Bhauja Nka Birtdayre Banda Bia Milan ଭାଉଜଙ୍କ ବାର୍ଥଡେ

ଭାଉଜଙ୍କ ବାର୍ଥଡେରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସହ ପ୍ରଥମଥର ବିଆର ମିଳନ ହେଲା

Bhauja Nka Birtdayre Banda Bia Milan

Bhauja Nka Birtdayre Banda Bia Milan  ଏହି କାହାଣୀଟି ମୋର ଏବଂ ଜଣେ ପଡିଶା ଘର ଭାଉଜଙ୍କ ସହ । କେମିତି ତାଙ୍କର ମୁଁ ଜଣେ ପର୍ଫେକେଟ ସେକ୍ସ ପାର୍ଟନର ହେଇପାରିଲି ଏବଂ ମୋର କୁଆଁର ଜୀବନର ପ୍ରଥମେ ଦ୍ଵାରା ଖୋଲିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଦେଲେ । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ କଲେଜକୁ ଯାଏ ଟୋକୀ ମୋତେ ଅନେଇ ରହିଥାନ୍ତି କାରଣ ମୋ ହାଇଟ ୬ଫୁଟ ଆଉ ମସ୍ତ ଫିଗର ଅଛି ।

ଏବେ ଚାଳନ୍ତୁ ଷ୍ଟୋରି ଭିତରକୁ ଯିବା । ଏହି କାହାଣୀର ହିରୋଇନି ବା ମୋର ଗେଲ୍ହି ଭାଉଜ ଙ୍କର ନାମ ରୂପାଳି, ଭାଉଜଙ୍କର ବୟସ ୨୬ କିନ୍ତୁ ଦେଖିବକୁ ସେ ୨୦ବର୍ଷ ପରି ଲାଗନ୍ତି ଯେମିତି ସେ ଏବେ ବି କଲେଜ ଯାଉଥିବା ଝିଅ ଏକଦମ ଗୋରା ଓ ମଖମଲି ଚେହେରା ଟୋକାଙ୍କ ଛାତିରେ ତୀର ମାରିପକାଉଥିବା ଚାହାଣି ତାଙ୍କର ଲାଗେ ଯେମିତି କୌଣସି ମୂର୍ତିକାର ଉତ୍ତମ କଳା ଅଟେ ।

ଭାଉଜ ମୋ ପାଖ ଘରେ ରହୁନ୍ତି, ଭାଉଜଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ବିଜେନ୍ସ କରନ୍ତି ତାଙ୍କର ବଡ ଡ୍ରେସ ସୋରୁମ ଅଛି । ତାଙ୍କ ଡ୍ରେସ ସୋରୁମ ସକାଳୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ରାତି ୧୦ଟା ରେ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଏ ଆଉ କାମ ସାରି ଆସିଲା ବେଳକୁ ରାତି ୧୧ଟା ପରେ ହୋଇଯାଏ । ଆଉ ଭାଇ ଦୋକାନରୁ ଫେରିଲା ପରେ ଥକି ସୋଇପଡନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ଭାଇ ଭାଉଜଙ୍କୁ କମ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ।

ଭାଉଜଙ୍କର ଆରେଞ୍ଜ ମ୍ୟାରେଜ ଥିଲା । ଭାଇଙ୍କର ବି ଆଗରୁ ଜଣେ ଲେଡି ସହ ଚାକର ଥିଲା ତେଣୁ ସେ ଭାଉଜଙ୍କ ଉପରେ ଇଣ୍ଟରେଷ୍ଟ ଦିଅନ୍ତି ନାହଁ । ଆଉ ବିଚାରୀ ଭାଉଜ ନିଜେ ନିଜକୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରି ରହିଯାନ୍ତି । ମୁଁ ବି ବେଳେ ଭାଉଜଙ୍କୁ ହେଲ୍ପ କରିଦିଏ, ଆଉ ଭାଉଜ ବି ମୋ ଘର ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲରେ ଜାଣିଛନ୍ତି । ଗୋଟେ ଦିନ ମୁଁ କଲେଜରୁ ଘରକୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଦେଖିଲି ଭାଉଜ ବସି ମା ସହ କଥା ହେଉଛନ୍ତି ।

ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ହାଏ କହି ମୋର ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲି ଡ୍ରେସ ଚେଞ୍ଜ କରିବା ପାଇଁ । ଡ୍ରେସ ଚେଞ୍ଜ କରି ଆସିବା ପରେ ମା କହିଲା ଭାଉଜଙ୍କର କଣ କାମ ଅଛି ଯା ଟିକେ ହେଲ୍ପ କରିଦେବୁ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଚାଲିଗଲି । ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ମାତ୍ରେ…

ମୁଁ – ଭାଉଜ କଣ କାମ ଥିଲା ?

ଭାଉଜ – ବେଶୀ କିଛି ନାହି ବାସ ଉପରୁ ବ୍ୟାଗ ତଳକୁ ଆଣିବାର ଥିଲା ।

ମୁଁ – ବାସ ବ୍ୟାଗ? ମୋତେ ଷ୍ଟୁଲ ଦିଅ ମୁଁ ନେଇ ଆସୁଛି ।

ଭାଉଜ – ଏଇ ନିଅ ଷ୍ଟୁଲ, ଧିରେ ଆଣିବା ବ୍ୟାଗ ବହୁତ ଭାରି ଅଛି ?

ମୁଁ – କିଛି ନାହିଁ, ମୁଁ ନେଇ ଆସିବି

ଯେମିତି ମୁଁ ଷ୍ଟୁଲ ଉପରେ ଚଢିଛି ଆଉ ତାଙ୍କୁ ବୁଲି କହିଛି ଷ୍ଟୁଲ କୁ ଧର,ମୋତେ ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖାଗଲା । ଗୋରା ଗୋରା ଦୁଧ ବ୍ଳାଉଜ ଭିତରେ ଚାପି ହୋଇ, ଯାହା ଉପରେ ଶାଢୀ କାନି ଲୁଚେଇ ରଖିଛି ଭାଉଜଙ୍କର ପରଫେକ୍ଟ କ୍ଲିଭେଜ ଭିତରର ଏମିତି ଗଳି ଯେଉଁଠି ମୋର ହତିଆର ଯିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବ । ଏହା ଦେଖି ମୋର ଅରମାନ ଜାଗି ଉଠିଲା ଆଉ ହତିଆର ସଲାମ ଦେଲା ।

ଭାଉଜ ଦେଖିଲେ ଏବଂ ହାଲକା ନଟି ସ୍ମାଇଲ ଦେଲେ । ମୁଁ ବ୍ୟାଗ ବାହାର କରିଲି ଏବଂ ପୁନଃ ତଳେ ରଖିଦେଲି । ବ୍ୟାଗ ଭିତରେ ଭାଉଜଙ୍କ ପୁରୁଣା ଡ୍ରେସ ଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କର ହଟ ଜିନ୍ସ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଏବଂ ଟି ସାର୍ଟ ବି ଥିଲା । ଯିବା ସମୟରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିବରୁ ସେ କହିଲେ ସେ ଏସବୁ ଡୋନେଟ କରୁଛନ୍ତି କାରଣ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ ଏସବୁ ପସନ୍ଦ ନୁହେଁ ।

ମୁଁ ବହୁତ ଉଦାସ ଚେହେରା କରି କହିଲି ଭାଉଜ ଥରେ ପିନ୍ଧି ତାଙ୍କ ଆଗକୁ ଯାଅ, ସେ ପୁରା ଫିଦା ହୋଇଯିବେ ଆପେ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଲାଗିବ ତୁମେ । ସେ ମୋ କଥା ଶୁଣି ଟିକେ ଲାଜେଇ ଗଲେ ଏବଂ ମୁଁ ସେଠୁ ଚାଲି ଆସିଲି । କିଛି ଦିନ ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲି ଏମିତି ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ଦେଖିଲି ସେ ଗୋଟେ ଲାମ୍ବା ପ୍ଲାୟକୁ ସେଟ କରୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ହେଉନଥିଲା ।

ମୁଁ ହେଲ୍ପ କରିବା ପାଇଁ ଚାଲିଗଲି, କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଅନ୍ୟ ପଟ ଧରିବାର ଥିଲା ଆଉ ମଝିରେ ଭାଉଜ ଥିଲେ ତେଣୁ ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ସେପଟକୁ ଯାଉଥିଲି ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ଘଷି ହୋଇଗଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡ ପ୍ରଥମରୁ ସଲାମୀ ଦେଉଥିଲା ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଓ ନାଭେଲ ଦେଖି କରି । ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା ପଛ ପଟୁ ଧରି ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ଡ୍ରିଲ କରିଦେବି ।

ଯେତେବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଘଷି ହୋଇଗଲା ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ପାଟିରୁ ଆଃ ଆଃ ବାହାରି ଆସିବାର ଶୁଣିଲି । ତାପରେ ଆମେ ସ ପ୍ଲାୟକୁ ସେଟ କରିଲୁ ଏବଂ ମୁଁ ଯାଇ ସୋଫା ଉପରେ ବସିଗଲି ଭାଉଜଙ୍କ ସହ । ତାପରେ ଭାଉଜ ଉଠି ପାଣି ପାଇଁ ଗଲେ ସେ ଯେତେବେଳେ ଯାଉଥିଲେ ସେ ଦୃଶ୍ୟ କଣ କହିବି ? ଏମିତି ଲାଗୁଥିଲା ଯେମିତି ମୁଁ ଆଗରୁ ଏମିତି ଗାଣ୍ଡି ଦେଖି ନାହିଁ ।

ପୁରା ପରଫେକ୍ଟ ସାଇଜ ଥିଲା ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ତାଙ୍କର ଲେପ୍ଟ ରାଇଟ ଲେପ୍ଟ ରାଇଟ ହେଉଥିଲା । ଆଉ ଯେତେବେଳେ ପାଣି ନେଇ ଆସିଲେ ଆହୁରି ଗଜବ ଲାଗୁଥିଲେ । ବଡ ବଡ ବାଳ, ଗୋରା ଗୋରା ଗାଲ,ହରିଣୀ ଆଖି,ପରଫେକ୍ଟ ନାକ,ଲାମ୍ବା ବେକ ୩୪ ସାଇଜର ଦୁଧ ଏବଂ ୩୨ ସାଇଜର ଅଣ୍ଟା ଦୋହୋଲୁଥାଏ ପାଉଁଜିର ଆବାଜ ସହ ।

ଭାଉଜ – କଣ ଚେକ ଆଉଟ କରୁଛ ?

ମୁଁ – ନା ନା, କିଛି ଭାବୁଥିଲି

ଭାଉଜ- ମିଛ, ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ପାଣି ଆଣିବାକୁ ଯାଉଥିଲି ମୋ ଅଣ୍ଟା ସାଥିରେ ତୁମ ମୁଣ୍ଡ ବି ହାଲୁଥାଏ ।

ମୁଁ – ନା ନା ସେମିତି କିଛି ନୁହେଁ

କହି ସେଠୁ ଭାଗି କରି ଚାଲି ଆସିଲି ।

ରାତିରେ ମୋ ମୋବାଇଲକୁ ଗୋଟେ ମେସେଜ ଆସିଲା – ହାଏ

ମୁଁ – ଆପଣ କିଏ ?

ଭାଉଜ – ମୁଁ ସିଏ ତୁମେ ଆଜି ଯାହାକୁ ଚେକ ଆଉଟ କରୁଥିଲା

ମୁଁ – ଭାଉଜ ସେମିତି କିଛି ନାହିଁ, ଭୁଲରେ ଏମିତି ହେଇଯାଇଛି ସରି

ଭାଉଜ – ଓକେ ଓକେ, ମୁଁ ଏସବୁକୁ ମାଇଣ୍ଡ କରେ ନାହିଁ

ମୁଁ – ଆଚ୍ଛା ମୋର ନମ୍ବର କେଉଁଠୁ ପାଇଲ?

ଭାଉଜ – ତୁମ ମମିଙ୍କ ଠାରୁ ଆଣିଥିଇ କୌଣସି କମ ଥିଲେ ଡାକିବା ପାଇଁ

ମୁଁ – ଆଚ୍ଛା ତୁମେ ଏତେ ଡେରି ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୋଇ ନାହଁ

ଭାଉଜ – ତୁମ ଭାଇ ଆସିନାହାନ୍ତି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ

ମୁଁ – ଏକା ଏକା କେମିତି ତୁମେ ରହୁଛ ?

ଭାଉଜ – ତୁମେ ଦୂର କର ଦିଅ ମୋର ଏ ଏକେଲାପଣ ଯଦି ଏତେ ଚିନ୍ତା କରୁଛ

ମୁଁ – କୁହ, କଣ କରି ପାରିବି

ଭାଉଜ – ସମୟ ଆସିଲେ କହିବେ, ସେତେବେଳେ ଆଉ ଖସି ଚାଲି ଯିବ ନାହିଁ

ମୁଁ – ନା, କହି ଦେଖ

ଏମିତି କଥା ଚାଲି ରହିଲା ଅନେକ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଆଉ ଗୋଟେ ରାତିରେ

ଭାଉଜ – ତୁମେ କରିଥିବା ପ୍ରମିସ ମନେ ଅଛି ?

ମୁଁ – ହଁ, କୁହ କଣ କରିବାର ଅଛି ?

ଭାଉଜ – କାଲି ମୋର ବାର୍ଥଡେ ଆଉ ତୁମେ କଲେଜ ଯାଏ ନାହିଁ

ମୁଁ – ବାସ ଏତିକି ? କରିଦେବି ସେଥିରେ କଣ ଅଛି

ଭାଉଜ – ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ଆହୁରି ବହୁତ କିଛି ଅଛି

ମୁଁ – ଆଉ କଣ ?ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved