Kamala Mausi nka computer prema

କମଳା ମାଉସୀ ଙ୍କ କମ୍ପୁଟର ପ୍ରେମ

Kamala Mausi nka computer prema

Kamala Mausi nka computer prema  ଆମ ପଡିଶା ଘର ସହିତ ଆମର ବହୁତ ଭଲ ସଂପର୍କ । ପଡିଶା ଘରେ ହେମନ୍ତ ମଉସା, କମଳା ମାଉସୀ ଓ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଓ ବୋହୂ ରୁହନ୍ତି । ହେମନ୍ତ ମଉସାଙ୍କର ବଡ ବ୍ୟବସାୟ । ସେ ସବୁବେଳେ ବ୍ୟବସାୟ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପୁଅବି ତାଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ । ବୋହୂ ମାଷ୍ଟରାଣୀ ।

କମଳା ମାଉସୀଙ୍କ ବୟସ ୪୫/୪୬ ବର୍ଷ ହେବ । ଭଲ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ । ଟିକିଏ ମୋଟୀ ତେବେ ବେଶୀ ମୋଟୀ ନୁହଁନ୍ତି । ଦେଖିବା ପାଇଁ ଭଲ । ମୋ ବୟସ ୨୩ ବର୍ଷ । ମୋର ୪୫ ରୁ ୫୦ ବର୍ଷର ମାଇକିନିଆଙ୍କ ଉପରେ ଆଖି । ଆଉ ମଧ୍ୟ ବୟସ୍କା ମୋଟୀ ମାଇକିନିଆ ଦେଖିଲେ ଗେହିଁବାକୁ ମୋ ମନ ଖାଲି ଖଲ ଖଲ ହୁଏ ।

ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଭାବେ କମଳା ମାଉସୀଙ୍କି କେମିତି ଗେହିଁବା ପାଇଁ ମୋତେ ଚାନ୍ସ ମିଳନ୍ତାକି । ଦିନେ କ’ଣ କାମ ଥିବାରୁ ବୋଉ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କ କଂପୁଟର କ’ଣ ଖରାପ ଥିବାରୁ ମୋତେ ଡାକିଦେବା ପାଇଁ କମଳା ମାଉସୀ ବୋଉକୁ କହିଥିଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲି । ସମୟ ସେତେବେଳକୁ ୩ଟା ବାଜିଥିଲା ।

ସେତେବେଳେ ଘରେ ଆଉ କେହି ନଥିଲେ । କମଳା ମାଉସୀ ଏକୁଟିଆ କଂପ୍ୟୁଟର ପାଖରେ ବସିଥିଲେ । ମୋତେ ଦେଖି କହିଲେ – ଆସିଲୁ ଆସିଲୁ । କଂପ୍ୟୁଟରଟା କ’ଣ ଖରାପ ହୋଇଛି ଟିକିଏ ଦେଖିଲୁ । ମୁଁ କହିଲି – ହଉ ଦେଖୁଚି । ମୁଁ ଯାଇ କଂପ୍ୟୁଟର ଆଗରେ ପଡିଥିବା ଚେୟାରରେ ବସିଲି ।
ସେ କହିଲେ – ଭାରି slow ଚାଲୁଚି । ସ

ମୟ ସମୟରେ hang ହୋଇ ଯାଉଛି । ସେ ତାଙ୍କ ଦାଣ୍ଡ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ଉଠିଗଲେ । ବନ୍ଦକରି ଆସି ମୋ ପାଖରେ ବସିଲେ । ସେ ଆସି ପାଖରେ ବସିବାରୁ ମୋ ମନ କ’ଣ ହେଇଗଲା । ସହଜେ ତ ତାଙ୍କ ପରି ମଧ୍ୟ ବୟସ୍କା ମାଇକିନିଆ ଦେଖିଲେ ମୁଁ ସଂଭାଳି ରହି ପାରେନି ।
ଆଉ ମୋଟୀ ମାଇକିନିଆ ହୋଇଥିଲେ ତ ମନହୁଏ ଦିନ ସାରା ଗେହିଁବାକୁ ।

କଂପ୍ୟୁଟର ଖୋଲି drive ସବୁ ଚେକ୍ କଲି । କହିଲି – programme file corrupt ହୋଇ ଯାଇଛି, format କରିବାକୁ ହେବ । ମାଉସୀ କହିଲେ – ଯାହା କରିବା କଥା କରି ଠିକ୍ କରିଦେ ଯେପରି ଭଲ ଚାଲିବ । ମୁଁ କଂପ୍ୟୁଟର format କଲି । ମାଉସୀ କହିଲେ – ଭାରି ଗରମ ହଉଚି, ମୁଁ ଟିକେ ବ୍ଲାଉଜଟା ଖୋଲିଦେଇ ଆସୁଚି ।

ମାଉସୀ ଉଠିଗଲେ । କଂପ୍ୟୁଟରର my document file ସବୁ E drive ରେ ପକେଇଲି । ଆଣିଥିବା ମୋ pen drive ରୁ mature sex video କଂପ୍ୟୁଟରର E drive ରେ load କଲି । ମାଉସୀ ଆସି ସୋଫା ଉପରେ ବସି ମୁଁ format କରିବା ଦେଖୁଥିଲେ । କହିଲେ – ମୁଁ ତ ତୋ ପାଖରେ ବସିଲେ ସବୁ ଶିଖି ଯାଆନ୍ତି ।

ମୁଁ କହିଲି – ହଁ । ମାଉସୀ କହିଲେ – ସବୁଦିନେ ଏତିକି ବେଳକୁ ଆସୁନୁ । ମୁଁ କହିଲି – ଘରେ ଭାଉଜ ଅଛନ୍ତି, ସେଥିପାଇଁ ଲାଜ ଲାଗୁଚି । ସେ କହିଲେ – ଏତେବେଳେ ଘରେ କେହି ନଥାନ୍ତି ବା । ମଉସା ସକାଳୁ ଯାଆନ୍ତି ଯେ ଫେରିବା ବେଳକୁ ରାତି ଦଶ କି ଏଗାର । ପୁଅ ରାତି ନଅଟା ବେଳକୁ ଆସେ । ବୋହୂ ସାଢେ ଦଶଟା ବେଳେ ସ୍କୁଲକୁ ଯାଉ ସାଢେ ଚାରିଟା ବେଳକୁ ଫେରେ ।

ଏକୁଟିଆ ଘରେ ମୁଁ ଭାରି ବୋର୍ ହଉଥିଲି । ଏଇ କଂପ୍ୟୁଟର ଆସିବା ପରେ କଂପ୍ୟୁଟର ଶିଖିବାରୁ ଆଉ ବୋର୍ ଲାଗୁନି । ମୁଁ କହିଲି – ହଉ, format ତ ହେଇଗଲା ଅନ୍ୟ programme ବି load କରିଦେଲି । ମାଉସୀ କହିଲେ – ଟିକିଏ test କରି ଦେଖୁନୁ । ମୁଁ e drive ରୁ ଗୋଟିଏ video ଚଲେଇ ଦେଲି । ମାଆ ପୁଅଙ୍କର ଗୋଟାଏ ସେକ୍ସ ଛବି । Kamala Mausi nka computer prema

ପୁଅ ମାଆର ବିଆକୁ ଦିଇ ହାତରେ ମେଲେଇ ଧରି ଚାଟୁଚି । ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ video ବନ୍ଦ କରିଦେଲି । ମାଉସୀ ଦେଖି ଦେଇ କହିଲେ – ଛି, ଏଗୁଡା କେଉଁଠୁ ଆସିଲା? ମୁଁ କହିଲି – କ’ଣ? ସେ କହିଲେ – ଏଗୁଡା କ’ଣ net ରୁ ଆସିଲା କି? ଆମର ତ net ନାହିଁ । ମୁଁ କହିଲି – ତୁମର ଥିଲା । ସେଇଥି ପାଇଁ slow ହଉଚି ।

ମୁଁ ସେଗୁଡା delete କରି ଦେଉଛି । ମୁଁ ପୁଣି ଗୋଟାଏ video ଖୋଲିଲି । ଏଥରେ ପୁଅ ମାଆର ଗୋଡକୁ ଟେକିଧରି ନିର୍ଘାତ ଗେହୁଁଚି । ତାକୁ ଦେଖି ମାଉସୀ heat ହୋଇଗଲେ । ତାଙ୍କ ନାକ ନାଲି ପଡିଗଲା ।

ମୁଁ କହିଲି – delete କରି ଦଉଚି ।

ସେ କହିଲେ – ହଁ । ଏଗୁଡା କ’ଣ? ଏତେ ବଡ ସ୍ତ୍ରୀଲୋକ ସହିତ ଛୋଟ ପିଲାଟା…

ମୁଁ କହିଲି – ହଁ, ଏଗୁଡା ଅଛିତ ।

ସେ କହିଲେ – କେମିତି ଆସିଲା?

ମୁଁ କହିଲି – ମୁଁ ଜାଣିନି ।

ସେ କହିଲେ – ହୁଁ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ଟିକିଏ ହାତ ପକେଇ ଦେଲି । ସେ ଜାଣି ଜାଣି କହିଲେ – ମତେ ଦେଏ ମୁଁ delete କରି ଦଉବି । ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଘୁଞ୍ଚି ଆସି ଦେଖିଲେ ଆଉ delete କଲେ । ସେତେବେଳକୁ ମୋ ଟ୍ରାଉଜର ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଶକ୍ତ ହୋଇ ଟିଙ୍ଗେଇ ଖାଲି ଫକ୍ ଫକ୍ ହେଉଥାଏ । ସେ ମୋର tent ଭଳି ଟ୍ରାଉଜରକୁ ଟେକି ରଖିଥିବା ବାଣ୍ଡକୁ ଚାହିଁ କହିଲେ – ଏମିତି କେଉଁ ଦେଶରେ ହୁଏ? Kamala Mausi nka computer prema

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Odiasexkahani All Right Reserved