Bada Bou Mo Bada Dudha Ra Malikani-ବଡବୋଉ ମୋ ବଡ ଦୁଧ ର ମାଲିକାଣୀ 

Bada Bou Mo Bada Dudha Ra Malikani

ବଡବୋଉ ମୋ ବଡ ଦୁଧ ର ମାଲିକାଣୀ 

odia sex story,odia sex stories,odia sex gapa,odia sex kahani,odia sex gapa,new odia sex story,odia bedha gapa,jouna gapa,randi sah sex,odia grirlfriend sah sex,sundari sah sex,sex story odia,bhauja gapa,bhauja sex story,bia gapa,boss nka jhia sah sex,odia sex kahani,randi bhauja sah sex

 

ବଡବୋଉ କୁ ଗୁହାଳ ଘରେ ଗେହିଁଲି – ନମସ୍କାର୍ ସାଙ୍ଗ ମାନେ. ମୁଁ ଅଜୟ. ମୋର ବାକି ଥିବା କାହାଣୀ କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଆସିଛି. ମୁଁ ମୋର ପ୍ରଥମ କାହାଣୀ ରେ କହିଥିଲି କିପରି ମୋର ଆଉ ବଡ ବୋଉ ଭିତରେ ସେକ୍ସ ଆରମ୍ଭ ହେଇଯାଇଥିଲା. ଏ ପାର୍ଟ ରେ ମୁଁ କହିବି କିପରି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଗୁହାଳ ଘରେ ଗେହିଁଲି. ତେବେ କାହାଣୀ କୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ଆଉ ଥରେ ମୋ ବଡ ବୋଉ ନାଁ କହି ରଖୁଛି.

ତାଙ୍କ ନାଁ ହେଉଛି – କୁନି. ଗୋଟେ ବଡ଼ ଗାଣ୍ଡୀ ଆଉ ବଡ ଦୁଧ ର ମାଲିକାଣୀ. ତାଙ୍କ ତେଲିଆ ଭଲି ଦେଖାଯାଉଥିବା ଗାଣ୍ଡୀ ର କଣା କୁ ଯିଏ ଦେଖିବ ତାର ଆପେ ଆପେ ବାଣ୍ଡ ରୁ ପାଣି ବାହରିପଡିବ. ହଉ ଏବେ ମୋ କାହାଣୀ କହୁଛି – ସେଦିନ କାଜୁ ବଣରେ ବଡ ବୋଉ କୁ ନ ଗେହିଁ ପାରି ଦୁଖଃ ରେ ଆସୁଥିବା ସମୟରେ ଆମ ପଡ଼ିଶା ଘର ସଞ୍ଜୁ ଖୁଡୀ ଦେଖିଦେଲେ.

କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଯେମିତି ସେମିତି କରି ବୁଝେଇ ଦେଇ ମୁଁ ଚାଲିଆସିଲି. କିନ୍ତୁ ଘରକୁ ଆସିବା ପରେ ପ୍ରତି ସମୟରେ ମୁଁ ବଡ଼ ବୋଉ କୁ ଆଉ ଥରେ କେମିତି ପାଖରେ ପାଇବି ଆଉ ତାଙ୍କୁ କେମିତି ଗେହିଁବି ଖାଲି ଭାବୁଥାଏ. ମୋ ବଡ ବୋଉ ଘର ଆମ ଘର ଆଗ ସାମ୍ନାରେ ଥିଲା. ତେଣୁ ତାଙ୍କ ସହ କେମିତି କଥା ହେବି ସେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ମୋ ମନରେ ଉଠୁଥିଲା. ରାତିରେ ମଧ୍ୟ ଠିକ୍ ରେ ନିଦ ହେଲାନି.

ତେଣୁ ଛାତ ଉପରକୁ ଚାଲିଗଲି ଟିକେ ଟାଇମପାସ କରିବାପାଇଁ. ମୁଁ ଛାତ ଉପରେ ବୁଲୁଚି ଆଉ ବାରମ୍ବାର ତାଙ୍କ ଘର ଆଡ଼େ ଚାହୁଁଚି. ସେତେବେଳେ ରାତି 11 ଟା ହେଇଗଲାଣି. ମୁଁ ଦେଖିଲି ତାଙ୍କ ବାରି ଲାଇଟ୍ ଜଳିବାର ଆଉ ବଡ ବୋଉ ତାଙ୍କ ବାରି ପଟକୁ ଟର୍ଚ୍ଚ ଧରି ଯାଉଛନ୍ତି. କିନ୍ତୁ ମୋର ସାହାସ ହେଲାଣି ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଏଇ ସମୟରେ ଯିବାକୁ.

ବାଧ୍ୟ ହେଇ ତଳକୁ ଚାଲି ଆସିଲି ଆଉ ଦ୍ଵିପହର କଥା ଭାବି ହଲେଇ ଦେଇ ଶୋଇପଡିଲି. ସକାଳୁ ଉଠି ମୁଁ ଦୁଆରେ ଥିବା କୂଅ ରୁ ପାଣି ବାହାର କରି ଦାନ୍ତ ଘସୁଛି ଠିକ୍ ସେ ସମୟରେ ବଡ ବୋଉ କୂଅ ରୁ ପାଣି ନେବାକୁ ଆସିଲେ ଆଉ ମୋତେ ଦେଖି ଟିକେ ହସିଦେଲେ. ଆଉ କହିଲେ ଅଜୟ କଣ ସବୁ ଭଲ ତ. କଣ କାଲି ଠିକ୍ ରେ ଶୋଇନୁ କି. ପୁରା ଦୁର୍ବଳ ହେଇଯାଯାଇଛୁ.

ମୁଁ ଲାଜ ରେ ଆଉ କିଛି କହିପାରିଲିନି. କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ମୋ ପତଳା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଜୋର୍ ରେ ଉଠିଗଲା. ଆଉ ବଡ ବୋଉ ତାକୁ ଦେଖି ମୋତେ ଦୁଷ୍ଟ କହିକି ଚାଲିଗଲେ. ମୁଁ ପଛେ ପଛେ ଚାରିଆଡକୁ ଉଣ୍ଡି ତାଙ୍କ ଘର ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲି. ତାଙ୍କର ଘରେ କେହି ନଥିଲେ ବୋଧେ. ବଡବାପା ଆଉ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ପୁଅ ବିଲ କୁ ବୋଧେ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ. ଘର ଭିତରେ ମୋତେ ଦେଖି ବଡ ବୋଉ ଗୋଟେ ଅନ୍ଧାରିଆ କଣ କୁ ଯାଇ ଲୁଚିଗଲେ.

ମୁଁ ବଡ଼ ବୋଉ ବଡ ବୋଉ ଡାକି ସେଇ ଜାଗାରେ ଯାଇ ଠିଆ ହେଲି. ସେ ଘର ଭିତରୁ ଖାଲି ମୁଗ ଗଛର ବାସ୍ନା ଆସୁଥିଲା. ଆଉ ନାରୀ ଦେହର ବାସ୍ନା. ମୁଁ ଧିରେ କି ଅଣ୍ଡାଳି ଅଣ୍ଡାଳି ସେ ଘର ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲି. ଆଉ ଧୀରେ କି ବଡ ବୋଉ ବୋଲି ଡାକିଲି. କିନ୍ତୁ କିଛି ଉତ୍ତର ମିଳିଲାନି. କବାଟ କଣ ରେ ଗୋଟେ ନାଲି ରଙ୍ଗର ଲୁଗା ଆଂଶିକ ଦେଖାଗଲା. ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ତାଙ୍କୁ ସେଇଠି ଜାବୁଡି ଦେଲି.

ସେ କହିଲେ ଅଜୟ କଣ କରୁଛ ମୋତେ ଛାଡ. ମୁଁ କହିଲି ବଡ ବୋଉ କାଲି ଥିବା କାମ ଟିକେ ଏବେ କରିଦେବା କି. ସେ ଏ କଥା ଶୁଣି କହିଲେ କୋଉ କାମ – ମୁଁ କହିଲି ଗେହାଁ ଗେହିଁ ହବା. ସେ କହିଲେ ଏବେ ହବନି ମୁଁ ଏବେ ଘର କାମ କରିବି ଆଉ ମୁଁ ଗାଧୋଇନି ବି. ମୁଁ କହିଲି ଟିକେ ସମୟ ଲାଗିବ ବଡ ବୋଉ ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି. ସେ କହିଲେ ନା ହବନି. ଆଉ ସେ ଯିବାକୁ ବାହାରିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସେଇ କବାଟ କଣ କୁ ଟାନି ତାଙ୍କ ମୋଟ ଶୁଖିଲା ଓଠ କୁ ମୋ ଦାନ୍ତ ରେ ଜାବୁଡି ଧରିଲି.

ସେ ଖାଲି ଛାଟିପିଟି ହଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ମୋତେ ସେ ପଛପଟୁ ଜାବୁଡି ଧରିଥିଲେ.ତାଙ୍କ ନାକର ଗରମ ନିଶ୍ଵାସ ମୋତେ ପାଗଳ କରିଦେଉଥିଲା. ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଅଧର୍ଯ୍ୟ ହେଉଥିଲା.ସେ ସମୟରେ କଣ କହିବି ସାଙ୍ଗ ମାନେ ମୋ ଅବସ୍ଥା କଣ ହଉଥିଲା. ଏତେ ବଡ଼ ମାଇକିନା ପୁଣି ମୋ ବଡ ବୋଉ ଓହଃ ମୁଁ କହିପାରୁନି. ତାପରେ ମୁଁ ଧିରେ କି କହିଲି ବଡ ବୋଉ ଟିକେ ନଇଁ ପଡୁନ ମୁଁ ଟିକେ ଗେହିଁବି.

ସେ କିଛି କହିଲେନି ଆଉ ମୋ ପଟକୁ ପଛୁଆ ବୁଲିପଡି ଲୁଗା କୁ ତାଙ୍କ ଓସାରିଆ ଅଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟେକି ଦେଇ ନାଈଁ ପଡିଲେ.ମୁଁ ଅନ୍ଧାର ରେ ହାତ ରେ ଅଣ୍ଡାଳି ଅଣ୍ଡାଳି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ର ଦୁଇ ଫାଳ ମଝିରେ ହାତ କୁ ରଖି ବାଳ ଭର୍ତି ବିଆ ରେ ଟିକେ ହାତ ମାରିଦେଲି. ଯେମିତି ମୋ ହାତ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ବାଜିଛି ସେ ଶୀତେଇ ଉଠିଲେ. ମୁଁ ଆଉ ଟାଇମ ନ ନେଇ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରୁ ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହାର କରି ପୁଳାଏ ଛେପ ଲଗେଇ ଯେମିତି ବିଆ ରେ ସେଟ କରିଛି ତାଙ୍କ ଦୁଆରୁ କିଏ ଗୋଟେ ନାନୀ ବୋଲି ଡାକିଲା.

ସେ ଡାକ ଶୁଣି ବଡ ବୋଉ ଚମକି ପଡି ଘୁଞ୍ଚି ଗଲେ ଆଉ ପୁରା ଧୀରେ ଶାନ୍ତ ହେଇ ରହିଲେ. ମୁଁ ବି ଡେରିକି ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଠିଆ ହେଇଥାଏ.ନାନୀ ନାନୀ କହି ସେ ଘର ଭିତରକୁ ଚାଲିଆସିଲେ. ବଡ ବୋଉ ଧରା ପଡିଯିବା ଭୟରେ ମୋତେ ଧୀରେ କି ଠେଲି ଦେଇ ବାହାରକୁ ପଳେଇଗଲେ.ମୁଁ ସେଇଠି ଲୁଚିକି ରହିଲି. ଆଉ ବାହାରେ କଣ ହଉଚି ଶୁଣିବାକୁ ଲାଗିଲି.

ବଡ ବୋଉ ଯେମିତି ବାହାରିଛନ୍ତି ସଞ୍ଜୁ ଖୁଡୀ ଆସିଥିବାର ଜାଣିପାରିଲି.ସଂଜୁ ଖୁଡୀ ପଚାରିଲେ- ନାନୀ ଏତେ ସକାଳେ ସେ ଅନ୍ଧାର ଘରେ କଣ କରୁଥିଲା ବା. ବଡ ବୋଉ କହିଲେ – ନାଇଁ କିଛି ନୁହଁ ଏଇ ଗାଈ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସେ ଘରୁ କୁଣ୍ଡା ବାହାର କରୁଥିଲି. ଟିକେ ରହି ଧୀରେ କି ସଞ୍ଜୁ ଖୁଡୀ କହିଲେ- ନାନୀ କଣ ସବୁ ଚାଲିଛି କି. ବଡ ବୋଉ ଟିକେ ଡେରିକି କହିଲେ- କିଛି ନାହିଁ ତ.

ଏମିତି କାହିଁକି ପଚାରିଲୁ. ନାଇଁ ମୋ ନାନୀ ସେମିତି ପଚାରିଦେଲି. ଆଉ ଅଜୟ କୁ ଦେଖିଥିଲେ କି. ବଡ ବୋଉ – କାହିଁ ନାହିଁ ତ. କାହିଁକି ପଚାରୁଚୁ କି. ନାଇଁ ମୋ ନାନୀ ସେମିତି କିଛି ନାହିଁ. ହଉ ଗୋଟେ ବାଇଗଣ ଦବ ଦରକାର ଅଛି. ସେ ଏକଥା କହିକି ଘର ଭିତରୁ ବାଇଗଣ ନେଇକି ଚାଲିଗଲେ. ଆଉ ବଡ ବୋଉ ଆସି ଧୀରେକି ମୋତେ କହିଲେ ଅଜୟ ଏବେ କେହି ନାହାନ୍ତି ତମେ ଘରକୁ ଯାଅହେରି.

 

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *