବୁଲିଯିବା ପାଇଁ ପ୍ଳାନ କରୁଛି । ମୋର କୋଲକାତା ଟୁର ବହୁତ ଭଲ ଥିଲା । କୋଲକାତାରେ ମୋର ଗୋଟେ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗ ରହୁଛି ।

ସେ ମୋତେ କହିଥିଲା କୋଲକାତା ଯିବା ପାଇଁ । ମୁଁ ତାକୁ କହିଥିଲି ତୁ ଯଦି ମୋ ପାଇଁ ଟାଇମ ବାହାର କରିବୁ ମୁଁ ନିଶ୍ଚୟ ତୋ ପାଖକୁ ଯିବି ନହେଲେ ମୋର ନାୟଗଡ ଯିବାର କୌଣସି ଇଚ୍ଛା ନାହିଁ । ସେ ମୋତେ କହିଲା ତୁ କୋଲକାତା ଆସେ ମୁଁ ତୋ ପାଇଁ ଯେତିକି ସମ୍ଭବ ସମୟ ନିଶ୍ଚୟ ଦେବି । ମୋର ଚିହ୍ନା ଜଣାରେ ଜଣେ ଲୋକ ଥିଲା ।

ମୁଁ ତା ସହିତ ଅନେକ ସମୟ ହେଲା ସମ୍ପର୍କରେ ଅଛି । ଆଉ ସେ ମୁଁ ଯେଉଁ ଆଡେ ଯାଏ ସେ ମୋର ସବୁ କିଛି ବ୍ୟବସ୍ଥା କରି ଦିଏ, ରହିବା ପାଇଁ ବି ସେ ମୋର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିଦିଏ । ମୁଁ ତାର ପାଖକୁ ଯାଇ କହିଲି ମୁଁ କୋଲକାତା ଯିବାର ଅଛି ତୁମେ ମୋ ପାଇଁ ଟ୍ରେନ ଟିକେଟ ବୁକ କରିଦିଅ । ସେ ମୋତେ ପଚାରିଲେ ତୁମେ କେତେ ଦିନ ପାଇଁ କୋଲକାତା ଯାଉଛ ?

ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଅତି କମରେ ମୁଁ ସେଠି 10 ଦିନ ରହିବା ପାଇଁ ପ୍ଳାନ କରିଛି । ସେ କହିଲା ଠିକ ଅଛି ତୁମେ ମୋତେ ଡେଟ କହି ଦିଅ କେବେ ଯିବୁ ମୁଁ ସେଇ ହିସାବରେ ପ୍ଳାନକରି ଦେବୁ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଯିବାର ଡେଟ କହିଦେଲି । ତାପରେ ସେ ମୋର ଟିକେଟ କରିଦେଲେ । ମୁଁ ଯେବେବି ବାହାରକୁ ଯାଏ ମୋର ସବୁ ଆରେଞ୍ଜ ମୁଁ କରିଯାଇଥାଏ । ସେ ମୋ ପାଇଁ ସେଠି 10 ଦିନ ପାଇଁ ଗୋଟେ କାର ବି ବୁକ କରିଦେଲେ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଇସାଦେଲି ଆଉ ମୋର ଘରକୁ ଚାଲି ଆସିଲି । ମୁଁ ଘରକୁ ଆସି ମୋର ମାଙ୍କୁ ମୋ ଯିବାର କଥା କହିଲି । ମୋ ବାପା ଦିଲ୍ଲୀରେ ରୁହନ୍ତି ତେଣୁ ତାଙ୍କ ସହ କେବଳ ମୋର ଫୋନରେ ସମ୍ପର୍କ ଥାଏ । ମୋ ମା ପଚାରିଲା ତୁ କେତେ ଦିନ ପାଇଁ କୋଲକାତା ଯାଉଛୁ ? ମୁଁ କହିଲି 10 ଦିନ ପାଇଁ କୋଲକାତା ଯାଉଛି । ସେ କହିଲା ଠିକ ଅଛି ତୁ ଯଦି 10 ଦିନ ପାଇଁ ଯିବୁ, ମୁଁ ବି ତୋର ଅଜା ଆଇଙ୍କ ପାଖକୁ ଚାଲିଯାଉଛି ।

ମୁଁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି ତୁମେ ସେଠାକୁ ଚାଲିଯାଏ ତୁମକୁ ବି ସେଠି ଭଲ ଲାଗିବା ଆଉ ଏମିତିରେ ବି ତୁମେ ଅନେକ ଦିନ ହେଲା ଅଜା ଆଇଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ ନଥିଲ । ମୁଁ ମାଙ୍କୁ କହିଲି ମୁଁ ତୁମକୁ କାଲି ସକାଳେ ନେଇ ଅଜା ଆଇଙ୍କ ପାଖରେ ଛାଡି ଦେବି କାରଣ ମୁଁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଟ୍ରେନରେ ଅଛି । ମା କହିଲା ଠିକ ଅଛି ତୁ ମୋତେ ସକାଳେ ଛାଡି ଦେବୁ । ମୁଁ ମୋର ମାକୁ ସକାଳେ ଅଜାଙ୍କ ଘରକୁ ନେଇଗଲି ।

ସେମାନେ ଆମକୁ ଦେଖି ଖୁସି ହୋଇଗଲେ । ମୋର ଅଜା ପଚାରିଲେ ତୋର କାମ କେମିତି ଚାଲିଛି ? ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ମୁଁ ମୋ ଲାଇଫକୁ ପୁରା ଏଞ୍ଜୟ କରୁଛି ଆଉ ଆଜି ମୁଁ କୋଲକାତା ଯାଉଛି । ମୋ ଆଇ ମୋତେ ମଜାରେ କହିଲା କେବେ ତୁ ଆମ ବୁଢା ବୁଢୀଙ୍କୁ ନେଇ ଟିକେ ବୁଲେଇ ଆନେ । ଆମେ ବି ଘରେ ପୁରା ବୋର ହୋଇଗଲୁଣି । ମୁଁ ମୋ ଆଇଙ୍କୁ କହିଲି ମୁଁ ନେକ୍ସ୍ଟ ଟାଇମ ନିଶ୍ଚୟ ବୁଲେଇବା ପାଇଁ ନେବି ପ୍ରଥମେ ମୁଁ ଏଥର କୋଲକତା ବୁଲି ଆସେ ।

ମୋ ଆଇ କହିଲେ ମୁଁ ମଜା କରୁଥିଲେ ତୁ କୋଲକାତା ବୁଲି ଆସେ ଆଉ ଆମକୁ କହିବୁ କେଉଁ କେଉଁ ଆଡେ ବୁଲିଲୁ । ମୁଁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି ମୁଁ ଏବେ ଯାଉଛି ଆଉ ମାକୁ ନେବା ପାଇଆନ 10 ଦିନ ପରେ ଆସିବି । ଆଇ କହିଲାଅ ଠିକ ଅଛି ତୁ ତୋର ଧ୍ୟାନ ରଖିବୁ । ମୁଁ ମାଇଁ ଓ ଆଇଙ୍କ ଠାରୁ ଯିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ନେଇ ସେଠାରୁ ଚାଲି ଆସିଲି ।

ଘରକୁ ଆସି ମୁଁ ମୋ ଜିନିଷ ସବୁ ପ୍ୟାକିଙ୍ଗ କରି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରେଲେୱେ ଷ୍ଟେସନକୁ ବାହାରିଗଲି । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ କୋଲକାତାରେ ପହଞ୍ଚିଳି ମୋ ସାଙ୍ଗ ମୋତେ ନେବା ପାଇଁ ଆସି ଯାଇଥିଲା । ସେ ମୋତେ କହିଲା କି ତୁ ମୋ ପାଖରେ ରହିବୁ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ନା ତୋ ଫ୍ୟାମିଲ ତୋ ପାଖରେ ରହୁଛନ୍ତି ମୁଁ ହୋଟେଲ ବୁକ କରି ଦେଇଛି ତୁ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ ।

ତାପରେ ସେ ମୋତେ ହୋଟେଲରେ ଛାଡି ଦେଲା । ସେଠିକୁ ଯାଇ ମୋତେ ମୋ ଡ୍ରାଇଭର ମିଳିଗଲା । ସେ 10 ଦିନ ପାଇଁ ମୋ ସହ ରହିବାର ଥିଲା । ମୁଁ ବି ହୋଟେଲକୁ ଯାଇ ଫ୍ରେଶ ହୋଇ ଆସିଲି । କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ହୋଟେଲ ରୁମରେ ରେଷ୍ଟ ନେଲି ଯେତେବେଳେ ମୋର ବାହାରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହେଲା ମୁଁ ଡ୍ରାଇଭର କୁ ଫୋନ କରିଲି । ସେ କହିଲା କି ମୁଁ ହୋଟେଲ ପାଖରେ ଅଛି ।

ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁ ମୋତେ ନେବା ପାଇଁ ଚାଲି ଆସେ । ସେ ମୋତେ ନେବା ପାଇଁ ଆସିଲା । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁମେ ମୋତେ ଗୋଟେ ଭଲ ଜାଗାକୁ ନେଇ ଚାଲ । ମୋତେ ବହୁତ ଜୋରେ ଭୋକ ଲାଗୁଛି । ସେ ମୋତେ ଗୋଟେ ଭଲ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟକୁ ନେଇଗଲା । ସେଠି ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଖାଇଲୁ । ତାପରେ ମୁଁ ଆସି କାରରେ ବସିଲି ଆଉ ଡ୍ରାଇଭର ଏଇ କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ମୋ ସହ ପୁରା ଫ୍ରେଣ୍ଡଲି ହୋଇ ସାରିଥିଲା ।

ସେ ମୋ ସହ ଖୋଲି କରି କଥା ହେଉଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଏଇଠି ଆଉ କଣ ଅଛି ଯାହା ଫେମସ ? ସେ ମୋତେ କହିଲା ସାର ମୁଁ ତୁମକୁ ଗୋଟେ ଜାଗା ନେବି ସେଠାକୁ ଗଲେ ତୁମ ଦିଲ ଖୁସ ହୋଇଯିବ । ସେ ମୋତେ ସରିତା ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ପାଖକୁ ନେଇଗଲା । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ସରିତା ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ପାଖକୁ ଗଲି ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ମୁଁ ଖୁସି ହୋଇଗଲି କାରଣ ତାଙ୍କ ହରାଭର ଦେହର ରସପାନ କରିବାର ଥିଲା ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କିଛି ପଇସା ଦେଲି ଆଉ ମୁଁ କିଛି ପଇସା ଡ୍ରାଇଭରକୁ ବି ଦେଲି । ଡ୍ରାଇଭର ବି ଖୁସି ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ସେ ମଦ ପିଇବା ପାଇଁ ଚାଲିଗଲା । ସରିତା ଆଣ୍ଟି ମୋତେ ରୁମ ଭିତରକୁ ନେଇଗଲେ । ପ୍ରଥମେ ସେ ମୋର ତେଲ ମାଲିସ କରିଲେ । ଯେତେବେଳେ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇଗଲା ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲେ ।

Aunty Bia GaramRe Condom Phatigala

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved