Ghara Malikani Ra Bhokila Bia ଘର ମାଲିକାଣୀର ଭୋକିଲା ବିଆ

Ghara Malikani Ra Bhokila Bia 

ଘର ମାଲିକାଣୀର ଭୋକିଲା ବିଆ

Ghara Malikani Ra Bhokila Bia  ଘଟଣାଟି ମୋର ୫ବର୍ଷ ତଳର, ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ରହି ଚାକିରି କରୁଥିଲି । ମୁଁ ଗୋଟେ କମ୍ପାନୀରେ ଜବ କରୁଥିଲି । ମୁଁ ଘରଭଡା ଦ୍ଵିତୀୟ ମହଲାରେ ନେଇଥିଲି କାରଣ ମୋତେ ଯେମିତି କେହି ଡିଷ୍ଟର୍ବ ନକରିପାରିବେ । ମୁଁ ସବୁଦିନ ସକାଳୁ ଅଫିସକୁ ଚାଲିଯାଏ ଆଉ ରାତି ୮ଟା ପରେ ରୁମକୁ ଆସେ । ମୋର ଘର ମାଲିକର ସ୍ତ୍ରୀ ର ବୟସ ପାଖାପାଖି ୪୦ବର୍ଷ ।

ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ଝିଅ ଥିଲା ଯାହାର ବୟସ ପାଖା ପାଖି ୨୦ବର୍ଷ, ତାର ନାମ ଭାବନା । ଦେଖିବାକୁ ମା ଓ ଝିଅ ପୁରା ଗଜବ ମାଲ, ମା ଝିଅ ଦେଖିବାକୁ ପୁରା ଏକା ପରି । ଦୁହେଁ ଏକା ସାଙ୍ଗେ ଠିଆ ହେଲେ ଅଜଣା ଲୋକ ଭାବିବେ ଦୁଇ ଭଉଣୀ । ଘର ମାଲିକାଣୀ ଫିଗର ପାଖା ପାଖି ୩୮-୩୦-୪୦ ସାଇଜ ହେବ । ତାର ପୂରିଲା ଦେହକୁ ଦେଖି ମୋ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଏ । ବିଲକୁଲ ଚିକନି ଚାମେଲି ଦେହ ।

ଘର ମାଲିକ ଜଣେ ସରକାରୀ ଚାକେରିଆ, ସେ ବି ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ଘରକୁ ଫେରନ୍ତି । ଦେଖିବାକୁ ସେ ବିଲକୁଲ ଅଧା ବୟସରେ,ଯିଏ କି ବିଲକୁଲ ଦିନକୁ ଦିନ ଝଡି ଯାଉଛନ୍ତି । ମୋ ଚାକେରୀ ଏମିତି ଥିଲା ଯେ ମୁଁ ସକାଳେ ଗଲେ ରାତିରେ ଆସେ ତେଣୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହ ବେଶୀ କଥା ହୁଏ ନାହିଁ । ବେଳେ ବେଳେ ହାଲୋ ହାଏ ହେଇଯାଏ । ସେମାନେ ଏକ ଧର୍ମର ଦିକ୍ଷା ନେଇଥିଲେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଘରେ ଆମିଷ ଓ ମଦ ଆଣିବା ମନା ।

ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଏହି ସବୁ ଉପରେ ବହୁତ ଧ୍ୟାନ ଦିଏ । କେବେ ଯଦି ବିଅର ପିଇବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହୁଏ ମୁଁ ବାହାରେ ପିଇ ଦେଇ ଆସେ । ତାଙ୍କ ଝିଅ କଲେଜରେ ପଢେ, ସେ କଲେଜରୁ ଆସିବା ପରେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କୋଚିଙ୍ଗ ଚାଲିଯାଏ । ସେଥିପାଇଁ ସେ ଘରେ ପ୍ରାୟ ସମୟ ଏକା ରୁହନ୍ତି । ଗୋଟେ ଦିନ ମୁଁ ଘରକୁ ଟିକେ ଜଳଦୀ ଆସି ଯାଇଥିଲି । ତଳେ ଘର ମାଲିକାଣୀ ମୋତେ ଚା ପିଇବା ପାଇଁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ଦେଲେ ।

ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ନାଁ କରିଦେଲି କିନ୍ତୁ ସେ ଟିକେ ବାଧ୍ୟ କରିବାରୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଚା ପିଇବା ପାଇଁ ହଁ କରିଦେଲି । ମୁଁ ମୋ ରୁମକୁ ଗଲି ଓ ମୋର ଡ୍ରେସ ଚେଞ୍ଜ କରି ଚାଲିଆସିଲି । ମୁଁ ଗୋଟେ ଟି ସାର୍ଟ ଏବଂ ସ୍ଲାକ୍ସ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲି । ମୁଁ ଡୋର ବେଲ ବଜେଇବା ମାତ୍ରେ ଘର ମାଲିକାଣୀ ଡୋର ଖୋଲିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲି । ସେ ଗୋଟେ ପତଳା ଗାଉନ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ଚଡି ସଫା ସଫା ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ।

ମୁଁ କହିଲି – ଭାଉଜ ଆଜି ବହୁତ ଗରମ ଲାଗୁଛି

ଭାଉଜ ମୋ କଥା ଶୁଣି ଫ୍ୟାନ ଅନ କରିଦେଲେ ।

ଘର ମାଲିକାଣୀ – ହଁ ଆଜି ବହୁତ ଗରମ ଲାଗୁଛି ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଆଜି ଏ ନୂଆ ଗାଉନ ପିନ୍ଧିଛି

ମୁଁ – ଏ ଗାଉନ ତ ବହୁତ ଭଲ

ସେ ମୋ କଥା ଶୁଣି ଖୁସି ହୋଇଗଲେ ଏବଂ କହିଲେ ତୁମ ଟିକେ ବସିଥାଏ ମୁଁ ତୁମ ପାଇଁ ଚା ତିଆରି କରି ଆନୁଛି । ଏତିକି କହି ସେ ରୋଷେଇ ଘର ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲେ । ସେ ଯିବା ସମୟରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲି । ଗାଉନ ଭିତରେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିଲେ । ମୁଁ ଭାବିଲି ଗରମ ବହୁତ ହେଉଛି ସେଇଥିପାଇଁ ବୋଧେ ହୁଏ ଏମିତି ପତଳା ଗାଉନ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ।

କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ କଣ ରୋକି ପାରିବି? ସେ ଲୁହା ଠାରୁ ବି ବହୁତ ହାର୍ଡ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ଭାବିଲି ଆଜି ଟିକେ କଥା ଆଗକୁ ବଢେଇବା । ଭାଉଜ ଚା କରି ନେଇଆସିଲେ ଆଉ ଆମେ କଥା ବାର୍ତା ଷ୍ଟାର୍ଟ ହୋଇଗଲା ।

ଭାଉଜ ପଚାରିଲେ – ତୁମେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଣ ପାଇଁ ବିବାହ କରି ନାହଁ ?

ମୁଁ କହିଲି – ଭାଉଜ, ପ୍ରଥମେ ଜୀବନରେ କିଛି କରିବି, ତାପରେ ବିବାହ କରିବି । ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ମୋ କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେଉଛି ।

ଭାଉଜ – ପଇସା କମେଇବା ଚାକରରେ ଯେମିତି ତୁମ ବୟସ ଗଡି ନଯାଏ । ତାପରେ କେହି ଝିଅ ମିଳିବେ ନାହିଁ

ମୁଁ – ଭାଉଜ ଏ ତ ମୋର ଭାଗ୍ୟ ଯଦି କେହି ଝିଅ ମିଳିବେ ନାହିଁ, ତେବେ କିଛି କଥା ନାହିଁ

ଭାଉଜ – ନା, ଏବେ ତୁମ ବୟସ ବେଶୀ ହୋଇ ନାହିଁ, ଆଉ ଦେହର ଆବଶ୍ୟକତାର ବି ଧ୍ୟାନ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ତୁମକୁ

ଏକଥା ଶୁଣି ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଗଲି ଏବଂ କହିଲି – ଭାଉଜ, ଦେହର ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ମୁଁ ନିଜେ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ପୁରା କରିବା ପାଇଁ

ଭାଉଜ – ଦେଖ ଏ ଯେଉଁ କଥା ତୁମେ କହୁଛ, ସେଥିରେ ତୁମର ଦେହ କମଜୋର ହୋଇଯିବ ଆଉ ବିବାହ ପରେ କିଛି କରି ପାରିବ ନାହିଁ

ଭାଉଜଙ୍କର ଏକଥା ଶୁଣି ଚକିତ ହୋଇଗଲି । ମୁଁ ଭାବିଲି ଲୁହା ଏବେ ଗରମ ଅଛି, ଲାଗୁଛି ଆଜି କାମ ହେଇଯିବ

ମୁଁ – ଭାଉଜ ତୁମେ କୁହ ମୁଁ କଣ କରିବି ? ଏବେ ତ ମୁଁ ହାତରେ ମୋର କାମ ଚଳେଇ ଦେଉଛି

ଭାଉଜ – କଣ ତୁମର କେହି ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ନାହାନ୍ତି କି ? ତା ସହିତ କିଛି କରୁଥିବ ?

ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଏତେ ସମୟ ନାହିଁ ଯେ କାହାକୁ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ କରିବି, ମୁଁ ଏବେ କେବଳ ମୋର କ୍ୟାରିୟର କଥା ଭାବୁଛି

ଭାଉଜ କହିଲେ – ଠିକ ଅଛି କିଛି କଥା ନାହିଁ, ତୁମେ ସମୟ ପାଇଲେ ମୋ ସହ ତୁମ ହୃଦୟର କଥାକୁ କହିପାରିବ, ଏଥିରେ ତୁମର ମନ ବି ହାଲକା ହୋଇଯିବ, ଆଉ ତୁମ ଧ୍ୟାନ ବି ଠିକ ସେ ଲାଗିବ ତୁମ କାମରେ ।

ମୁଁ – ନିଶ୍ଚୟ ଭାଉଜ ! ଭାଇ ତ ବହୁତ କାମ କରୁଛନ୍ତି, ଦିନ ରାତି କେବଳ ପଇସା କେମେଇବା ରେ ଲାଗିଛନ୍ତି, ସେ ତ ତୁମର ବହୁତ ଧ୍ୟାନ ରଖିଥିବେ !

ମୋର କଥା ଶୁଣି ଭାଉଜ କହିଲେ – ଏବେ ତୁମକୁ କଣ କହିବି ! ଯେବେ ଠାରୁ ଭାବନା ଜନ୍ମ ହେଇ ସାରିଲାଣି ସେ ଆଉ କିଛି କରୁ ନାହାନ୍ତି । ବାସ ମୁଁ ବି ତୁମରି ପରି । ସବୁ କିଛି ଥାଇ ବି କିଛି ନାହିଁ ମୋ ପାଖରେ, ଅଧୁରା ହୋଇ ରହିଯାଇଛି ମୋ ଜୀବନ । ଏ ପଇସାକୁ ନେଇ କଣ କରିବି? ଯିଏ କି ମୋର ଧ୍ୟାନ ରଖୁ ନାହିଁ।

ମୁଁ ସାହସ କରି କହିଲି – ଭାଉଜ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଏମିତି କରିବା, ଆମେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରର ଧ୍ୟାନ ରଖିବା, ମାନେ ମୋର କହିବା କଥା ଆମେ ଦୁଇଜଣ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରିବା ନା ?

ଭାଉଜ କହିଲେ – ଆଚ୍ଛା, ଏବେ ବାନ୍ଧବୀ ବି କହୁଛ, ଆଉ ଭାଉଜବି କହୁଛ ? ସର୍ବପ୍ରଥମେ ତୁମେ ମୋତେ କେବଳ ଗୌରୀ କହି ଡାକ । ଏତେ ଔପଚାରିକତା କରିବା ଦରକାର ନାହିଁ ।

ମୁଁ କହିଲି – ଆଚ୍ଛା ଗୌରୀ, ଆମେ ଏବେ ବନ୍ଧୁ ହୋଇଗଲେ

ଏକଥା କହି ମୁଁ ଗୌରୀର ହାତକୁ ଧରି ନେଲି ଆଉ ପ୍ରେମ ସହ ହାତକୁ ଚାପି ଦେଲି । ଗୌରୀ ମୋର ଏଇ ହରକତରେ ଗରମ ହେବାରେ ଲାଗିଥିଲା ।

ମୁଁ କହିଲି – ଗୌରୀ ତୁମେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟ, ମୁଁ କେବଳ ତୁମରି ପାଇଁ ଏ ଘରେ ରହିଛି । ନଚେତ ମୁଁ ମୋ ଅଫିସ ପାଖରେ ବି ରହିପାରିଥାନ୍ତି । ଏତେ ଦିନ ହେଲା ମୁଁ ମୋର ହୃଦୟର କଥା ଛାତିରେ ଚାପି ଧରି ବୁଲୁଥିଲି । ବହୁତ ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା ଆସି ତୁମ ସହ ବନ୍ଧୁତା କରିବା ପାଇଁ କିନ୍ତୁ କେବେ ସାହସ ହେଉନଥିଲା । ମୋ ନଜର ଗୌରୀ ତୁମେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଓ ସେକ୍ସି । ମୁଁ ସବୁବେଳେ ତୁମ ସ୍ଵାମୀକୁ ଭାଗ୍ୟବାନ ଭୁବୁଥିଲି ଯାହାକୁ ତୁମ ପରି ସ୍ତ୍ରୀ ମିଳିଛି ।

ଗୌରୀ ମୋ କଥା ଶୁଣି ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇ କହିଲା ଆଚ୍ଛା ଏମିତି କଥା, ଏବେ ତାଙ୍କର ଆସିବାର ସମୟ ହୋଇଗଲାଣି ତୁମେ ତୁମ ଚା ଖତମ କର ଆଉ ତୁମ ରୁମକୁ ଚାଲିଯାଅ। ମୁଁ ତୁମ ସହ କାଲି କଥା ହେବି । ଆଗାମୀ ଦିନ ସକାଳୁ ପାଖା ପାଖି ୫ଟା ସମୟ ବେଳକୁ ମୋର ଡୋର ବେଲ ବାଜିଲା । କବାଟ ଖୋଲି ଦେଖିଲି ଗୌରୀ ବାହାରେ ଠିଆଅ ହୋଇଛି ।

ସେ ମୋତେ ଅର୍ଦ୍ଧ ନଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ହସି କରି ଗୁଡ ମର୍ନିଂ କହି ଛାତ ଉପରକୁ ଚାଲିଗଲା । ମୋତେ କିଛି ବୁଝାପଡୁନଥିଲା ସେ ଯେତେବେଳେ ତଳକୁ ଯାଉଥିଲେ ମୁଁ ତାକୁ ମୋର ରୁମ ଭିତରକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି ।

ସେ କହିଲେ – ମୁଁ ତ ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଛାତ ଉପରକୁ ପାଣି ଦେଖିବା ବାହାନାରେ ଆସିଥିଲି । ଭାବିଥିଲି ତୁମ ସହ ଟିକେ କଥା ହୋଇଯିବି କିନ୍ତୁ ତୁମେ ତ ସୋଇଥିଲ ।

ମୁଁ କହିଲି – କିଛି କଥା ନାହିଁ, ଗୌରୀ ମୁଁ ଆଜି ଅଫିସରୁ ଜଲ୍ଦି ଆସିବି ଭାରି

ଏତିକି ଶୁଣି ସେ କହିଲା ମୁଁ ତୁମକୁ ଫୋନ କରିବି ତାପରେ ତୁମେ ଚାଲି ଆସିବ । ମୁଁ ଅଫିସର ଏକ ଜରୁରୀ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲି ମୋ ଫୋନର ଘଣ୍ଟି ବାଜିଲା । ସେପଟୁ ଶୁଭୁଥିଲା ସେ ଘରେ ନାହାନ୍ତି, ପାଖରେ କଣ କାମ ଅଛି ଚାଲିଯିବେ, ତୁମେ ଜଳଦି ଆସ । ମୁଁ ଜଳଦି ଜଳଦି ମୋ କାମ ସାରି ଘରେ ପହଞ୍ଚିଗଲି ।

ଗୌରୀ କହିଲା – ତୁମେ ପ୍ରଥମେ ରୁମକୁ ଯାଅ, ମୁଁ ତଳେ ତାଲା ପକେଇ ଯାଉଛି Ghara Malikani Ra Bhokila Bia

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

odiasexkahani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved