Bidhaba Khudi Nku Gehi Jouna Shanti Paili

Bidhaba Khudi Nku Gehi Jouna Shanti Paili

ବିଧବା ଖୁଡୀଙ୍କୁ ଗେହିଁ ଯୌନ ଶାନ୍ତି ପାଇଲି

Bidhaba Khudi Nku Gehi Jouna Shanti Paili  ସମସ୍ତ ପାଠକବୃଦ୍ଧ ମାନଙ୍କୁ ମୋର ଓ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମ ତରଫରୁ ଗଣେଶ ପୂଜାର ହାର୍ଦ୍ଧିକ ଅଭିନନ୍ଦନ। ମୁଁ ବଳିଆ ଆଜି ଆପଣମାନଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିଛି ଏକ ଖୁଡୀ ପୁତୁରା ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି । ଆଶା କରିବି ମୋ କାହାଣୀ ନିଶ୍ଚୟ ଆପଣମାନଙ୍କ ମନକୁ ଛୁଇଁବ। ମୋ ବୟସ ୨୫ ବର୍ଷ। ମୁଁ ମୋ ଗାଁରେ ଗୋଟେ ଛୋଟିଆ ତେଜରାତି ଦୋକାନ ଦେଇଛି ସେଇଥିରେ ମୋର ଚାଲିଯାଏ ।

ମୁଁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିବାହ କରି ନାହିଁ । କାହାଣୀର ନାୟିକା ଆମ ପଡିଶା ଘର ଖୁଡୀ । ଖୁଡୀଙ୍କ ନାଁ ଜୟନ୍ତୀ । ଖୁଡୀଙ୍କ ବୟସ ୩୪ ବର୍ଷ ହେବ । ତାଙ୍କ ଦୁଇଟା ପୁଅ ଅଛନ୍ତି । ଗୋଟେ ୧୦ ବର୍ଷର ଆଉ ଗୋଟେ ୧୨ ବର୍ଷର । ଦାଦା ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳେ କିଡିନ ରୋଗରେ ମୃତ୍ୟୁ ହେଇଯାଇଛି । ଖୁଡୀ ଦେଖିବାକୁ ସାବେନା । ଦାଦା ଥିଲା ବେଳେ ଆହୁରି ଭଲ ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏବେ ଚିନ୍ତାରେ ରହୁଛନ୍ତି ତେଣୁ ଟିକେ କଳା ପଡିଯାଇଛନ୍ତି ।

ଖୁଡୀ ଦେଖିବାକୁ ସାଧାରଣ ମହିଳାଙ୍କ ପରି ତାଙ୍କ ଫିଗର ସାଇଜ ୩୬-୩୦-୩୮ । ଖୁଡୀଙ୍କ ଦୁଧ ଟିକେ ଝୁଲି ପଡିଛି । ମୁଁ ପାଠ ଶାଠ ପଢିଲି ନାହିଁ । କିଛି ଦିନ ସୁରଟରେ ରହିବା ପରେ ଏବେ ତିନି ଚାରି ବର୍ଷ ହେଲା ଗାଁରେ ଗୋଟେ ତେଜରାତି ଦୋକାନ କରି ବସିଛି । ବୟସ ହେଲେ ଟୋକା ମାନେ ବିଆ ପାଇଁ ପାଗଳ ହେବେ ଆଉ ମୁଁ ବି ସେଥିରୁ କେମିତି ବାଦ ପଡିବି ।

ବାହାରେ ଥିବା ବେଳେ ବେଶ୍ୟାକୋଠିକୁ ଥରେ ଅଧେ ଯାଇ ଗେହିଁ ଆସିଥିଲି । କିନ୍ତୁ ଗାଁ ରେ ରହିବା ପରେ ସବୁ ବନ୍ଦ । ବେଳେ ଗାଁ ଟୋକା ମାନଙ୍କ ଠୁ ରଙ୍ଗ ନମ୍ବର ଆଣି ଟୋକି ମାନଙ୍କ ସହ ଟିକେ ସେକ୍ସ କଥା ହେଇ ହଲେଇ ଦେଇ ଶାନ୍ତି ହେଇଯାଏ । ଜୟନ୍ତୀ ଖୁଡୀ ମୋ ଦୋକାନରୁ ସବୁବେଳେ ବାକିରେ ସବୁ ଜିନିଷ ନିଅନ୍ତି । ମୁଁ କେବେ ବି ତାଙ୍କୁ ପଇସା ମାଗେ ନାହିଁ କାରଣ ସେ କୂଟିଆ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ଘର କଥା ବୁଝୁଛନ୍ତି ସେଥିରେ ଫୁଣି ଦୁଇଟା ଛୁଆଙ୍କ ଖର୍ଚ ।

ତେଣୁ ସେ ଯେତେବେଳ ବି ପଇସା ଦିଅନ୍ତି ମୁଁ ତାଙ୍କଠୁ ସବୁବେଳେ କମ ପଇସା ରଖେ । ସେଥିପାଇଁ ସେ ମୋ ଉପରେ ବହୁତ ଖୁସି । ଦାଦା ଚାଲିଯିବାରେ ଖୁଡୀ ଏକା ସବୁ କଥା ବୁଝୁଛନ୍ତି । ଅବଶ୍ୟ ଦାଦା ତାଙ୍କ ଚାଲିବା ପାଇଁ ବହୁତ କିଛି ରଖିଯାଇଛନ୍ତି । ଦାଦାଙ୍କର ୩-୪ ଗୁଣ୍ଠ ବିଲ ଥିଲା ଖୁଡୀ ତାକୁ ଭାଗକୁ ଦେଇ ଦେଇଛନ୍ତି ସେଇଥିରୁ ବର୍ଷ ଯାକର ତାଙ୍କ ଖାଇବା ହେଇଯାଏ ।

ଦାଦା ଗାଁରେ କିଛି ପଇସା ସୁଧକୁ ଲଗେଇବି ଯାଇଥିଲେ ଯାହାର ସୁଧ ପଇସା ମାସକୁ ୧୫୦୦-୨୦୦୦ ଟଙ୍କା ହେଇଯାଏ ଏଇ ପଇସାରେ ଖୁଡୀଙ୍କର ମାସଯାକର ସଉଦା ହେଇଯାଏ । ଆଉ ଗାଁ ସରପଞ୍ଚ ତାଙ୍କ ପାଇ ବିଧବା ଭତା ୫୦୦ଟଙ୍କା ଓ ରାସନ କାର୍ଡ କରିଦେଇଛି ଖୁଡୀ ବି ନିଜେ ଘରେ ବିଡି ବାନ୍ଧନ୍ତି ସେଥିରୁବି ମାସକୁ ଟଙ୍କା ୧୦୦୦ -୧୨୦୦ ହେଇଯାଏ । ।ତେଣୁ ତାଙ୍କର ଚାଲିବା ପାଇଁ କିଛି ଅସୁବିଧା ହୁଏ ନାହିଁ ।

ଏମିତି ତାଙ୍କ ପରିବାର ଚାଲେ । କିନ୍ତୁ ଗୋଟେ ନାରୀ ଯେତେବେ ବି ସୁଖରେ ଚାଲିଲେ ଯଦି ଯୌନ ସୁଖ ନଥାଏ ସେ ଟିକେ ଉଦାସ ଥାଏ । ଖୁଡୀବି ଦାଦାଙ୍କ ବିନା ଉଦାସ ଥାନ୍ତି । ଦିନେ ଆମ ଗାଁ ବଜାର ସେଦିନ ବନ୍ଦ ଥାଏ । ଖୁଡୀ ମୋତେ ଦିନେ କହିଥିଲେ ବଳିଆ ତୁମେ କେତେ ପଇସା ହେଇଛି ହିସାବ କରି କହିବ ମୁଁ ଦେଇ ଦେବି ।

ମୁଁ ସେଦିନ ତାଙ୍କର ସବୁ ପଇସା ହିସାବ କରି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲି ସେତେବେଳ ଖୁଡୀ ଘରେ ବସି ବିଡି ବାନ୍ଧୁଥାନ୍ତି ଓ ଟିଭି ଦେଖୁଥାନ୍ତି, ପିଲା ମାନେ ସ୍କୁଲ ଯାଇଥାନ୍ତି । ମୁଁ ଗଲି ଖୁଡୀଙ୍କୁ ହିସାବ ଦେଲି । ଖୁଡୀ ମୋତେ କିଛି ପଇସା କାଟି ଦେଲେ । ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ ବଳକା ପଇସା ମାଗିଲି ନାହିଁ । ଖୁଡୀ ମୋତେ ହସି କରି କରି କହିଲେ ବଳିଆ ତୁମ ପାଇଁ ମୋର ବହୁତ ଖର୍ଚ ବଞ୍ଚିଯାଉଛି ।

ଅଲଗା ଦୋକାନରୁ ସଉଦା ଆନୁଥିଲେ ମାସକୁ ଆହୁରି କେତେ ଅଧିକ ପଡନ୍ତା । ତୁମେ ଦୋକାନ ଦେଇଛ ବୋଲି ମୋର ସବୁ ଖର୍ଚ ହେଇଯାଉଛି । ତୁମେ ମୋତେ ସଉଦା ସବୁଥିରେ ରେଟ କମେଇ ଦେଉଛ ଆଉ ମୁଁ ବି ପଇସା ଦେଲାବେଳେ ତୁମକୁ କାଟି ଦେଉଛି । ଏତେ ସୁବିଧା କିଏ ଦେବ କହିଲା ?  ମୁଁ କହିଲି ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ନିଜ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି କରିବାର ଦାରକାର ।

ତୁମେ ଆମ ନିଜ ଲୋକ ଆଉ ତୁମ ଅସୁବିଧା ସବୁ ମୁଁ ଜାଣିଛି, ମୁଁ ତୁମଠୁ କେମିତି ଅଧିକ ଲାଭ ରଖିବି କହିଲ ? ଖୁଡୀ ହସି କରି କହିଲେ ଏମିତି ନିଜର ଭଭୁଥାଏ ପିଲା ଦୁଇଟା ବଡ ହେଲା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ । ମୁଁ ଖୁଡୀଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମେ ବ୍ୟସ୍ତ ହେବ ନାହିଁ ତୁମ ପାଇଁ ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଅଛି । ତାପରେ ଖୁଡୀ ମୋତେ ପଚାରିଲେ ଆଉ ବାହାଘର କେବେ ହେଉଛି ।

ମୁଁ କହିଲି ନାଇ ଖୁଡୀ କାଇଁ କୁଆଡେ ଠିକ ହେଲାଣି । ଖୁଡୀ କହିଲେ ଠିକ କରି ରଖିଛ ଆଉ ମୋତେ ମିଛ କହୁଛ । ଆରେ ମୋତେ କହୁନ ମୁଁ ତୁମ ଘରେ କହିବି ନାହିଁ । ମୁଁ ଖୁଡୀଙ୍କୁ କହିଲି ନାଇଁ ସେମିତି କେହି ନାହାନ୍ତି ମୁଁ କଣ ଛୋଟ ଛୁଆ ହେଇଛି ଯେ ଆଉ ଘରେ ଡରିବି । ଖୁଡୀ କହିଲେ ତାହାଲେ ଏବେ ସବୁଦିନ ପ୍ରାୟ ସମୟ କାହା ସାଙ୍ଗରେ ଫୋନରେ ଗପୁଚ ।

ମୁଁ କହିଲି ଓଃ ସେ କଥା କହୁଛ, ସେଇଟା ଗୋଟେ ରଙ୍ଗ ନମ୍ବରରେ କଥା ହେଉଛି । ଖୁଡୀ କହିଲେ ତାକୁ କହୁନ ତୁମେ ତାକୁ ବାହା ହେବ ବୋଲି । ମୁଁ କହିଲି ସେଇଟା ଗୋଟେ ମାଈକିନା ଟେ ତା ଘର କେନ୍ଦୁଝର । ତାର ସ୍ଵାମୀ ଅଛି । ଖୁଡୀ କହିଲେ ମାଈକିନା ସହ କଥା ହେଇକି ତୁମକୁ କଣ ମିଳୁଛି ଯେ । ଆଉ ସେ ବି କେମିତି କଥା ହେଉଛି ତା ସ୍ଵାମୀ ଥାଇ ।

ମୁଁ କହିଲି ଖୁଡୀ ରଙ୍ଗରେ ନମ୍ବର ଟୋକା କଥା ହୁଅନ୍ତି ଟିକେ ସେକ୍ସି କଥା ପାଇଁ ସେ ମାଈକିନା ହେଉ କି ଝିଅ ଟୋକା ଙ୍କର କିଛି ଫରକ ପଡେ ନହିଁ । ତାପରେ କହିଲି ଖୁଡୀ ସେ ସିନା ବାହା ହେଇଛି ଯଦି ତା ସ୍ଵାମୀ ଠୁ ସେ ସୁଖ ଭଲରେ ପାଉ ନଥିବ ସେ ଆଉ କାହାକୁ ଖୋଜିବ ନିଶ୍ଚୟ । ଖାଲି ବାହାହେଇଗଲେ ହେବ ନାହିଁ ସ୍ତ୍ରୀର ମନ କଥା ଜାଣି କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଆଜି କାଲି ସ୍ତ୍ରୀ ମାନେ ବହୁତ ଆଗକୁ ଗଲେନି ସେମାନେ ଆଗ ଭଲି ଆଉ ନାହାନ୍ତି ।

ଖୁଡୀ କହିଲେ ଏତେ କଥା ଅଛି ମୁଁ ଜାଣିନଥିଲି, ୟା ଭିତରେ ଏତେ କଥା ତୁମେ ଜାଣିଗଲଣି । ଠିକ ଏହି ସମୟରେ ସେ ମାଈକିନା ଫୋନ କଲା । ମୁଁ ଖୁଡୀଙ୍କୁ କହିଲି ଖୁଡୀ ସେ ଫୋନ କଲାଣି ମୁଁ ଯାଉଛି । ଖୁଡୀ କହିଲେ ଏଠି ବସି କଥା ହେଉନ ମୁଁ ଟିକେ ଶୁଣେ ସେ କଣ କହୁଛି । ମୁଁ କହିଲି ଖୁଡୀ ତୁମେ ଶୁଣିଲେ ମୋତେ ଖରାପ ଭାବିବ ? ଖୁଡୀ କହିଲେ ଆରେ ନା ସେମିତି କିଛି ନାଇ ତୁମେ କଥା ହୁଏ ।

ତାପରେ ମୁଁ ତାର ଫୋନ ରିସିଭ କରିଲି ଓ ଲାଉଣ୍ଡ ସ୍ପିକର ଅନ କରିଦେଲି । ସେ ଫୋନ କରି କହିଲା ଡାର୍ଲିଂ କଣ କରୁଛ ?

ମୁଁ କହିଲି ତୁମ କଥା ଭାବୁଥିଲି

ସେ କହିଲା ହଉ ଆଉ ମିଛ କୁହନି

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *