ଭଉଣୀର ସାଙ୍ଗକୁ ତେଳ ଲଗେଇ ତାର କୁଆଁରୀ ବିଆ ଗେହିଁଲି

ଭଉଣୀର ସାଙ୍ଗକୁ ତେଳ ଲଗେଇ ତାର କୁଆଁରୀ ବିଆ ଗେହିଁଲି

BhauniRa SangaKu Tela Lagei Tar Kunwari Bia Gehili

ଭଉଣୀର ସାଙ୍ଗକୁ ତେଳ ଲଗେଇ ତାର କୁଆଁରୀ ବିଆ ଗେହିଁଲି – ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ, ମୁଁ ଆଜି ଓଡିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢୁଥିବା ସବୁ ପାଠକ ମାନଙ୍କୁ ଏକ ସତ ଘଟଣା କହିବାକୁ ଯାଉଅଛି । ଏହି ଘଟଣା ଟି ଅନ୍ୟ କାହାର ନୁହେଁ ମୋ ନିଜର । ଏହି ସେକ୍ସ ମୋର ସାନ ଭଉଣୀର ସାଙ୍ଗ ସହ ହେଇଥିଲା । ମୁଁ କାହାଣୀକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ମୋ ନିଜର ଏବଂ ସେହି କୁଆଁରୀ ଝିଅର ପରିଚୟ କରେଇଦେଉଛି ଯାହାକୁ ମୁଁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଗେହିଁ ତାର ସିଲ ଫିଟେଇଲି ଏବଂ ମୋ ଠାରୁ ଗିହାଁ ଖାଇ ସେ ପୁରା ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେଇ ତାର ଘରକୁ ଚାଲିଗଲା ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ଯେହେତୁ ମୁଁ ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରେ ତେଣୁ ମୋତେ ଘର ଭଡା ନେଇ ରହିବାକୁ ପଡେ । ମୋ ଭଉଣୀ ହଷ୍ଟେଲରେ ରହୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ଏଇ କିଛି ଦିନ ହେଲା ସେଠି କିଛି ଅସୁବିଧାହେବାରୁ ସେ ହଷ୍ଟେଲ ଛାଡି ଆସି ମୋ ପାଖରେ ରହୁଛି । ଯେହେତୁ ସେ ମୋ ପାଖେ ରୁହେ ତେଣୁ ତାର କିଛି ସାଙ୍ଗ ମାନେ ମୋ ଭଡା ଘରକୁ ଯିବା ଆସିବା କରିବାରେ ଲାଗନ୍ତି । ସେଇ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଭିତରୁ ଜଣେ ଝିଅ ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ମୋ ମନ କୁ କିଣି ନେଲା ।

ମୁଁ ବି ଯେବେ ତାକୁ ଦେଖେ ତା ପ୍ରତି ମୋର ଭାବନା ବଦଳି ଯାଏ । କାରଣ ସେ ବହୁତ ଗୋରା, ତାର ଗୋଲ ଗୋଲ ଚେହେରା,ବଡ ବଡ କଳା କଳା ଆଖି, ତୁଲାପରି ନରମ ଗୋଲାପି ଓଠ,ବଡ ବଡ ସ୍ଥନ ଯୁଗଳ, ସବୁବେଳେ ତାର ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଆତୁର ହୁଅନ୍ତି ତାର ଟାଇଟ କପଡା ଭିତରୁ ନିଜକୁ ମୁକ୍ତ କରିବା ପାଇଁ । ମୁଁ ତାକୁ ଦେଖି ମୋର ପୁରା ହୋସ ହରେଈ ବ୍ବସିଥିଲି ଏବଂ ତାକୁ ସବୁବେଳେ ସପନ ଦେଖୁଥିଲି । ତାକୁ ପ୍ରଥମ ଥର ଗେହିଁସାରିବା ପରେ ଜାଣିଲି ତାର ବି ମୋ ପ୍ରତି ସେଇ ବିଚାର ଅଛି ଯାହା ମୋର ତା ପ୍ରତି ଥାଏ । ଭଉଣୀର ସାଙ୍ଗକୁ ତେଳ ଲଗେଇ ତାର କୁଆଁରୀ ବିଆ ଗେହିଁଲି

ସାଙ୍ଗମାନେ ମୁଁ ଆଜି ଯେଉଁ ଝିଅର କାହାଣୀ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଶୁଣେଇବା ପାଇଁ ଯାଉଛି ତାର ନାଁ ହେଉଛି ନମିତା । ତାର ଚେହେରା ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଯେ ମୁଁ ତାକୁ ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖିବା ପରଠୁ ମୋ ମନ ସବୁବେଳେ ତା ସହ ସୋଇ ତାକୁ ଯମେଇକି ଗେହିଁବା ପାଇଁ ହୁଏ । ମୋତେ କୌଣସି ପ୍ରକାର କରି ମୋର ସ୍ଵପ୍ନକୁ ପୁରା କରିବାର ଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ସବୁବେଳେ ସଠିକ ମଉକାର ଅପେକ୍ଷାରେ ଥିଲି । ଗୋଟେ ଦିନ ଭଗବାନ ମୋ କଥା ଶୁଣି ମୋତେ ସେ ମଉକା ଦେଇଦେଲେ । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ମୋ ଭଉଣୀ ସହ ଯେଉଁ ଘରେ ରୁହେ ସେଠି ଦୁଇ ବଖରା ଘର ଓ ଗୋଟେ ରୋଷେଇ ଘର ଓ ଆଟାଚ ଲାଟିନ ବାର୍ଥରୁମ ଥାଏ । ଏ କାହାଣୀ ଆଜିଠାରୁ ଦୁଇ ମାସ ତଳର କଥା, ସେଦିନ ମୁଁ ମୋ ରୁମରେ ଏକୁଟିଆ ଥାଏ,କାରଣ ସେଦିନ ମୋ ଭଉଣୀ ସକାଳୁ ଉଠି ଆମର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ଘରକୁ ଚାଲିଯାଇଥାଏ ଆଉ ସେ ତାର ମୋବାଇଲ ନେବା ପାଇଁ ଭୁଲିଯାଇଥାଏ ।

ମୁଁ ଅଫିସ ଯିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିଲି ତାର କେହି ଜଣେ ସାଙ୍ଗର ଫୋନ ଆସିଲା ସେ ମୋତେ ମୋ ଭଉଣୀ ବିଷୟରେ ପଚାରିଲା, ମୁଁ ବହୁତ ଭଲା ଭାବେ ଜାଣିଥିଲି ମୋ ଭଉଣୀ ସନ୍ଧ୍ୟା ପୂର୍ବରୁ ଆସିବ ନାହିଁ, ଆଉ ଏହା ଥିଲା ଉପଯୁକ୍ତ ସୁଯୋଗ ତାର ସାଙ୍ଗ ନମୀତା କୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ । ଏହି କଥା ଭାବି ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲି । ସେ ମୋତେ ତା କଥା ପଚାରିବା ରୁ ମୁଁ କହିଲି ସେ ଏବେ ଘରେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ସେ ୫-୧୦ ମିନିଟ ଭିତରେ ଆସିଯିବ । ତାପରେ ସେ ମୋତେ କହିଲା ହଉ  ଠିକ ଅଛି ମୁଁ ବି ଦଶ ମିନିଟ ଭିତରେ ପହଞ୍ଚୁଛି, ଯଦି ସେ ଜଳଦୀ ଆସିଯାଇଥାଏ ତୁମେ ତାକୁ ମୋ ଆସିବା ବିଷୟରେ କହିଦେବ, କାରଣ ତା ପାଖରେ ମୋର ଏକ ଜରୁରୀ କାମ ଅଛି । ତା ମୁହଁରୁ ଏହି କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ତା ର ଆସିବାର ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ଭଉଣୀର ସାଙ୍ଗକୁ ତେଳ ଲଗେଇ ତାର କୁଆଁରୀ ବିଆ ଗେହିଁଲି

ମୁଁ ସେଦିନର ମଉକା କୁ ହାତ ଛଡା କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁ ନଥିଲି ତେଣୁ ସେଇ ୧୦ ମିନିଟ ଭିତରେ ମୁଁ ସବୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ସାରିଦେଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ତଳକୁ ଯାଇ ଦେଖିଲି ସେ ଅଟୋରିକ୍ସା ରୁ ଓଳେଇ ଆସୁଛି । ତାକୁ ଦେଖି ମୁଁ ଚକିତ ହେଇଗଳି କାରଣ ସେ ସେଦିନ ଗୋଟେ ବଡ ଗଳାର ସୁଟ ପିନ୍ଧିଥିଲା ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାର ବଡ ଗୋଲ ଦୁଧ ବାହରକୁ ଆସି ମୋତେ ଉଲ୍ଲସିତ କରି ପାଗଳ କରି ଦେଉଥାଏ । ମୋ ନଜର ତାର ଛାତିରୁ ହଟିବା ପାଇଁ ବିଲକୁଲ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥାଏ। ବୋଧେ ହୁଏ ସେ ବି ମୋର ତା ଉପରେ ପଡୁଥିବା ନଜର ବିଷୟରେ ଟିକେ ଟିକେ ଜାଣି ପାରୁଥିଲା କାରଣ ସେ ବି ବେଳେ ମୋର କୌଣସି ହରକତ କୁ ଖରାପ ଭାବୁନଥିଲା । ଏହି କଥା ର ଫାଇଦା ଉଠେଇ ମୁଁ ବି ଦୁଇଥର ତାର ହାତ ଧରି ନେଇଥିଲି ଏବଂ ଥରେ ମୁଁ ତାର ଗାଣ୍ଡିରେ ହାତ ବି ଲଗେଇ ଦେଇଥିଲି । ତାପରେ ବି ସେ ମୋ ଉପରେ ରାଗିବା ବଦଳରେ ହସି ଦେଇ ଚାଲି ଯାଇଥିଲା ।

ଏବେ ମୁଁ ତା ପାଖକୁ ଯାଇ ତାକୁ ଉପରକୁ ଯିବା ପାଇଁ କହିଲି । ଏବେ ସେ ଯେତେବେଳେ ମୋତେ ଫୁଣିଥରେ ମୋ ଭଉଣୀ ବିଷୟରେ ପଚାରିଲା ମୁଁ ତାକୁ କହଲି ସେ କହିଥିଲା ଜଳଦୀ ଆସିଯିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଉପରକୁ ଯାଇ ଅପେକ୍ଷା କର । ତାପରେ ମୁଁ ତଳକୁ ଆସି ଗେଟ ଦେଇ ଦେଲି । ତାକୁ ମୋ ଭଉଣୀରୁମ ରେ ବସେଇଦେଲି । ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ପାଣି ଆଣି ଦେଲି ପିଇବା ପାଇଁ ତାପରେ ସେ ବସି କମ୍ପ୍ୟୁଟର ରେ ଗେମ ଖେଳିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ତା ପାଖରେ ବସି ଟିକେ ଏମିତି ଇଆଡୁ ସିଆଡୁ କଥା ହେଲି । ଯେତେବେଳେ ମୋର ଧୈର୍ଯ୍ୟ ର ସୀମା ଲାଙ୍ଗିବାରେ ଲାଗିଲା ମୁଁ ସେଠୁ ଉଠି ରୋଷେଇ ଘର ଆଡେ ଚାଲିଗଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ସେଠୁ ଫେରିବା ପରେ ମୁଁ ଚୁପଚାପ ତା ପଛ ଆଡୁ ଯାଇ ତାକୁ ବାହୁରେ ଜାବୁଡି ଧରି ତାର ଦୁଧକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି । ଭଉଣୀର ସାଙ୍ଗକୁ ତେଳ ଲଗେଇ ତାର କୁଆଁରୀ ବିଆ ଗେହିଁଲି

ଅଚାନକ ମୁଁ ତା ସହ ଏପରି ବ୍ୟବହାର ଦେଖି ସେ ଘବରେଇ ଗଳା । ତା ଦେହରୁ ଝାଳ ବୋହିବାରେ ଲାଗିଲା ସେ ମୋତେ ପଚାରିଲା ଭାଇ ଏ କଣ କରୁଛ? ସେ ଚେୟାରରୁ ଉଠି ଠିଆ ହେଇଗଲା ତାକୁ ମୁଁ କହିଦେଲି କି ମୋ ଭଉଣୀ ଆମର ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଛି । ଆଉ ସେ ସେଠୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଫେରିବ । ତାକୁ ଏକଥା କହି ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ଉପରକୁ ଭିଡି ଆଣିଲି ଏବଂ ମୁଁ ତାର ଦୁଇ ଦୁଧ କୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ଏବେ ତାକୁ ମୁଁ କହିଲି ଦେଖ ନମୀତା ମୁଁ ତୁଆମକୁ ଯେବେଠୁ ଦେଖିଛି ସେବେଠୁ ମୋ ମନ ତୁମ ସହ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟାକୁଳ ହେଉଥିଲା । କିନ୍ତୁ ମୋତେ ସେମିତି କୌଣସି ମଉକା ମିଳିନଥିଲା ଯାହାର ମୁଁ ଫାଇଦା ଉଠେଇ ପାରିବି । ଆଜି ଭଗବାନଙ୍କ ଦୟାରୁ ମୋତେ ଆଜି ଏମିତି ମଉକା ମିଳିଛି କେମିତି ମୁଁ ତାକୁ ଯିବା କୁ ଦେଇଥାନ୍ତି? ତେଣୁ ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ତୁମକୁ ମିଛ କଥା କହିଲି । ମୁଁ ତୁମକୁ ବହୁତ ଭଲପାଏ ଏବଂ ତୁମେ ବହୁତ ଭଲଲାଗ । ଏଇ କଥା ମୁଁ ତୁମକୁ ସଠିକ କଥା କହୁଛି ଏବଂ ମୋ ମନରେ ଥିବା ତୁମ ପାଇଁ ପିଲିଙ୍ଗ୍ସ ।

ତାପରେ ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋ ହାତ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ବୁଲୁଥିଲା, ଦୁଧକୁ ଆଉଁସିଥିଲା ଏବଂ ଦୁଧ ଚିପି ତା କାମ କରୁଥିଲା । ଆଉ ସେ କହୁଥିଲା ନା ନା ଏସବୁ ଭୁଲ କଥା ଆମେ ଏକାମ କରିବା କଥା ନୁହେଁ , ସେ ଏମିତି କିଛି ସମୟ ନା ନା କରିବା ପରେ ସେ ମୋର ବିରୋଧ କରିବା ବନ୍ଦ କରିଦେଲା । ମୁଁ କିଛି ସମୟ ଡାର ଦୁଧ ଓ ନିପଲ କୁ ଦଳିବା ପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଗରମ କରି ତାକୁ ବେଡ ଉପରକୁ ଯିବା ପାଇଁ କହିଲି । ଆଉ ସେ ବେଡ ପାଖକୁ ଚାଲିଗଲା ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ ତଳେ ଥିବା Next ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *