Bou Ku Puri Nei Hotel Re Gehili Maa Pua Sex Story

Bou Ku Puri Nei Hotel Re Gehili  ବୋଉକୁ ପୁରୀ ନେଇ ହୋଟେଲରେ ଗେହିଁଲି

Bou Ku Puri Nei Hotel Re Gehili, maa pua odia sex story,bou saha sex,bou ku gehili,maa bia gehli  ସମସ୍ତ ଯୌନ ଗପ ପ୍ରିୟ ବେଧୁଆ ପାଠକ ଓ ବେଧେଈ ପାଠିକା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ମୋର ନମସ୍କାର । କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମୋ ବିଷୟରେ କିଛି କହି ରଖୁଛି ମୁଁ ପିଣ୍ଟୁ ବୟସ ୨୩ ବର୍ଷ । ମୋ ଘରେ ମୁଁ ମୋ ବୋଉ ରହୁ । ବାପା ଗୁଜୁରାଟ ରେ ରହି କାମ କରନ୍ତି । ମୋ ଭଉଣୀର ଏଇ ବର୍ଷେ ହେଲା ବିବାହ ଘର ସରିଯାଇଛି । ମୋର ଏଇ ୭ମାସେ ହେଲା ଗୋଟେ ପ୍ରାଇଭେଟ କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରି ହୋଇଛି ।

ମୁଁ ଗୋଟିଏ ବୋଲି ପୁଅ ତେଣୁ ଗେଲ୍ହାରେ ବଢିଥିଲି । ତେଣୁ ମୁଁ ଖାଇ ପାଇ ହୃଷ୍ଟ ପୃଷ୍ଟ ଥିଲି ମୋତେ ଦେଖିଲେ ସମସ୍ତେ କହିବେ ମୋ ବୟସ ୨୭ କି ୨୮ ହେବ।  ଚାକିରି ପାଇବା ପରେ ଘରେ ସମସ୍ତେ ମୋ ଉପରେ ପୁରା ଖୁସି । ମୋର ଏଇ ଘଟଣା ଟି ୪ମାସ ତଳର । ମୁଁ ଚାକିରି ପାଇବା ପରେ ମୋ ବୋଉକୁ ପୁରୀ ବୁଲେଇ ନେବି ବୋଲି ସ୍ଥିର କଲି । କାରଣ ବୋଉ ଯେହେତୁ ଏକା ଘରେ ରୁହେ ତେଣୁ କୁଆଡେ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇ ପାରେ ନାହିଁ ।

ମୋ ବୋଉ ଦେଖିବା ପାଇଁ ନାର୍ମଳ ହାଇଟ ଓ ପତଳା ଶରୀର । ତା ରଙ୍ଗ ଗୋରା କିନ୍ତୁ ସେ ପୁରା ଧଳା ନୁହେଁ । ତାର ୩୪ ସାଇଜ ଦୁଧ କୁ ଦେଖିଲେ ଗାଁ ଟୋକା ମନେ ମନେ ଭାବନ୍ତି ଦଳି ଚକଟି ଚିପି ପକେଇବା ପାଇଁ । ବୋଉ ଯେତେବେଳେ ନଳକୂଅରୁ ପାଣି ଆଣି ଆସେ ତାର ପଛ ଦୁଇଟା ଖାଲି ଉପର ତଳ ହେଇ ପଡୁଥାଏ । ଗାଁ ପୋଖରୀରେ ବୋଉ ଗାଧେଇବା ବେଳେ ଟୋକା ଠୁ ବୁଢା ମାନେ ତାକୁ ଅନେଇ ରହିଥାନ୍ତି ।

ବୋଉ ବୟସ ୪୧ବର୍ଷ କିନ୍ତୁ ସେ ଦେଖିବାକୁ ୩୦ ପାଖା ପାଖି ହେବ । ତା ଦେହରେ ଯୌବନର ତେଜ ସେମିତି ଥାଏ । ତେଣୁ ବାପା ଯେବେ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି ବୋଉକୁ ଧୂମ ଗିହଁନ୍ତି । ମୋ ବାପା ବି ମୋ ଭଳିଆ ବେଧୂଆ। କିନ୍ତୁ ମୋ ବୋଉ ଟିକେ ରକ୍ଷଣଶୀଳ ସେଥିପାଇଁ ସେ ମୋ ଭଉଣୀକୁ ଗୋଡେ ଗୋଡେ ଜଗି ରଖିଥିଲା ବାହାଘର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ । କିନ୍ତୁ ତା ପୁଅକୁ ରଖି ପାରିଲା ନାହିଁ ।

ବାପା ଯେହେତୁ ଘରେ ନଥାନ୍ତି ବୋଉର ସୌନ୍ଦର୍ଜ୍ୟ କୁ ନେଇ ଦିଅର ଇଙ୍ଗିତିରେ କେତେ କଥା କହୁନ୍ତି । ଥରେ ମୁଁ ଶୁଣିଛି ଆମ ଘର ପାଖର ଦାଦା ମୋ ବୋଉ ଆଗରେ ବାପାଙ୍କ ସହ କଥା ହେଉଥିବା ବେଳେ ସେ ବୋଉକୁ ଦେଖେଇକି ବାପାଙ୍କୁ କହିଲେ ଭାଇ ତୁମ ବିଲ ପଡିଆ ପଡିଛି ମୁଁ ଚାଷ କରିବି କି । ବୋଉ ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ହସୁଥାଏ । ମୋ ବାପା ବି ଭାରି ଥଟ୍ଟାଳିଆ । ତେଣୁ ସେ ବି ଥଟ୍ଟାରେ କହିଲେ ତୁ ଯଦି ମୋ ପଡିଆ ଜମିରେ ଲଙ୍ଗଳ ବୁଲେଇ ପାରିବୁ ଚାଷ କର ।

କିନ୍ତୁ ମୋ ବୋଉ ଏହାକୁ କେବଳ ଥଟ୍ଟା ପରିହାସରେ ସୀମିତ ରହିବା ପାଇଁ ଦିଏ । ସେ ବାପାଙ୍କ ବ୍ୟତିତ କୌଣସି ପୁରୁଷ ସହ ସେକ୍ସ କରିନଥିଲା । ମୋ ବୋଉ ପ୍ରତି ମୋର ସେମିତି କୌଣସି ଖରାପ ଚିନ୍ତା ଧାରା ନଥିଲା କି ମୁଁ କେବେ ଭାବି ନଥିଲି ମୋ ବୋଉ କୁ ଦିନେ ମୁଁ ଗେହିଁବି ।

ମୋ ଚାକିରି କରିବାର ତିନି ମାସ ପରେ ଦିନେ ମୁଁ ତିନି ଦିନ ପାଇଁ ଛୁଟି ଆଣିଲି । ପ୍ରଥମ ଦିନ ଭଉଣୀ ଘରକୁ ଗଲି । ତାପରଦିନ ବୋଉ ଓ ମୁଁ ପୁରୀ ଯିବା ପାଇଁ ବାହାରିଲୁ । ଆମ ଘରଠୁ ପୁରୀ ୭୦କିମି । ମୁଁ ବାଇକରେ ବସେଇ ପୁରୀ ବାହାରିଗଲୁ । ସକାଳ ୯ଟାରେ ଯାଇ ବଡ ଦାଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚିଗଲୁ । ବାଇକ ପାର୍କ କରି ସେଠୁ କାଳିଆର ଦର୍ଶନ କରି ୧୦ଟା ରେ ଫେରିଲୁ ।

ସେତେବେଳେ ଖରା ବେଶୀ ନଥିଲା ତେଣୁ ବୁଲିବା ପାଈଁ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା । ପୁରୀରୁ ଆମେ କୋଣାର୍କ ଅଭିମୁଖେ ବାହାରିଲୁ । କୋଣାର୍କ ଯିବା ବାଟରେ ଆମେ ରାମଚଣ୍ଡୀ ଗଲୁ । ସେଠି ଆମେ ପୂଜା କରିବା ବେଳେ ବ୍ରାହ୍ମଣ ଆମକୁ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଭାବି ଆମ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଖୁସି ରହିବା ପାଇଁ ଆମକୁ ଆର୍ଶୀବାଦ ଦେଲେ । ମୁଁ ବ୍ରାହ୍ମଣକୁ କହିଲି ଆମେ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ନୁହେଁ ମା ପୁଅ । ସେ ବ୍ରାହ୍ମଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇକହିଲା କଣ ଏ ତୁମ ସାବତ ମା କି ? ବୋଉ କହିଲା ନା ସେ ମୋ ନିଜ ପୁଅ । ସେଠୁ ବ୍ରାହ୍ମଣ ଜଣକ କହିଲେ ଭଉଣୀ ଭୁଲ ହେଇଗଲା ।

ତାପରେ ଆମେ ମନ୍ଦିର ବାହାରକୁ ଆସି ଦୁହେଁ ଖୁବ ହସିବାରେ ଲାଗିଲୁ । ଆଉ ଏଇ ଭିତରେ ଆମେ କୋଣାର୍କରେ ଯାଇଁ ପହଞ୍ଚିଗଲୁ । ସେଠି ଯାଇ କୋଣାର୍କ ଚାରିପଟେ ବୁଲୁ ଥିଲୁ ଜଣେ ଦିଅର ତା ଭାଉଜକୁ ପଟେଇବାକୁ କୋଣାର୍କ ବୁଲେଇ ଆଣିଥିଲା । ସେ ମୋତେ କହିଲା ଭାଇ ମୋର ଆଉ ମୋ ଭାଉଜଙ୍କର କିଛି ଫଟୋ ଉଠେଇ ଦିଅ । ତାପରେ ମୁଁ ତାର ମୋବାଇଲ ଆଣି କିଛି ଫଟୋ ଉଠେଇଲି ।

ତାଙ୍କ ଦିଅର ଭାଉଜଙ୍କ ଫଟୋ ଉଠେଇ ସାରିବା ପରେ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଭାଇ ଆମର ବି କିଛି ଫଟୋ ଉଠେଇଦିଅ । ତା ଭାଉଜ ଟିକେ ଦୂରକୁ ଚାଲିଗଲେ । ସେ ମୋତେ କହିଲା ଭାଇ ସତରେ ତୁମ ଭଲି ଭାଗ୍ୟ ମୋର କେବେ ଆସିବ ? ମୁଁ କହିଲି କଣ ହେଲା ସେ କହିଲା ଭାଇ ତୁମ ଭଲି ସୁନ୍ଦରୀ ସ୍ତ୍ରୀ ମୋତେ କେବେ ମିଳିବ ? ଦେଖୁନ ଭାଉଜ କୁ ପଟେଇ ଏଇ ସବୁ ନଗ୍ନ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି କିଛି କଥା ଆଗକୁ ବଢେଇ ବା ପାଇଁ ମୁଁ ଭାଉଜକୁ ଆଣି ଆସିଛି ।

ବୋଉବି ତା କଥା ଶୁଣୁଥାଏ । ସେ ହସୁଆଥାଏ କିନ୍ତୁ କିଛି କହୁନଥାଏ । ତାପରେ ମୁଁ ସେ ଲୋକ କୁ କହିଲି ନାଇ ଭାଇ ସେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ନୁହେଁ । ମୋ ପାଟିରୁ କଥା ଶରିଣି ସେ ମୋତେ କହିଲା ତୁମେ ବି ମୋ ପରିକା ଭାଉଜକୁ ପଟେଇବା ପାଇଁ ସାଙ୍ଗରେ ଧରି ଆସିଛ । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଭାଇ ସେ ମୋ ମା ହେବ । ତାପରେ ସେ କହିଲା ଭାଇ ସରି ପ୍ଳିଜ ଖରାପ ଭାବିବନି । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି କିଛି କଥା ନାହିଁ । ତାପରେ ସେ ଆମ ଫଟୋ ଉଠେଇ ଚାଲିଗଲା ।

ମୁଁ ବୋଉକୁ କହିଲି ଅଜବ ଲୋକ… ବୋଉ କହିଲା ତା କଥା ଶୁଣି ମୋତେ ଭାରି ହସ ଲାଗୁଥାଏ । ଆମେ ଏମିତି କୋଣାର୍କ ଭିତରେ ପାର୍କରେ ବସିଥାଉ । ଜଣେ ଫଟୋ ଗ୍ରାଫର ଆସି ପଚାରିଲା ମାଡାମ ଗୋଟେ ଫଟୋ ଉଠାନ୍ତୁ । ବୋଉର ବି ଇଚ୍ଛା ଥିଲା ତେଣୁ ଆମେ ଆଗ ଗୋଟେ ଗୋଟେ ସିଙ୍ଗଳ ଫଟୋ ଉଠେଇଲୁ ତାପରେ ଦୁହେଁ ମିଶି ଫଟୋ ଉଠେଇଲା ବେଳେ ସେ ଫଟୋଗ୍ରାଫର କହିଲା ସାର କଣ ଯେ ଲାଜ କରୁଛନ୍ତି ।

ମାଡାମଙ୍କ କାନ୍ଧ ଉପରେ ହାତ ରଖନ୍ତୁ ଆଉ ଟିକେ କ୍ଳୋଜ ହୁଅନ୍ତୁ । ତାପରେ ସେ ଆମ ଫଟୋ ଉଠେଇ ଦେଇ କିଛି ଆଡଭାନସ ଟଙ୍କା ନେଇ ଷ୍ଟୂଡିଓ କୁ ଚାଲିଗଲା ଫଟୋ ପ୍ରିଣ୍ଟ ବାହାର କରିବା ପାଇଁ । ମୁଁ ବୋଉକୁ କହିଲି ବୋଉ ଏଇ ବି ବୋଧେ ଆମ କୁ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଭାବି ନେଲା । ତାପରେ ସେ ଫଟୋ ଧରି ଆସିଲା ଆଉ କହିଲା ସାର ମାଡାମ ଆପଣଙ୍କ ଯୋଡି ସୁପର ଯୋଡି ଲାଗୁଛି । ୟାକୁ ଗୋଟେ ଫ୍ରେମ କରି ରଖିବେ ମସ୍ତ ଲାଗିବ ।

ଏଥର ତାକୁ ମୁଁ କିଛି କହିଲି ନାହିଁ । ତାପରେ ଆମେ ହୋଟେଲରେ କିଛି ଖାଇ ଦେଇ ଫୁଣି ପୁରୀ ଅଭିମୁଖେ ଚାଲିଆସିଲୁ । ବୋଉ ଏଥର ଗାଡିରେ ବସିବା ଷ୍ଟାଇଲ ଟିକେ ଚେଞ୍ଜ ହେଇଯାଇଥିଲା । ସେ ପୁରା ତାର ଦୁଧକୁ ମୋ ଛାତି ଉପରେ ଲଦି ବସିଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ସେମିତି କିଛି ଭାବୁ ନଥିଲି । କୋଣାର୍କ ଫେରିବା ବେଳକୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଇଯାଇଥିଲା । ପୁରୀ ରେ ଗୋଟେ ହୋଟେଲ ନେଇ ଆମେ ଆମ ଜିନିଷ ପତ୍ର ରଖି ଆମେ ବିଚ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଆସିଲୁ ।

ସେତେବଳକୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଇ ଯାଇଥିଲା । ଆମେ ବିଚରେ ବସି କଥା ହେବାରେ ଲାଗିଲୁ । ମୁହଁ ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଇ ଯାଇଥାଏ ମୁହଁଙ୍କୁ ମୁହଁ ଦେଖାଅ ଯାଉନଥାଏ । ଆମ ପାଖରେ ହଲେ ପ୍ରେମିକା ପ୍ରେମିକ ବସିଥିଲେ । ମୁଁ ବୋଉ କୋଳରେ ମୁଣ୍ଡ ରଖି ସୋଇଥାଏ । ଆମକୁ ଦେଖି ସେ ପ୍ରେମିକ ଜଣଙ୍କ ତାର ପ୍ରେମିକାକୁ କହିଲା ସେ ସ୍ତ୍ରୀ କୋଳରେ ତା ସ୍ଵାମୀ ଯେମିତି ମୁଣ୍ଡ ରଖି ସୋଇଛି ମୋତେ ବି ସୁଆଇବା ପାଇଁ ଟିକେ ଦଉନ ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved