Bou DehaRa Prathama Chhuana ବୋଉ ଦେହର ପ୍ରଥମ ଛୁଆଁ

Bou DehaRa Prathama Chhuana ବୋଉ ଦେହର ପ୍ରଥମ ଛୁଆଁ

Bou DehaRa Prathama Chhuana ମୁଁ ଆମ ପରିବାର ଗୋଟିଏ ପୁଅ ବୋଉ ର ବୟସ48 ବାପାଙ୍କ 53 ମୋର 25 । ବୋଉ ପ୍ରତି ମୋର କାମଲାଳସା ସେବେଠୁ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଯେବେ ସେ ବାରି ପଛ ପଟେ ଲୁଗା ଟେକି ପରିସ୍ରା କରୁଥିଲା ।ମୁଁ ଝରକା ବାଟେ ଲଗଂଳା ଗଣ୍ଡି ଦେଖିଲି । ବୋଉ ର ଗାଣ୍ଡୀ ଥଲଥଲିଆ ବଡ ଗୋରା ଗଣ୍ଡି ଦେଖି ମୁଁ ସବୁ ନୀତି ଆଦର୍ଶ କୁ ଭୁଲିଗଲି ସେ ଦିନଠୁ ମୋର କାମଲାଳସା ବଢିବାକୁ ଲାଗିଲା । ବୋଉ ଗାଧୋଇ ବା ଆଉ ଘରେ ଥିବାବେଳେ ମୁଁ ତାକୁ ଲୋଭିଲା ଆଖି ରେ ଚାହୁଁଥିଲି । ହେଲେ ସତକୁ ସତ ବୋଉ ସହ କେମିତି ଯୌନ ପ୍ରେମ କରିବି ସେ କଥା ଭାବୁଥିଲି । maa pua odia sex story

ଦିନେ ମୋତେ ଜର ହେଲା ବୋଉ ବାପାଙ୍କ ପାଖରେ ନ ଶୋଇ ମୋ କତିରେ ଶୋଇଲା ମୋ ଦେହ ର ଯତ୍ନ ନେବାପାଇଁ ସେଦିନ ବ୍ଲାଉଜ୍ ପିନ୍ଧି ନଥିଲା ଶିୟା ବି। ମୋତେ ବଟିକା ଖୁଆଇ ସରିବା ପରେ ମୋ ମୁଣ୍ଡ ରେ ନଈକି ପାଣି ପଟି ଯେତେବେଳେ ପକେଇଲା ବୋଉ ର ବାଇଗଣ ପଲେଈ ଗୋରା ଦୁଧ ଶାଢୀ ଭିତରୁ ବାହାରି ଆସିଲା ମୋ ମୁହଁ ପାଖରେ ବୋଉ ଦୁଧ ଥିବାରୁ ମୁଁ ସବୁ ଭୁଲି ଗଲି ମୁହଁ ଉଠେଇ ବୋଉ ର ଦୁଧ କୁ ଚୁଚୁମିବା ଆରମ୍ଭ କଲି ।ଦୁଧ ଚୁଚୁମି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟେଗେଇ ଗଲା ।ହଠାତ୍ ବୋଉ ମୋତେ ଚାପୁଡା ମାରିଲା

ବୋଉ:ତୁ ଏତେ ଛତରା ବୋଉ ସହ ପାପ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ ମୋତେ ବହୁତ ଖରାପ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ସଂଗେ ସଂଗେ ଉଠି ଯେତିକ ଜର ବଟିକା ଥିଲା ଖାଇବାକୁ ବାହାରିଲି ବୋଉ ମୋ ହାତକୁ ଧରିଲା

ବୋଉ: କଣ କରୁଛୁ

ମୁଁ: ଏ ବଟିକା ସବୁ ଖାଈ ମରିବାକୁ ଚାହେ

ବୋଉ: ହେ ଭଗବାନ ସତରେ କଣ ତୁ ତୋ ବୋଉ ସହ ଖରାପ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା କୁ ଚାହୁଁଛୁ ପାପ ହେବ ଯଣିଥା

ମୁଁ:କିଛି ପାପ ହବନି ବୋଉ ଦୁନିଆରେ ଏମିତି ମା ପୁଅ ବହୁତ ହେଉଛନ୍ତି କେହି କରିପାରିବେନି ଲୋ ବୋଉ ଭାରି ସୁଖ ଲାଗିବ ବୋଉ କାନ୍ଦିଲା ପରେ କହିଲା

ବୋଉ:ହଉ ତୁ ଯଦି ବୋଉ କୁ ନ କରି ବଞ୍ଚି ପାରୁନୁ ନେ ଯୌନ ସୂଖ କର କହି ବୋଉ ଛାତିରୁ ଲୁଗା ଖସାଇ ଦେଲା ଆ ବୋଉ ର କି ଦୁଧ ଫୁଲୁକା ଦୁଧ ଓହଳି ଭୁଣ୍ଡି ଉପରକୁ ଟେକି ହେଇ କଣ ଲାଗୁଛି ।ମୁଁ ଆ କରି ବୋଉ କୁ ମଡିବସି ଦୁଧ କୁ ଗୋଟାଗୋଟା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିବା ଆରଂଭ କଲି ବୋଉ ଲାଜରେ ଆଖି ବୁଜି ଥାଏ ତା ପରେ ମୁଁ ବୋଉ ତଳ ଲୁଗା ଗଣ୍ଠି କୂ ଫିଟଉଛି ବୋଉ ମୋ ହାତକୁ ଧରି ଲା

ବୋଉ:ମୋ ଧନଟା ପରା ମୁ ଶାୟା ପିନ୍ଧିନୀ ମୋତେ ଭାରି ଲାଜ ଲାଗୁଛି ଟେକି ଦେଇ ତୋ କାମଲାଳସା ପୂରଣ କର

ମୁଁ:ନଈଲୋ ବୋଉ ମୁଁ ଲଗଂଳା କରି ତତେ ପିରତୀ କରିବି ଗୋଟେ ଝିଙ୍କାରେ ବୋଉ ର ଲୁଗା ଗଣ୍ଠି ଫିଟି ତଳେ ପଡିଗଲା ଆହା କଣ ଲାଗୁଛି ବୋଉ ନୁହଁ ତ ରତୀ ଦେବୀ ତଳିପେଟ ଟିକେ ଫୁଲି ଥଲଥଲିଆ ହେଇଛି ନାଭି ବଡ ଗାତ ଯୋନି ରେ ବାଳ ଭର୍ତ୍ତି ମୋଟ ଚିକଣ ଜଂଘ ଆଊ ବଡ ଗୋରା ଥଲଥଲିଆ ଗଣ୍ଡି ମୁଁ ପେନ୍ଟେ ଖୋଲି ତା ନାହି ତଳିପେଟକୁ ମୁହଁ ଘଷି ଚୁଚୁମି ଲି

ବୋଉ:ତୁ ଜଲ୍‌ଦି କାମ ସାରେ ବାପା ତୋର ସେ ଘରେ ଅଛନ୍ତି ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ଖଟ ଧାରରେ ବୋଉ କୁ ସୁଆଈ ଦେଇ ତଳେ ଠିଆ ଠିଆ ବୋଉ ଯୋନି ରେ ସଂଯୋଗ କଲି ହେଲେ ନୁଆ ଗେହୁଥିବାରୁ ତା ଗାତ ଯାଣିପାରିଲି ନାହିଁ

ବୋଉ: ହଈରେ ଛତରା ବୋଉ କୁ ପ୍ରେମ କରିବିରେ ମନ କରି ତୋ ନୁନି ଟାଣ କଲୂଣୂ କିନ୍ତୁ ବୋଉ ର ପ୍ରେମ ଗାତ ପାଉନୁ କହି ଫେ ଫେ ହେଇ ହସିଲା  ଆଉ ଯୋନି ରୁ ବାଳ ଆଡେଈ ଦେଖଈ ମୁଚୁକି ହସି କହିଲା ଏଇ ଦେଖ୍ ମୁଁ ଏଈ ଗତରେ ତତେ ବେଈଥିଲି ହେଲେ ତୁ ଛତରା ଟୋକା ସବୁ ନୀତିନିୟମକୁ ଭୁଲି ବୋଉ ଯୋନି ରଷିବାକୁ ବାହାରି ଲୁଣି ମତେ ବି ଯହା ସରମ ନହି ହେଲେ ଦେଖ୍ ଧନ ଏ ବହୁତ ପାପ କାମ କାହାରି ଆଗରେ ଏ କଥା କହିବୁନି

ମୁଁ:ନାଈଲୋ ବୋଉ କାହା ଆଗରେ କହିବିନି ନିର୍ଜନ ରାତିରେ ତୋତେ ରଶିବି।ତା ପରେ ବୋଉ ଗୋଡକୁ କନ୍ଧରେ ପକେଈ ପୁଣି ତା ଗତରେ ଲଗେଈ ପେଲା ଦେଲି ପୁଚ୍ କିନା ବୋଉ ର ଫୁଲେଇ ଯୋନି ରେ ପଶିଗଲା

ବୋଉ:ଈଲୋ ମାଆଆଆଲୋ ,,,,,,,

ମୁଁ ବୋଉ ର ଦୁଧ କୁ ଚିପି ଯୋରେ ଯୋରେ ଠାପ ମାରିଲି

ବୋଉ:ହେଇ ଛତରା ଏତେ ଆକୁଳିଆ କାଈ ହଊଛୁ ଧୀରେ କରୂନୁ ବୋହିଯିବ ଯେ,,,, ଆଉ ଗାଡିରେ ତେଲ ଥବଯେ ଜମି କୁ ହଳକରିବୁ

ମୁଁ:ନାଈଲୋ ବୋଉ କୁ ମୋର ନୁଆ ଲଗଳ ତୋ ଜମିକୁ ପୁରା ପଗେଈ ଦେବି ବୋଉ

ବୋଉ:ହସିକି ଛତରା ମୋ ଜମି ରେ ପଣି ଝରି କାଦୁଅ ହେଲାଣି କେମିତି ତୋ ଲଗଂଳ ଉଠେଇବୂ ମୁ ଦେଖିବି ହେଲା।

ସେହି ସମୟରେ ବୋଉ ର ଯୋନି ରୂ ପୂଚ୍ ପୁଚା ହେଈ ନାଳ ଗଡି ମୋର ପ୍ରତିଟି ଠାପ ରେ ଯୌନି ରୁ ପଚର୍ ପଚ୍ ଶବ୍ଦ ଶୁଭିଲା ବୋଉ ର ଦୁଧ ଲହରୀ ଭଳି ଢେଊ ଖେଳିଲା ମୁଁ ପାଗଳ ଭଳି ବୋଉ ଦୁଧ କୁ ଚୁଚୁମି ତା ଜମି କୁ ହଳ କରି ଚାଲିଥାଏ ଠିକ୍ ସେଇ ସମୟରେ ବୋଉ କହେ :ଲାଗୁଛି ତୁ ନୁଆ ଡାଈଭର ଖାଲି ଆଗୁଆ ଗାଡି ଚଲେଈ ହଳ କରୁଛୁ ପଛୁଆ ତ କରୁନୁ ବିହନ ବୁଣିଲେ ଗଜା ହବ

ମୁଁ:ମୁ ନୁଆ ଡାଈଭର ମତେ ହଳ କରିବା ଶିଖାଲୋ ବୋଉ

ବୋଉ:ହଉ ଆ କହି ଖଟ ଧାରକୁ ଧରି ଗଣ୍ଡି ଫୁଲେଈ ନଈ ଠିଆ ହେଈ ଗିତ ଗାଈ କହିଲା ଆରେମୋ ନୁଆ ଡାଈଭର ଗଡିରେ ପକାଗିଆର ପଛରୁ ପଛରୁ ଛତରା ମୋ ଜମି କୁ ହଳ କର ,,,,,,,ଆଉ ତା ପରେ କଣ ହେଲା ପରେ ଲେଖିବି ସତ୍ୟ ଘଟଣା ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

 

 

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved