Banda Haleiba Samay Re Chakarani Dekhidela

ବାଣ୍ଡ ହଲେଇବା ସମୟରେ ଚାକରାଣୀ ଦେଖିଦେଲା

Banda Haleiba Samay Re Chakarani Dekhidela

Banda Haleiba Samay Re Chakarani Dekhidela  ମୋ ନାଁ ବାପି, ଆଜିର ଏଇ କାହାଣୀଟି ମୋର ଏବଂ ମୋର ସେକ୍ସି ଚାକରାଣୀ ର । ମୋର ବୟସ ୧୯ ବର୍ଷ, ମୋ ଉଚ୍ଚତା ୫ଫୁଟ ୧୦ ଇଞ୍ଚ। ରଙ୍ଗ ମିଡିୟମ, ଏବଂ ଫିଗର ଆଭରେଜ ଅଟେ । ମୋ ବାଣ୍ଡ ସାଇଜ ୬.୫ ଇଞ୍ଚ । ଆଉ ମୋର ସେକ୍ସ ଷ୍ଟାମିନା ବହୁତ ବେଶୀ । ଏବେ ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ନୟନାର ପରିଚୟ କରି ଦେଉଛି ।

ସେ ୩୫ ବର୍ଷର ତାର ହାଇଟ ପାଖା ପାଖି ୫ଫୁଟ । ତା ଦେହର ସବୁଠାରୁ ସେକ୍ସି ଅଙ୍ଗ ହେଲା ତାର ୩୬ ସାଇଜର ବଡ ବଡ ସେକ୍ସି ଦୁଧ । ତାର ପେଟ ଓ ନାଭି ବି ଏକଦମ ସେକ୍ସି । ଯେତେବେଳେ ସେ ଶାଢୀ ପିନ୍ଧି ଆସେ ତାର ନାଭି ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଦେଖା ଯାଏ ମୁଁ ତାର ନାଭିକୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଉଁସି ଦିଏ । ତାର ସ୍ଵାମୀ ଏକ ନମ୍ବର ମଦୁଆ ।

ତାର ଦୁଇଟା ପିଲା ବି ଅଛି । ବୋଧେ ହୁଏ ନୟନାର ସ୍ଵାମୀ ତାକୁ ଆଉ ଗେହୁଁ ନାହିଁ ସେଥିପାଇଁ ସେ ବି ଯୌନ ଜୀବନରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅଛି । ମୋତେ ଯେବେବି ଚାନ୍ସ ମିଳେ, ସେଯେତେବେଳେ ଘର ସଫା କରୁଥାଏ ମୁଁ ତାର ମସ୍ତ କ୍ଲିଭେଜକୁ ଦେଖେ ଆଉ ତାର ବଡ ବଡ ଗାଣ୍ଡିକୁ ବି । ଆଉ ସେଇ ସବୁ ସିନକୁ ମନେ ପକେଇ ବାର୍ଥରୁମରେ କିମ୍ବା କେହିନଥିବା ବେଳେ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି କଟକ ପୁରୀ କରି ମୁଠି ମାରେ ।

ମୋ ପରୀକ୍ଷା ପାଖରେ ଥିଲା, ମୋ ମମି ପାପା ମୋ ପିଉସୀ ଝିଅ ଭଉଣୀର ବାହାଘର ପାଇଁ ସେମାନେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲେ । ମୁଁ କହିଲି ମୋର ପରୀକ୍ଷା ଅଛି ତେଣୁ ମୁଁ ସେଥିପାଇଁ ଯିବି ନାହିଁ । ସେମାନେ ମୋତେ ଘରେ ଏକା ଛାଡି ଚାଲିଗଲେ । ମୁଁ ସକାଳ ୯ଟା ସମୟରେ ପଢୁଥିଲି । ନୟନା ବେଲ ବଜାଇଲା ମୁଁ ଯାଇଆ ଡୋର ଖୋଲିଲି ।  ନାଲି ଶାଢୀରେ ମୁଁ ତାର ଯୌବନକୁ ଦେଖି କିଛି ସମୟ ହଜିଗଲି ଆଉ ତାକୁ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ତାର ବ୍ଳାଉଜ ଏତେ ଟାଇଟ ଥିଲା କି ଲାଗୁଥିଲା ତାର ଦୁଧକୁ ସଜା ହେଇ ତାର ଭିତରେ ରଖା ହୋଇଛି । ତାକୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇଗଲା । ସେ ଭିତରକୁ ଆସି ତାର କାମରେ ଲାଗିଗଲା  । ମୁଁ ତାକୁ ଏମିତି ଦେଖିବା ଥିବାରୁ ମୋ ପାଇଁ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇବା ଜରୁରୀ ହେଇଯାଇଥିଲା । ନହେଲେ ସାରା ଦିନ ତାର ବ୍ଳାଉଜ ମୋ ବହି ଭିତରେ ଦେଖାଯିବ ।

ମୁଁ ବାର୍ଥରୁମ ଗଲି ଆଉ ଗୋଟେ ଟ୍ୟୁବର ଛୋଟ ଖଣ୍ଡକୁ ବାଣ୍ଡ ପାଖରେ ରଖିଲି ଆଉ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ଭାବିଥିଲିନୟନା କିଚେନରେ ବାସନା ସଫା କରୁଥିବା । ମୁଁ ଭାବିଲି ତାକୁ କମ ସେ କମ ୨୦ ମିନିଟ ଲାଗିବ ବାସନା ସଫା କରିବା ପାଇଁ । ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲାଉଥିଲି ଆଉ ମୁହଁରୁ ମୋର ନୟନା ନୟନ ନୟନା ବାହାରୁଥିଲା ।

ଠିକ ଏତିକି ବେଳେ ସେ ମୋ ରୁମକୁ ଚାଲି ଆସିଲା କିଛି ପଚାରିବା ପାଇଁ, ଆଉ ମୋତେ ଦେଖି ଦେଲା । ସେ ଯେମିତି ମୋତେ ମୋ ନାଁ ଧରି ଡାକିଛି ମୁଁ ଡରିଗଲି । ଆଉ ସାଙ୍ଗେ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟରେ ପୁରେଇ ଦେଲି । ସେ ହସୁଥିଲା ମୁଁ ତାର ପାଖକୁ ଗଲି ପ୍ଳିଜ ନୟନା ଆଣ୍ଟି କାହାକୁ କହିବ ନାହିଁ ।

ସେ କହିଲା ମାଳିକାଣୀ ଆସନ୍ତୁ ମୁ କହି ଦେବି

ମୁଁ ପ୍ଳିଜ ପ୍ଳିଜ କରିବାରେ ଲାଗିଲି ତାକୁ ଲୋଭ ବି ଦେଖେଇବାରେ ଲାଗିଲି ।

ସେ କହିଲା ମୋତେ ଆଉଥରେ ତୁମର ସେଇଟା ଦେଖାଅ ମୁ କାହାକୁ କହିବି ନାହିଁ

ମୁ କହିଲି କଣ ?

ସେ କହିଲା ମୋତେ ତୁମ ବାଣ୍ଡ ଦେଖାଅ ।

ମୁଁ ଯେମିତି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରିଛି ସେ କହିଲା ତୁମ ବାଣ୍ଡ ତ ବହୁତ ବଡ । ତାପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାର ହାତରେ ଧରି କହିଲା ଆଜି ମୁ ୟାକୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରି ଦେବି କାରଣ ତୁମେ ମୋ ନାଁ ନେଇ ହଲାଉଥିଲ । ସେ ଏତିକି କହି ସେ ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇବାରେ ଲାଗିଲା । ମୋର ଆଖି ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ଆଉ ମୋ ଦେହରେ କାମୁକ ନିଶା ଚଢିବାରେ ଲାଗିଲା ।

ମୁଁ ତାକୁ ଧରି ତାର ଓଠକୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ବି ମୋ କିସର ଜବାବ ତାର ଓଠରେ ମସ୍ତ କରି ଦେଉଥିଲା । କିସ କିସ କରି ମୋର ହାତ ତାର ଟାଇଟ ବ୍ଳାଉଜ ଉପରକୁ ଚାଲିଗଲା ଆଉ ମୁଁ ହାତରେ ତାକୁ ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ବି ମସ୍ତିରେ ଆସି ସାରିଥିଲା ଆଉ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରିବାରେ ଲାଗିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ତାର ଶାଢୀକୁ ଖୋଲି ଦେଲି ଆଉ ତାର ବ୍ଳାଉଜ ଉପରେ ତାର ଦୁଧକୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ନୟନା ତାର ବ୍ଳାଉଜର ବଟନକୁ ଖୋଲି ତାର ବ୍ରା ଓ ବ୍ଳାଉଜକୁ ତାର ଦେହରୁ ଦୂର କରିଦେଲା  । ତାର ଦୁଧ ମସ୍ତ ଥିଲା ଆଉ ନିପଲ ଡାର୍କ ବ୍ଲାକ ରଙ୍ଗ ଥିଲା ଆଉ ଏକଦମ ବଡ ସାଇଜର ଥିଲା । ମୁଁ ତାର ସେକ୍ସି ଦୁଧକୁ ଦେଖି ଫ୍ରିଜ ହୋଇଗଲି ଆଉ ତାର ଦୁଧକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ନୟନା ଏବେ ମୋର ବାନିୟାନ ଓ ଚଡିକୁ ଖୋଲିଦେଲା । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ତା ଆଡକୁ ଭିଡି ଦେଲା ଓ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିବାରେ ଲାଗିଲା । ତାର ଦୁଧ ଯେମିତି ମୋ ଦେହରେ ଟଚ ହୋଇଛି ମୋତେ ଲାଗିଲା ମୋ ଭିତରର ଘଣ୍ଟି ବାଜିଗଲା । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାର ହାତରେ ଧରି ଆଉଁସୁଥିଲା  । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଫୁଣିଥରେ କିସ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲୁ ।

କିସ କରିବା ସମୟରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମର୍ଦନ କରୁଥିଲା  । ଏବେ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁମେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିବ ? ସେ କହିଲା ହଁ ନିଶ୍ଚୟ । ମୁଁ କହିଲି ଆମେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କର ଚୁଚୁମିବା । ତାପରେ ସେ ତାର ଶାୟା ଖୋଲି ବେଡ ଉପରେ ସୋଇଗଲା । ତାର ବିଆରେ ଛୋଟ ଛୋଟ ବାଳ ଥିଲା । ସେ ଗରମ ହୋଇଯିବା କାରଣରୁ ତାର ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ଯାଇଥିଲା ।

ସେ କହିଲା ବାଣ୍ଡ ଦିଅ… ମୁଁ ତାର ମୁହଁରେ ବାଣ୍ଡ ଦେଇ ତାର ବିଆ ଆଡକୁ ମୋ ମୁହଁ କରିଦେଲି ଆଉ ତାର ଉପରେ ସୋଇଗଲି । ନୟନା ତାର ଦୁଇ ହାତରେ ମୋର ଜଙ୍ଘକୁ ଆଉଁସିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ମୋତେ କୁତୁ କୁତୁ ଲାଗିଲା । ତାପରେ ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ଏମିତି ଚୁଚୁମିଳା ଯେମିତି କି ସେ ଗୋଟେ କଦଳୀ ଖାଉଛି । ସେ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିବା ସମୟରେ ସେ ଆଃ ଆହ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରୁଥିଲା ।

ମୁଁ ତାର ବିଆରେ ମୋର ମୁହଁ କୁ ଦାବି ଜିଭକୁ ଭିତରେ ପୁରେଇ ବିଆର ପରଦାକୁ ହଲାଉଥିଲି । ବୋଧେ ହୁଏ ସେ ମୋର ବିଆ ଚାଟିବା କାରଣରୁ ଶିତ୍ସକାର କରୁଥିଲା । ସେ ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇ ହଲେଇ ମସ୍ତ ହୋଇ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଥିଲା । ମୁଁ 5 ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାର ବିଆକୁ ଚାଟିଲା ପରେ ମୋର ଡିଶ୍ଚାର୍ଜ ହୋଇଗଲା ତାର ମୁହଁରେ । ସେ ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟକୁ ପିଇଗଲା ।

ମୁଁ ଏବେ ବି ତାର ବିଆକୁ ଚାଟୁଥିଲି । ସେ ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲା ଆଉ କହିଲା ତୁମର ତ ବାହାରିଗଲା । ମୁଁ କହିଲି ଜୀବନରେ ଏମିତି ଆଦର ସେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଲା ତ ସେଥିପାଇଁ । ଏବେ ରୁହ ତୁମ ବିଆକୁ ଫଟେଇ ଦେବ । ସେ କିଛି କହିଲା ନାହି ମୁଁ ତାର ବିଆକୁ ଜିଭରେ ଆଉଁସି ଆଉଁସି ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି । ତାପରେ ମୁଁ ତାର ବିଆରେ ମୋର ଦୁଇ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ତାକୁ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଗେହିବାରେ ଲାଗିଲି । Banda Haleiba Samay Re Chakarani Dekhidela

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved