Bhenei Mote Ghare Ekutia Pai Gehile ଶାଳି ଭେନେଇ ସେକ୍ସ

Bhenei Mote Ghare Ekutia Pai Gehile

ଭଣେଇ ମୋତେ ଘରେ ଏକୁଟିଆ ପାଇ ଗେହିଁଦେଲେ

Bhenei Mote Ghare Ekutia Pai Gehile  ହାଏ ଫ୍ରେଣ୍ଡସ ମୁଁ ଲିପି, ଆପଣମାନଙ୍କୁ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ସ୍ଵାଗତ କରୁଛୁ । ଆଜି ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋ ନିଜର ଏକ ଷ୍ଟୋରି ଶୁଣେଇବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ଏହି କାହାଣୀ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ପସନ୍ଦ ଆସିବ । ସେଦିନକୁ ମୁଁ କେବେ ଭୁଲିପାରିବି ନାହିଁ ଯେଉଁ ଦିନ ମୋ ଭିଣେଇ ମୋତେ ଘରେ ଏକା ପାଇ ଗେହିଁ ଦେଇଥିଲେ । ସମ୍ପୂର୍ଣ ଘଟଣାକୁ ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ କାହାଣୀ ରୂପେ ଶୁଣେଇବା ପାଇଁ ଯାଉଛି ।

ମୋ ଦିଦିର ଦେହ ଅଚାନକ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ମୋର ଭେଣେଇ ଫୋନ କରି କହିଲେ ଘରେ କେହି କାମ କରିବା ପାଇଁ ନାହାନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ସେଠାକୁ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଚାଲିଗଲି । ମୁଁ ସକାଳୁ ବସରେ ବସି ଦିଦିର ଘରକୁ ଚାଲିଗଲି । ମୋ ଭେଣେଇଙ୍କ ନଜର ମୋର ପ୍ରଥମରୁ ଖରାପ ଥିଲା । ସେ ଅନେକ ଥର ମୋତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ ।

ଘର ଭିତରକୁ କେହି ନା କେହି ଚାଲି ଆସୁଥିଲେ ଆଉ ଭେଣେଇ ଭାଇଙ୍କ ସ୍ଵପ୍ନ ଅଧୁରା ରହି ଯାଉଥିଲା । ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଭେଣେଇ ବାଇକରେ ଦିଦିକୁ ବସେଇ ନେଇ ପାଖ ହସ୍ପିଟାଲ କୁ ଚାଲିଗଲେ । ହସ୍ପିଟାଲରେ ଯାଇ ଜଣାପଡିଲା ଦିଦିକୁ ଟିଭି ହୋଇଛି । ଦିଦିକୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଡମିଶନ ହେବା ପାଇଁ ପଡିଲା । ଦିଦିର ରୋଗ କଥା ଶୁଣି ଜିଜୁ ପୁରା ଡରିଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଡେରି ନକରି ଦିଦିକୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଡମିଶନ କରିଦେଲେ ।

ନେକ୍ସ୍ଟ ଦିନ ମୋ ମମିବି ସିଧା ହସ୍ପିଟାଲକୁ ଚାଲିଆସିଲା । ମମି ମୋ ଦିଦିର ହଲଚାଲ ବୁଝିଲା । ତାପରେ ଜିଜୁ ରାତି ୯ଟାରେ ଘରକୁ ଫେରିଲେ । ଘରେ ମୁଁ ବିଲକୁଲ ଏକା ଥିଲି ।  ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଫ୍ରିଜରୁ ପାଣି ଆଣିଲି । ସେ ପଛରେ ଅଚାନକ ଆସି ମୋତେ ପଛ ପଟୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଲେ । ଜିଜୁ ମୋର ଅଣ୍ଟାକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରି ମୋ ଗାଲରେ କିସ ଦେଲେ ।

ଥଣ୍ଡା ପାଣି ବୋତଲ ଏବେ ବି ମୋ ହାତରେ ଥିଲା । ଜିଜୁ ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି କିସ କରୁଥିଲେ ।

ମୁଁ – ଜିଜୁ, ତୁମେ ଏକଣ କରୁଛ ?

ଜିଜୁ – ଶାଳି ମହାଶୟା, ମୁଁ ତୁମକୁ ବହୁତ ଭଲପାଏ । ମୋତେ ମ୍ୟାରେଜ ତୁମ ସହ କରିବାର ଥିଲା । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ବୁଲେଇ ଦେଲେ, ମୁଁ ପାଣି ବୋତଲ ଫ୍ରିଜ ରେ ରଖିଦେଲି । ଜିଜୁ ମୋତେ ତାଙ୍କ ବାହୁରେ ଜାବୁଡି ଧରି ମୋର ରସିଲା ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲେ । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋର ବୟସ ସେହି ସମୟରେ କେବଳ ୧୯ବର୍ଷ ଥିଲା । ମୁଁ ବିଲକୁଲ କୁଆଁରୀ ଥିଲି । ଗୋଟେ ଥର ବି କାହା ସହ ସେକ୍ସ କରିନଥିଲି ।

ମୋତେ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ ବେଶୀ କିଛି ଜ୍ଞାନ ନଥିଲା । ଜିଜୁ ମୋର ଓଠକୁ ଚୁଚୁମୁଥାନ୍ତି ମୋତେ ଗୋଟେ ଅଜବ ଫିଲିଙ୍ଗସ ଆସୁଥିଲା । ମୁଁ କିଛି ଭାବିପାରୁନଥିଲି କଣ କହିବି ? ଜିଜୁ ୧୫ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋର ସେକ୍ସି ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲେ । ମୋତେ ବହୁତ ଭଲଲାଗୁଥିଲା । ମୁଁ ଗୋଲାପି ରଙ୍ଗର କୁର୍ତା ଓ କଳାରଙ୍ଗର ସାଲୱାର ପିନ୍ଧିଥିଲି । ମୁଁ ବହୁତ ସେକ୍ସି ମାଲ ପରି ଲାଗୁଥିଲି ।

ଜିଜୁ ମୋର ୩୪ ସାଇଜର ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଉପରେ ତାଙ୍କ ହାତ ଆଣି ରଖିଦେଲେ ଓ ମୋର ଦୁଧ କୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୋ ପାଟିରୁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ସି ସି ସି ସି ସି ସି ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ସାଉଣ୍ଡ ବାହାରି ଆସୁଥିଲା । ଜିଜୁ ଆହୁରି ଆହୁରି ଜୋରେ ଜୋରେ ମୋର ଦୁଧ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଥାନ୍ତି । ମୋତେ ଏକ ନୂଆ ଓ ଅଜବ ଖୁସି ମିଳୁଥିଲା କାଫି ମଜା ଆସୁଥିଲା ।

ମୁଁ ଚୁପ ଥିଲି ଏବଂ କିଛି କହୁନଥିଲି । ଜିଜୁ ୧୫ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋର ଦୁଧ ଚିପିଲେ ଏବଂ ମଜା ନେଲେ । ମୁଁ ଡରି ଯାଇଥିଲି । ମୁଁ – ଜିଜୁ ! ତୁମେ ମୋ ସହିତ କଣ କରିବା ପାଇଁ ଯାଉଛ ? ମୁଁ ଡରି କରି ପଚାରିଲି ।

ଜିଜୁ – ଶାଳି ମହାଶୟା ଆଜି ମୁଁ ତୁମକୁ ରଗଡ କରି ଗେହିଁବି । ତୁମକୁ ବହୁତ ମଜା ଆସିବ ଜିଜୁ କହିଲେ ।

ତାପରେ ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ବାହୁରେ ଟେକି ନେଇ ଫୁଣିଥରେ ମୋର ରସିଲା ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲେ । ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ବେଡ ରୁମକୁ ନେଇଗଲେ ଓ ବେଡ ରୁମରେ ଶୁଆଇ ଦେଲେ । ସେଇ ବେଡ ରୁମରେ ସବୁ ଦିନ ରାତିକୁ ମୋ ଦିଦିର ବିଆକୁ ଗେହୁଁଥିଲେ । ଆଜି ମୁଁ ସେଇ ବେଡ ରୁମରେ ମୋର ଦିଦିର ଜାଗା ନେଇ ଗେହିଁହେବା ପାଇଁ ଯାଉଥିଲି ।

ଜିଜୁ ମୋର ଦୁଇ ହାତକୁ ଉପରକୁ କରି ମୋର କୁର୍ତାକୁ ବାହାର କରିଦେଲି । ସେ ମୋର ବ୍ରା ବି ଖୋଲିଦେଲେ ଓ ଗୋଟେ କଣକୁ ଫୋଫାଡି ଦେଲେ । ବନ୍ଧୁମାନେ ଏବେ ମୁଁ ଲାଙ୍ଗଳା ହୋଇଯାଇଥିଲି । ଆପଣମାନେ ଏହି କାହାଣୀକୁ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ମୁଁ ଜଳଦୀ ମୋର ଦୁଧକୁ ମୋର ଦୁଇହାତରେ ଲୁଚେଇ ଦେଲି ।

“ ଜିଜୁ ମୋତେ ଏମିତି ଗିହଁ ଯେମିତି ମୋତେ କଷ୍ଟ ନହେବ” ମୁଁ କହିଲି କାରଣ ମୁଁ ବି ଚାହୁଁଥିଲି ଆଜି ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ।

“ ଶାଳି ମହାଶୟା କଷ୍ଟ ତ ନିଶ୍ଚୟ ହେବ କିନ୍ତୁ ପରେ ଯେଉଁ ମଜା ଆସିବା ତାହା ଅତୁଳନୀୟ ” ଭେଣେଇ କହିଲେ । ତାପରେ ସେ ତାଙ୍କ ସାର୍ଟ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲିଦେଲେ । ତାପରେ ତାଙ୍କ ଚଡି ଖୋଲିଦେଲେ । ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ୮ଇଞ୍ଚ ଲାମ୍ବା ଓ ୩ଇଞ୍ଚ ମୋଟା ଥିଲା । ଲାଗୁଥିଲା ଯେମିତି ଘୋଡା ବାଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡେ ପାଇଛନ୍ତି ମୋ ଜିଜୁ । ମୁଁ ଡରିଗଲି କି ଏତେ ବଡ ବାଣ୍ଡ କେମିତି ମୋ ବିଆରେ ପଶିବ ।

ଜିଜୁ ମୋ ପାଖରେ ବସିଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ଛାତି ଉପରକୁ ମୋତେ ଟାଣିନେଲେ । ମୋର ରସିଲା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ତାଙ୍କ ଛାତି ଉପରେ ଚାପି ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଜିଜୁ ମୋର ଫୁଙ୍ଗୁଳା କାନ୍ଧରେ କିସ କରୁଥିଲେ । ମୋତେ କିଛି କିଛି ହଉଥିଲା । ତାଙ୍କର ଶକ୍ତ ହାତ ଦୁଇଟା ମୋ ପିଠିକୁ ଆଉଁସି ଚାଲିଥାଏ । ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଛାତି ରେ ଚାପିଧରିଥିଲ ଯେମିତି ମୁଁ ତାଙ୍କ ଶାଳି ନୁହେଁ ସ୍ତ୍ରୀ ।

କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ପରି କୁଣ୍ଡା କୁଣ୍ଡି ହେଳୁ । ଜିଜୁ ମୋର ଲଙ୍ଗଳା ପିଠି ଉପରେ ଅନେକ ଚୁମା ଦେଲେ । ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ବାହୁରେ ଧରି ମୋତେ ଫୁଣି କିସ କରିଲେ । ତାପରେ ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଧରି କିଛି ସମୟ ବେଶ ଜୋରେ ଚିପିଲେ । ସେ ମୋର ରସିଲା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଲେ । ସେ ଚୁ ଚୁ ଚୁ ସାଉଣ୍ଡ କରି ମୋର ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମୁଥାନ୍ତି ।

ମୋ ଦୁଧ ପୁରା ନାଲି ପଡିଯାଇଥିଲା । ବୃତ ଆକାରର ଦୁଧ ଉପରେ କଳା କଳା ରଙ୍ଗର ଦୁଇ ନିପଲ ମସ୍ତ ସେକ୍ସି ଲାଗେ । ମୋର କଳା କଳା ନିପଲ ଜିଜୁଙ୍କ ଜିଭରେ ବାରମ୍ବାର ସ୍ପର୍ଶ କରୁଥିଲା । ସେ ମୋର ଦୁଧକୁ କୌଣସି ପାଚିଲା ଟମାଟୋ ପରିକା ଚିପିପକେଇ ଚୁଚୁମୁ ପକାଉଥିଲେ । ମୋର ତ ଜୀବନ ବାହାରି ଆସୁଥିଲା । ଲାଗୁଥିଲା ସେ ଆଜି ମୋର ସବୁ ଦୁଧକୁ ପିଇ ଦେଇ ସବୁ ରସ ସାରି ଦେବେ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦାନ୍ତର ଧାରକୁ ମୋର କୋମଳ ଦୁଧ ଉପରେ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲି । ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଆସୁଥିଲା ।ବହୁତ ଆନନ୍ଦ ମିଳୁଥିଲା । ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ ଆଜି ମନା କରିପାରୁନଥିଲି । ସେ ମୋର ଦୁଧକୁ ଦେଖି ପାଗଳ ହେଇଯାଉଥିଲେ । ଆଉ ଜୋରେ ଜୋରେ ମୋର ଛାତିକୁ ଦାବି ପକାଉଥିଲେ । ସତରେ ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଆସୁଥିଲା । ବାସନା ଓ କାମନାର ନିଆଁ ମୋ ଛାତିରେ ଜଳୁଥିଲା ।

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *