Divorce Aunty Nku Gehi Gehi Bia Nali Karideli

ଡିଭର୍ସ ଆଣ୍ଟିଙ୍କୁ ଗେହିଁ ଗେହିଁ ବିଆ ନାଲି କରିଦେଲି

Divorce Aunty Nku Gehi Gehi Bia Nali Karideli

Divorce Aunty Nku Gehi Gehi Bia Nali Karideli  ମୋ ନାଁ ସୋମୁ । ମୋର ବୟସ ୨୨ବର୍ଷ ମୁଁ କିଛି ଦିନ ହେଲା ଏଇ ସାଇଟରୁ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢୁଛି, କାହାଣୀ ଗୁଡିକ ଓଡିଆରେ ଲେଖା ଥିବାରୁ ମଜା ଆସୁଛି । ମୁଁ କେବେ ଭାବିନଥିଲି ମୋର କାହାଣୀ ଦିନେ ଏହିଠାରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ । କିନ୍ତୁ ଭାବିଲି ନାମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ପଠେଇବି କାରଣ ମୁଁ ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଷ୍ଟୋରି ପଢୁଛି ସେମାନେ ବି ମୋର କାହାଣୀ ଜାଣିବା ଦରକାର ।

ମୋ ବାପାଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପାଇଁ ମୋତେ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଙ୍ଗ କରିବା ପାଇଁ ପଡିଲା । ମୁଁ ପରିଶ୍ରମ କରି ଇଞ୍ଜିନିୟରିଙ୍ଗ ପାସ କରିଲି ଏବଂ ଗୋଟେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଗୋଟେ ଭଲ କମ୍ପାନୀର ଜବ କରିଲି । ମୁଁ ମୋ କମ୍ପାନୀକୁ ସବୁବେଳେ ଲୋକାଲ ଟ୍ରେନରେ ଯିବା ଆସିବା କରେ । ମୋ ଅଫିସ ଟାଇମ ଦିନ୧୨ଟା ରୁ ରାତି ୯ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଥିଲା । ମୁଁ କମ୍ପାନୀରେ ନୂଆ ଥିଲି ତେଣୁ ମୋତେ ସମସ୍ତେ ଆଣି କାମ ଲଦି ଦେଉଥିଲେ । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଟେନସନରେ ଥିଲି ।

ଗୋଟେ ଦିନ ମୁଁ ୧୧ଟା ବେଳେ ମୁଁ ମୋ ଟ୍ରେନକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲି । ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦେଖିଲି ଯିଏ ୩୦-୩୫ ବର୍ଷର ଲାଗୁଥିଲେ । ସେ ବି ଟ୍ରେନ ଧରିବା ପାଇଁ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ହାତରେ ଗୋଟେ ହ୍ୟାଣ୍ଡ ବ୍ୟାଗ ଥିଲା ଏବଂ କାନ୍ଧରେ ଗୋଟେ ଲ୍ୟାପଟପ ବ୍ୟାଗ ପଡିଥିଲା । ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଜାଣିନଥିଲି ସେହି ମହିଳା ମୋର ଟେନସନ ଫୁଲ ଜୀବନରେ ଖୁସି ଭରିଦେବେ ।

ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ନାମ କହି ରଖୁଛି ତାଙ୍କ ନାଁ ସଞ୍ଜନା ଥିଲା , ବୟସତ ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ କହି ସାରିଛି, ବାଳ ସିଧା ଥିଲା କିମ୍ବା ସେ ପାର୍ଲର ରେ ସିଧା କରିଥିବା, ସେ ଗୋଟେ ବଡ ଫର୍ମା କମ୍ପାନୀରେ ଆଇଟି ମ୍ୟାନେଞ୍ଜର ଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଫିଗର ୩୬-୩୦-୩୮ଥିଲା ଏବଂ ହାଇଟ ୫ଫୁଟ ୭ଇଞ୍ଚ ଥିଲା । ତାଙ୍କର ଦୁଧ ବଡ ବଡ ଥିଲା ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ତ ଦୁଧ ଠାରୁ ବି ଆହୁରି ବଡ ଥିଲା । ତାଙ୍କର ଏହି  ଦୁଇ ସେକ୍ସି ଅଙ୍ଗ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଲୋଭନୀୟ ଥିଲା ।

ମୁଁ ଓ ଆଣ୍ଟି ଏବଂ ଅନ୍ୟ କିଛି ଲୋକ ଟ୍ରେନ ଆସିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲୁ । କିନ୍ତୁ ସେଦିନ ଟ୍ରେନ ଆସୁନଥିଲା । ଟାଇମ ପାସ କରିବା ପାଇଁ ମୁଁ ସେଦିନ ମୁଜିକ ଶୁଣୁଥିଲି ଓ ତା ସହ ମୁଁ ମୋ ମୋବାଇଲରେ ଫେସବୁକ ଚାଲଉଥିଲି ।  ମୁଁ ଦେଖିଲି ଆଣ୍ଟି ମୋ ଆଡକୁ ଆସୁଛନ୍ତି । ପ୍ରଥମେ ତ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଇଗନୋର କରିଲି ଏବଂ ମୁଁ ମୋର ମୋବାଇଲ ସ୍କ୍ରିନକୁ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ମୁଁ ତିରିଛି ନଜରରେ ଦେଖିଲି ସେ ମୋ ଆଡକୁ ଆସୁଥିଲେ ।  ସେ ମୋତେ କିଛି କହିଲେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ କାନରେ ଇୟର ଫୋନ ଦେଇଥିବାରୁ କିଛି ଶୁଣିପାରିଲି ନାହି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଇୟର ଫୋନ କାନରୁ କାଢିଲି ସେ କହିଲେ ଆଜି ଲୋକାଲ ଟ୍ରେନରେ କିଛି କାମ ଚାଲିଛି କି ?

ମୁଁ – ସରି, ଆଇ ହାଭ ନୋ ଆଇଡିଆ ( ମୁଁ ସେ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ନାହିଁ )

ଆଣ୍ଟି – ohh, ଓକେ

ତାପରେ ସେ ପୁରା କନଫ୍ୟୁସ ଲୁକ ଦେଇ ଟ୍ରେନକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିବାରେ ଲାଗିଲେ । ସେ ମୋ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦେହରୁ ଲେଡି ପରଫ୍ୟୁମର ମସ୍ତ ସ୍ମେଲ ଆସୁଥିଲା । ସେ ମୋ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା କାରଣରୁ ମୁଁ ଟିକେ ନର୍ଭସ ହେଇଯାଇଥିଲି । ମୁଁ ଭାବୁଥିଲି କେମିତି ସେ ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ କିଛି କହିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ କହିଲେ – ତୁମେ କେତେବେଳୁ ଏଠି ଅପେକ୍ଷା କରିଛ ?

ମୁଁ – ଅଧ ଘଣ୍ଟା ହୋଇଯିବ

ଆଣ୍ଟି – ମୁଁ ବି ୨୦ ମିନିଟ ହେଲା ଆସିଲିଣି

ମୁଁ – ହଁ

ସେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇ ଆଗ ପଛ ହୋଇ ଚାଲୁଥାନ୍ତି ।

ମୁଁ – ସବୁ ଠିକ ଅଛି ନା ?

ଆଣ୍ଟି – ହଁ କହି ସେ ଗୋଟେ ସ୍ମାଇଲ ଦେଲେ

ଆଉ ଟ୍ରେନ ୫-୧୦ ମିନିଟ ଭିତରେ ଆସି ପହଞ୍ଚିଗଲା । ମୁଁ ଜେନେରାଲ ଆଉ ସେ ଲେଡିଜ ବଗିରେ ଚଢିଗଲେ । ଦ୍ଵିତୀୟ ଦିନ ସକାଳୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଫୁଣିଥରେ ଦେଖିଲି । ଆମର ନଜର ମିଶିଲା ଆଉ ସେ ମୋତେ ଦେଖି ସ୍ମାଇଲ ଦେଲେ, ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ ସ୍ମାଇଲ ଦେଲି । ତାପରେ ଏମିତି କିଛି ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଲା । ଆଗାମୀ ସପ୍ତାହରେ ମୁଁ ମୋ କାମ ସାରି ଘରକୁ ଆସିବା ପାଇଁ ଷ୍ଟେସନରେ ଟ୍ରେନକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲି ।

ରାତି ପାଖା ପାଖି ୯ଟା ହୋଇଥିଲା, ଅଞ୍ଜନା ଆଣ୍ଟି ଚାଲି ଆସିଲେ । ସେ ମୋ ପାଖରେ ଆସି ଠିଆ ହେଲେ ଆଉ କଥା ହେବାରେ ଲାଗିଲେ । ସେଦିନ ପ୍ରଥମ ଥର ଆମ ପରସ୍ପରର ପରିଚୟ ଜାଣିଲୁ । ଆଉ ମୋତେ ବହୁତ ଖୁସିଲାଗିଲା ଆଣ୍ଟି ଜଣେ ଓଡିଆ । ତାପରେ କାମ ବିଷୟରେ ଟିକେ କଥା ହେଲୁ । ଆଉ ଆମେ ଜଣେ ଜଣଙ୍କ ସହ ବହୁତ କମ୍ଫଟେବୁଲ ହୋଇଗଲୁ । ସେ ମୋତେ ମୋ ନାଁ ଧରି ଡାକୁଥିଲେ ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମେମ କହି ଡାକୁଥିଲି ।

ଏମିତି ଦେଖା ସାକ୍ଷାତ ହୋଇ ଦିନ ବୀତିଯାଉଥିଲା ଆଉ ଆମ ଭିତରର ଦୂରତା କମିବାରେ ଲାଗିଥିଲା । ଆମେ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ଦିଆ ନିଆ ହେଇଯାଇଥିଲୁ । ସେ ବି ମୋ ସହ ଜେନେରାଲ ବଗିରେ ଯିବା ଆସିବା କରିବାରେ ଲାଗିଲେ । ଏଇ ଭିତରେ ଦୁଇ ମାସ ଚାଲିଗଲା । ବୟସର ଏତେ ବଡ ବ୍ୟବଧାନ ପରେ ବି ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଭଲବନ୍ଧୁ ବନିଯାଇଥିଲୁ ।

ଏଇ ଦୁଇ ମାସ ଭିତରେ ସେ କେବେ ତାଙ୍କ ନିଜ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କହିନଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମୋର ସବୁ କିଛି କହିଥିଲି । କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କ ପର୍ସନାଲ ଲାଇଫ ବିଷୟରେ ଲୁଚେଇ ରଖିଥିଲେ । ଗୋଟେ ଦିନ ରାତି ପାଖା ପାଖି ୧ଟାରେ ତାଙ୍କର ମେସେଜ ଆସିଲା । ମୋତେ ଅଜବ ଲାଗିଲା କାରଣ ସେ ରାତି ୧୧ଟା ବାଜିଲା ପରେ କେବେ କଥା ହେଉନଥିଲେ କି ଚାଟ କରୁନଥିଲେ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଲିପ୍ଲେ ଦେଲି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତୁମେ ସୋଇ ନାହଁ! ସେ ସ୍ମାଇଲ ସହ ରିପ୍ଳାଏ ଦେଲେ ଏକା ଏକା ଲାଗୁଛି ସେଥିପାଇଁ ନିଦ ଆସୁନାହିଁ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି ତୁମର ସ୍ଵାମୀ ଏବଂ ପିଲା ନାହାନ୍ତି କି ? ସେ ରିପ୍ଲେ ଦେଲେ କି ମୋର କେବେ ଠାରୁ ଡିଭର୍ସ ହୋଇସାରିଛି । ଏହି କାହାଣୀକୁ ଆପଣମାନେ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସରି କହିଲି ସେ କହିଲେ – ଇଟ୍ସ ଓକେ । ସେଦିନ ରାତି ୩ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଥା ହେଲୁ ।

ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଏବେ ସୋଇଯାଅ ନଚେତ କାଲି ସକାଳେ ଟ୍ରେନ ଧରିପାରିବ ନାହିଁ । ସେଦିନ ରାତିରେ ସେ ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଅଳ୍ପ କିଛି ମୋତେ କହିଲେ । ସେ କହିଲେ କି ସେ ତାଙ୍କର ଜଣେ କଜନଙ୍କ ସହ ଆପର୍ଟମେଣ୍ଟ ସେୟାର କରି ରହୁଛନ୍ତି । ଆଉ ସେ ଛୁଟିଦିନରେ ତାଙ୍କ ଗାଁକୁ ଚାଲିଯାନ୍ତି । ଏମିତି ଦିନ କଟିଗଲା ଆଉ ତାଙ୍କର ବାର୍ଥଡେ ଆସିଲା ।

ମୋତେ ଜଣାନଥିଲା ଜବରୁ ଫେରିବା ବେଳେ ସେ ମୋତେ କହିଲେ କି ଆଜି ତାଙ୍କର ଜନ୍ମଦିନ । ମୁଁ କହିଲି ସରି ମୋତେ ଜଣାନଥିଲା । ସେ କହିଲେ ମୁଁ ତ କେବେ ତୁମକୁ କହି ନାହିଁ ଭଲା ତୁମେ କେମିତି ଜାଣିବ । ତାଙ୍କର ଷ୍ଟପ ମୋ ଷ୍ଟପ ପୂର୍ବରୁ ଆସେ । ସେ ମୋତେ ହାତ ହଲେଇ ବାୟ କହିଲେ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ହାପି ବାର୍ଥଡେ କହିଲି ସେ ହସି କରି ଚାଲିଗଲେ ।

ରାତିକୁ ଆମେ ଚାଟ କରିବାରେ ଲାଗିଲୁ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ବାର୍ଥ ଡେ ଟ୍ରୀଟରେ ମୋତେ କଣ ମିଳିବ ? ସେ କହିଲେ ତୁମର କଣ ଦରକାର ପ୍ରଥମେ କୁହ ? ମୁଁ କହିଲି ଗୋଟେ ଭଲ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ଖାଇବାକୁ ଦିଏ  । ସେ ହସିକରି କହିଲେ – ଜଣେ ଡିଭର୍ସ ଲେଡିକୁ ଆଉ ଡେଟ କରିବା ପାଇଁ ପଚାରୁନାହଁ ତ ? ମୁଁ କହିଲି ମୋତେ କିଛି ଫରକ ପଡେ ନାହିଁ ତୁମେ ୟାକୁ ଡେଟ କହିପାର କିନ୍ତୁ ମୋତେ ତୁମ ସହ ଡିନର କରିବାର ଅଛି ।

ସେ ବି ଡିନର ପାଇଁ ରାଜି ହୋଇଗଲେ । ତାଙ୍କ ଘର ପାଖରେ ଥିବା ଗୋଟେ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟକୁ ଆମେ ଡିନର ପାଇଁ ଚାଲିଗଲୁ । ଡିନର ସରିବା ପରେ ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଆପର୍ଟମେଣ୍ଟ କୁ ନେଇଗଲେ । ମୋତେ ଲାଗିଲା କି ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ କଜନ ସହ ପରିଚୟ କରେଇବେ । କିନ୍ତୁ ସେଠି କେହି ବି ନଥିଲେ । ସେ କହିଲେ ତାଙ୍କ କଜନର ଦେହ ଖରାପ ଅଛି ସେଥିପାଇଁ ସେ ଘରକୁ ଛୁଟି ନେଇ ଚାଲିଯାଇଛି।

ଆମେ ଦୁଇଜଣ ବେଡ ଉପରେ ବସି କଥା ହେବାରେ ଲାଗିଲୁ । ରାତି ପାଖା ପାଖି ୧୨ଟା ବାଜିଯାଇଥିଲା ସେ କହିଲେ ତୁମେ ଆଜି ଏଇଠି ରହିଯାଅ । ମୁଁ କହିଲି ନା ମୁଁ ଓଳା କରି ଚାଳିଜିବି । ସେ ଟିକେ ଦୁଃଖୀ ହୋଇଗଲେ । ମୁଁ ଦେଖିଲି ଆଗାମୀ ୩୦ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ଓଲା ନଥିଲା । ସେ କହିଲେ ଏବେ ତ ଏଠି ରହିଯାଅ ଏଠି ରହିଲେ କଣ ମୁଁ ତୁମକୁ ଖାଇ ଜିବିକି ?

ମୁଁ ମୋ ରୁମମେଣ୍ଟକୁ କଲ କରିଦେଲି କି ମୁଁ ଯାଇ ପାରିବି ନାହିଁ । ସେ ତାଙ୍କର ଡ୍ରେସ ଚେଞ୍ଜ କରି ନାଇଟ ସୁଟରେ ଆସିଗଲେ । ସେ ଗୋଟେ ଲୁଜ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଏବଂ ଗୋଟେ ଫୁଲ ଚିତ୍ର ଥିବା ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ସେ ଆପର୍ଟମେଣ୍ଟ ୨ବିଏଚକେ ପ୍ଲାଟ ଥିଲା । ଗୋଟେ ରୁମକୁ ବେଡ ରୁମ କରିଥିଲେ ଅନ୍ୟ ରୁମକୁ ସେମାନେ ଅଫିସ ସେଟଅପ ଦେଇଥିଲେ ।

ସେ କହିଲେ ତୁମେ ମୋ ବେଡ ରୁମରେ ସୋଇଯାଅ ମୁଁ ସୋଫା ଉପରେ ସୋଇପଡିବି । ମୁଁ କହିଲି ନା ମୁଁ ସୋଫା ଉପରେ ସୋଇପଡିବି ତୁମେ ଏଇଠି ବେଡ ରୁମରେ ସୋଇପଡ । ସେ ବହୁତ କହିଲେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମାନିଲି ନାହିଁ । ମୁଁ ବେଡ ରୁମରୁ ଚାଲି ଆସିଲି । ମୁଁ ବହୁତ ଲେଟରେ ସୁଏ ତେଣୁ ମୁଁ ଗୀତ ଲଗେଇ ଶୁଣିବାରେ ଲାଗିଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋତେ ନିଦ ଆସିଗଲା ।

ମୁଁ ଉଠିଗଲି ସଞ୍ଜନା ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ଡାକ ଶୁଣି, ମୁଁ ମୋବାଇଲ ଦେଖିଲି ୩ଟା ବାଜିଥିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି କଣ ହେଲା ? ସେ ମୋତେ କହିଲେ ସରି ମୁଁ ତୁମକୁ ନିଦରୁ ଉଠେଇ ଡିଷ୍ଟର୍ବ କରିଲି କିନ୍ତୁ ମୋତେ ତ ନିଦ ଆସୁ ନାହିଁ । ମୁଁ ଭାବୁଥିଲି କଣ କହିବି ତାଙ୍କୁ ଆଉ ସେ ଆସି ମୋ ପାଖରେ ବସିଗଲେ । ସେ ଟେନସନ ଥିଲା ଭଲି ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ ।

ସଞ୍ଜନା ଆଣ୍ଟି – ତୁମକୁ ଗୋଟେ କଥା କହିବି

ମୁଁ – ହଁ ମ୍ୟାମ କୁହ

ସଞ୍ଜନା ଆଣ୍ଟି – ମୁଁ ତୁମ ପେନିସ( ବାଣ୍ଡ ) ଧରି ପାରିବି ?  Divorce Aunty Nku Gehi Gehi Bia Nali Karideli

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *