Bapa Bou Ku Gehuthile Mun Dekhideli

Bapa Bou Ku Gehuthile Mun Dekhideli  ବାପା ବୋଉକୁ ଗେହୁଁଥିଲେ ମୁଁ ଦେଖି ଦେଲି

Bapa Bou Ku Gehuthile Mun Dekhideli  ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ, ମୋ ନାଁ ଦେବ । ବନ୍ଧୁମାନେ ଏହି ୱେବସାଇଟ ରୁ ମୁଁ ଅନେକ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ପଢିଛି । ଆଉ ମୁଁ ସେମିତି ଏକ ନିଜର କାହାଣୀକୁ ସେୟାର କରିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ମୁଁ ଆଶା କରୁଛି ମୋର ଏଇ କାହାଣୀ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିବ । ଏଇ କାହାଣୀ ଟି ମୋ ବାପା ବୋଉଙ୍କର । ମୁଁ ଏବେ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋପରିବାର ବିଷୟରେ କିଛି କହି ରଖୁଛି ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ଗୋଟେ ଭଲ ପରିବାର ପିଲା । ଆମର ଗାଁରେ ଭଲ ଖାତିର ଅଛି । ମୁଁ ମୋ ଘର ଠାରୁ ଦୂରେ ରହି ପଢେ । ଯେବେ ବି ମୁଁ ମୋ ଘରକୁ ଯାଏ ମା କୁ ଦେଖି ମୁଠି ମାରେ ଓ ବହୁତ ଖୁସି ହୁଏ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଏବେ ମୋ ହଷ୍ଟେଲରେ ରହୁଛି । ମୋର ଏଠି କେବଳ ଗୋଟିଏ ସାହାରା… ମୁଁ ଏଠି ସେକ୍ସକାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରୁ ଷ୍ଟୋରି ପଢି । ମୁଁ ବହୁତ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ଷ୍ଟୋରି ପଢି ମଜା ଉଠାଏ ।

ମୋ ମା ଜଣେ ଭଲ ଗୃହୁଣୀ ଅଟନ୍ତି । ମୋ ବାପା ପ୍ରାୟ ସମୟ ତାଙ୍କ କାମରେ ବବ୍ୟସ୍ତ ରୁହନ୍ତି । ମୋ ବୟସ ୨୦ ବର୍ଷ । ମୋ ମା ର ବୟସ ୩୯ ବର୍ଷ ଅଟେ । ବାପାଙ୍କ ବୟସ ୪୫ ବର୍ଷ । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଗୋଟେ ଜରୁରୀ କଥା କହୁଛି, ମୋ ବୟସ ବୟସ ୩୯ ବର୍ଷ କିନ୍ତୁ ସେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଲାଗେ । ମୋ ମା ର ଦୁଧ ସାଇଜ ୩୬ ସାଇଜ ଅଟେ ।

ତା ହାଇଟ ୫.୬ଇଞ୍ଚ । ସେ ଗୋଟେ ମସ୍ତ ମାଲ ପରି ଦେଖା ଯାଏ । ସେ ଏମିତି ଜଣେ ମହିଳା ଯାହାକୁ ଦେଖି କେହିବି ଗେହିଁବା ପାଇଁ ମନ କରିବ । ମୋ ମା ର ନାମ ଜ୍ୟୋତି ଅଟେ । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ମାର ସବୁଠୁ ସେକ୍ସି ଶରୀର ର ଅଂଶ ତାର ଗାଣ୍ଡି । ତାର ଗାଣ୍ଡିକୁ ଦେଖି କେହିବି ମୁଠି ନମାରି ରହି ପାରିବ ନାହିଁ । ଆମ ଗାଁ କଲୋନୀର ସବୁ ଟୋକା ମୋ ମା କୁ ସବୁବେଳେ ଲାଇନ ମାରନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ଏବେ ମୁଁ ଆପଣମାଙ୍କର ସମୟ ନଷ୍ଟ ନକରି ମୋ କାହାଣୀ କହୁଛି । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ +୨ସରିବା ପରେ ଟୋକି ମାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ମାଙ୍କ ଉପରେ ମୋର ରୁଚି ରଖେ । ମୋ ପାଖ ପଡିଶା, ଆଣ୍ଟି ମାନଙ୍କ ଦୁଧ ଓ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୋ ମମି ମୋତେ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଲାଗେ । ଆଉ ଗୋଟେ ଥର ଭୁଲ ବଶତଃ ମୁ ତାର ଦୁଧ ବି ଦେଖି ଦେଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ମୋତେ କିଛି କହିଲାଅ ନାହିଁ ।

କାରଣ ସେ ଜାଣିଥିଲା ଏହା ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଥିଲା । ସେ ଜଣେ ନବ ବଧୁ ପରିକା ସବୁଦିନ ସଜେଇ ହୁଏ । ସେଦିନ ପରେ ମୁଁ କେବଳ ମୋ ମମିକୁ ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । କାରଣ ମୋତେ ତାଙ୍କ ସମତ୍ୟୁଳ କେହି ଦେଖା ଯାଉ ନଥିଲେ । ଆଉ ସବୁ ଦିନ ତାଙ୍କ ନାଁ ନେଇ ମୁଠି ମାରେ । ସେ ସବୁବେଳେ ଗାଧୋଇ ସାରିବା ପରେ କେବଳ ଗୋଟେ ଟାଉଲ ପିନ୍ଧି ବାର୍ଥରୁମ ରୁ ବେଡ ରୁମ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାଏ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଏଇ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ପାଗଳ ହେଇ ଯାଏ । ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ପୁରା ଠିଆ ହେଇଯାଏ । ଯଦି ମୋତେ ସଠିକ ମଉକା ମିଲେ ମୁଁ ମା ପାଖରେ ଯାଏ ସୋଇ ପଡେ । ସେ ବି ମୋତେ ଗୋଟେ ମା ପରିକା ଆଲିଙ୍ଗନ କରି ଧରି ନିଏ । ସେ ଯେତେବେଳେ ଦ୍ଵିପ୍ରହରେ ଏକା ସୋଇ ଥାନ୍ତି ମୁଁ ଚୁପ କରି ଯାଇ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଓ ଦୁଧ ଉପରେ ହାତ ବୁଲେଇ ଦିଏ । କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଦେହର ପ୍ରତିଟି ଅଂଶକୁ ଅନୁଭବ କରେ । ବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ସୋଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚିପି ପକାଏ ।

କିନ୍ତୁ ମୋ ମମି ଏସବୁ ଜାଣି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ କାରଣ ମୋ ମମି ଗଭୀର ନିଦରେ ସୋଇ ଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏବେ ମୋ ମନ ମମିଙ୍କୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଉଚ୍ଛନ ହୁଏ । ମୋ ମନକୁ ମୁଁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପାରେ ନାହିଁ କାରଣ ମୋ ପାଖରେ ଆଉ କିଛି ଉପାୟ ବି ନାହିଁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମୋ ସମସ୍ୟା କଥା କହି ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ? ସେ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ଜଣେ ବହୁତ ସେକ୍ସି ନାରୀ । ମୁଁ ଯେବେ ଏଇ ଛୁଟିରେ ଘରକୁ ଯାଇ ଥିଲି ମୋ ଭାଗ୍ୟ ଖୋଲିଗଲା ।

ମୋତେ ଗୋଟେ ଭଲ ମଉକା ମିଳିଲା । ଆମ ଘରକୁ କିଛି ଅତିଥି ଆସିଥିଲେ । ସେଥିପାଇଁ ମୋତେ ମୋ ରୁମ ଅତିଥି ମାନଙ୍କୁ ଦେବା ପାଇଁ ପଡିଲା । ମୋତେ ମା ଓ ବାପାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ବେଡ ରୁମରେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ପଡିଲା ।

ପ୍ରଥମ ରାତି ସବୁ କିଛି ଠିକ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଦ୍ଵିତୀୟ ରାତି କିଛି ଏମିତି ହେଲା… ଯାହାକୁ ମୁ ସ୍ଵପ୍ନରେ କେବେ ଭାବି ନଥିବି । ସେଦିନ ରାତିରେ ମୁଁ ଗଭୀର ନିଦରେ ସୋଇଥିଲି । କିନ୍ତୁ ରାତି ଗୋଟାଏ ବେଳକୁ ଜୋରେ ବେଡ ହଲିଲା ଓ ମାର ଶିତ୍ସକାର କାରଣରୁ ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗି ଗଲା  । ମୁଁ ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲି । ମୋ ବାପା ମା ଏତେ ପାଗଳ ଯେ ସେ ତାଙ୍କର ୨୦ବର୍ଷ ପୁଅକୁ ପାଖରେ ଶୁଆଇ ସେମାନେ ସେକ୍ସ କରୁଛନ୍ତି ।

କିନ୍ତୁ ମୋ ମା ସେତିକି ସେକ୍ସି ଥିଲା, ବାପା ଏତେ ବର୍ଷ ହେଲା ମାକୁ ଗେହୁଁଛନ୍ତି ତଥାପି ରହି ପାରୁ ନାହାନ୍ତି, ସେ ମୋ ମାର କାମନାରେ ଅନ୍ଧ ହେଇ ଯାଇ ଥିଲେ । ମୁଁ ଧିରେ କରି ମମି ବାବାଙ୍କ ଆଡକୁ ବୁଲି ପଡିଲି । ସେହି ସମୟରେ ରୁମରେ ଗୋଟେ ଛୋଟ ଜିରୋ ପାୱାର ବଲ ଜଳୁଥିଲା । ସେଇ ଆଲୁଅରେ ମୋତେ ତାଙ୍କର ଲାଙ୍ଗଳା ଦେହ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ।

ମୁଁ ଧିରେ ଅଳ୍ପ ଟିକେ ଆଖି ଖୋଲି ଦେଖି ମାର ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଓ ତାର ସାଲ୍ୱାର ତାର ଆଣ୍ଠୁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖସି ଆସିଥିଲା । ତାଙ୍କ କୁର୍ତା ତାଙ୍କର ଦୁଧ ଉପରକୁ ଉଠି ଥିଲା । ମୋ ବାବା ମୋ ମମି ଉପରେ ଚଢି ଥାନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଅଣ୍ଡରୱେୟାର ବି ଆଣ୍ଠୁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଥିଲା । ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ମୋ ମା ବିଆରେ ଥିଲା ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ଏଇଟା ବୋଧେ ମୋ ଲାଇଫର ସବୁଠାରୁ ସ୍ମରଣୀୟ ସିନ ଅଟେ । ମୋ ମମି ବିଆରେ ଅଳ୍ପ ଅଳ୍ପ ବାଳ ଥିଲା । ବାବା ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧିରେ ଧିରେ ଆଗ ପଛ କରୁଥାନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ହାତରେ ମାର ଦୁଧ ଚିପି ଚାଲୁଥାନ୍ତି । ମଝିରେ ମଝିରେ ଦୁଧକୁ ବି ଚୁଚୁମୁ ଥାନ୍ତି । ମୋ ମମି ତାର ଦୁଇ ହାତରେ ବାପାଙ୍କ ଜଙ୍ଘକୁ ଧରି ବାଣ୍ଡର ମଜା ନେଇ ଚାଲୁଥାଏ ଏବଂ ମୋନିଙ୍ଗ କରୁଥାଏ ।

ମୋତେ ସେଇ ଦୁଇଜଣ ବହୁତ ଜୋସରେ ଲାଗୁଥାନ୍ତି । କାରଣ ମୋ ବାବା ବାଣ୍ଡ ଉପରୁ ଧକା ମାରୁଥିଲା ଆଉ ତଳ ପଟୁ ମୋ ମମି ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଧକା ମାରି  ବାବାଙ୍କ ବାଣ୍ଡର ଜବାବ ଦେଉଥିଲା । ଫୁଣି ୪-୫ ମିନିଟ ପରେ ବାବାଙ୍କ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରି ଆସିଲା । ବାବା ତାଙ୍କ ଧକା ମାରିବା ସ୍ଲୋ କରିଦେଲେ । ଯେତେବେଳେ ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବିଆ ଭିତରେ ବାହାରିଗଲା ବାଣ୍ଡ ଆପେ ଆପେ ଛୋଟ ହେଇଗଲା ।

ବାପା ମା କୁ ଧରି ସୋଇ ପଡିଲେ । ମମି ସେଇ ସମୟରେ ସେମିତି ଅଧା ଲାଙ୍ଗଳା ହୋଇ ସୋଇ ଥାଏ । କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଏହା ଜଣା ନଥିଲା କି ମୋ ମମି ବିଆ ପାଣି ଛାଡିକି ନାହିଁ ? କିନ୍ତୁ ସେ ପୁରା ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଥିବାର ଜଣା ପଡୁଥିଲା । ସେଠୁ ମମି ମୋ ଆଡକୁ ବୁଲି ପଡି ମୋତେ ଚେକ କରିବାରେ ଲାଗିଲା କି ମୁଁ କାଳେ ଉଠି ପଡି ନାହିଁ । ସେ ମୋତେ ତା ବିଆକୁ ଦେଖୁଥିବାର ଦେଖି ଦେଲା ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved