Bou O Mora Kamana Ra Niaan ବୋଉ ଓ ମୋର କାମନାର ନିଆଁ

Bou O Mora Kamana Ra Niaan 

ବୋଉ ଓ ମୋର କାମନାର ନିଆଁ

Bou O Mora Kamana Ra Niaan ବୋଉ ଓ ମୋର କାମନାର ନିଆଁ – ମୁଁ ମନୁ ଗାଁରେ ସମସ୍ତେ ମନୁଆ ବୋଲି ଡାକନ୍ତି । ମୋର ସମସ୍ତ ପ୍ରିୟ ପାଠକ ପାଠିକା ମାନଙ୍କୁ ନମସ୍କାର ଜଣେଇ ମୋର କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ କରୁଛି । Maa pua odia sex story ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଅନେକ ମା ପୁଅ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢୁଥିବେ ଆଉ ନିଶ୍ଚୟ ମଜା ଉଠାଉଥିବେ । କିନ୍ତୁ ଏହି କାହାଣୀ ଗୁଡିକୁ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ବିଶ୍ବାସ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଭାବନ୍ତି ଏହା ମନଗଢା କାହାଣୀ କେବଳ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବା ପାଇଁ ଲେଖା ଯାଇଆଛି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବିଶ୍ଵାସ କରେ କାରଣ ମୋ ସହ ସେମିତି କିଛି ଘାଟିଯାଇଛି । ଆପଣମାନେ ବୁଝିସାରିବେନି ମୋର ଷ୍ଟୋରି କାହା ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଏହି କାହାଣୀ ରେ ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ କହିବି ମୋର ଓ ମୋ ବୋଉ ମଧ୍ୟରେ କେମିତି ସେକ୍ସ ସମ୍ପର୍କ ତିଆରି ହେଲା । Bou Saha Sex Kahani

ସମ୍ପୂର୍ଣ କାହାଣୀ କୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋର ଏବଂ ମୋ ବୋଉ ର ପରିଚୟ କରେଇ ଦେଉଛି । ମୋତେ ଏବେ ୨୬ ବର୍ଷ ମୋର ଏହି ଘଟଣା ୭ ବର୍ଷ ତଳର । ମାନେ ମୋତେ ଯେତେବେଳେ ୧୯ ବର୍ଷ ହେଇଥିଲା ସେବେଠାରୁ ମୁଁ ମୋ ବୋଉ କୁ ଗେହିଁ ଆସୁଛି । ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ସିଧା ସାଧା ପିଲାଟିଏ । କିନ୍ତୁ ଫିଗର ମୋର ସେତେବେଳେ ଯାହା ଥିଲା କେହି କହିବେ ନାହିଁ ମୋତେ ୧୯ ବର୍ଷ । ଯେହେତୁ ଆମ ଘରେ ଗାଈ ଥିଲେ ତେଣୁ କ୍ଷୀର ଲହୁଣୀ ଖାଇ ମୁଁ ପୁରା ଚିକ୍କନିଆ ହେଇଥିଲି । ମୁଁ ମୋ ବୋଉର ଗୋଟିଏ ବୋଲି ପୁଅ । ମୋ ବୋଉ ନାଁ ରେଣୁକା । ୭ ବର୍ଷ ତଳେ ତାର ବୟସ ଥିଲା ୩୫ ବର୍ଷ । କିନ୍ତୁ ତାକୁ ଯିଏ ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖିବ ସେ କହିବ ପୁରା ଗଜା ଟୋକି ୨୪ – ୨୫ ବର୍ଷ ହେବ । ମୋ ବୋଉ ରଙ୍ଗ ଗୋରା । ସେ ବି କ୍ଷୀର ଦହି ଖାଏ ଆଉ ତା ଦେହରୁ ସେଥିପାଇଁ ଚମକୁ ଥିଲା ।

ମୋ ବୋଉ ପାଇଁ ମୋ ମନରେ ସେମିତି କିଛି ଖରାପ ଚିନ୍ତା ଧାରା ନଥିଲା କିନ୍ତୁ ଏମିତି ଦିନ ଆସିଲା ମୋର ନଜର ଯାଇ ମୋ ବୋଉ ର ୩୬ ସାଇଜ ଦୁଧ ଓ ୪୦ ସାଇଜର ଅଣ୍ଟା ଉପରେ ଲାଖି ରହିଗଲା । ମୋତେ ଯେତେବେଳେ ୧୪ ବର୍ଷ ବୟସ ହେଇଥିଲା ମୋ ବାପା ସେତେବେଳେ ବଜ୍ରଘାତରେ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କଲେ । ବାପା ଚାଲିଯିବା ପରେ ବୋଉ ଭାଙ୍ଗି ପଡିନଥିଲା କାରଣ ତା ପାଇଁ ମୁଁ ସବୁକିଛି ଥିଲି ସେ ଧୈର୍ଯ୍ୟ ଧରି ଛାତି କୁ ପଥର କରି ସବୁ ଭୁଲିଗଲା । ଆମର ଗାଈ ଓ ମେଣ୍ଡା ଥିଲେ, ତେଣୁ ଚାଲିବା ପାଇଁ ଆମର କିଛି ଅସୁବିଧା ନଥିଲା ଆଉ ମାମୁଁ ମାନେ ବି ଆମକୁ ଅଳ୍ପ ବହୁତ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ । ମୋର ୧୦ମ ପରୀକ୍ଷା ସରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗାଈ ଓ ମେଣ୍ଡାକୁ ଆମ ଗାଁ ଗୋଠରେ ଛାଡି ଦେଲୁ କାରଣ ବାପା ଆଗରୁ ଗାଇ ଚରେଇବାକୁ ନେଇ ଯାଆଉଥିଲେ ତେଣୁ ସେ ଚାଲିଯିବା ପରେ ବୋଉ ଏକା ସବୁ କରିପାରିଲା ନାହିଁ ।

ବୋଉ କୁ ମୁଁ ଗାଇ ମେଣ୍ଡା ପାଳିବାରେ ରେ ଅଳ୍ପ ବହୁତ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲି । ମୋ ଦଶମ ପରୀକ୍ଷା ସରିବା ପରେ ବୋଉ ମୋତେ କହିଲା ପୁଅରେ ତୋର ତ ପରୀକ୍ଷା ସରିଲାଣି ତୁ ଏବେ ଗାଇ ଚରେଇବା ପାଇଁ ନେଇଯା କାରଣ ଯେ ଆମ ଗାଇ ଚରାଉଥିଲା ସେ ଆଉ ଗାଇ ଚରେଇବା ପାଇଁ ମନା କରିଦେଲା ତାପରେ ଅନ୍ୟକୁ ପଇସା କଣ ପାଇଁ ଦେବା ସେଇ ପଇସା ଥିଲେ କାମରେ ଆସିବ ବୋଲି ବୋଉ ମୋତେ ବୁଝେଇ ଦେଲା ମୁଁ ବି ବୋଉ କଥାରେ ରାଜି ହେଇଗଲି । ଆଉ ଗାଇ ଚରେଇବା ପାଇଁ ବାହାରିଯାଏ ସକାଳୁ ଆଉ ଘରକୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ବସିକି ଫେରେ ବୋଉ ବି ମୋ ପାଇଁ ଗାଇ ଗୋଠକୁ ଭାତ ନେଇ ଯାଏ । କିଛି ଦିନ ପରେ ମୋ ଦଶମ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ ଆସିଲା 2nd ଡିଭିଜନ ହେଇଥିଲା । Bou O Mora Kamana Ra Niaan

ମୋ ପରୀକ୍ଷା ଫଳକୁ ନେଇ ସମସ୍ତେ ଖୁସି ଥିଲେ, ମୋତେ ସମସ୍ତେ ଆଗକୁ ଆହୁରି ପଢିବା ପାଇଁ କହିଲେ, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମୋ ପରିବାର କଥା ବି ଭାବିବା ପାଇଁ ପଡିଲା । ତେଣୁ ମୁଁ ଆମ ଗାଁ ଠାରୁ କିଛି ଦୂରରେ ଏକ କପି କଲେଜରେ ଯେଉଁଠିକୁ କ୍ଳାସ ନକଲେବି ଚଳିବ ସେଇ କଲେଜରେ ଆଡମିଶନ କରିଲି ଏବଂ +୨ ଶେଷ କଲି ଆଉ ଏପଟେ ଆମ ପ୍ରତିଦିନ ଗାଈ ଗୋଠକୁ ନେଇ ଯାଏ ଆଉ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆସି କିଛି ସମୟ ପାଠବି ପଢେ । ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଅନ୍ୟ ସବୁ ପିଲା ମାନଙ୍କଠୁ ମୋର ଭଲ ମାର୍କ +୨ ରେ ରହିଲା । ତାପରେ ମୁଁ +୩ ଆଡମିଶନ କଲି ସେଇ କଲେଜରେ । ମୋର +୩ ର ୨ୟ ବର୍ଷର ପରୀକ୍ଷା ଆଉ ପରୀକ୍ଷା ରୁ ଆସି ଗାଈ ଗୋଠ କୁ ଯାଏ ସେଥିପାଇଁ ଖାଇବା ପିଇବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବାରୁ ପେଟ ଗରମରୁ ମୋ ଦେହ ଟିକେ ଖରାପ ହେଇଗଲା ।

ମୋତେ ଜର ସାଙ୍ଗ କୁ ମୋ ଜଙ୍ଗ ମୂଳରେ ଗୋଟେ ବାର ମୂଳିଆ ଉଠିଥିଲା । ସେଇଟା ବହୁତ ପୀଡା ହେଇଥିଲା । ପ୍ରଥମ ଦୁଇ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ଘରେ ନକହି ଗାଈ ନେଇଗଲି କିନ୍ତୁ ବେଶୀ ହବାରୁ ବୋଉ ଜାଣିଦେଲା । କାରଣ ମୁଁ ଭଲରେ ଚାଲି ପାରୁନଥିଲି । ବୋଉ ମୋତେ ବହୁତ ଗାଳି କଳା । ସେଦିନ ଗାଈ ନନେଇ ଯିବା ପାଇଁ ବୋଉ ମୋତେ କହିଲା । ଆମ ଘରେ ଥଣ୍ଡା ଜ୍ଵର ହେଲେ ଦେଶୀ ଚିକିତ୍ସା ହୁଏ । ବୋଉ ମୋ ବଥରେ ଘିକୁଆଁରୀ ରସ ଓ  କର୍ପୁର ଗୁଣ୍ଡ ମିଶାଇ ଆଣିଲା ଲଗେଇବା ପାଇଁ ମୋତେ କହିଲା ଦେଖା ମୁଁ ଲଗେଇ ଦେବି। ମୁଁ ମନା କରିବାରୁ ବୋଉ ମୋତେ କହିଲା ଆରେ ଦେଖା ଲାଜ କଣ କରୁଛୁ ମୁଁ ତୋ ମା ।

ବୋଉ ବେଶୀ ବାଧ୍ୟ କରିବାରୁ ମୁଁ ଗୋଟେ ତଉଲିଆ ପିନ୍ଧି ଦେଇ ଖଟରେ ସୋଇପଡିଲି । ବୋଉ ତଉଲିଆ ଗୋଟେ ସାଇଡ କରି ଦେଇ ମୋ ବଥରେ ଔଷଧ ଲଗେଇ ଦେଲା । ବୋଉ ଯେତେବେଳେ ମୋ ବଥରେ ଔଷଧ ଲଗାଉଥିଲା ତା ହାତ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ବାଜୁଥିଲା । ମୋ ବୋଉର ନରମ ହାତର ସ୍ପର୍ଶ ପାଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାର କାୟ ବିସ୍ତାର କରିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡ ପ୍ରଥମ ଥର କୌଣସି ନାରୀର ହାତ ଛୁଆଁ ପାଇଁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଠିଆ ହେଇଗଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟେଙ୍ଗେଇ ଯିବାରୁ ଆର ପଟ ତଉଲିଆ କାନି ମୋ ଜଙ୍ଗ ଉପରୁ ଖସିଗଲା ମାନେ ମୁଁ ବୋଉ ଆଗରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଲାଙ୍ଗଳା ଥିଲି ନାମକୁ ମାତ୍ର ମୋ ଦେହରେ ତଉଲିଆ ଥିଲା ।

ବୋଉ ତା ଭେଣ୍ଡିଆ ପୁଅର ଯବାନ ବାଣ୍ଡର ଦର୍ଶନ ପାଇଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ହସିଦେଲା ଆଉ କହିଲା ମୋ ପୁଅ ବଡ ହେଇଗଲାଣି କହି ଚାଲିଗଲା । ଦୁଇ ଦିନରେ ମୋ ବଥ ଭଲ ହୋଇଗଲା । ଏଇ ଦୁଇ ଦିନ ଭିତରେ ମୋ ବୋଉ ୬ଥର ମୋ ବାଣ୍ଡର ଦର୍ଶନ କରିଛି । ଦ୍ଵିତୀୟ ଦିନ ରାତିରେ ମୁଁ ସୋଇଛି ହଠାତ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଏକ କୋମଲ ହାତ ସ୍ପର୍ଶ ଛୁଆଁରେ ଟେଙ୍ଗେଇ ଗଲା । ମୋତେ ଲାଗିଲା ମୁଁ ସ୍ଵପ୍ନ ଦେଖୁଛି, ମୁଁ ସେମିତି ସୋଇଥାଏ । ଆଉ କେହି ଜଣେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ହଲାଉଛି । ଆଉ କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିଗଲା ଆଉ ମୁଁ ଉଠି ପଡି ଦେଖିଲି ବୋଉ ମୋ ପାଖରେ ସୋଇଛି । ଏମିତି ସ୍ଵପ୍ନ ମୁଁ ଆଗରୁ କେବେ ଦେଖିନଥିଲେ ତେଣୁ ଖୁସି ଲାଗିଲା । କିନ୍ତୁ ଏସବୁ ଥିଲା ମୋ ବୋଉର କାରନାମ ଯାହାକୁ ମୁଁ ପଛରେ ଜାଣିଲି ସେଇଟା ସ୍ଵପ୍ନ ନଥିଲା ତାହା ବାସ୍ତବ ଥିଲା ।

ମୋ ବୋଉ ଦେହରେ ଲାଗିଥିବା ନିଆଁ ସେ ଲିଭେଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା ତେଣୁ ସେ ତାର ବିଆ ରାଣୀ ପାଇଁ ଗୋଟେ ବାଣ୍ଡ ରାଜା ଖୋଜୁଥିଲା ଆଉ ସେ ଯେତେବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡର ଦର୍ଶନ ପାଇଲା ସେ ନିଜକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ନକରି ପାରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆ ଭିତରେ ନବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେ ମୋତେ କହିପାରୁନଥିଲା । ସେଦିନ ମୁଁ ସକାଳୁ ଉଠିଲା ପରେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ଲାଗିଥିବା ଦାଗକୁ ଦେଖି ମୋ ବୋଉ ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁଥିଲା । ମୋତେ ଭାରି ଲାଜ ଲାଗିଲା । ଆଉ ସାଙ୍ଗେ ସେ ପ୍ୟାଣ୍ଟକୁ ନେଇ ଧୋଇ ସୁଖେଇ ଦେଲି । ତୃତୀୟ ଦିନକୁ ମୋ ବଥ ଭଲ ହେଇଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୋ ବୋଉ କହିଲା ଆଜି ଦିନକ ଯାଉ କାଲୀ ଗାଈ ନେଇକି ତେଣୁ ମୁଁ ସେଦିନ ଆଉ ଗାଈ ନେଇ ଗଲି ନାହିଁ ।

ବୋଉ ଜାଣିଥିଲା ମୋ ବଥ ଭଲ ହେଇଯାଇଛି ଆଉ ଦରଜ ବି କମି ଯାଇଛି କିନ୍ତୁ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବାହାନା କରି ବାରମ୍ବାର କହୁଥିଲା ପୁଅ ଦେଖା ଆଉ ଥରେ ଔଷଧ ଲଗେଇଦବା ପୁରା ଭଲ ହେଇଯିବ । ମୁଁ ତିନି ଚାରି ଥର ମନା କଲି ତାପରେ ବୋଉ କଥା ରଖି ମୁଁ ଫୁଣି ଥରେ ଔଷଧ ଲଗେଇଲି ଏବଂ ସେଇ ବାହାନାରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଫୁଣି ଥରେ ଦେଖି ନେଲା  । ସେଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟା ବସିକି ଜଣେ ଦଦା ଆମ ଘରକୁ ଆସିଲେ । ସେ ମୋ ସହ ଗାଈ ତାଙ୍କ ଗାଈ ଚରେଇବାକୁ ନେଇ ଯାଆନ୍ତି । ସେ ବିବାହିତ ଆଉ ଭାରି ଥଟାଲିଆ ଲୋକ ।

ସେଦିନ ସିଧା ଆମ ଘରକୁ ଆସିଲେ ଆଉ ମୋତେ କହିଲେ ପୁଅ କଣ ଗାଈ ଚରେଇବାକୁ ଯାଉନୁ? ମୁଁ କିଛି କହିବା ଆଗରୁ ସେ ଫୁଣି କହିଲେ ଘରେ ରହି ବୋଧେ ମୋ ଠୁ କ୍ଷୀର ପିଉଥିଲୁ ? ମୋତେ ବି ଭାରି ଖରାପ ଲାଗିଲା କାରଣ ମୋ ବୋଉ ସେତେବେଳେ ଘରେ ଥିଲା ଆଉ ସେ ବି ସବୁ କଥା ଶୁଣୁଥିଲା ଯେହେତୁ ସେ କିଛି କହିଲା ନାହିଁ ତେଣୁ ମୁଁ ବି କିଛି କହିଲି ନାହିଁ । ଦିଅର ଭାଉଜରେ ଏମିତି ଥଟା ମଜା ହୁଏ କିନ୍ତୁ ସେ ପୁରା ବେଖାତିରିରେ କହୁଛନ୍ତି । ପୁରା ଦିଅର୍ଥ ବୋଧକ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଉତ୍ତର ଦେଇ କହିଲି ନାଇ ବଥ ହେଇଥିଲା ତ ସେଥିପାଇଁ ଗଲି ନାହିଁ । ତାପରେ ସେ କହିଲେ ହଉ ବୋଉର ଟିକେ ଚୁଚୁମି କ୍ଷୀର ପିଇ ଦେ ଭଲ ହେଇଯିବ ।

ସେ ଏମିତି କହିବା ଦେଖି ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ ଥଟାରେ କହିଲି କାରଣ ତାଙ୍କ ବୋଉ ମୋ ମା ହବ, ମୁଁ କହିଲି ତୁମ ବୋଉ କୁହ ଆସି ମୋତେ ପିଏଇ ଦେଇ ଯିବ, ତାପରେ ସେ କିଛି କହିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ମୋ ବୋଉ ଆସି ତାଙ୍କୁ କହିଲା ତମେ ବା ଜଣେ ଦଦା ମୋ ପୁଅ ଦୁଇ ଦିନ ହେଲା ପଡିଲାନି ଆଜି ତା କଥା ମନେ ପଡୁଛି ? ଆସିଲା ଫୁଣି ଖାଲି ହାତରେ? ସେ ସାଙ୍ଗେ ମୋ ବୋଉ କହିଲେ ପୁଅ କୁହ ମୋତେ ବାପା ଡାକିବ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ସବୁ ଆଣି ଗଦେଇ ଦେବି । ମୋ ବୋଉ କହିଲା ତାର କଣ ବାପା ନାହିଁ ଯେ ତୁମକୁ ଡାକିବ । ସେ କହିଲେ ଭାଇ ଏବେ ଆଉ ନାହାନ୍ତି ତେଣୁ ମୋତେ ଡାକିଲେ କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ । ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ତୁମ ଝିଅକୁ ମୋତେ ବାପା ଡାକିବ ତାପରେ ମୁଁ ତୁମକୁ ଡାକିବି ।

ତାଙ୍କ କଥା ମୋତେ ଭଲ ଲାଗୁନଥିଲା ହେଲେ ମୋ ବୋଉ ଯେତେବେଳେ କିଛି କହୁନଥିଲା ମୁଁ କିଛି କହିବା ପାଇଁ ଠିକ ମନେ କରୁନଥିଲି । ଆଉ ଥରେ ବି ସେ ଏମିତି ମୋ ବୋଉକୁ ମୋ ଆଗରେ କହୁଥିଲେ । ଥରେ ମୋ ବୋଉ ତାଙ୍କୁ କହିଲା ଆମ ଗାଈ ଟା ଗରମ ହେଇଛି ଟିକେ ଷଣ୍ଡ ଆଣି ଦେଖା । ସେ କହିଲେ ତୁମର ଗାଈଟା ଗରମ ହେଇଛି ଦୁଇ ଗୋଡିଆ ନା ଚାରିଗୋଡିଆ । ସେ ପରୋକ୍ଷରେ ମୋ ବୋଉକୁ କହୁଥିଲେ । ଏଇ ଘଟଣା ଥିଲା ମୋ ଦେହ ଖରାପ ହେବାର ମାସ ତଳର କଥା । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଖବର ନେଇ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି ସେ ଏଇ କିଛି ଦିନ ହେଲା ମୋ ବୋଉ ଉପରେ ଆଖି ପକେଇଛନ୍ତି । ଏମିତି ବି ସେ କେତେଜଣଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ମୋ ବୋଉ ପଟି ସାରିଲାଣି ଆଉ କିଛି ଦିନଗଲେ ସେ ସେକ୍ସ କରିବେ ।

ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଏକଥା ଶୁଣିଲି ରାଗି ଗଲି ହେଲେ ମୋ ବୋଉକୁ କିଛି କହି ପାରୁନଥାଏ, ତାର ବି ଜଣେ ସାଥି ଦରକାର, ତାପରେ ଭାବିଲି ହମ ଦିଅର ଭାଉଜରେ ଏମତି ଥଟା ମଜା ହଉଥିବେ । ସେ ମୋ ବୋଉକୁ ପଟେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପାରି ନଥିଲେ ସେ ପଟେଇବା ଆଗରୁ ବୋଉ ସହ ମୁଁ ସେକ୍ସ କରି ଦେଲି । କେମିତି ହେଲା ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ ।

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved