Ghara Malikani Ku  Gehindeli-ଘର ମାଲିକାଣୀ କୁ ଗେହିଂଦେଲି

Ghara Malikani Ku  Gehindeli

ଘର ମାଲିକାଣୀ କୁ ଗେହିଂଦେଲି

odia sex story,odia sex stories,odia sex gapa,odia sex kahani,odia sex gapa,new odia sex story,odia bedha gapa,jouna gapa,randi sah sex,odia grirlfriend sah sex,sundari sah sex,sex story odia,bhauja gapa,bhauja sex story,bia gapa,boss nka jhia sah sex,odia sex kahani

ମୋ ଘର କଟକ ଜିଲ୍ଲାରେ  ମୁ ମୋ ଫ୍ୟାମିଲ୍ ଗୋଟେ ଭଡ଼ା ଘରେ ରହୁ   ଘର ମାଲିକାଣୀ ଉପରେ ରୁହେ ଆମେ ତଳ ଘରେ ରହୁ  ମାଲିକାଣୀ ର ସ୍ବାମୀ ପ୍ରାୟେ ବାହାରେ ରୁହେ ମାଲିକାଣୀ। ଦେଖିବାକୁ ଗେଡ଼ି ଓ ମୋଟି ମାଇକିନା ତାଙ୍କ ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଟିକେ ଓହଳି ପଡିଛି ଗାଣ୍ଡୀ ପୁରା ହାଣ୍ଡି ମାରେ ଦେଖିବାକୁ  ମୁ ବେଳେ ବେଳେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବସି ତାଙ୍କ ସହ କଥା ବାର୍ତ୍ତା କରେ।  ଦିନେ ମତେ କହିଲେ ଭାଙ୍ଗ ପିଇଲେ।   କେମିତି ଲାଗେ ମୁ ପଚାରିଲି କଣ ପାଇଁ

ସେ କହିଲେ ମୋ ସ୍ବାମୀ ବେଳେ ବେଳେ ଭାଙ୍ଗ ପିଇ ଆସନ୍ତି ମୁ କହିଲି ଭାଙ୍ଗ ଆଣିବି ଟିକେ ପିଇବ ସେ କହିଲେ  ନା ନା
କଣ ଅସୁବିଧା ହେବ ମୁ ପିଇବିନି ମୁ କହିଲି ଆଜି ଆଣୁଚି  ଟିକେ ପିଇବ  ସେ କହିଲେ ହଉ ଅଳପ ଆଣିବ
ମୁ ଯାଇ ୧୦ ଟଙ୍କାର ଭାଙ୍ଗ ଆଣିଦେଇ କହିଲି ନିଅ କାହାକୁ କହିବିନି ଯେ ମୁ ଭାଙ୍ଗ ଦେଇଛି ବୋଲି ସେ ପିଇଦେଇ କହିଲେ ଭାଙ୍ଗ ରାଗ ଲାଗୁଛି
ମୁ କହିଲି ଏଇଟା ରାଗ ହିଁ ଲାଗିବ   ମୁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବସିଲି  କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ହାତ କୁ ମାଡିବସି ଧରି କହିଲେ ମୋ ମୁଣ୍ଡ ବିନ୍ଧୁଛି ଜୋରେ ମୁ କହିଲି  ଗାଧେଇ ପଡ ମୁଣ୍ଡ ବିନ୍ଧା ଟିକେ କମିବ ସେ କହିଲେ ନା ମୁ ହଲି ପାରୁନି ଖାଲି ଅନ୍ଧାର ଦେଖା ଯାଉଛି  ମୁ ତାଙ୍କୁ ଧରି ବାଥରୁମ୍ ନେଲି
ସେ ବାଥରୁମ୍ ଯାଇ ଗାଧେଇଲେ ତାଙ୍କୁ ପୁରା ନିଶା ହୋଇଥିବାରୁ କବାଟ ଆଉଜେଇ ଗାଧେଇଲେ  ମୁ କବାଟ
ପାଖକୁ ଯାଇ ଦେଖିଲି  ସେ ଶାଢ଼ୀ ଚେଞ୍ଜ ନକରି ଗାଧୋଉଥିଲେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଆସିଲେ ସେ ନିଶା ରେ  ତଳ ମଳ ହେଉଥାନ୍ତି  ମୁ ଗାମୁଛା ଟେ ଆଣି ତାଙ୍କୁ ଦେଲି ପୋଛିହେବାକୁ ସେ କହିଲେ ତୁ ଟିକେ ପୋଛିଦେ କହି ତଳେ ଶୋଇପଡ଼ିଲେ ମୁ ତାଙ୍କୁ ଯେତେ ଡାକିଲି ସେ ଶୁଣିଲେନି
 ମୁ ତାଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ ତା ଦେହରୁ କାଢ଼ି ତାଙ୍କ ସାୟା ବ୍ଲାଉଜ କାଢ଼ି ଦେଲି ସେ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧନଥିଲା  ତାଙ୍କ ଉପରେ ଶୋଇପଡ଼ି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଯୋଡ଼ାକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ଆଂଗୁଳି ମାରି ତାଙ୍କ ବିଆ ଓଦା କରିଦେଲି ତାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ବହୁତ୍ ସମୟ ଗେହିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ବୀର୍ଯ ତାଙ୍କ ମୁଁହ ଉପରେ ପକେଇଦେଲି  ତାଙ୍କୁ ବହୁତ୍ ସମୟ ଗେହିଲି ବୀର୍ଯ ସବୁ ତାଙ୍କ ଦେହରେ ଛାଡିଦିଏ  ତାଙ୍କ ଦେହ ଉପରେ ପଡ଼ିଥିବା ବୀର୍ଯ ସବୁ ତାଙ୍କ ଦେହରେ ନେସିଦେଇ
ତାଙ୍କୁ ସବୁ ପିନ୍ଧେଇ ଦେଲି।  ସେ ସେମିତି ସୋଇଥାନ୍ତି
ମୁ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଯାଇ ଗୋଟେ ଗାଜର ଆଣି ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ପୁରେଇଲି ଗାଜର ଅଧା ପଶିଲା
ମୁ ଗାଜର କୁ ଯୋରସେ ଦାବିଦେଲି ବିଆ ରୁ blood ଟିକେ ବାହାରି ପଡ଼ିଲା ମୁ ଗାଜର ତା କାଢ଼ିନେଲି ପୁରା blood
ହୋଇଯାଇଥିଲା  ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ପୋଛିଦେଇ ତାଙ୍କୁ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି  ତାଙ୍କୁ ଆଉଥୀର ଗେହିବାକୁ ଇଛା ଥିଲା
କାଳେ ଉଠି ଯିବେ ଅସୁବିଧା ହେବ  ତାଙ୍କୁ ଭଲରେ ଶୁଆଇ
ଦେଇ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ଆସିଲି
ମୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳକୁ ମୁ ଗଲି ସେ ସେମିତି ସୋଇଥାନ୍ତି ମୁ ଯାଇ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ଉପର ତଳ କଲି  ମୋ ଫୋନ୍ ରେ ତାଙ୍କ ଦେହ ର ସବୁ ଟେକା ଟେକି କରି ଭିଡିଓ କଲି ମୋ କାମ ସରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଉଠେଇଲି ସେ ଉଠି ଖଟ ଉପରେ ବସିଲେ
କହିଲେ ମୁଣ୍ଡ ଟିକେ କମିଛି ମୁ ତାଙ୍କ କହିଲି ଟିକେ ଫ୍ରେସ୍ ହୋଇ ଜାଓ ଭଲ ଲାଗିବ ସେ ବାଥରୁମ୍ ଯାଇ ଫ୍ରେସ ହୋଇ ଆସିଲେ
ମତେ ପଚାରିଲେ ତୁ ସକାଳୁ ଅଛୁ ଏଥି ମୁ କହିଲି
ନାଇ ମୁ ଘର କୁ ଯାଇଥିଲି ଅବିକା ଆସିଲି ସେ କହିଲେ ଘର କୁ   ଆଉ କିଏ ଆସିଥିଲେ କି ମୁ କହିଲି ହଁ ଗୋଟେ ଲୋକ ଟେ ଆସିଥିଲା ତମକୁ ଖୋଜୁଥିଲା ମୁ କହିଲି ସେ ସୋଇଛନ୍ତି ସେ ନଶୁଣି ଘର ଭିତରକୁ ଗଲେ ବହୁତ୍ ସମୟ ପରେ ଆସିଲେ ମତେ ଗୋଟେ video ଟେ ଦେଇକି ଯାଇଛନ୍ତି ସେ କହିଲେ କୋଉ ଭିଡିଓ ଦେଖା ମୁ କହିଲି ନା ଏଇ ଭିଡିଓ parsnal ଦେଖେଇ ହେବନି
ସେକହିଲେ ହଉ ବସିଥା   ମୁ କଫି ତିଆରି କରୁଚି ସେ କଫି ଆଣିଲେ ଆମେ ବସି ପିଇଲୁ ମୁ କହିଲି କଣ ଅସୁବିଧା ହେଇଛି କି ସେ କହିଲେ ନାନା ଅସୁବିଧା କିଛି ହୋଇନି ଭଲ କାମ ଟେ ହୋଇଛି ମୁ କହିଲି କଣ୍ ହେଇଛି ସେ କହିଲେ
Pearsnal କହି ହେବନି
ମୁଁ କଫି ପିଇସାରିବା ପରେ  ତାଙ୍କୁ ମୋ ଫୋନ ରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଉଲଗ୍ନ ଶରୀର ର ଭିଡିଓ ଦେଖେଇଲି ସେ ଚମକିକି ମତେ ଅନେଇଲେ କହିଲେ କିଏ ଭିଡିଓ କରିଛି ମୁ କହିଲି ସେ ଲୋକଟା ସେ ମତେ କହିଲେ କାହାକୁ କହିବୁନି ପ୍ଲିଜ ଭିଡିଓ ଡିଲେଟ କରିଦେ।   ମୁ କହିଲି ଫୋନ୍ ରେ ଦେଖିକି ମଜା ଆସୁନି  ତମର ଖୋଲିକି ଦେଖାଇ ମୁ ଡିଲେଟ କରିବି ସେ କହିଲେ ମୁ ତୋ ଭାଉଜ ପରି ହେବି ମୁ କହିଲି ତମେ  ମୋ ଭାଉଜ ନୁହେଁତ ସେ କହିଲେ  ଘରଭଡ଼ା କମେଇଦେବି ଡିଲେଟ କର ମୁ ମନା କଲି ସେ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ   କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ମୋ ଆଗରେ ଛିଡାହୋଇ  ଶାଢ଼ୀ ଖୋଲିଲେ
ମୁ ମୋ ନିଜ ହାତରେ ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲି ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଜୋର ଜୋର ସେ ଦଳି  ତାଙ୍କ  ବେକ,ଓଠ କୁ କିସ୍  କରି ଦୁଧ ର ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ କାମୁଡ଼ି ଦାନ୍ତ ରେ ଭିଡିଲି
 ସେ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ପୁରା ଗରମ୍ ମୁଡ୍ କୁ ଆସିଗଲେ ମତେ ପେଲି  ମୋ ଦେହକୁ ଜାବୁଡି ଧରି କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ,  ସେ ମୋ ଓଠ କୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ କାମୁଡ଼ି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରିଲେ କହିଲେ। 
 
ତମ ବାଣ୍ଡ ଏତେ ମୋଟା ଆଉ ଟାଣ  ମୁ କହିଲି ମାଲିକ ବାଣ୍ଡ ନରମ ସେ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ର ମୁଣ୍ଡ କୁ ଚାଟି ହାତ ରେ ହଲେଇଲେ ବୀର୍ଯ ବାହାରିବା ବେଳକୁ ମୁ ତାଙ୍କୁ କିଛି କହିଲି ନାହିଁ ବୀର୍ଯ ପିଚ୍ ପିଚ୍ ହେଇ ତାଙ୍କ ଉପରେ ପଡ଼ିଲା ସେ କହିଲେ ବୀର୍ଯ ବାହାରିବ ବୋଲି କହିଲୁନି ମୋ ଦେହ ଯାକ ହୋଇଗଲା  ମୋ ପାଟିରୁ ସତ କଥା ବାହାରି ଗଲା
 
 ମୁ କହିଲି ସେତେବେଳେ ଦେହରେ ପକେଇ ଥିଲି ଏଇନେ ପକେଇଲେ ଅସୁବିଧା  କଣ ହେଉଛି ସେ  ମତେ ଅନେଇ କହିଲେ ସେତେବେଳେ ତୁ ମତେ ଗେହିଁଥିଲୁ ମୁ କହିଲି  sorry  ସେ ରାଗି କି କିଛି ସମୟ ଅନେଇଲେ ତା ପରେ ମୋ ମୁହକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ଵିଆରେ ମାଡ଼ିଦେଲି କହିଲେ ସେତେବେଳେ ଵିଆରୁ ବ୍ଲଡ୍ କାଢି ମୋ ବିଆ ଦର୍ଜ କରିଛୁ ବିଆ କୁ  ଚାଟି ଚାଟି ମୋ ବିଆ କୁ ଶାନ୍ତି କରେ  ମୁ କହିଲି ଗନ୍ଧ ହେଉଛି ଟିକେ ସଫା କରିଦିଅ  ସେ କହିଲେ ମତେ ଟେକି ଟେକି ନେଇ ବାଥରୁମ୍ ଚାଲେ
ମୁ ଟେକି ନେଇ ବାଥରୁମ୍ ଗଲି  ଆମେ ଦୁହେଁ ମିଶି ଗଧୋଇଲୁ ମୁ ତାଙ୍କୁ ସାବୁନ୍ ମାରି ସଫା କଲି ସେ ମୋତେ ସଫା କଲେ ଆମେ ଦୁହେଁ ସଫା ହୋଇ ଆସି ଖଟ ଉପରେ ସେମିତି ଶୋଇଲୁ ସେ ପଚାରିଲେ ସେତେବେଳ କଣ କରିଥିଲ।  ବିଆ ପେନ୍ ହେଉଛି ମୁ କହିଲି ରାଗିବେନି କହିବି ସେ କହିଲେ ରାଗିବି କାହିଁକି କହ ମୁ କହିଲି ଗୋଟେ ମୋଟା ଗାଜର ପୁରେଇ ପୁରେଇ ବ୍ଲଡ଼ କଢ଼ି ଥିଲି ସେ କହିଲେ ବାଣ୍ଡ ତ ପୁରେଇନ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ମଜା ନିଅ  .
 
ମୁ କହିଲି ଯୋଉ ପେନ୍ ହେଉଛି ସେ କହିଲେ ତୁ ପୁରା ମୋ ବିଆ ରେଡ୍ଡୀ ଅଛି ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇବା ପାଇଁ  ମୁ ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ଚାଟି ଚାଟି
ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗୋଟେ ଷ୍ଟ୍ରୋକ ମାରିଛି ଖାଲି ବାଣ୍ଡ ର ଉପର ତକ୍ ସେ ଚିତ୍କାର କଲେ ମୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କାଢିଦେଲି ସେ କହିଲେ ଭାରି ଯୋରେ ପେନ୍ ହେଉଛି  ତାଙ୍କ ଆଖିରୁ ଲୁହ ବି ବାହାରୁଥିଲା ସେ କହିଲେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପୁରାନା  ବାଣ୍ଡ ର ମୁଣ୍ଡ ତକ ପୁରେଇ ଗେହିବା ପାଇଁ କହିଲେ ମୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ବହୁତ ସମୟ ପୁରେଇଲି
କିଛି ସମୟ ପରେ କହିଲେ ଥାଉ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବିନି
ତମେ ଯାଓ ମୁ ରେଷ୍ଟ୍ ନେବି। ମୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଶାର୍ଟ୍ ପିନ୍ଧି ବାହାରିବା ବେଳକୁ ସେ କହିଲେ ମୁ ଉଥି ପାରୁନି ମତେ ଟିକେ ପିନ୍ଧେଇ ଦେ  ମୁ ତାଙ୍କୁ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧେଇ ଦେଇ  ଖଟ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି   ସେ କହିଲେ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ଗୋଟେ ଲିପ୍ କିସ୍ କରିବ।  ମୁ ଲିପ୍ କିସ୍ ଦେଇ ଚାଲି ଆସିଲ

ମୁଁ ମୋ ମାଉସୀ କୁ କେମିତି ଗେହିଥିଲି ସେ ଷ୍ଟୋରୀ ଆପଣ

(ମାଉସୀ ସହିତ ମସ୍ତ ସେକ୍ସ) search କରି ପଢିନେବେ
ମାଉସୀ ବହୁତ୍ ଦିନ ପରେ ମତେ ଫୋନ୍ କଲେ କହିଲେ ମଉସା ଆଜି banglore ଯିବେ ତୁ ଆଜି ଘରେ କହି
କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ଆସେ।  ମୁଁ କହିଲି ବୋଉ ଯିବାକୁ ଦେବନି
ମାଉସୀ ବୋଉ ସହିତ କଥା ହେଲେ ବୋଉ କହିଲେ ଯିବୁ  ଶୀଘ୍ର ଆସିବୁ  ମୁଁ ଖରାବେଳେ ବସ୍ ରେ ବସିଲି ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳକୁ ମାଉସୀ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲି
ମାଉସୀ ଘରେ ବସି ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ପାଠ ପଢ଼ାଉଥିଲେ ମାଉସୀ କହିଲେ ଆସିଲୁ ଯାଇ ଫ୍ରେସ୍ ହେଇ ଆସେ ତୋ ପାଇଁ ଜଳଖିଆ ତିଆରି କରିଦେଉଛି କହି ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଗଲେ  ମଉସା ର ମୋର ବସି କଥାବାର୍ତା ହେଲୁ  ମାଉସୀ ଜଳଖିଆ ଆଣିଦେଲେ  ମୋର ମଉସାଙ୍କର ବସି ଖିଆ ପିଆ ସାରି ଶୋଇଲୁ ତାପର ଦିନ ସକାଳେ  ମଉସା  banglore
ଯିବାକୁ ବାହାରିଲେ  ମଉସା ଗଲା ପରେ ମୁଁ ମାଉସୀ କୁ କହିଲି ପିଲାମାନଙ୍କୁ ସ୍କୁଲ ଛାଡ଼ିଦିଅ ତାପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ
ଆଜି ଦିନ ଯାକ ଗୀହାଗିହି ହେବା ପିଲା ମାନେ ସ୍କୁଲ ଯିବା କିଛି ସମୟ ପରେ ମାଉସୀ କହିଲେ
ଯାହା କରୁଛୁ କରେ କିନ୍ତୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ କରିବୁ ରାତି ରେ ତୋ ମଉସା ମୋ ବିଆ ଫଟେଇ ଦେଇଛନ୍ତି ବିଆ ଦରଜ ଅଛି ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ଥାଉ ଥାଉ  ବିଆ କୁ କଷ୍ଟ ହେଉଛି କହି
ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଧରେଇ ଦେଇ କହିଲି ବାଣ୍ଡ ତାକୁ ଶାନ୍ତି କରି ଦିଅ   ମୁ ତମ ବିଆ କୁ ଶାନ୍ତି କରିଦେବି
ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ କୁ କାଢି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଚିପିଲି  ସେ ପୁରା ଉତେଜିତ ହୋଇ ସାରିଥିଲେ  ମୁ କହିଲି ମାଉସୀ ଆଜି ତମକୁ
ବଳାତ୍କାର  କଲା ପରି ଗେହିବି  ସେ କହିଲେ ତୋ ଇଛା
ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଖଟ ଉପରକୁ ଟେକି ଦେଇ ତାଙ୍କ ହାତ ଗୋଡ଼ ଦୁଇଟାକୁ  ବାନ୍ଧିଦେଇ  ବିଆ ମେଲେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ ମାଡ଼ି ଦେଇ ଗେହିଲି ସେ ଚିତ୍କାର କରୁଥାନ୍ତି ଆହ୍ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଓଃ ଓଃ ବିଆ ରେ ପୁରାନା କହି ରଡ଼ି ଛାଡ଼ିଲେ ମୁ କିଛି ନ ଶୁଣି ଗେହିବାରେ ଲାଗିଲି ବୀର୍ଯ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଲି ମାଉସୀ କହିଲେ ମତେ ମାରିବୁ ନା କଣ
ମୁଁ କହିଲି ତମକୁ ମାରିଲେ କାହାକୁ ଗେହିବି  ମାଉସୀ ର ମୋର ସେ ଦିନ 2 ଘଣ୍ଟା ଗିହାଗେହିଁ ହେଲୁ

 

ଆମ Mail id – oriyasexkahani@gmail.com

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved