Duita Banda Re Didi Nka Bia Santusta Hela 

ଦୁଇଟା ବାଣ୍ଡରେ ଦିଦିଙ୍କ ବିଆ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେଲା

Duita Banda Re Didi Nka Bia Santusta Hela 

Duita Banda Re Didi Nka Bia Santusta Hela    ସମସ୍ତ ବେଧୁଆ ପାଠକ ଙ୍କୁ ନମସ୍କାର. ଏହା ମୋର ପ୍ରଥମ ଷ୍ଟୋରୀ.  ଏଥିରେ ମୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବି କିପରି ମୁ ଏବଂ ମୋ ସାଙ୍ଗ ଟ୍ୟୁସନ ରେ ଦିଦି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଝିଅଙ୍କୁ ଗେହିଁଲୁ.  ପ୍ରଥମେ ମୋ ବିଷୟରେ କହୁଛି ମୁ ଏବେ 23ବର୍ଷର ଜଣେ ଯୁବକ, ମୁ ଗୋଟେ ପ୍ରାଇଭେଟ କମ୍ପାନୀ ରେ ଚାକିରୀ କରିଛି, ମୋର ଉଚତା 5.4 ଅଟେ ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ 5.8ଇଞ୍ଚ ଯାହାକି ଯେ କୌଣସି ମହିଳାଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିପାରିବ.  ଏ ଏବେ କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ

ଏ କାହାଣୀ ହେଉଛି ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ତଳର ସେତେବେଳେ ମୋର ପାଠ ଭଲ ହେଉନଥିବାରୁ ଆମ ଘରେ ମୋତେ ଆମ ଏରିଆର ଜଣେ ଦିଦିଙ୍କ ପାଖକୁ ପଠେଇଲେ ତାଙ୍କ ନା ଅନିତା. ଅନିତା ଦିଦି ବିଧବା ସତ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ କେହିବି କହି ପାରିବେ ନାହିଁ ଯେ ସେ ବିବାହିତ ଓ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟା ଝିଅ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି । ଦିଦି ଆମର ପୁରା ଦେଖିବାକୁ ଓଡିଆ ହିରୋଇନି ମାନାଙ୍କ ଠାରୁ ବି କୌଣସି ଥିରେ କମ ନୁହେଁ ।

ଅନିତା ଦିଦିଙ୍କୁ ଯଦି ଅଡିମା ସିନେମାରେ ଅଫର ମିଳିଥାନ୍ତା ସେ ଅନ୍ୟ ହିରୋଇନ ମାଙ୍କୁ ପଛରେ ପକେଇ ଦେଇଥାନ୍ତେ ସୁନ୍ଦରତାରେ । ଆମ ସେଠିକାର କିଛି ସାର ବି ଦିଦିଙ୍କ ପଛରେ ପାଗଳ । କିନ୍ତୁ ଦିଦି କାହାକୁ ବି ତାଙ୍କ ଦେହର ମଜା ନେଇ ରସ ପାନ କରିବାକୁ ଦୂରର କଥା ହାତ ବି ମାରିବାକୁ ଦେଇ ନଥିଲେ । ଦିଦିଙ୍କ ଫିଗର ସାଇଜ 36 – 32 – 36 ।

ଯେମିତି ପର୍ବତ ପରିଦୁଧକୁ ସେମିତି କା ଗାଣ୍ଡି। ଦୁଧ ଦୁଇଟା ତୁଳା ପରି ନରମ । ଯେତେ ଚିପଳେ ବି ହାତ ବଥା ହେବାର ନାହିଁ । ଦିଦି ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ଚାଲି ସ୍କୁଲକୁ ଗଲାବେଳେ ତାଙ୍କ ଅଣ୍ଟା ହଲା ଚାଲିକୁ ଦେଖି ଟୋକା ବୁଢା ସବୁ ଫିଦା ଦିଦିଙ୍କ ଉପରେ । ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ସମସ୍ତଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ହୁଏ ତାଙ୍କ ଦେହର ଟିକେ ସାନିଧ୍ୟ ପାଇବା ପାଇଁ ।

ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଝିଅ ସେମାନଙ୍କ ଭିତରୁ ଜଣେ ମୋ ଠୁ ବଡ ଆଉ ଜଣେ ସାନ, ସେତେବେଳେ ମୋର ଆଉ ଗୋଟେ ସାଙ୍ଗ ବି ସେଠାକୁ ଟ୍ୟୁସନ ହେବାକୁ ଆସିଲା, ଆମେ ପ୍ରଥମରୁ ଦିଦିଙ୍କୁ ସେମିତି ଦୃଷ୍ଟିରେ ଦେଖି ନଥିଲୁ. ଥରେ ଦିଦି ଆମକୁ ସକାଳ ସମୟରେ ଡାକିଥିଲେ ଆମେ ଯାଇ ପହଂଚିଗଲୁ ଆମେ ଆମର ବହି କାଢ଼ିକି ବସିଲୁ ଦିଦି ଗାଧେଇବାକୁ ଯାଇଥିଲେ.

କିଛି ସମୟ ପରେ ଦିଦି ଦେହରେ ଓଦା ଗାମୁଛା ଗୁଡେଇ ଆସିଲେ. ଆମକୁ ଦିଦି ଗୋଟେ ରୁମରେ ଟ୍ୟୁସନ କରନ୍ତି ଆଉ ଗୋଟେ ରୁମରେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ମାନେ ରୁହନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେଦିନ ଆମ ରୁମ ଟା ଧୁଆ ହେଇଥିଲା ତା ସହିତ ତାଙ୍କ ଝିଅ ମାନେ ବି ମାମୁ ଘର କୁ ଯାଇଥିଲେ।

ତେଣୁ ଆମେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ରୁମରେ ବସିପଡ଼ିଥିଲୁ.  ଦିଦି ସେଇ ରୁମକୁ ଆସି ଆମକୁ ନଦେଖି ଆଇନା ଆଗରେ ଗାମୁଛା ଖୋଲି ତାଙ୍କ 36ସାଇଜ଼ ର ଦୁଧ କୁ ଦେଖୁଥିଲେ ଏବଂ ଚିପୁଥିଲେ.  ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ତାଙ୍କୁ ଦେଖୁଥାଉ କି ବଡ ବଡ ଗାଣ୍ଡି ତାଙ୍କର ହେଇଥିଲା ଆମ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ନବେ ଡିଗ୍ରୀ ରେ ଠିଆ ହେଇଯାଇଥିଲା.  ଏତିକି ବେଳକୁ ମୋ ସାଙ୍ଗ ଠିଆ ହେଇଗଲା.

ଦିଦି ତାକୁ ଦେଖି ପୁରା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ, ସେତେବେଳକୁ ଦିଦିଙ୍କ ଦେହରେ ସୁତା ଟିଏ ବି ନଥାଏ.  ଦିଦି ସେମିତି ସମ୍ପୂର୍ଣ ନଙ୍ଗଳା ହେଇ ଠିଆ ହେଇଥାନ୍ତି.  ତାପରେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ଦିଦିଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରେ ହାତ ପକେଇ ଦେଲା ଦିଦି ରାଗିକି ତାକୁ ଚଟକଣୀ ଟେ ପକେଇଲେ ଏବଂ ବାହାରକୁ ପଠେଇଦେଲେ.  ସେ ଦିନ ଆଉ ଟ୍ୟୁସନ ହେଲାନି. ମୋ ସାଙ୍ଗ ସେଦିନ ବହୁତ ଡରିକରି ଥିଲା କାଲେ ଦିଦି ତାଙ୍କ ଘରେ କହି ଦେବେ ।

କିନ୍ତୁ ଦିଦି ସେମିତି କିଛି କାଲେ ନାହିଁ । ମୁଁ ଦିଦିଙ୍କ ହାବଭାବ ଦେଖି ବୁଝିପାରିଲି ଦିଦି ତାଙ୍କ ସେକ୍ସ ଲାଇଫରେ ଖୁସି ନାହାନ୍ତି । ସେ ବୈଶାଖୀ ଖରା ରେ ହୁତୁ ହୁତୁ ହୋଇ ଜଳୁଛନ୍ତି ସେ ନିଶ୍ଚୟ ଫଗୁଣକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ ଆଉ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ କେବେ ତାଙ୍କ ଜୀବନଟା ଫୁଣି ରଙ୍ଗିନି ହୋଇଯିବ । ସେଇ ଦିନ ରାତ୍ରି ରେ ଦିଦିଙ୍କ ଝିଅ ମାନେ ମୋ ମା ଙ୍କୁ ଫୋନ  କରିକି କହିଲେ ସେମାନେ ଆସିଲା ବେଳକୁ ଡେରି ହେବ ତେଣୁ କରି ମତେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବାକୁ କହିଲେ.

ମୁ ଗଲାବେଳକୁ ମୋ ସାଙ୍ଗ ଦେଖା ହେଲା ତେଣୁ ତାକୁ ବି ନେଇଗଲି । ସକାଳର ଘଟଣା ପାଇଁ ସେ ରାଜି ନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାକୁ ବୁଝେଇ କହିଲି ଚାଲେ ଯାହା ହେବ ଦେଖିବା । ତାପରେ ସେ ରାଜି ହୋଇଗଲା । ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ଦିଦିଙ୍କୁ ପଟେଇ ପାରିଲେ ସେ ପଟିଯିବେ । ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ ଗୋଟିଏ କଥାଘୁରି ବୁଲୁଥାଏ ସକାଳ ପରି କେମିତି ଆଉ ଥରେ ଦିଦିଙ୍କ ଦୁଧର ଟିକେ ଦର୍ଶନ ମିଳନ୍ତା ।

ଆମେ ଦି ଜଣା ଗଲୁ ଦିଦି ଘର ଭିତରେ ସୋଇଥିଲେ ତେଣୁ ଆମେ ନ ଡାକି ଦୁଆରେ ବସିପଡିଲୁ ମୋ ସାଙ୍ଗ ଫୋନ ଆଣିଥିଲା ଭାବିଲୁ ଦିଦି ତା ସୋଇଛନ୍ତି ତେଣୁ ବିପି ଦେଖିଲୁ ବିପି ଦେଖି ବାଣ୍ଡ ହଲେଇଲା ବେଳକୁ ଦିଦି ଆସି ଆମ ଆଗରେ ଠିଆ ହେଇଛନ୍ତି ଆମେ ବିପି ଦେଖାରେ ଏତେ ପାଗଳ ଯେ କୋଉ କାମ କୋଉ ଜାଗାକୁ ଆସିଛୁ ଭୁଲି ଯାଇଥିଲୁ.

ଦିଦି ଆମ ଦୁଇ ଜଣ କୁ ସେମିତି ହଲେଇବା ଅବସ୍ଥାରେ ହିଁ ଘର ଭିତରକୁ ନେଲେ. ଆମେ କିଛି କହିବା ପୂର୍ବରୁ ଦିଦି ଆମ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ହଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆମକୁ ସ୍ୱର୍ଗ ଭଳି ଲାଗୁଥିଲା ଦିଦି ହଲେଇବା ବେଳେ କହିଲେ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ତା କେବେଠୁ ଗଲେଣି ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୂଳା ଗାଜର ରେ କଟିଗଲା କିନ୍ତୁ ଆଜି ଦୁଇ ଦୁଇ ଟା ବାଣ୍ଡକୁ ପାଇଛି ଯେତେବେଳେ ମୋର ସବୁ ବିଆ କଷ୍ଟ ଦୂର ହେଇଯିବ କହି ଚୁଚୁମି ବାରେ ଲାଗିଲା.

ତା ଭିତରେ ଆମେ ତାଙ୍କ ନାଇଟ ଖୋଲି ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲୁ ମୋ ସାଙ୍ଗ ର ମୋବାଇଲ ରେ ଚାଲୁଥିବା ବିପି ଦେଖି ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଦଳି  ଚାଲିଲୁ.  ତା ପରେ ଦିଦିଙ୍କୁ ଖଟ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ଜଣେ ବାଣ୍ଡକୁ ଦିଦିଙ୍କ ମୁହଁରେ ଦେଲୁ ଆଉ ଜଣେ ଦିଦିଙ୍କ ଜଙ୍ଗଲ ପାର କରି ଗୁମ୍ଫା ଭିତରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚାଟିଲୁ.  ଦିଦି ଖାଲି ଆଃ ଓଃ ଆଃ ଓଃ ହେଉଥାନ୍ତି .

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved