ଘର ମାଲିକାଣୀ ଦେଲେ କୁଆଁରୀ ବିଆ Malikani Dele Kuanri Bia

ଘର ମାଲିକାଣୀ ଦେଲେ କୁଆଁରୀ ବିଆ

Ghara Malikani Dele Kuanri Bia

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ମୁଁ ବିନୋଦ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମକୁ ସ୍ଵାଗତ କରୁଛି । ମୁଁ ମୋ ଘର ମାଲିକାଣୀ ମାମୁନିକୁ ଗେହିଁଛି । ଏବେ ମୁଁ ମାମୁନି କୁ ଡେଲି ଗିହେଁ । କିନ୍ତୁ ମୋ ମନ ତାଙ୍କଠାରେ ଶାନ୍ତି ହୁଏ ନାହିଁ । ଏବେ ମୋ ନଜର ପୂଜା ଉପରେ ଥିଲା ଯିଏ କି ମୋ ରୁମର ପାଖ ରୁମରେ ରୁହେ । ସେ ମୋ ଘରମାଲିକାଣୀ ପାଖକୁ ବେଳେ ପାଠ ପଢିବା ପାଇଁ ଆସେ ଏବଂ ବେଳେ ସେଇଠି ଘର ମାଲିକାଣୀ ରୁମରେ ସୋଇପଡେ । କାରଣ ମୋ ଘର ମାଲିକାଣୀ ଏକ ରୁହନ୍ତି । ତାଙ୍କର  ଗୋଟେ ପୁଅ ଥିଲା ଯେ କି ବାହାରେ ରହି ପଢା ପଢି କରେ ।

ପୂଜା ମାମୁନି ସହ ଲେସବିଆନ ସେକ୍ସ କରେ ଏହା ମୁଁ ନିଜ ଆଖିରେ ଦେଖିଛି । ସେଥିପାଇଁ ଘର ମାଲିକାଣୀ ମାମୁନି ପୂଜା କୁ ତା ପାଖରେ ଶୋଇବା ପାଇଁ କୁହେ । ଏବେ ଯେହେତୁ ମୁଁ ମାମୁନିକୁ ଗେହୁଁଛି ସେଥିପାଇଁ ମାମୁନି ଆଉ ପୂଜା କୁ ଶୋଇବା ପାଇଁ କହୁ ନାହିଁ । ଗୋଟେ ଦିନ ରବିବାର ଥିଲା ମୁଁ ସୋଇଥିଲି ଉଠି ଦେଖିଲି ମାମୁନି ଗାଧୋଉଛି , ମୁଁ ବାର୍ଥରୁମ କୁ ଯାଇ ତା ଶୟା କୁ ଖୋଲି ଦେଲି, ସେ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲେ । ମୁଁ ତାକୁ ଧରି ତା ବୁବ୍ସ ସହ ଖେଳିବା ରେ ଲାଗିଲି । ମାମୁନି ଧିରେ ଧିରେ ଗରମ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ।

ମୁଁଦୁଧ କୁ ଚିପିବା ସହ ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଆଗ ପଛ କରିବା ରେ ଲାଗିଲି । ସେଇଠି ବାର୍ଥରୁମକାନ୍ଥ ସେ ଡେରି ହୋଇ ଠିଆ ହେଇଥାନ୍ତି ମୁଁ ପଛ ପଟୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲି । କିଛି ସମୟ ପରେଦୁହେଁ ଝଡିଗଲୁ ତାପରେ ମୁଁ ଏବଂ ମାମୁନି ଗାଧୋଇ ବାହାରକୁ ଆସିଲୁ । ମୁଁ ଯେବେ ମୋ ରୁମକୁଯାଇ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ଆସିଲି ମାମୁନି ରୁମକୁ ଦେଖିଲି ସେ କେଉଁ ଆଡେ ଯିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତହେଉଛନ୍ତି, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି କେଉଁଆଡେ ଯାଉଛ? ସେ କହିଲେ ରବିବାର ଆଜି ତେଣୁ ମାର୍କେଟିଙ୍ଗ କରିବା ପାଇଁଯାଉଛି। ମୁଁ ପଚାରିଲି କଣ ଆଣିବାର ଅଛି କି? ସେ କହିଲେ କିଛି ଘରର ସଉଦା ଓ କିଛିକପଡା । ଘର ମାଲିକାଣୀ ଦେଲେ କୁଆଁରୀ ବିଆ

ମୁଁ ଫୁଣି ପଚାରିଲି ତୁମ ସହ ଆଉ କିଏ ଯାଉଛନ୍ତି କି ? ସେ କହିଲେ ପୂଜାର ମମ୍ମି ଯାଉଛନ୍ତି । ତାପରେ ମୁଁ ବୁଝିଗଲି ଏମାନେ ଆସିବା ଯାହାହେଲେ ଅତି କମରେ ୨-୩ ଘଣ୍ଟା ସମୟ ଲାଗିବ । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ମାମୁନି ମୋର ଗୋଟେ କାମ କରି ଦିଅ? ସେ କହିଲେ କଣ ? ମୁଁ କହିଲି ପୂଜା କୁଏଠି ପଢିବା ପାଇଁ ଛାଡି ଦେଇ ଯାଅ, ମୁଁ ତାକୁ ପଢେଇ ଦେବି । ସେ କହିଲେ ନା ତୁମେ ତାକୁ ଆଉ କିଛି ପଢେଇବା ପାଇଁ କହୁଛ ।

ମୁଁତାକୁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି ତୁମେ ଯଦି ନକହିବ, ମୁଁ ତୁମର ଓ ପୂଜାର ଲେସବିଆନ ସେକ୍ସ କଥା ତା ମମ୍ମି ଓ ପାପା ଙ୍କୁ କହିଦେବି । ସେ ସାଙ୍ଗେ କହିଲେବିନୋଦ ପ୍ଳିଜ ଏମିତି କର ନାହିଁ ମୁଁ ବଦନାମ ହେଇଯିବି, ତା ମମ୍ମିର ମୋ ଉପରୁ ବିଶ୍ଵାସ ଉଠିଯିବ । ତାପରେ ମାମୁନିକହିଲା ବିନୋଦ ମୁଁ ତ ମାର୍କେଟ ଯାଉଛି ତାକୁ କିଏ ପଢେଇବ,ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ପଢେଇବି, ସେ କହିଲେ ଯଦି ତା ମମ୍ମିନଛାଡନ୍ତି ! ଘର ମାଲିକାଣୀ ଦେଲେ କୁଆଁରୀ ବିଆ

ମୁଁ କହିଲି ତୁମେ ତ ତାକୁ ଆଗ ଡାକ, ତାର ଆଉ କିଛି ଦିନ ପରେ ପରୀକ୍ଷା ଅଛି, ତୁମେ ତାକୁ କୋଉ ପଢାଉଥିଲ କି, ତୁମ ତ ବିଆ ର ନିଆଁ କୁ ଲିଭାଉଥିଲା । ସେ କହିଲେ ହଉ ଠିକ ଅଛି ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି । ସେ ପୂଜାର ଘର କୁଗଲେ କିଛି  ସମୟ ପରେ ମାମୁନି ଫେରି ଆସିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି କଣ ହେଲା ସେ କହିଲେ ଆମେ ୧୦ଟା ରେ ବଜାର ଯିବୁ ,ମୁଁ ଟାଇମଦେଖିବାରୁ ୯.୩୦ ହେଇଥିଲା ।  ମୁଁ ପଚାରିଲି ପୂଜା ଆସୁଛିକି ନାହିଁ ? ସେ କହିଲେ ହଁ ଆସୁଛି, କିଛି ସମୟ ମୁଁ ତାକୁ ପଢେଇ ଦେଉଛି ତାପରେ ତୁମେ ତାକୁ ପଢେଇବ ।

ମୁଁ ଏକ୍ସାଇଟେଡ ହେଇ ମାମୁନିକୁ ଲିପ କିସ କରିବା ରେ ଲାଗିଲି ଏବଂ ତାର ଦୁଧ କୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି । ତାପରେ ସେ ଆଉ ମୁଁ ଅଲଗା ହେଇଗଲୁ ମୁଁ ମୋ ରୁମ ଆସି ଖିଇବା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ରେ ଲାଗିଲୁ । ତାପରେ ମୁଁ ମାମୁନି କହିଲି ମୁଁ କିଛି ଖାଇ ଦେଇ ଆସୁଛି, ତାପରେ ମୁଁ ଜଲ୍ଦି ଖାଇ ଦେଇ ମୋ ବହି ନେଇ ବସିଗଲି ପଢିବା ପାଇଁ । କିଛି ସମୟ ପରେ ପୂଜା ଆସିଲା, ମାମୁନି ତାକୁ ପଢେଇବା ରେ ଲାଗିଲେ । ପାଖା ପାଖି ୧୧ ଟା ବେଳକୁ ପୂଜାର ମମ୍ମି ଆସିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ନମସ୍କାର କଲି । ସେ ମାମୁନିକୁ ବଜାର ଯିବା ପାଇଁ କହିଲେ । ମାମୁନି କହିଲେ ଯାଉଛି । ତାପରେ ପୂଜାର ମମ୍ମି ପୂଜା କୁ ଘରକୁ ଯିବା ପାଇଁ କହିଲେ । ମାମୁନି ପୂଜାର ମମ୍ମିଙ୍କୁ କହିଲେ ତାକୁ ଏଇଠି ରହି ପଢିବା ପାଇଁ ଦିଏ । ପୂଜା ର ମମ୍ମି କହିଲେ ଏଇଠି ତାକୁ କିଏ ପଢେଇବ? ମାମୁନି କହିଲେ ବିନୋଦ ଅଛି ସେ ପଢେଇ ଦେବ ।

ତାପରେ ମାମୁନି ମୋତେକହିଲେ ବିନୋଦ ପୂଜା ମମ୍ମି ଓ ମୁଁ ବଜାର ଯାଉଛୁ ତୁମେ ପୂଜା କୁ ଗଣିତ ପଢେଇ ଦେବ, ଯଦି କିଛି ଅସୁବିଧା ହୁଏ ତୁମେ ତାକୁଟିକେ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିଦେବ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି,ସେ ଏଇଠି ବସି ପଢୁ ଯଦି ତାରକିଛି ଅସୁବିଧା ହୁଏ ମୁଁ ତାକୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିଦେବି । ତାପରେ ପୂଜା ମମ୍ମି ଓ ମାମୁନି ମିଶି ବଜାରକୁଚାଲିଗଲେ । ତାପରେ ମୁଁ କିଛି ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରି ଦେଖିଲି କାଲେ କିଏ କୌଣସି ଜିନିଷ ଛାଡି ଦେଇଯାଇଥିବେ ଓ ଫେରିଆସିବେ । ତାପରେ ମୁଁ ଏହା ଜାଣିବା ପାଇଁ ମାମୁନି କୁ କଲ କଲି ଏବଂପଚାରିଲିତୁମେ କେଉଁଠି? ସେ କହିଲେ ସେ ଆଉ ମାର୍କେଟ ଠୁ ଅଳ୍ପ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି ।ମୁଁ ପଚାରିଲି କେତେବେଳେ ଆସିବା ସେ କହିଲେ ୧ଟେ ବସିକି । ଘର ମାଲିକାଣୀ ଦେଲେ କୁଆଁରୀ ବିଆ

ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଓକେ,ସେ କହିଲେ କିଛି କାମ ଥିଲା କି ? ମୁଁ କହିଲି ମୋର ବି କିଛି ଜିନିଷ ଆଣିବାର ଥିଲା, ସେ କହିଲେ ଠିକ ଅଛି ମେସେଜ କରିଦିଅ । ତାପରେ ମୁଁ ଗୋଟେ ଦୁଇଟା ଜିନିଷ ଆଣିବା ପାଇଁ ମେସେଜ କରିଦେଲି । ତାପରେ ମୁଁ ଘର ର ମୁଖ୍ୟ କବାଟକୁ ବନ୍ଧ କରି ପୂଜା ପାଖକୁ ଚାଲିଗଲି । ତାପରେ ଭିତରକୁ ଗଲି ଦୁଇ ମିନିଟ ବସିଛି ପୂଜା କହିଲା ବିନୋଦ ଗୋଟେ ଗଣିତ ଆସୁ ନାହିଁ ତୁମେ ଟିକେ ସଲଭ କରି ଦିଅ ।

ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ପୂଜା ଆଜି ମୁଁ ତୁମର ସବୁଅଙ୍କ କଷି ଦେବି, ସେ କହିଲା ସବୁ ଅଙ୍କମାନେ, ମୁଁ କହିଲି କିଛି ନାହିଁ , ତୁମେ ବୁଝିପାରିବ ନାହିଁ । ସେସେହି ସମୟ ରେ ଗୋଟେ ଲାଲ ଟପ ଓ କଳା ରଙ୍ଗର ଗୋଟେ ସ୍କର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲା । ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି କେଉଁଠି ଅସୁବିଧା ହେଉଛି, ତାପରେ ସେ ମୋତେ ତାର ପ୍ରୋବ୍ଲେମ କହିଲା । ମୁଁ ତାରପ୍ରୋବ୍ଲେମ କୁ ସଲଭ କରିଦେଲି । ତାପରେ ମୁଁ ତାର ୩୨ ସାଇଜର ଦୁଧକୁ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ବିମୋତେ ଚୋରା ଚାହାଣିରେ ଅନାଉଥିଲା । ଘର ମାଲିକାଣୀ ଦେଲେ କୁଆଁରୀ ବିଆ

ତାପରେ ସେ ଟିକେ ନଇଁ ପଡିବା ରୁ ମୁଁ ତାର ଟପ ଭିତରେ ପିଂକ କଲର ର ବ୍ରା ଓ ତାର ଦୁଧର ଉପରି ଭାଗ ଦର୍ଶନ ମିଳିଲା । ତାର ଦୁଧ ର ଦର୍ଶନ ମିଳିବା ମାତ୍ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ହିଟହେବ ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲା । ମୁଁ ଉଠି ତା ପଛରେ ଯାଇ ବସି ପଡିଲି । ପଛ ପଟୁ ତା ଦୁଧ କୁ ଧରି ଚିପି ଦେଲି । ସେ ଏକଦମ ଚିହିକି ଉଠିଲା ଏବଂ ମୋଠୁ ଖସିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଆହୁରି ଜୋରେ ଧରି ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପିବା ରେ ଲାଗିଲି । ସେ କହିଲା ବିନୋଦ ପ୍ଳିଜ ମୋତେ ଛାଡି ଦିଅ ମୁଁ ତାକୁ ଛାଡି ଦେଲି । ସେ କାନ୍ଧି ମୋତେ କହିଲା – ବିନୋଦ ତୁମେ ମୋ ସହ ଏ କଣ କରୁଛ?

 

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ nextpage କୁ ଯାଅନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *