ବର୍ଷାବେଳେ ଖୁଡୀଙ୍କୁ କାଦୁଅରେ ଗଡେଇ ଗେହିଁଲି

ବର୍ଷାବେଳେ ଖୁଡୀଙ୍କୁ କାଦୁଅରେ ଗଡେଇ ଗେହିଁଲି 

Barshabele Khudinku Kaduare Gadei Gehili

Barshabele Khudinku Kaduare Gadei Gehili – gachha mule khudi nku gehili sex story, bial bhitare khudi o mu giha gehi helu, ମୋର ସବୁ ପାଠକ ଓ ପାଠିକା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ସେକ୍ସକାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମ ସାଇଟକୁ ସ୍ଵାଗତ ଜଣେଇ ମୋ କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ କରୁଛି । ମୁଁ ସୁଧୀର ଗାଁ ପାଖ ଟାଉନ ରେ ମୋର ଗୋଟେ ଫଳ ଦୋକାନ ଅଛି । ମୋ ଭଲ ବ୍ୟାବସାୟ ବି ଚାଲିଛି । ତା ସହ ମୁଁ ମୋର ବିଲ ବାଡି କଥା ବି ବୁଝେ ଯାହା ମୋ ଜେଜେ ବାପା ଓ ବାପା ମୋ ପାଇଁ କରିଥିଲେ । ମୋର ବିବାହ ବି ସରିଥିଲା ।

ମୋର ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ବହୁତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବି ଅଛି । ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ମୁଁ ଯୌନ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଖୁସିରେ ଅଛୁ । ଆମେ ଯେବେବି ସେକ୍ସ କରୁ ମୁଁ ତାକୁ ପୁରା ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କଲା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗିହେଁ । ସେ ବି ମୋତେ ପୁଲ ସପୋର୍ଟ କରେ । ମୁଁ କେବେ ଭାବି ନଥିଲି ମୋ ଜୀବନରେ ଏମିତି ଏକ ସମୟ ଆସିବା, ମୁଁ ଅନ୍ୟ ଏକ ନାରୀ ସହ ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବି ।

ଘଟଣାଟି ୨ବର୍ଷତଳର । ମୋ ବିଲରେ ତଳି ରୋଇବା ପାଇଁ ଜଣେ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକକୁ ନେଇ ଯାଇଥାଏ । ସେ ଆମ ଘର ଠାରୁ କିଛି ଦୂର ରୁହନ୍ତି । ସେ ମୋର ସମ୍ପର୍କରେ ଖୁଡୀ ହେବେ । ବୟସ ୪୦ ବର୍ଷ ହେବ । ତାଙ୍କ ନାଁ ଝରଣା । ଝରଣା କୁ ଦେଖିଲେ ଯେମିତି କେହି ତାର ସୁନ୍ଦରତା ବିଭୋର ହେଇଯାଏ ସେ ବି ଠିକ ସେମିତି । ତାଙ୍କ ଫିଗର ସାଇଜ ୩୮-୩୨-୪୦ । ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଦୁଧ ଦେଖିଲେ ଭାରି ଲୋଭ ଲାଗେ । ନିଜ ଦେହର ଯତ୍ନ ନେଉ ନଥିବାରୁ ଦୁଧ ଟିକେ ଝୁଲି ପଡିଛି କିନ୍ତୁ ଏବେ ବି ଦେହରେ ଭରପୁର ଯବାନୀ ଅଛି ।

ଯଦି ସେ କୌଣସି ଧନୀ ଘରର ବୋହୂ ହେଇଥାନ୍ତେ ପୁରା ଜଳୁ ଥାନ୍ତେ ମାନେ ତାଙ୍କ ବୟସ ସିଧା ୪୦ ରୁ ୨୫ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖସି ଆସି ପୁରା ହଟ ଲାଗୁଥାନ୍ତେ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଏତେ ଖରାପ ଯେ ଗୋଟେ ମଦୁଆ ସ୍ଵାମୀ ପାଇଲେ । ଦାଦା ସବୁବେଳେ ଦେଶୀ ମଦ ପିଇ ତାଙ୍କଦେହରେ ଆଉ କିଛି ନାହିଁ ସେ କଣ ଖୁଡୀଙ୍କୁ ଯୌନ ସୁଖ ଦେବେ ? ଦାଦା ମାସର ତିରିଶି ଦିନରୁ ୧୦ଦିନ କାମ କରନ୍ତି ଆଉ ସେଇ ସବୁ ପଇସାରେ ମଦ ପିଇ ଉଡେଇ ଦିଅନ୍ତି ।

ଭେଣ୍ଡିଆ ପୁଅ ସ୍ତ୍ରୀ କଥାରେ ପଡି ବାପା ମାଙ୍କୁ ପଚାରୁଣି ତେଣୁ ସେ ନିଜେ ଚଳିବା ପାଇଁ ଏମିତି ବେଳେ ମୂଳ ମଜୁରି ଲାଗି ନିଜ ଗୁଜୁରାଣ ମେଣ୍ଟାନ୍ତି । ଏଇ ଶ୍ରାବଣ ମାସ ଚାଲିଥାଏ ବିଲ ସବୁ ରୁଆ ହେଉଥାଏ । ମୋ ପାଖ ସବୁ ବିଲ ଦାନ ରୁଆ ହେଇସାଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଦୋକାନରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବାରୁ ରୋଇ ପାରି ନଥିଲି । ଦିନେ ମୁଁ ଝରଣା ଖୁଡୀଙ୍କୁ ଡାକି ନେଇ ଆମ ବିଲ ରୋଇବା ପାଇଁ ଗଲୁ ।

ସେଦିନ ପାଗ ଭଲ ଥାଏ ମାନେ ଆକାଶ ନିର୍ମଳ ଥିଲା । ମୁଁ ଭାବିଲି ବର୍ଷା ବୋଧେ ହେବ ନାହିଁ ତେଣୁ କଣ ପାଇଁ ଅଯଥାରେ ଛତା ନେବି । ଖୁଡୀ ଙ୍କୁ ବି ପଚାରିଲି ସେ ବି କହିଲେ ନାଇଁ ବର୍ଷା ବୋଧେ ହେବ ନାହିଁ । ବେଶୀ ବିଲ ନୁହେଁ ଜମା ୩ଗୁଣ୍ଠ । ତେଣୁ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଯାଇଥିଲୁ । ଆମ ଆଖ ପାଖରେ ବି କେହି ନଥିଲେ  । ବିଲ ଆମ ଗାଁ ଠାରୁ ପ୍ରାୟ ୨-୩କିମି ଦୂର ହେବ ।

ସମୟ ପାଖା ପାଖି ୧୨ଟା ହେବ ଆମେ ବିଲ ରୋଇ ଦେଇ ସାରିଥିଲୁ ଆଉ ଅଳ୍ପ ଟିକେ ଥିଲା ବର୍ଷା ନାଦିଲା । ବର୍ଷା ପୁରା ଢୁ ଢୁ ହେଉଥାଏ । ସେଇଠି ଗୋଟେ ବୁଢା ବାର ଗଛ ଥିଲା ମୁଁ ଖୁଡୀଙ୍କୁ କହିଲି ଖୁଡୀ ଚାଲ ଗଛ ମୂଳରେ ଠିଆ ପଡିବା ସରିଲେ ଆସି ସେଇ ଟିକକ ସାରେଇ ଦେଇ ଗାଧେଇ ଘରକୁ ପଳେଇବା । ଖୁଡୀ କହିଲେ ହଁ ପୁଅ ଠିକ କହୁଛୁ ।

ଯେତିକି ଜୋରେ ବର୍ଷା ହେଉଛି ଘର ଯାଇ ହେବ ନାହିଁ । ଆମେ ଗଛ ମୂଳକୁ ଗଲା ଭିତରେ ବର୍ଷାରେ ପୁରା ଓଦା ହେଇ ଯାଇଥାଉ । ଆମେ ପୁରା ଭିଜି ଯାଇଥିଲୁ ଆମ କପଡା ଆମ ଦେହରେ ପୁରା ମିଶି ଯାଇଥାଏ । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଖୁଡୀଙ୍କୁ ଦେଖିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆପେ ଆପେ ଟେଙ୍ଗେଇ ଗଲା । ଖୁଡୀଙ୍କ ଦୁଧରେ ଲୁଗା ପୁରା ଲାଗି ରହିଛି । ଦୁଧ ପୁରା ଫୁଟିକି ଦେଖା ଯାଉଛି । ଦୁଧ ଭୁଁଡି ଦୁଇଟା ପୁରା ଜଣା ପଡୁଥାଏ । ପତଳା ଲୁଗାକୁ ବିନା ବ୍ରାରେ ସେ ବ୍ଳାଉଜ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି କେମିତି ବା ଦୁଧ ଭୁଁଡି ଦେଖା ଯିବନି !

ଆମେ ଆଶି ଗଛ ମୂଳରେ ଠିଆ ହେଲୁ । ମୁଁ କନେଇ କନେଇ ଖୁଡୀଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦେଖୁଥାଏ । ଏମିତି ନଜରରେ ଖୁଡୀଙ୍କୁ କେବେ ଦେଖି ନଥିଲି । ଖୁଡୀଙ୍କ ନଜର ବୋଧେ ମୋ ଉପରେ ପଡିଗଲା ସେ ଜାଣିଗଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଦେଖୁଛି । ସେ ତାଙ୍କ ଗୋଟେ ହାତ ଛାତି ଉପରେ ରଖିଦେଲେ । ଏପଟେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଓଦା ଲୁଙ୍ଗୀକୁ ଟେକି ତମ୍ବୁ କରିସାରିଲାଣି । ଖୁଡୀଙ୍କ ନଜର ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ପଡିଲା ।

ଖୁଡୀ ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସି ମୋତେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାହୁଁଥାନ୍ତି । ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବୁଥାଏ ଶାଳି ନିଜେ ଦେଖି ଦେଉଛି ମୋତେ ଦେଖେଇଲା ବେଳକୁ ସତୀ ଦେଖେଇ ହେଉଛି । ଖୁଡୀ ମୋତେ କହିଲେ ସୁଧୀର ଏମିତି କଣ ଚାହିଛ ମୋତେ ?

ମୁଁ କହିଲି – କାଇଁ ନାଇଁ ତ?

ସେ କହିଲେ – ମିଛ କୁହନି ମୋତେ ତୁମେ ସେତେବେଳୁ ଚାହୁଁଛ ମୁଁ ଦେଖୁଛି ଦେଖ ମୁଁ ତୁମ ଖୁଡୀ ହେବି?

ମୁଁ – ଆଉ ତୁମେ ବି ମୋ ମୋତେ ଚାହୁଁନ

ସେ – ହଡ ବଡେଇ ନାଇ ତ

ମୁଁ – ତୁମେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖୁ ନଥିଲ

ସେ ଲାଜେଇ ଯାଇ କହିଲେ –  ମୁଁ ତୁମର ସେଇଟା ଏମିତି ଠିଆ ହେଇଛି କାହାର ବି ନଜର ପଡିବ,

ମୁଁ – ଏଇଟା ବା ତୁମ କୁ ଦେଖି ପୁରା ହିଟ ହେଇଗଲାଣି ମୁଁ କଣ କରିବି ? ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଦାୟୀ ନୁହନେ ତୁମେ ତମର ସେକ୍ସି ଯବାନୀକୁ ଏମିତି ଦେଖେଇଲେ କୌଣସି ପୁରୁଷର ଏମିତି ହେବ

ସେ – ମୁଁ ବହୁତ ବେଳୁ ମୋର ଲୁଚେଇ ରଖିଛି, ତୁମେ ବି ରଖ, ମୁଁ କଣ ତୁମକୁ ଜାଣି ଶୁଣି ଏମିତି କରିଛି ନା କଣ ବର୍ଷାରେ ଓଦା ହେଇଗଳି ସେଇଟା କଣ ମୋର ଦୋଷ

ମୁଁ – ତୁମେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ଆସିଲ ନାହିଁ

ସେ – ତୁମେ ତ ଜାଣିଛ ସେଗୁଡା କିଣିବା ପାଇଁ ମୋ ପାଖେ ଏତେ ପଇସା ନାହିଁ, ତୁମେ ମୋତେ କହୁଛ ତୁମେ ଚଡି ପିନ୍ଧି ଆସିଲନି

ମୁଁ – କିଏ ଜାଣିଥିଲା ଏମିତି ହେବ ବୋଲି

ସେ – ସେଇଥିପାଇଁ କହୁଛି ଲୁଚେଇ ରଖ

ମୁଁ – ଲୁଚେଇ ରଖି ପାରିବିନି ପାରୁଛ ଯଦି ମୋର ଦେଖ ନାହିଁ

ସେ କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋତେ ଅନେଇଲେ ନାହିଁ । ମୁଁ କଣ କଲିନା, ମୋ ଲୁଙ୍ଗିକୁ ଟେକି ତାଙ୍କରି ଆଗରେ ମୁତିଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଭଲଭାବେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖା ଯାଉଥାଏ । ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ହାର୍ଡ ହେଇଥାଏ । ମୋର ଆଠ ଇଞ୍ଚ ଲାମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ତା ପାଣିକୁ ଏମିତି ଫୋପାଡୁ ଥାଏ ଯେମିତି ଗୋଟେ ମଟର ଲାଗିଛି । ଖୁଡୀ କହୁଥାନ୍ତି ଛି ଛି ତୁମେ ଏତେ ଅଭଦ୍ର ତୁମେ ଆଗରେ ଗୋଟେ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ଠିଆ ହେଇଛି ତୁମେ ଏମିତି ମୁତୁଛ ।

ମୁଁ କହିଲି ତୁମର ଯଦି ଦେଖିବାର ଇଚ୍ଛା ନାହିଁ ବୁଲି ପଡ, ବର୍ଷା ହେଉଛି ମୁଁ କଣ କରିବି । ସେ ବୁଲିପଡିଥିଲେ କିନ୍ତୁ କନେଇ କନେଇ ଏବେ ବି ଚାହୁଥିଲେ । ସେ କଣ କୌଣସି ବି ନାରୀ ଯେକି ଯୌନ ସୁଖରୁ ବଞ୍ଚିତ ଥିବ ଏମିତି ବାଣ୍ଡ ଦେଖିଲେ ଆଖିରୁ ପତା ବି ପକେଇବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହେବ ନାହିଁ ।

ମୁଁ ମୁତି ସାରିଲା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟିକେ ନରମି ଗଲା । ଯେମିତି ଦେଖିଲି ସେ କନେଇ କନେଇ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ମୁଁ ମୋ ଲୁଙ୍ଗିକୁ ଟେକି ଅଣ୍ଟାରେ ଖୋସି ଦେଲି ଯେମିତି ମୋ ବାଣ୍ଡ ବାହାରକୁ ପୁରା ଦେଖା ଯିବ । ତାଙ୍କ ପଛ ପଟେ ତାଙ୍କ ଦେହକୁ ଲାଗି ତାଙ୍କ ବେକରେ ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଲି । ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟଚ ହେଲା ଓ ତାଙ୍କ ବେକରେ ମୁଁ ଚୁମା ଦେବା ଦୁଇଟା ଯାକ ପତିକ୍ରିୟା ଏକା ସାଙ୍ଗେ ହେବାରୁ ସେ ଶିହରଣରେ ତାଙ୍କ ଦେହରେ କମ୍ପନ ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ।

ସେ କହିଲେ ଦେଖ ସେମିତି କର ନାହିଁ ମୁଁ ତୁମ ଖୁଡୀ ହେବି ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved