Bapa Libheile Deha Ra Nian ବାପା ଲିଭେଇଲେ ଦେହର ନିଆଁ

Bapa Libheile Deha Ra Nian ବାପା ଲିଭେଇଲେ ଦେହର ନିଆଁ

Bapa Libheile Deha Ra Nian, Odia Bapa Jhia sex Story , bapa mote gehile ,bapa jhia sex odia ବନ୍ଧୁମାନେ ବେଳେ ଜୀବନରେ ଏମିତି କିଛି ଘଟଣା ଘଟିଗଲା ଯାହା କୌଣସି ଝିଅ କେବେ ତା ସ୍ଵପ୍ନରେ ବି ଭାବି ନଥିବ । ମୁଁ ଋତୁ ବୟସ ୩୨ ବର୍ଷ ହେବ । ବାପା ମାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ବୋଲି ଝିଅ ଏଟି ଗେଲ୍ହାରେ ବଢିଥିଲି । ବାପା ମା ବି ମୋତେ କେଉଁଥିରେ ଅଭାବ କରି ନଥିଲେ । ଭଲ ଘର ଭଲ ବର ଦେଖି ବାହା ଦେଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ମୁ ହତଭାଗିନୀ ଟେ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ମୋତେ ପରକରି ଆରପାରି କୁ ଚାଲିଗଲେ ।

ମୁଁ ମୋ ନିଜ ବିଷୟରେ କଣ କହିବି । ମୁଁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପୁରା ଗୋରା, ମୋ ଫିଗର ସାଇଜ ୩୬-୩୨-୩୮ ହେବ । ଏବେ ଟିକେ ମୋଟା ହେଇଗଲିଣି କିନ୍ତୁ ବାହାଘରେ ବେଳେ ପୁରା ପତଳା ଥିଲି । ମୋତେ କୌଣସି ବି ଟୋକା ଆଜି ବି ଦେଖି ପାଗଳ ହେଇଯିବ ମୋ ପାଇଁ । ଆଉ ଆପଣ ଭାବି ପାରୁଥିବେ ମୁଁ ବାହା ପୂର୍ବରୁ କେମିତି ଦେଖା ଯାଉଥିଲି । ଏଇ କାହାଣୀଟି ମୋର ୨ ବର୍ଷ ତଳର ।

ମୋ ବାପ ଘରେ ମୋ ଭାଇ ଭାଉଜ ଓ ବାପା ଅଛନ୍ତି । ମୋର ବାହାଘର କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ମୋ ମା ହାର୍ଟଆଟାକରେ ଚାଲିଯାଇଥିଲା । ଘର କାମ ମୁଁ ସବୁ କରୁଥିଲି । କିନ୍ତୁ ମୋ ପାଇଁ ଯେତେବେଳେ ବାହାଘର ପାଇଁ ଭଲ ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିଲା ବାପା ମୋ ଭାଇ ଆଗ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କଲେ । ମୁଁ ଚାଲିଗଲା ପରେ ଘର କଥା ବୁଝିବା ପାଇଁ କେହି ନଥିଲେ ।

ତେଣୁ ଭାଇ ଆଗ ବିବାହ କରିବାର ଚାରି ମାସ ପରେ ମୋ ବାହାଘର ହେଲା । ମୋ ସ୍ଵାମୀ ବି ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । ଆମ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଓ ଯୌନ ଜୀବନ ସବୁ ଠିକ ଠାକ ଚାଲିଥିଲା । ଆମର ତିନି ବର୍ଷ ପରେ ଗୋଟେ ଝିଅ ଟିଏ ହେଲା । ଘରେ ସମସ୍ତେ ଖୁସି ଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେଇ ଖୁସି ବେଶୀ ଦିନ ରହିଲା ନାହିଁ । ମୋ ଝିଅ ୮ମାସର ହେଇଥାଏ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ରୋଡ ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟ ରେ ଚାଲିଗଲେ ।

ତାପରେ ମୋ ବାପା ମୋତେ ଆମ ଘରକୁ ନେଇ ଆସିଲେ । ମୁଁ ଆସି ମୋ ବାପ ଘରେ ରହିଲି । ମୁଁ ପାଖା ପାଖି ବାପ ଘରେ ରହିବା ପରେ ଭାଉଜ ଭାଇ ସହ ରହିବା ପାଇଁ ଦାର୍ଜଲିଙ୍ଗ ଚାଲିଗଲେ । କାରଣ ଭାଇ ସେଠି ଜବ କରେ । ଭାଉଜ ଚାଲିଯିବାର ୩-୪ ମାସ ପରେ ମୁଁ ଦିନେ ମୋ ବିଆରେ କାକୁଡି ଧରି ମୋ ବିଆରେ ଜୋରେ ଜୋରେ ପୁରେଇ ଚାଲିଥାଏ ।

ବାପା ସେତେବେଳେ ଘରେ ନଥିଲେ କିନ୍ତୁ ହଠାତ ଆସି ପହଞ୍ଚିଗଲେ ଆଉ ସେତେବେଳେ ମୁଁ କିଚେନରେ ଥାଏ । ମୋ ସ୍ଵାମୀ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲରେ ଗେହୁଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଗେହିଁ ଷ୍ଟାଇଲବି ସବୁବେଳେ ନିଆରା । ସେ ସବୁବେଳେ ୱାଇଲ୍ଡ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ମୁଁ ତାକୁ ଫୁଲ ସପୋର୍ଟ କରି ଆମେ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ସେକ୍ସର ଭରପୁର ମଜା ଉଠାଏ ।

ମୋତେ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ର ଅଭାବ ସବୁବେଳେ ଅନୁଭବ କରେ। କିନ୍ତୁ ସେ ଛାଡି ଯାଇଥିବା ସନ୍ତକକୁ ଦେଖି ମୁଁ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରେ । କିନ୍ତୁ ବେଳେ ତାଙ୍କ କଥା ମନେ ପଡିଲେ ମୁଁ ନିଜକୁ ରୋକି ପାରେ ନାହିଁ । ଆଉ ସେକ୍ସ ର ସେଇ ମୁହୂର୍ତ ସବୁ ମନେ ପଡିଲେ ହାତ ଆପେ ଆପେ ବିଆ ଉପରକୁ ଚାଲିଯାଏ । ମୁଁ ଏମିତି ବିଆରେ କାକୁଡି କିମ୍ବା ଆଙ୍ଗୁଠି କି ଆଉକିଛି ପୁରେଇ ନିଜକୁ ଟିକେ ଶାନ୍ତି କରି ଦିଏ ।

ମୋତେ ଏମିତି କରିବାର କେହି ଦେଖି ନଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେଦିନ ମୋ ବାପା ମୋତେ ଦେଖି ଦେଲେ । ମୁଁ ସେଦିନ ବାପାଙ୍କୁ ଦେଖି ଛଣିଆ ହୋଇ ସାଙ୍ଗେ ମୋ ଲୁଗା କୁ ତଳେ ପକେଇ କିଛି ନଜାଣିଲା ପରି ହେଲି । ମୋତେ ଭାରି ଲାଜ ଲାଗିଲା । ବାପାଙ୍କୁ ମୁହଁ ଦେଖେଇ ପାରୁ ନଥିଲି । ବାପାଙ୍କୁ ରାତିରେ ଖାଇବାକୁ ଦେଲି କାରଣ ଏ ସବୁ ତ ମୋତେ କରିବା କୁ ପଡିବ ।

ମୁଁ ମୋ ମୁହଁକୁ ପୋତି ବାପାଙ୍କୁ ଖାଇବା ପାଇଁ ଦେଲି । ମୁଁ ବି ନିଜେ ଖାଇ ସାରିଲି ବାପା ମୋତେ ସେତେବେଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି କହୁ ନଥିଲେ । ମୁଁ ଝିଅ କୁ ଶୁଆଇ ସାରିଲା ପରେ ବାପା ମୋତେ ଡାକିଲେ । ମୁଁ ନିଜକୁ ବହୁତ ଲଜ୍ଜିତ ଅନୁଭବ କରି ବାପାଙ୍କ ପାଖକୁ ଗଲି । ବାପା ପଚାରିଲେ ଝିଅକୁ ସୁଆଇ ସାରିଲୁଣି । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ।

ତାପରେ ବାପା କହିଲେ ଝିଅ ମୁଁ ଭାବୁଛି ତୋର ଆଉ ଥରେ ବାହାଘର କରେଇଦେବି । ମୁଁ ବାପାଙ୍କୁ କହିଲି ନା ବାହା ହେବି ନାହିଁ । ମୁଁ ବାହା ହେଲେ ମୋ ଝିଅ କଥା କିଏ ବୁଝିବ ? ବାପା କହିଲେ ସେ ଝିଅର ସବୁ ଦେଖା ଶୁଣା କରିବେ । ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ନା ମୁଁ କହ ସହ କରି ପାରିବି ନାହିଁ ଲୋକ କଣ କହିବେ ଝିଅ ଥାଉ ଆଉ କାହାକୁ ବାହା ହେଉଛି ।

ମୋ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନଥିଲା କାରଣ ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କର ପେନସନ ଆସୁଥିଲା ଆଉ ସ୍ଵାମୀଙ୍କର ବି କିଛି LIC ପଇସା ଥିଲା । ଯାହା ମୋର ଓ ମୋ ଝିଅ ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ଥିଲା ଆଉ ଏପଟେ ବାପା ବି ଝିଅ ନାଁରେ କିଛି ରଖି ସାରିଥିଲେ । ପଇସା ଲୋଭରେ ମୋତେ କେହିବି ବାହା ହେଇ ପାରିବ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ ଭୁଲିପାରୁ ନଥିଲି । ମୋ ବାପା ମୋତେ କହିଲେ ଝିଅ ତୋର ଏଦୁଃଖ ମୁଁ ଦେଖି ପାରୁନି ।

ମୁଁ ବାପାଙ୍କୁ କହିଲି ବେଳେ ଏମତି ହେଇଯାଏ ତାବୋଲି ମୁଁ କଣ ଆଉ କାହାକୁ ବାହା ହେବ ଠିକ ? ଏମିତି ବାପା ମୋତେ ବହୁତ ବୁଝେଇଲେ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମୋ ଜିଦରେ ଅଟଳ ଥିଲି । ସେଦିନ ପରେ ଆଉ କିଛି ନାହିଁ ଭଲରେ ଚାଲିଲା । ଆଉ କିଛି ଦିନ ପାଖା ପାଖି ୨୦-୨୫ ଦିନ ପରେ ହେବ ମୁଁ ହଲରେ ବସି ମୁଭି ଦେଖୁଥିଲି ।

ମୁଭିରେ ଗୋଟେ ହଟ ସିନ ଚାଲୁଥିଲା । ହିରୋ ହିରୋଇନିକୁ ଜବରଦସ୍ତ କିସ କରୁଛି । ମୁଁ ତାକୁ ଦେଖି ମୋ ଲୁଗା ଉପରୁ ମୋ ବିଆକୁ ରଗଡି ଚାଲୁଛି । ମୁଁ ଜାଣିନି ୟା ଅଚାନକ ଥିଲା ନା ଭଗବାନଙ୍କ ସଂଯୋଗ ଥିଲା ଫୁଣି ମୋତେ ମୋ ବାପା ଦେଖି ଦେଲେ । ମୁଁ ସେ ସିନ ଦେଖି ଭୁଲି ଯାଇଥିଲି ବାପା ଘରେ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି । ବାପା କେତେବେଳେ ପଛ ପଟେ ଆସି ଠିଆ ହେଇଛନ୍ତି ।

ମୁଁ କିଛି ଜାଣି ପାରୁ ନଥିଲି ସେ ସିନ ଦେଖି ମୋ ବିଆକୁ ରଗଡି ଚାଲିଥାଏ । ମୁଁ ଏମିତି ଏଥିରେ ମଜି ଯାଇଥିଲି ଯେ ବାପା ମୋତେ ଡାକୁଛନ୍ତି ମୁଁ ଶୁଣି ପାରୁ ନଥିଲି । ବାପା ମୋତେ ଧରି ହଲେଇଲା ପରେ ମୁଁ ସଚେତ ହେଲି । ବାପା ମୋତେ ଫୁଣି ସେଇ କଥା କହିଲେ ମୋ କଥା ମାନେ ତୁ ବାହା ହେଇ ପଡ । ମୁଁ ବାପାଙ୍କୁ ଧରି କାନ୍ଧି କହିଲି ନା ବାପା ମୋତେ ସେକଥା କିଛି କୁହ ନାହିଁ ।

ବାପା ବହୁତ ଚିନ୍ତା ପଡିଗଲେ ବାପା ମୋତେ ତୁନି କରି ବାହର କୁ ଚାଲିଗଲେ । ସେ ମୋର ଏ ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ । ସେଦିନ ରାତିରେ ଆସି ମୋତେ ଡାକି କହିଲେ ତୋର ଏଇଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଉପାୟ ଅଛି । ମୁଁ ଏସବୁ ବାପାଙ୍କ ଆଗରେ କଥା ହେବ ମୁଁ ନିଜକୁ ସଙ୍କୋଚ ମନେ କରୁଥିଲି । ବାପା କିନ୍ତୁ ବହୁତ ଭାବି ଚିନ୍ତା କରିବା ପରେ ଏସବୁ କହୁଥିଲେ ।

ବାପା ମୋତେ କହିଲେ ତୁ ତ ବାହା ହେବା ପାଇଁ ମନା କରୁଛୁ ଆଉ ଯଦି ତୁ ଚାହିଁବୁ ଆଉ କାହା ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଲେ ମୋର କିଛି କହିବାର ନାହିଁ । ମୁଁ ଏକଥା ପାଇଁ ସିଧା ସିଧା ମନା କରିଦେଲି । ବାପା ମୋତେ କହିଲେ ତୁ ସବୁ ଆଡୁ ମନା କରୁଛୁ । ମୁଁ ତୋର ଏମିତି କଷ୍ଟ କେତେ ଦିନ ଦେଖିବି । ମୁଁ ତୋ ବାପା କେମତିଇ ତୋତେ ଦେଖିବି ତୁ ସବୁ ଏମିତି ଭିତରେ ଭିତରେ ଜଳୁଥିବୁ ?

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved