Bapa Mote Gehi Garbhabati Karidele ବାପା ମୋତେ ଗେହିଁଲେ

ବାପା ମୋତେ ଗେହିଁ ଗର୍ଭବତୀ କରିଦେଲେ

Bapa Mote Gehi Garbhabati Karidele

Bapa Mote Gehi Garbhabati Karidele  ହାଏ ଫ୍ରେଣ୍ଡସ ମୁଁ ସନ୍ଧ୍ୟା । ମୁଁ ବି॰ଏସି କରିଛି । ମୋର ଏଇ କାହାଣୀ 10 ବର୍ଷ ତଳର, ଚାଳନ୍ତୁ ସେଇ ପୁରୁଣା ଦିନକୁ ଯାଇ କାହାଣୀ କୁ ପଢିବା। ପାଠକ ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ଅଳ୍ପ ବୟସର ହୋଇଥିଲି ସେବେଠାରୁ ମୋ ମା ଚାଲିଯାଇଥିଲା । ସେବେଠୁ ମୋ ବାପା ଏକା ଏକା ବଞ୍ଚି ଆସିଛନ୍ତି କେବଳ ମୋ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ, କାଳେ ଦ୍ଵିତୀୟ ବିବାହ କଲେ ମୋ ସାବତ ମା ମୋର ଭଲରେ ଦେଖା ଶୁଣା କରିବ ନାହି ତେଣୁ ସେ ବିବାହ କରିଲେ ନାହି ।

ବାପା ମୋତେ ବହୁତ ଭଲପାନ୍ତି, ମୁଁ ବି ବେଳେ ବାପାଙ୍କୁ ମା କଥା ମନେ ପକେଇ ଦିଏ, ବାପା ବହୁତ କମ କଥା କୁହନ୍ତି ତେଣୁ ସେ ତାଙ୍କ ଦୁଃଖକୁ ନିଜ ଛାତି ଭିତରେ ଚାପି ରଖୁଥିଲେ । ବାପାଙ୍କ ଜୀବନ ମୁଁ ଥିଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ମୋ ଛଡା ଆଉ କେହି ନଥିଲେ । ବାପା କୋର୍ଟ ରେ କାମ କରନ୍ତି, ତେଣୁ ବାପା ସକାଳୁ କୋର୍ଟ ଚାଲିଯାଉଥିଲେ ଆଉ ମୋର ଦେଖା ଶୁଣା କରିବା ପାଇଁ ଜଣେ ଆୟା ଥିଲା ।

ମୁଁ ବି ସ୍କୁଲ ଚାଲିଯାଉଥିଲି ଏବଂ ସ୍କୁଲୁରୁ ଫେରି ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ମୁଁ ବାପାଙ୍କ ଆସିବା ବାଟକୁ ଅନେଇ ବସିଥାଏ । ଯେମିତି ସେ ଆସୁଥିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଚଢି ଯାଉଥିଲି । ପାପା ମୋ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଉଥିଲେ । ମୁଁ ସେତେବେଳେ ୮ବର୍ଷର ଥିଲି ବେଶୀ କିଛି ଜାଣିନଥିଲି । ଟିଭି ଦେଖିବାକୁ ମୁଁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲି । ସାରା ଦିନ ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲି ।

ଏହି ପରି ଭାବେ ମୁଁ ବଡ ହୋଇଗଲି ଆଉ ୨୩ ବର୍ଷ ଯବାନ ମସ୍ତ ହଟ ମାଲ ହୋଇଗଲି । ମା ଚାଲିଯିବା ପରେ ପାପା ହିଁ ମୋତେ ଗାଧୋଇ ଦେଉଥିଲେ । ମୋର ଛୁଟି କୁ ଧୋଇ ଦେଉଥିଲେ, ତଉଲିଆରେ ମୋ ବାଳକୁ ଫୋଛି ଦେଉଥିଲେ ଆଉ ମୋତେ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଦେଉଥିଲେ । ପାପା ହସି ହସି ମୋ ଓଠରେ କିସ କରିଦେଉଥିଲେ ।

ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ବଡ ଓ ଯବାନ ହୋଇଗଲି ସବୁ ବଦଳି ଗଲା । ପାପ ମୋ ଓଠରେ କିସ କରିବା ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ । ବନ୍ଧୁମାନେ ଦୁନିଆର କୌଣସି ବାପା ତାର ଝିଅକୁ ଖରାପ ନଜରରେ ଦେଖେ ନାହିଁ । ମୋ ବାପା ବି ମୋତେ ଖରାପ ନଜରରେ ଦେଖୁନଥିଲେ ।  ସେ ଜାଣି ସାରିଥିଲେ କି ତାଙ୍କର ଝିଅ ଯବାନ ହୋଇଗଲାଣି ।

ମୁଁ ବି ଭୁଝି ଯାଇଥିଲି ମୋ ବାପା ମୋତେ ଯେତେ ବି ଭଲପାଉଥିଲେ ବି ଯବାନ ଝିଅର ଓଠରେ କିସ କରିବାର ଅର୍ଥ ଅନ୍ୟ କିଛି ବୁଝାଇ ଥାଏ । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋତେ କେହି ବିଆ ଓ ବାଣ୍ଡ ବିଷୟରେ କୌଣସି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ଏସବୁ ମୁଁ ଟିଭିରୁ ଶିଖି ଯାଇଥିଲି । ଘରେ ୨ଟା ଟିଭି ଥିଲା ବାପା ଗୋଟେ ମୋ ରୁମରେ ଲଗେଇ ଦେଇଥିଲେ ।

ସେତେବେଳେ ଆମର କେବୁଲ ଲାଗିଥିଲା । ରାତି ୧୨ ଟା ପାଖା ପାଖି ସେଥିରେ ବ୍ଲୁ ଫିଲିମ ଚାଲେ । ମୁଁ ଥରେ ରାତିରେ ଏମିତି ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲି ଆଉ ଚ୍ୟାନେଲ ଚେଞ୍ଜ କରୁ ସେଇ ଚ୍ୟାନେଲରେ ବ୍ଲୁ ଫିଲିମ ଦେଉଥିବାର ଦେଖିଲି । ୨୩ ବର୍ଷ ହେବା ଭିତରେ ମୁଁ ସବୁ କିଛି ଜାଣି ଯାଇଥିଲି । ମୁଁ ରାତି ରାତି ଅନିଦ୍ରା ହୋଇ ସେକ୍ସ ସିନ ଦେଉଥିବା ସେଇ ଚ୍ୟାନେଲ ଦେଖୁଥିଲି ।

ଯେତେବେଳେ ବାପା ମୋତେ ଚେକ କରିବା ପାଇଁ ଆସନ୍ତି ମୁଁ ତୁରନ୍ତ ଟିଭି ବନ୍ଦ କରି ସୋଇଯାଏ । ଏହି ପରେ ଭାବେ ମୁଁ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ ସବୁ କିଛି ଜାଣି ଯାଇଥିଲି । ଗୋଟେ ଦିନ ବାପା ମୋତେ ତାଙ୍କ ଦେହ ଦରଜ ହେଉଥିଲା ଓ ତାଙ୍କ ଦେହରେ ତେଳ ମାଲିସ କରିବା ପାଇଁ ମୋତେ କହିଲେ । ବାପା କେବଳ ଗୋଟେ ତଉଲିଆ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ।

ବାପାଙ୍କର ବୟସ ୪୫ ବର୍ଷ, ବାପା ଦେଖିବାକୁ ବି ଆଚ୍ଛା ଖାସା ଯବାନ ଥିଲେ । ମୋ ପାଇଁ ବାପା ଦ୍ଵିତୀୟ ବିବାହ କରିନଥିଲେ । ମୋ ବାପା ସନି ଦେଉଲ ଠାରୁ କିଛି କମ ଲାଗୁ ନଥିଲେ । ବାପା ବେଡ ଉପରେ ସୋଇଗଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦେହରେ ଜଡୀ ବୁଟୀ ବାଲା ସେ ତେଳ ଲଗେଇବାରେ ଲାଗିଲି । ପ୍ରଥମେ ମୁଁ ବାପାଙ୍କୁ ଜଣେ ବାପା ହିସାବରେ ବହୁତ ଭଲପାଉଥିଲି ।

କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ସେଦିନ କଣ ପାଇଁ ମୁଁ ବାପାଙ୍କୁ ଜଣେ ପ୍ରେମୀ ନଜରରେ ଭଲପାଉଥିଲି । କାରଣ ମୁଁ ସବୁଦିନ ସେଇ ବିପି ଚ୍ୟାନେଲ ଦେଖି ରାତିରେ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି କରୁଥିଲି । ମୋର ଏଇ କାଣ୍ଡ କରନାମା ବିଷୟରେ ବାପା କିଛି ଜାଣିନଥିଲେ । ସେଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାବେଳେ ଯତେବେଳେ ମୁଁ ବାପାଙ୍କ ହାତ ଗୋଡ ମାଲିସ କରୁଥିଲି, ଅଚାନକ ମୁଁ ମନରେ ଆସିଲା ସନ୍ଧ୍ୟା! ତୁ ଏତେ ଦିନ ହେଲା ଗୋଟେ ବାଣ୍ଡ ଖୋଜୁଥିଲି କିନ୍ତୁ ତୋ ଆଗରେ ଗୋଟେ ମସ୍ତ ତଗଡା ବାଣ୍ଡ ଅଛି ।

ଏକଥା ଭାବି ମୁଁ ବାପାଙ୍କ ଗୋଡ ଓ ଜଙ୍ଘ କୁ ଖୁବ ରଗଡି ରଗଡି ମାଲିସ କରୁଥିଲି । ବାପା କହିଲେ ଝିଅ ! ଆଜି ତୁ ତ ବହୁତ ଭଲରେ ମାଲିସ କରୁଛୁ । ଝିଅ ତୋତେ କିଛି କଣ ଦରକାର ଅଛି କି ? ବନ୍ଧୁମାନେ ଇଚ୍ଛା ତ ହେଉଥିଲା ବାପା ମୋତେ ଆଉ କଣ ଦରକାର ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ଦାମୀ ଜିନିଷ ତୁମ ବଡ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ମୋତେ ଦେଇ ଦିଅ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଏକଥା କହିଲି ନାହିଁ ।

ମୋର ତାଙ୍କ ଦେହ ମାଲିସ କରିବାରୁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ହିଟ ହୋଇଗଲା । ସେ ଭାବିଲେ ମୁଁ କିଛି ଖରାପ କାଳେ ଭାବି ତେଣୁ ସେ ବାର୍ଥରୁମ ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲେ । ମୁଁ ସେହି ସମୟରେ ଗୋଟେ ଢିଲା ସାଲୱାର ସୁଟ ପିନ୍ଧିଥିଲି । ବାପାଙ୍କୁ ମୋର ଦୁଧିଆଳୀ ସ୍ଥନର ଦର୍ଶନ ହୋଇଗଲା । ବାପା କହିଲେ ଝିଅ ଏବେ ତୁ ବହୁତ ବଡ ହୋଇଗଲୁଣି ଏତେ ଢିଲା କପଡା ପିନ୍ଧି ନାହିଁ ।

ମୁଁ ବୁଝିଗଲି ଆଜି ବାପା ମୋର ଦୁଧର ଦର୍ଶନ ପାଇଯାଇଛନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ପାପା ବାର୍ଥରୁମକୁ ଅଚାନକ ଚାଲିଗଲେ ମୋତେ ଟିକେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିଲା । ମୋ ମନରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଲା ଦେଖେ ଭିତରେ ସେ କଣ କରୁଛନ୍ତି ? କବାଟ ଫାଙ୍କରେ ଦେଖିଲି ପାପା ମୁଠି ମାରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ । କଣ ମସ୍ତ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ଥିଲା, କୌଣସି ମୋଟା ଗାଜର ପରିକା ଥିଲା ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ମୁଣ୍ଡି ।

ବାଣ୍ଡ ମୁଣ୍ଡି ଗୋଲାପି ଥିଲା ଓ ବାଣ୍ଡ କଳା ଥିଲା । ବାପାଙ୍କ ଆଖି ବନ୍ଦ ଥିଲା ବୋଧେ ହୁଏ ସେ ମୋ କଥା ଭାବୁଥିଲେ । ଆଉ ବାପା ବାଣ୍ଡକୁ ଆଗ ପଛ କରି ମୁଠି ମାରି ଚାଲିଥାନ୍ତି । ପୁରା ମଜା ନେଇ ମୁଁପାଖା ପାଖି ୧୦ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏ ସିନ ଦେଖିଲି, ତାପରେ ତାଙ୍କ ମୋଟା ବାଣ୍ଡରୁ ବନ୍ଧୁକରୁ ଗୁଳି ବାହାରିଲା ପରି ତାଙ୍କ ବୀର୍ଯ୍ୟ ପିଚକାରୀ ମାରି ବାହାରିଗଲା । ତାଙ୍କୁ ମସ୍ତ ସୁଖ ମିଳୁଥିଲା ।

ମୁଁ ଭାବିଲି ଯଦି ବାପା ମୋତେ କୌଣସି ଦିନ ଗିହଁନ୍ତି ସେ ବି ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇବା ସହ ମୋତେ ବି ସୁଖ ମିଳିଯିବ । ମୁଁ ମୋ ରୁମକୁ ଚାଲି ଆସିଲି ଆଉ ସେଇ କଥା ଭାବିଲି କେମିତି ବାପାଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ କରିବି । ଏହି କାହାଣୀକୁ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । କୌଣସି ବାପା ଏତେ ସହଜରେ ତାଙ୍କ ନିଜ ଝିଅ ସହ ଏସବୁ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ । ଗୋଟେ ଦିନ ବାପା ଗାଧୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ବାର୍ଥରୁମ ପଶିଗଲି ।

ମୁଁ ଗାଧୋଇବାରେ ଲାଗିଲି ଯେତେବେଳେ ବାପା ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ଆସିଲେ ମୁଁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ବାହାରକୁ ଚାଲିଆସିଲି । ମୁଁ ମୋ ଛାତିରେ କେବଳ ଗୋଟେ ଗୋଲାପି ରାଙ୍ଗର ତଉଲିଆ ବାନ୍ଧି ରଖିଥିଲି । ମୋର ଗୋରା ଗୋରା ଚିକନିଆ ଆଣ୍ଠୁ ପୁରା ଖୋଲା ଥିଲା । ଆଉ ଉପରୁ ମୋର ଦୁଇ କାନ୍ଧ ଚମକୁଥିଲା । ମୋର କଳା ବାଳ କୌଣସି କଳା ନଦୀର ପାଣି ବହିଯାଉଥିବା ପରି ଲାଗୁଥିଲା ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ଜାଣିଶୁଣି ତଉଲିଆକୁ ହାଲକେଇ କରି ବାନ୍ଧି ରଖିଥିଲି । ଯେମିତି ମୁଁ ବାହାରକୁ ବାହାରିଲି ବାପା ଆଗରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ ମୁଁ ପଛ ପଟକୁ ହାତ ନେଇ ଧିରେ କରି ତଉଲିଆ ଗଣ୍ଠିରେ ହାତ ଲଗେଇଲି ଆଉ ତଉଲିଆ ସର କିନା ତଳକୁ ଗଳି ପଡିଲା । ମୁଁ ଡରିବାର ସାଉଣ୍ଡ କରିଲି । ପାପା ପୁରା ବୁଡି ଯାଇଥିଲେ ମୋ ଖୁବସୁରତ ଦେହରେ , ମୋର ପ୍ରତେକ ଅଙ୍ଗ ତାଙ୍କ ଆଖିରେ ରହିଯାଇଥିଲା ଯେମିତି କ୍ୟାମେରାରେ ଫଟୋ ସବୁ ରହିଯାଏ।

କେମିତି ତଉଲିଆ ବନ୍ଧୁଛୁ ? ଠିକ ସେ ବାନ୍ଧେ ଝିଅ, ଏବେ ତୁ ଆଉ ଛୋଟ ଛୁଆ ହୋଇ ନାହୁଁ, ପାପ ଏକଥା କହି ତୁରନ୍ତ ତଉଲିଆ ଉଠେଇ ମୋ ଦେହରେ ପକେଇଦେଲେ । ପାପା ମୋର ଲଙ୍ଗଲା ଦେହକୁ ସଫା ସଫା ଦେଖିଥିଲେ । ମୁଁ ପଶ୍ଚାତାପର ନାଟକ କରି ସେଠୁ ଜଳଦୀ ଚାଲି ଆସିଲି । ମୁଁ ଜଳଦୀ ଆସିବା କାରଣରୁ ମୋ ଦେହ ଓଦା ହୋଇଥିଲା ତେଣୁ ଚଟଣାରେ ପାଣି ଲାଗି ମୋ ଗୋଡ ଖସିଗଲା ।

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved